• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
ok denis ja idem do sprchy :wink:
8. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trosku som kukala foto :grinning: tak som za zapozerala chodim do splnu do Ke :grinning: Vierka vysledky ????
8. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.....a co jsi vykukala na foto???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kadeco:slight_smile:)))juj
8. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nehovor :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne male anieliky uz som sa prectavovala aka budem velikanska ked budem tehu :grinning:
8. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.........dnes som bola na sone brucha,obličiek a pečene a tieto výsledky boli v poriadku.Neviem, či si na toto myslela?

denis.....som rada,že teda nakoniec idem Grochalovi,keď ten moj doktor je taký neochotný a popritom Grochal povedal,že kľudne môžeme robiť ultrazvuk v tomto 29tt a ten moj zase,že len v 31-32.
8. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka nie ale nevadi ???? :grinning: dobre vediet
8. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.......... čo si potom myslela?
8. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka kasli nato bolo to nedorozumenie :grinning:
8. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko tulačky!
To si ale užíváte sluníčka co???? :slight_smile: tak hurá do toho :grinning:
9. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :sunglasses:
Ahoj deniska!
9. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek. aspoň nekdo je už vzhuru, neboť já tu tak sam na koníkovi :slight_smile: co deláte a co plánujete, mimo teda pana dr grochála???
9. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to koukam,že tu nikoho okrem nas :unamused:
Dnes mam za sebou nakup a varim šošovicu a chlebovu babu,perem teda pračka :dizzy_face: a treba nam vyčistiť vonku jazierko no a okolo 14by sme vyrazili do Martina.Tak skôr taký pracovný den :slight_smile:
A ty a Karolinka čo planujete a ako ste sa vyspali?
9. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ja som tu tiež ale bez nálady, test mi nevišiel je tam len jedna /, :frowning2: mrcha stále nikde mešká už 5 dní. Ešte o 10 hod volám doktorke za výsledky z krvi , ale asi ma nepoteší. :frowning2: ked už nie som tehotná tak kde sa s...re tá mrcha a prečo matak strašne bolia prsia že idem vybuchnúť.
9. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka....................ešte nemaj zlu náladu koli testu,možná je po exp.,hore hlavu.Ešte treba počkať na výsledky krvi.
9. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka, no ja som mala neg. a aj krv bola neg. Tiez som nedostala ms, ale to mi doktor povedal ze kvoli liekom co som brala. ale nadej umiera posledna :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viera nie bol včera kúpený a dobrý. Ale ešte čakám na tú krv čo mi o chvílku povedia. A to bude už konečné.
9. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak krv je negatívna už nenarobím nič. tak som skončila, lebo už viac sa nedá. Tak sa tu ostatné držte a všetkým prajem len // čiaročky.
9. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto :( viem co prezivas, ja som to prezivala vcera :( a ked si na to spomeniem, tak mi idu slzy do oci.
minka a uz sa viacej krat skusit neda?
mozno to pride samo....mozno...
9. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka...neveš hlavu, ten test nic neznamená, neboť ted jedna kočka zjiného fora i na UTZ nic nemela, byla zničená,ale na testíku mela ducha, tak šla na krev a ta ji potvrdila HCG,tak ty mužeš být také zamozaný prípadek.

Vierka...co je to chlebová baba???
9. apr 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Minka to je mi luto, ze to nevyslo...ale nevzdavaj sa, oddychni si a potom sa dotoho znova pust...
Ja som bola dnes na kontrole, mam ich dost vela aj na pravej aj na lavej strane 7 az 10 ale malych...
o 14 si mam volat ako budem dalej pichat....okrem toho som zacala spinit, dufam ze to nie je nic vazne...

Denis, ako sa mas?
9. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple7
dikas za optání, je to super, jen opet se postežuji na ruce a nohy, otýkají jako bláznivé,ale jinak pohodička :slight_smile:
a neboj oni dorostou...mne zvyšovali potom dávku, neboť jsem mela také relativne hodne,ale malých a vidíš kde jsem, u stežování si na otoky :slight_smile:
9. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis mne aj krv vyšla negatívna včera som bola na odbere. :frowning2:

mirm samo to u mňa nieje vôbec možné, lebo ja mám sterilizáciu a už sa mi vajíčka netvoria. A na dalšie darované 5 000 € teda nemám.

apple no nieje to možné. Musím sa zmieriť iné mi nezostáva. Máj jdeno šťastie že už detičky mám a budem si musieť počkať len na vnúčatá. Ale tie ešte tak rýchlo byť nemusia.
9. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej , ty mas deti? to je super, a kolko? a kolko maju rokov? ja nemam ani jedno a uz cakam 7 rokov, ze budem tehotna a stale nic...
9. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka...to mi nejak ušlo, že jsi psala, že i krev je negativní, k sakru...tak už jen se s tím fakt smírit!!!!!!Co partner??? Jak to nese?
9. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, co porabas? dnes je krasne, pojdes na prechadzku?
9. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple7
já čekala 10let!!!!! a neboj už to dobojuješ!!!!!
9. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple7
jasan, dnes je i u nás skutečne super, ikdyž obloha se snaží mračit,ale mne to neodradí :slight_smile: chci s kámoškou do mesta, ješte si potrebuji neco dokoupiporodky a uvidí se, co ješte, manža je v práci a nevím do kdy...tak co se budu zavírat doma a Ty?
9. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, to je naozaj vytuzene babatko, pojdes aj do druheho kola? aby mala Karolinka surodenca?
9. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok