Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
30. mar 2010

Denis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , a ako vcera drahy porobil co mal na PC ?
Moj si nahodil SWETT HOME 3D a ariaduje izby v domceku tak sa hra ako to bude vyzerat 🙂 🙂 🙂

denis19
30. mar 2010

Jé to by mne také bavilo....ten program je volne dostupný????? 🙂
Muj manža dokončir výškopis se s lovy, že pro dnešek stačilo a dnes vyrazil do terénu .....má super počasí, tak mu je i co závidet!!!

brmbolcek
30. mar 2010

denis- dnes ti poslem ak budes chciet link na ten program, on si ho uz iba stiahne a bude fungovat ..... 😉 😉 😉

denis19
30. mar 2010

brmbolcek...to by bylo super.....dekuji a jaké máš dnes plány???? 🙂

brmbolcek
30. mar 2010

Denis- dnes mam prikaz lezat a lezat ..... ☹ ☹ ☹ no musim posluchT 😉 😉 😉 😉

denis19
30. mar 2010

no to teda musí, už když jsi ušla takovou cestu, tak Ti to nestojí za to riskovat.
a vy už bydlíte v domečku????

brmbolcek
30. mar 2010

Denis- este nie ale uz coskoro budeme, 😉 😉 😉

brmbolcek
30. mar 2010

a mna strasne stekli brusko to preto ze mi asi rastie, uz ho kremujem olejcekom aj tym elastiQ a stale si ho steklim 😀 😀 😀

romy01
30. mar 2010

dobre ranko kočky

teda včera sa vam tu vecer zislo ako dlho nie. Zdravim vsetky snazilky a tehulky 🙂

brmbolcek
30. mar 2010

ajoj Romy, no to mas pravdu , vcera bolo ine zastupenie ake uz dlho nebolo 🙂 🙂 🙂 aj keby sme si to tak naplanovali tak to tak nevide ako vcera 😵 😵 😵 ako sa nam mas ? a co malicky v brusku ?

viera6
30. mar 2010

dobre ranečko 😵

ako sa dnes mate?

brmbolcek
30. mar 2010

Vierocka jooooooooooj- mas IP 😉 😉 😉 kuk kuk

denis19
30. mar 2010

Ahoj Romy a Vierka, vítejte v novém dni!
Brmbolček...tak za chvilku hurá do domečku a já peláším na rehabilitaci a i mne nekjdy šteklí bríško z toho jak asi roste 🙂

viera6
30. mar 2010

Ahoj denis ....zdravime ta so Sárou 😉

viera6
30. mar 2010

Denis.....tak uži rehabilitácie ja dnes periem plienky a ostatok už sa teším 😵

brmbolcek
30. mar 2010

Denis- tak rehabke ... zdar a este sa nam ukaz 😉 😉 😉 😉

Vierocka , juj ako ti zavidim ......teraz sa super budu susit, juj ako sa ja na to tesikujem, ked vsetko dobre dopadne tak ja budem v lete vsetko riesit a na tie plienky sa extra tesim, lebo ja skutocne rada periem, vesam a zehlimmmmmm , dufam ze ma to neprejde pri miminu.....

... na chvilocku sa od vas odlucim ale este pridem ... zatim pa pa pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

viera6
30. mar 2010

brmbolcek.......no váhala som či dat prat o5rano,ale dobre som urobila dnes to parádne prskne a hneď aj ožehlim 😵 😵

romy01
30. mar 2010

ahoj denis, vierka, brmbolcek. moj krpec sa dnu zase metá no nic len ho hladkam a rozpravam mu ze sa nanho tesim. Teraz dostane lekciu angliny - idem sitat nejake clanky a prekladat, a kedze uz pocuje tak citam nahlas, nech z toho nieco ma aj on 😀 😀 😀

minka051
30. mar 2010

Ahojte

romy no malý ked sa narodí tak to bude už hotový angličan 😀 😀 Ja sa chystám trochu žehliť lebo prádlo sa mi len kopí 🙂

romy01
30. mar 2010

veru minka kiezby to tak bolo. Vraj ked sa zena pocas tehulkovania uci cudzi jazyk aj nahlas zevraj potom dieta sa lahsie uci dany jazyk - som zvedava lebo mne to vobec bejde do palice - proste vek je vek. a tebe sa ako dari ? Uz mas veget po rovnych uzavierkach a danovom priznani, nie ?

denis19
30. mar 2010

Ahoj, jsem zpet z rehailitace a je mi hej 😀
Ahoj Minka...tak co nového v Tvém čekání a na dobrý výsledek???

Romy...dáváš tomu malému zabrat, angličtina už v bríšku, ten jak se narodí bude spíkovat 🙂
Vierka a Sára ako?????? Kope? Karolín se včera tak rozkopala, že vím o čem to mluvíte a neutíchá to 🙂

viera6
30. mar 2010

ahoj minka,tak ako sa citiš?
romy ......tak vari aj ja začnem opakovať jazyk není to anglina,ale postačí ruština a nemčina 😝 😀 😀
denis......no dobre perieme od rana a hádam to aj prskne a tiež kopkáme o 106 ráno,ked som tak polihovala tak mi celým bruškom len tak mihalo a hlavne práva strana asi tam mala ritku 😅 😅

denis19
30. mar 2010

vierka...no mne nejvíc se vlní bríško od pupíku dolu, tak nevím jak to je, jestli tam má nožičky či co,ale je sranda, že je to už videt i volným okem 🙂

viera6
30. mar 2010

deniska...no je to parádny pocit mne sa skôr vlny, tak na spodku bruška a ku ranu niečo pod pupkom 😵

viera6
30. mar 2010

a kde ste? mne prišla polovička domov nemaju ,čo robiť no paráda takže zase ani výplaty nikde 😖

romy01
30. mar 2010

baby a mne sa zas hmyri nad pupkom aj pod rebrami - uplne hore - vacsinou v srede ale niekedy ide aj trochu na bok ale nie daleko 😀 😀 😀

romy01
30. mar 2010

to mi je luto vierka, a v akom odvetvi robi tvoj mm ?

inak asi je to tym ze moj drobec je chlapec - mozno preto kope vyssie, lebo aj vrusko mam do spica a zo zadu ani nevidno ze by som bola tehotna ale zboku som fakt otras siroka.

tuzimpobabatku
30. mar 2010

ahojte kočky 🙂

romy01
30. mar 2010

ahoj tuzimpobabatku - uz je ti lepsie ? Musi si davat pozor pri IVFku na prechladnutia

romy01
30. mar 2010

no baby prave mi volal kolega z angliny ze sa to dnes rusi a buduci tyzden tiez - takze mam dva tyzdne na to aby som dobehla co som zanedbala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre