Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
25. mar 2010

Ahojte 😉

krivka..............krásne foto drobčeka, gratulujem ku super výsledkom aj tebe brmbolcek 😵

minka..........držím moc palce 😉

a tak tiež vám posielam vírusíky pre minku a tuzimpo.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

denis,romy.........ahojte, ako sa mate vy a vaše poklady? 🙂

Ja som mala v pondelok poradnu a výsledky glukozi som mala na 2,33nizske takže som si obehla hneď aj diabetologiu.Doktor mi hneď povedal ,či som si vraj prášok nevymenila,keď bola táka nízka gluk. 😀 😀 Dnes som bola pre výsledky krvi čo mi brali v utorok a všetko je v poriadku. 🙂 V utorok som mala super den so sesternicinou 9mec.Kamilkou ani sa mi domou od nich nechcelo 😵 😵 😵 No a včera som trošku hrabkala v záhrade a večer som zapikovala unavená už o 20,30 do postele.

romy01
25. mar 2010

ahoj vierka, tak si si obehala doktorov, ale hlavne ze je vsetko ako ma byt. Inak mne vravela dokina ze mi vysledky glukozy povie az na poradni, co je od odobratia krvi 5 tyzdnov, tak neviem ze co ak by to nebolo ok - to ma asi necha alebo co ?
Ale zajtra sa tam aj tak chystam pre listok na peniaze tak mi hadam povedia vysledok sestricky.

Inak mam uz kocik mozes kuknut do albumu. 😀

viera6
25. mar 2010

romy.........kočík vyzerá super a aj ta farba je pekná 😵 😉
No ano som rada,že je všetko v poriadku cukor mi diabetol.merala v pondelok,utor.,a aj dnes a bol v poriadku a tak tiež aj krv.Tak som zvedavá,čo na to o dva vyžne ten môj gyn.Inak záhu som mala aj ja a kyselinu no prešlo to ,ked som si dala vineu a zmenila jogurty iba na smotanové 😵

krivka5
25. mar 2010

vierka...dakujeeem a aj tebe gratulujem ku krvicke 🙂
romy...super kocik,neutralna farba,moooc sa mi paci ,take nieco chcem aj ja. 😉

denis19
25. mar 2010

Romy, já chytla záhu z té glukozy 😀 😀 😀
vierka....tak jsi asi antidiabetik 😀 😀

viera6
25. mar 2010

krivka......dakujem 😵

denis....asi niečo na tom bude 😀 😀

baby ja vám bývam teraz ,ako je tak pekne strašne unavená,keby som sa nepremáhala tak už o19,00hod spim 😝 😀

krivka5
25. mar 2010

vierka...to je len jarna unava 😉

denis19
25. mar 2010

určo to je únava a také ted dosti rychle miminko 🙂

viera6
25. mar 2010

denis......máš nejak dobrou náladu s tej glukózy 😝 Inak až teraz som si prečítala sms 😝 😀

denis19
25. mar 2010

no pekne vierka....a já se tu obávám co je s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 našla jsi si i IP????

viera6
25. mar 2010

no....že únava,ale potom čo v noci robí žabka- Sára som ráno ešte viac unavenejšia 😝 😔

viera6
25. mar 2010

našla moje radkyne, našla...nejak nestíham ani odpisovať 😀 😀 😀 😀 Par dni som tu není a sami mail a td....

denis19
25. mar 2010

no holka musíš si administratívu vyrizovat prubežne 🙂 🙂 jinak se Ti to nahromadí 😀

viera6
25. mar 2010

no áno,len nejak počas týchto krásnych dni sa mi nechcelo ani len nazret do počítača,keďže som cele dni von 😎 😵 😵

denis19
25. mar 2010

jasan....to chápu...také bych byla v zahrade..... 🙂

majaja75
25. mar 2010

romy..pekný kočiarik 🙂

krivka....super vydarené foto....babo pozovalo

romy01
25. mar 2010

majaja , vierka, krivka dakujemUvidime ako sa kocik osvedci v terene. 🙂

vierka ani sa ti necudujem - ja sa vytesujem zo slniecka na balkone resp si otvaram balkon dokoran a vytesujem sa na gauci v obyvaku.

Baby neviem ako vy ale ja mam poslednych par dni problem v posteli sa otocit. Ked sa otacam tak mam take tazke brucho ze sa nechce otocit so mnou - no katastrofa - vzdy sa pritom zobudim. Myslim ze posledny trimester to bude narocne. Inak jedna moja byvala kolegyna ma termin o dva tyzdne a vraj je uz ako invalid - normalne "nepohybliva " - teda neviem ako to zvladnem ked uz teraz som ako titanik co ide ku dnu . 😝

krivka5
26. mar 2010

dobre ranko!
majaja...dakujem,snazil sa drobcek. 🙂
jeej ako uz krasne svieti slniecko a moj muz este nechce vstavat 😒
romy...ja som len v 13tt a uz sa ledva hybem. dnes poviem muzickovy nech mi odfoti brusko a uvidime kto ma vacsie 🙂
denis...a ty este spis? 🙂

denis19
26. mar 2010

halooooo...nespím...makám jako včelička v práci 😀 😀 😀

romy, toto zatím nemám, nemám nejak extra velké bríško, jen u toho otáčení mám respekt to je pravda,ale zase mne trápí jiné neduhy a myslím,že ten poslední jeden dva mesíce bude drina..... 😀

krivka5
26. mar 2010

denis...uz by si aj mohla byt pekne domka, s karolinkou v brusku oddychovat 🙂
inac ja velice rozmyslam ci sa na chvilu nevratim do prace. no zalezi co povie 31.3. dokina. ked to tak ratamtak by som robila 3mesiace aj nieco,bo mam este 40 dni dovolenky aj so starou. neviete ci sa mi rata cela nova dovolenka ked idem koncom augusta na matersku,alebo len alikvotna cast?

denis19
26. mar 2010

krivka...pokud v roce 2010 nevymeškáš více jako 90 dní v práci na PN tak máš nárok na celou dovolenou za kalendární rok 2010. tak si to vypočítej......a uvidíš. Já končím už k 31.03.2010 a to je to maximum co budu pracovat...potom vyberu dovolenou za tento rok a pokud mi to nebude stačit......vezmi si PN a hotovo! Nechci ,aby karolínka byla nervák, že ano 😀

krivka5
26. mar 2010

denis...90 dni to ako pracovne dni?dakujem za odpoved 🙂 asi na par mesiacov este pojdem do toho blazninca 😒
ale som zvedava ci uz aj ty naozaj konecne od 1.4. budes pekne domka oddychovat 😀

denis19
26. mar 2010

krivka...u mne to je už i jasné, dovolená napsaná a nemá cenu abych se tu déle stresovala a už se mi ani nechce..tak co.
a pokud nemusíš , tak ani nechod do práce,já bych to už asi neudelala, ikdyž plat je lepší jako PN príjem a to se ted hodilo.... 😉

krivka5
26. mar 2010

denis...ved to o peniazky ani nejde, ale mi je luto kolegyne co ma zastupuje,uz to psychicky nezvlada a stale ma vola do prace.
a ked som tam bola kuknut nejak sa mi to tam nezda a rada by som este pred odchodom na MD dala vsetko do poriadku. ale poviem ti pravdu ,uz som si na to pohodlie doma zvykla 🙂 juj ako ti zavidim ze uz mas tieto pracovne zalezitosti za sebou 🙂

denis19
26. mar 2010

krivka...tak to nedelej, to se potom z práce nedostaneš a budeš jen v stresu, klidne užívej tehuhu a raduj se!!!! to je muj názor.

viera6
26. mar 2010

ahojte

tak ako sa mame dnes?
romy ....tak s otáčaním zatial problém nemám,ale zo sedením áno strašne ma boli pod rebrami, tam mi to poriadne dotláča....

tuzimpobabatku
26. mar 2010

romy: krásny kočík, takýto sa mi páči 🙂

viera6
26. mar 2010

krivka,denis....a kde ste????

romy01
26. mar 2010

ahojte kocky

no ja som uz hovorila mm ze ma musi cez vikend odfotit. Budete vidiet preco mam pb s otacanim 😀 Mne to brusko ide strasne dopredu. Zozadu ani nevidno ze som tehotna no zboku mam vagon ako pred porodom. Ide mi desne dopredu a dospica.

tuzimpababatku dakujem, no uvidime ako sa osvedci, potom vam napisem, lebo predsa len je pekny no bol lacny tak uvidime ci vydrzi dennodenne rozkladanie, lebo sa mi nezmesti do vytahu, budem musiet nechavat kocik dole a maleho ulozit do postielky a potom sup pre kocik. To bude riadna drina.

viera6
26. mar 2010

romy......ved sa nečuduj bude to chlapček tak musí ist do predu a do špica.Na mna akurát tak pokukujú,že kde mam bruško,ked mam volne veci tak ho tam neni ani vidno 😝 😀
čo dnes dobrého varíš romy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre