• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
ahoj denis, čítam, že vačšina z dievčat mala PK. Ja bohužial nie, lebo nebolo dosť vajok. :cry: Čo si myslíš o tom, je to ok, vkladali mi jedno 4 bunkové a jedno 2 bunkové embryjko. Trocha sa bojkám
8. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v centre navrhli nech si to dame spraviť,čochvila by mali prisť vysledky.ideme do toho prvy krat,ešte sice nemam vyplnenu žiadosť,ale to chcem riešiť až po tych vysledkoch.
8. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tužim....hele jsou to nervy, ale máš v domečku dve a to zvyšuje šanci na uchycení aspoň jedného...tak ted bud hlavne v klidu,mysli na bublinky a nedelej hlouposti jako mytí oken, či veliké nákupy do spižírny :slight_smile:

sofokleska

ahá tak vás to čeká celé od začátku a poprvé, tak to preji teda pevné nervy a trpelivost!!!!!! já z toho chvilkama byla na nervy.....je to stále čekání na neco....ale stojí to za to!!!! a je dobre, že máte za sebou genetiku!
8. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ved aj ja zistujem kadečo,ved ked to cele začne určite sem budem prispievať čo a ako.......
8. apr 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofokleska
no to klidne delej, mne to dobre pomáhalo na hlavu, že v tom človek není sám a získáš nekdy i dobré rady a postrehy! když se dopracujete k ET...kolik si chcete dáti vložit bublinek?
8. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: no veru, to sú riadne nervy, to čakanie....ale snažím sa byť v kľude :slight_smile:
8. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je také jediný možný recept!!!!! a ne že budeš testovat hned...vyčkej aspoň 10 dní po ET!!!!
8. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja cakam papiere od poistovni som zvedava kedy pridu :frowning2:
8. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: ja nebudem testovať vôbec
8. apr 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tužim...tak to jsem zvedavá......já také nechtela testovat,ale pod emočním tlakem koníka jsem nevydržela a očúrala ten papírek!!!!

mirka.....no vetšinou to trvá tak 4 týdny...tak uvidíte!!!!! :slight_smile:
8. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denis no tento tyzden bude 4tyzden :slight_smile:
8. apr 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vidíš, tak to už určite dostanete...mají vám to poslat domu či do CAR?
8. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam tak cakam kazdy den Xi :grinning: ale aj do splnu sa mi vidi
8. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nám bylo rečeno, že to príjde do CAR a tak jsem čekala, že zavolají a nakonec to prišlo domu, tak se z toho potom vymotej :grinning:
8. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto a na prvi krat sa to podarilo :grinning:
8. apr 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis,no ja fakt neviem kolko si dam vložiť.......zatial som nad tym neuvažovala :wink:
8. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofokleska ahoj uz beries inekcie ????
8. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka,nie ešte len čakam na vysledky z genetiky a pak si len idem spisovať žiadosť do poisťovne......
8. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tie inekcie mi nahanaju strach :frowning2:
8. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka možem sa spytať do kt centra chodite?
8. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

minka....tak ako dopadli výsledky?
krivka.....tak ako si prežila včerajší trapas?
figurka.....držim moc palce.
sofokleska..........určite treba hlavne verit a vyjde to :wink:
deniska........ako sa dnes dari mala si pekny den s Karolinkou?
8. apr 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vierka, že se i ukážeš :slight_smile: Den byl společenský,mela jsemnávštevu, potom jsem já skončila na návšteve a ted udržuji sociální vazby na koníkovi a vy se Sárinkou???

holky...zodpovedne vám povím, že ty injekceje to nejmenší z celého IVF a to jsem se toho bála jako čert kríže!!!!
8. apr 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ty si si ich pichala sama?
8. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofokleska
no, já si pichla injekci do bricha a potom jsem skoro omdlela, jak sjem videla, že mi z bricha trčí stríkačka, tak manžel mi to tam potom zmáčkl a tak jsme to delali celou dobu, neboť na pohled trčící stríkačky z bricha jsem si nezvykla,ale nebyla jsem schopna se nechat píchat, jako ty stríkačky, od manžela :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis.......nakujem za opýtanie, mali sme sa dnes parádne Sárinka je nejak moc aktívna a často ,aj Karolinka je táka aktívna?
Dnes som vybavila to sono a všetko je v poriadku takže je to tou chrbticou.A bola som u sesternici ma 9mes.Kamilku tak som sa trošku rozptýlila bola zlatučka hlavne sa jej páčil môj vrkoč.A odskúšala som si aj vyťahovanie soplíkov ,chudatko.A zajtra
mame ultrazvuk u p.doktora Grochalu.
sofokleska..................tie injekcie je ako píše denis je to najmenej .
8. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Vierka..tak jdeš ke grochálovi..no super já to nejak zanedbala a neobjednala se.....jsem zvedavá co budeš ríkat....
karolínka asi není až tak aktivní, anebo já mám moc tuku a necítím to tolik :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat dakujem mesto nakujem :dizzy_face:
8. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klid, já to pochopila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mu pisala dnes mail a o 18hod mi naspäť volal,že možem prist aj zajtra tak sme sa dohodli na 17hod.Mala je aktivna aj celu hodinku a dosť častých intervaloch.
8. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No on je takový zodpovedný v tomto...dobre jsi udelala a hlavne, že i dnešní sono je ok.... :slight_smile:
práve se mi vrátil mnž, tak jdu sondovat, kde se tak dlouho flákal :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok