• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
tak to potom áno, ja som kedysi mávala takýto problém s hrdlom každé ráno ma bolievalo, ale o´d istého času ma vôbec nebolí
12. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..tak to nemá cenu,ale v šopingu je to možná lepší ne? ikdyž zase mne tam nedelá dobre ta klimatizace, tak to není ani tak ani onak.......ale zmrzku si dám :grinning:
12. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, nema vyznam sa prilis obmedzovat, poznam to sama na sebe ze ked si nieco dlho odopieram, potom ma prepadne take obzerstvo - a tam potom treba silnu volu. Takze ak si na nu robis uz nejaky cas chut tak si ju daj, len pozor na prechladnutie. Ja mam naplanovanu " kvazi dietu " do vikendu ale potom si jeden den doprajem aj sladke aby telo nebolo v strese - pojdeme na oslavu narodiek mojho ocina, takze tam sa nebude dat odolavat kolacikom.
12. apr 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zachutila mi kyslá kapusta tak tlačím :grinning:
12. apr 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
?dobre ranko,

prvaaaaaaa - to sa mu stalo asi len druhy krat
13. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
uz po ranajkach Romy?
13. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj apple

ano uz som spokojna :grinning: Vcera som si este vecer o 10 tej supla mandarinku - ta mrkva nebola moc syta, ale inak som so sebou naramne spokojna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dnes sa budem usmievat na cely svet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ako sa dnes citis ? Mas kontrolu tusim v stredu ze ? Ja mam v stredu sono.
13. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano v stredu mam kontrolu a uz mi asi povedia kedy idem na OPU,
Kam ides na sono?
13. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy , ako robia OPU? zo spodu alebo zvrchu? a co si mam priniest so sebou?
13. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple napisem ti IP
13. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko........
romy...no hrdinka jsi!!!!!!
apple....neboj se , už jsem ti to zbežne psala, co a jak,ale Romy Ti to doladí do dokonalosti :grinning:
13. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem romy,
uz sa nebudem tak bat... :slight_smile:
13. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Denis :slight_smile:
Ako sa dnes mas?
13. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj denis - a vies aka som na seba pysna ? keby som nebola tehotna tak sa prave startujem k letnej priprave :grinning:
13. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem trosku pracovat, ozvem sa vam neskor...
majte sa krasne...papa
13. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple nemas sa coho bat, Ja som zazila aj laparku v nemocnici a teda toto OPU je uplna brnkacka - je tam prijemne prostredie a nebudes sama. Nicoho sa neboj, Ja mam z toho dna len prijemne spomienky. Ze denis - ste sa narehotali co som potarala .
13. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko dievčatá :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy a nemela jsi hladíka a zjistila jsi co to udelalo s váhou? Neboť já se včera snažila jít v tvé línii, v noci jsem sevzbudila na strašný,ale fakt strašný hlad,malá kopala první ligu, tak jsem si musela dát pohár acidka a ráno zklamání na váze, když tam opet bylo +0,3kg :frowning2: :frowning2: :frowning2:

apple...dikas...až na nejaké tehulovské blues mi je fajn a ty se fakticky neboj a už moc nepracuj a relaxuj!!!! :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tužim...tak ako??? doufám ,žejsi nečúrala na test :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple: ak ťa môžem aj ja povzbudiť, tak OPU ako nám povedala sestrička môžeme prirovnať k odberu krvi. Je to malina, po zákroku ťa nič nebolí. Ja som bola na velkonočný pondelok, vonku pršalo, ani sa mi nechcelo vstávať z postele :grinning: ...neboj, nie si tam sama a narkozka je v celku príjemná :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: nie nečúrala :grinning: :grinning: ...už tuším ani nebudem :slight_smile: ...ale priznám sa, že po pol hodine som tam zbadala ducháčika, tak neviem..
13. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, ja som to do bodky dodrzala, no vecer o 10 tej ma prepadol hlad tak som zblajzla mandarinku a smirovala do postele. Hlad ma uz potom nedostihok a rano minus 1,3 kila - aj som sa zlakla ale skontrolovala som aj % vody a tuku - to mam taku vahu a voda mi dokonca mierne stupla o 0,2 % takze super, ze ma to neodvodnilo V podstate mojim cielom je dostat sa na tych plus 13 kg co som mala v 29tt do buduceho tyzdna - pocas velkej noci som navrala za par 2 kila.
13. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim - nieco mi uslo ?
13. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy,no mne by fakt zajímalo kolik mám ted v sobe vody, jsem podle mne neskutečne zavodnená!!!! Nemám takovou váhu,ale možná v lékárne by meli, co???? Jinka já ti nevím jestli je to pro malého takto dobre hubnout,to je celkem dost zhubnout v 30tt 2kg,nemyslíš? Mne Ti holka dnes skočilo, že 31tt....já asi špatne vidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mámtrochu obavy ,že mne muj dr bude nutit jít do nemocky.....nevímjak se tomu vyhnout...uvidíme,možná už to zítra k večeru bude mít plné kecky a neudelá to!!!!

tužim......no vidíš, on se tam ten ducháček tak nejak objevuje pozdeji :slight_smile:
13. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, veru baby, bol tam malý ducháčik :slight_smile: ...kukala som na to ako sova do hodín, ešte stále som si test nechala, hovorím, že ráno kuknem...no je tam, tak trochu :dizzy_face:
13. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Romy...... a četla jsem tému porodnice v martine, i Ty tam píšeš a já si myslím, že když prijdeš na príjem s tím, že rodíš a nemáš zazmluvneného dr, tak Te odrodí ten co tam je a u nás je vždy jen jeden! takže nejaké odmítnutí asi nehrozí, jak se tam ptala jedna kočka a je to tak, že jsou v podstate ve službe vždy tri lékari a jsou odstupňováni kvalifikací, od základního porodníka gynekologa, pres jednu až k dvema atestacím v oboru na daném odddelení, vždy začíná akci ten nejzákladnejší a podle komplikací se tam dohrnou i ostatní :grinning: Takto nám to vysvetlovali na predporodním kurzu v porodnici....a to je teda u nás,ale nemyslím, že systém bude závratne iný u vás. u nás zazmluvnení stojí 232€. :frowning2:
13. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a denis....vy ste boli spolu na OPU, alebo mýlim sa?
13. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim :grinning: :grinning: :grinning: ze ako sova, to je dobreeeee - hahahah ja som si testy nechavala este hodne dlho a kochala som sa kazdy den - a ta ciarka tam silnela a silnela . Hahahah- cim bol test starsi tym viac tam tu ciarku bolo vidiet a to tam pisali ze sa to ma pozerat do 5 min a potom je to uz neplatne - ti poviem to je blbost, len sa kochaj a na nejaky 12ty den ocikaj novy test nech si urobis riadnu radost.

denis a preco by ta lekar mal poslat do nemocky? Neblazni, ani na to nemysli.
Co sa tyka toho chudnutia - to nie je nejake ozaj chudnutie - Este stale budem mat tych 13 kilov a som si povedala ze v 8 mom mesiaci mozem pribrat 2 kila a v deviatok dalsie 2 - takze spolu to bude 17 a to az az - Babatku to neublizi, lebo ako som uz pisala, neobmedzila som ani vlakninu, ani vitaminy, ani bielkoviny a ni mineraly, nic. Ver mi, Ja som mala dlhe roky problemy s nadvahou a pred troma rokmi som sa tomu zacala viac venovat a aj cvicit a viem ako na to aby telo fakt netrpelo hladom a nedostatkom, ale aby sa napravil metabolizmus a telo sa ti odmeni. Urcite by som neohrozila mojho vytuzeneho drobceka.
13. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano boli sme spolu na OPU v jeden den.

denis, neviem ako presne je to u nas, JA som sa na ten predporodny kurz v MT vykaslala lebo za 6 dvojhodinoviek chcu 60 eur - co nie je ten najhorsi dovod, ale problem je ze to robia iba v utorok od 4 tej do 6 tej a to ja mam anglinu. Nemozem si dovolit vynechat 6 tyzdnov angliny. No ale svagrina rodila v MT vlani a nemala nikoho zamluvneneho a bola spokojna. Prisla tam rano o jednej a o stvrtej bola neter na svete. Takze sa spolieham ze to nejak zvladnem. Mne skor zalezi na tom aby lekar/ lekarka so mnou komunikovali v tom case - aby si nerobili co chcu bez toho aby ma informovali alebo aby som im dala suhlas, ale co som citala v temoch a MT porodnici tak 99% bab bolo spokojnosti a pokial je zena pripravena tak aj lekari su v pohode. Myslim si ze som si toho za tr roky tolko preskakala, ze sa nezlaknem hocijakej blbosti a bude to v pohode
13. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy: mne ten test bledne, nakoľko moč už vysychá. Na 12 deň idem na krv, tak to už nechám tak :wink:
13. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok