• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
romy tú energiu ti v dobrom závidím :slight_smile: dúfam,že aj ja budem taká akčná :grinning: zajtra si dám aj ja ryžu ale cviklu nemám tak to nahradím šalátom, môžeš písat každý den jedalny lístok :grinning: aspon nejaká inšpirácia
12. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim ...ešte vydrž aspon 5-6dní je to dost ale to sklamanie nestojí za to, pekne vydrž a budú tam // držím ti palce
12. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy...Sanris má pravdu s tím jídelníčkem a když ho nedodržíme aspoň máme motivaci tolik nežrát, teda aspoň já :grinning: :grinning: :grinning:

tužim...ted to nedelej nic tam nebude!!!!!!! zbytečný stres, vydrž aspoň do pátku!!!
12. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka - mrkva ale hlavne pecienka sa nedoporucuje v prvom trimestri. Ide o vit A ktorym by si sa mohla predavkovat a to by uskodilo plodu. Ale druhy a treti trimester je uz OK - Taka mrkva alebo dve nikomu neublizia.

A co sa tyka aerobiku - mam taky pre tehotne - ziadne naskakovanie ani natriasanie - len sa trosku rozhybem - nech sa trosku rozprudi krv aj v rukach a nohach a potom je tam trosku posilnovanie ruk, chrbta a noh - to je super vec. SU tam aj cviky na dno panvove. Cviky na brucho nerobim, aj ked su take co by sa mohli, ale mne ide brusko do spica a v takom pripade sa take cviky rozhodne nedoporucuju.

tuzimpobabatku - je len mozno 5 % zien co maju poz testy skor ako na 10ty den, takze ja by som sklamanie neriskovala. Je mala sanca ze by ti to uz ukazalo poz vysledok a zbytocne si pokazis par nablizsich dni. Radsej pockaj. a tes sa na babatko, nech citi od teba pozitivnu energiu
12. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ...že dobrý nápad, ešte škoda že býva tak daleko :grinning: chodili by sme sa aj stravovat k romy teda v prípade keby nám otvorí dvere :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris...to je myšlenka...Romy si ted vydechla, že bydlí tak daleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- kupodivu vobec nemam hlad- aj ked som neuspokojila chutove bunky, nemam hlad a vsetko co bolo treba dodat telu som dodala, takze je to ok. teraz i uzivam salatik so syrom a to je ta lepsia cast dnesneho jedalneho listka. Zajtra pridam nejaku fajnu polievky a namiesto ryze si urobim zemiacky s kuracinkou - tiez dietne a chutne.
12. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ko psychycka podpora ste u mna vitané :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy...chci Tvoji vuli........já se sice dnes na základe tvého dietování také trochu omezuji, ale odpoledneela hladía jako blázen, dala jsem si teda pár mandlí a prešlo to! :slight_smile:
romy ...s tou mrkvou ja som v prvom mesiaci jedla aj dve tri za den ale nie každý den tak tri razy do týždna ale potom mi už prestala chutit, to jedine som :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam že som nič nepokazila :unamused:
tak jen jako psych. podpora jo?????ale jako strávníci to by bylo horší co???? :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: mnam mandle

denis...s tým vydýchnutím to bolo dobré :grinning:
12. apr 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tých stravníkov radšej prehliadla :grinning:
12. apr 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby....ja som tvdohlavá, tak som si ho spravila....a....iba 1 čiarka..
12. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadá to tak :grinning: :grinning: :grinning:
tužim...ty jsi exot...to je jasné,že tam bude jen jedna,ty ťunťo!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tuzim...nečudujem sa ti :slight_smile: neboj testneš aj neskôr
12. apr 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: ...ale dobre, chcela som si to vystúšať :sweat_smile: ....
12. apr 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jasan......dyť očúrat test je zážitek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, kludne aj ako stravnicky, ale nemajte velke oci - ono tie dietnejsie veci su obvykle chutovo malo uspokojive - :grinning:
vcera som mala vecer tiez hlad a to az okolo deviatej, tak som to tiez zahnala par mandalmi - ono to ucinkuje a netreba sa na noc prejest.

sanris, to sa neboj- v knihe pre tehotne a buduce mamicky upozornovali na pecienku - ta je sice asi najbohatsia na tusim zelezo ci co ale aj na vit A a preto ho tam vyslovene zakazuju. O mrkve pisali len to ze sa to nema prehanat, nie uplne vylucit. Ja som ju mavala len v polievkach . Ale aj tak si myslim ze aby doslo k nejakemu predavkovaniu s ucinkom na plod, musela by si toho zjest denne kila. Takze klud,
12. apr 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...čo zajtra varíš? čo si dáme na ranajky?
12. apr 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sanris...já si na ty raňajky počkám co napíše Romy.....pokud to opet nebudou pomeranče...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale já vetšinou končím u poháru acidka a cereálního pečivka...to mi vydrží tak na 3hodinky a potomnastupuje jablko a activia :grinning: :grinning: tak se necháme zítrkem prekvapit a nevarím nic. mne to v poslední dobe moc nebaví a varí amnžel, dnes dostal vydatné párky :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idem off....pekný večer prajem......teraz som aspoň kludnejšia. Tak testnem najbližšie v nedeľu :slight_smile: . Papušky
12. apr 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis zajtra cvicit nebudem, takze ranajky mozu byt aj vydatnejsie - takze zmenim postup
ranajky - acidko s pecivkom
desiata - ovocie
obed - varene zemiacky, kuracinka, kompot
olovrant - nic - mam anglinu
vecera- uhorka redkocka, platok sunky a mozno varene vajicko- ak budem vladat pockat kym sa uvari :grinning:
12. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na veceru redkovka nie redkocka
12. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy.....tak na nečem podobném pofrčím zítra i já až na ten olovrat..to si nedám anglinu,ale asi zmrzku v EUROPE :grinning:
12. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis zmrzku v tejto kose ? Si nejaka otuzila ale inak super
12. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No když mne ted stále behá chuť po zmrzline......tak co nadelám, včera mi ji manžel nedovolil, prý byla zima :slight_smile: :slight_smile: a ted mi to tu pres rameno čte :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super zajtra idem na cereálne pečivo , maso som už vybrala z mrazáku, a ja večeru dám asi jogurt uvidím ako mi bude

denis aj mne príde chut na zmrzlinu no ked si ju dám je mi blbo
12. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mavam chute na zmrzku ale poctivo odolavam - nie kvoli sladkosti ale fakt je este zima a na mna sa pri takychto veciach okamzite nalepi zapal hrdla.
12. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok