• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
cukotka...nedavno sme sa triasli aby sme nasli dve // a teraz uz myslime na pohlavie :slight_smile: ani sa nenazdame a drobci budu na svete. no deni a romy sa to uz poriadne krati. aspon nebudu v lete chodit s velkymi bruskami ako my :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: antibiot. mi končia vo štvrtok a OPU vychádza nejak na víkend, tak by to malo byť ok
29. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som na vierku,aj ona uz bude v lete malu babiku na slniecku vyhrievat :wink:
Majaja..klidne pošli,vypočítáme a pokud máš jmenné favority tak prilož a podíváme se na to :slight_smile:
Já mela amnio kvuli veku(38.....ale to nikomu neríkej :slight_smile: :slight_smile: ) prý i kvuli IVF a také mi špatne vyšla krev,ale to je takový naprd indikátor,alemám to zdárne za sebou.....potom jsem byla i na genetickém UTZ a vedet o nem drív, tak amnio vynechám,ikdyž zákrok sám o sobe není nic desné!!!!!Ale doporučuji genetický UTZ v MT u dr.Grochála!!!!! Fakt super vec!!!!!

krivka...rozumím Ti,ale co nadeláš, karma a osud Te nemine :slight_smile: a víš jak se to ríká o ženách co mají jen syny?????
krivka...to bude jedno aj tak si vraj mame vravet ,že chceme babo pokiaľ to nevieme čo to bude. :wink:
29. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ako si sa na ult dostala.....treba sa tamobjednať, alebo na doporučenie doki... v akom týždni sa to robi, je to spolahlivé ako amnio? Plati to poisťovňa alebo pacient? viem že je to veľa otázok naraz
idem poslať IP
29. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tužim...tak to by bylo super, jen pij hodne vody,aby se co nejvíc ANB sajrajtíku vyplavilo ven :grinning: tak už v nedeli OPU,ale to ušlo,co?????

brmbi...jsi jako muj manža i ten je zvedavý jaká malá bude, na koho se bude podobat a podobne...já vím, že bude podobná na nej...... :slight_smile:

vierka...ale to letí ,co??? Nedávno jsem u tebe pily kafe..... :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...co sa hovori o zenach co maju len synov, ha? :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...mne na tom pohlavy az tak nezalezi, ved to bude nase prve spolocne dietko a aj posledne a moooc sa nanho tesime . inac stale sa s nim rozpravame v muzskom rode, ani neviem preco :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja...objednává se tam, nemusíš mít žádné doporučení a ikdyž by jsi ho mela, tak stejne si to platíš, je to nadstandart, .stojí to 25€,ale je to na úrpvni a precizní a dr Ti sám rekne jestli musíš na amnio či ne, neboť je velice dobrý odborní.... dr. grochál a je to tuším do 22tt. mrkni se na http://www.femicare.org/?run=content&id=2195&lang=sk
29. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...žena která má jen syny..nejde o jednoho,musí býtdva a víc, tak prý to má za odmenu,anebo za trest :slight_smile: tak ty to máš určo za odmenu!!!! :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis a to som sa chcela opytat ze co robi tvoj manzelik , ked ty sa nam tu tak venujes , krasne :wink: :wink: :wink: no ja ho viem pochopit xi xi xi

Krivka- i u nas je to to iste :wink: :wink: :wink: :wink: sme na tom rovnako ako vy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...keby bol ten drobcek ako zatial moj jediny synko tak urcite za odmenu. moj synacik je skvely a nikdy som s nim nemala ziadne starosti. akurat maturuje tak dufam ze to bude o.k. :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatka ja sa uz lucim idem sa venovat manzelikovi ako sa mi venuje on a dnes obzvlast :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: stalo pri mne ked som bola v slzickach :unamused: ale ved mi ich mame radi, mi si ich nedame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a preto im vratime usmev, pekne slovko, ci take mnam mnam tulenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

... zelam dobru nocku a nech je zajtrajsi den este krajsi ako ten dnesny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa pa a sladke snicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muj milovaný sedí vedle mne a ťuká si do PC práci, je pracovitý a zodpovedný jako das ...to víš.....pracuje na svetlé budoucnosti naši malé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...no ano kafe fakt to letí a skoro si zabudla pregnyl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krivka......tak by si sa mala dat aj na žensky rod :dizzy_face:
29. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: veruže ušlo, človek sa ani nenazdá a má to za sebou. Ako tu čítam, tuším to čakanie po transfere je na riadne nervy :sweat_smile:
29. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky...také to balí, už mi opet padají oči a jdu se trochu ješte mrknout na TV,ikdyž tomu moc nedávám a zlákat mého mužíčka do postele,ale to si nevysvetlujte špatne!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa chcem podakovat za komentar Krivke, dakujem velmi pekne Krivka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je to obojstranne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a uz som tu neni , Denis tvoj mm je taky pracant ako moj ja mu musim vzdy polhodku skor hlasit ze uz je najvyssi cas do Hajan :grinning: :grinning: :grinning:

.. pa pa
29. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek .....pa aj tebe pekne a sladke sničky
29. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tužim...no pro mne to čekání po ET bylo náročné, ještežejsem prosedela čas u koníka a kecala s holkama...jinak bych očurávala testa asi od prvního dne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vierka...máš pravdu, dyťjá u vás temer zapomela pregnyl náš každodenní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hezké sny holky!!!!
29. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, pekný večer a dobrú noc :slight_smile:
29. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja už končím prajem sladke sničky :dizzy_face:
29. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...neni zac a pekny zvysok vecera :wink:
29. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetkym dievcatkam krasne snicky :pensive:
29. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preji hezké ránko všem!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezke ranecko preji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem si myslela, že všichni spí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Tobe se dnes trochu dalo spát???
30. mar 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis moja zlata to vies dnes to slo :grinning: :grinning: :grinning: dnes to bolo lepsie :grinning: :grinning: :grinning:

Rano som si manzelika vypravila do BB , tak som mu cistila v chodbe topanky :grinning: :grinning: :grinning: pekne som si ho vyprevadila , vyobimala s tym ze aby sa mi vratil cely a zdravy . A on mi vravi uz teraz som zvedavy kde najdem v BB ustav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj nic, to najde lehce......ústav v zeleném se nedá prehlédnou a jsme nejak logicky umístneny vedle pedagogické fakulty, kdo ví asi proč? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok