Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
13. apr 2010

ahoj tuzim......ja som zas čakala kým nam zapnú elektriku 😕

denis19
13. apr 2010

Vierka...ano zítra bude i foto a na Grochála se rozhodnu podle zítrejšího pocitu ze sona....a také jsem zvedavá jak to zítra dopadne i kvuli porodu, také nad tím dumám více a více......už máš malou otočenou hlavičkou dolu?????

cukotka
13. apr 2010

ahojte, dúfam, že tu niekto bude aj za také dve hodinky 🙂

denis19
13. apr 2010

a co bude za dve hodinky???

cukotka
13. apr 2010

no budem tu ja 🙂)))))))))))))))))))) teraz som prišla iba kuknúť, musím odísť, ale potom sa pripojím. Dnes asi máknem aj na albume Denis 🙂

denis19
13. apr 2010

Ale néééé, fakticky..tak to tu budu i za dve hodinky!Jupííííííí 🙂

viera6
13. apr 2010

Tak to maš super doktora,ja som zvedava,čo povie ten moj,že mam už po ultrazvuku.Písala som to už pred tyždnom,áno mala je otočená dolu hlavičkou.Určite je aj Karolinka otočená 🙂

viera6
13. apr 2010

ahoj cukotka

denis19
13. apr 2010

No to asi není , já jí cítím jen dole, tak si myslím, že zustala tak jak byla a to príčne! i pohyby cítím jen dole....nekdy až moc dole 🙂

viera6
13. apr 2010

denis......ale to aj ja malu cítim až moc niekedy dole!a pod pupkom asi takych 5cm mi večer robí s chrbatikom a ručičkami poriadne vlnky 😀 😀 Inak Grochalovi sa dosť ťažko pozerala už hlavička mala bola velmi zarita v spodnej časti 😵
Dnes nam blb ne nejak internet a ked nie internet tak elektrika 😒

denis19
13. apr 2010

Ahá, tak to je potom možné že je dole a kope rukama 🙂 🙂 🙂 uvidíme zítra...už tech pár hodin vydržím 😀
mne zustalo nejak špatne a ztvrdlo mi bricho.....asi si pujdu hodit relax do sprchy, už jsem si dala i magnézko a zatím nic. u nás vše funguje, jen stále prší.......
ale jinak byl Grochál spokojený s malou? A upresnil Ti nejak termín porodu a nebo tehuhu týdny?

viera6
13. apr 2010

Už sa tešim na tvoje zajtrajšie pismenkovanie 🙂
Tebe tvrdne bruško?Ja niekedy mam ten pocit,ale keď si ľahnem tak nič take necítim.
Ano bol spokojný, len ja som sa sťažovala aka je aktívna a on ved mate dobručke dieťatko 😀 😀 Všetko mi zostalo aj týždne aj pôrod nič vraj nemám na menenie..

denis19
13. apr 2010

tak to je super stav, když jsi tak jak to má být,paráda......zítra mám ale kontrolu až v podvečer, tak budeš muset vydržet až se vrátím, termín mám na 18:00 hod.....snad do té doby neusnu 😀 😀 😀 jo i já když lehnu, tak je to o neco lepší to tvrdnutí.....zítra se na vše poptám..... 🙂

viera6
13. apr 2010

To až tak neskoro,to ja chodím už o 6,30rano a som nejaká 3/4 v poradí.Ten moj neobjednáva, teda iba ráno za 2eura.
Idem si urobiť niečo jest zas som hladná a popritom som pred nedávnom dojedla polku pizze 😀

denis19
13. apr 2010

no já hodila spršku, celkem fajn,jen už je to relaticne nebezpečné se chystat k dr..tam dole😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vierka...já mám hladíka stále a už to dnes ani nereším, budu mít asi i 90kg než odrodím😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkace
13. apr 2010

Ahojte ženy chcem sa spýtať či má niekto z vás skúsenosti s GYN--FIV CENTRUM PRE GYNEKOLÓGIU A ASISTOVANÚ REPRODUKCIU, ktorá je umiestnená v Záhradníckej ulici č. 42 v Bratislave, sme tam objednaní na umelé oplodnenie a chcem vedieť aké sú tam ceny atd. ďakujem

viera6
13. apr 2010

Tak aj ja mam za sebou spršku a tak tiež som sa trošku upravovala tam dole a deniska poviem ti,trvalo mi to poriadne dlho ani som nedýchala 😀 😀 😀 😀 A to strihanie nechtov na nohách.....obreže si ich nestrihám hodinu 😀 😀 😀 😀 potom fučím ako slon 😀
No ja som sa dnes zobudila o4rano na hlad musela som si dat banán a ten nepomohol tak som musela pridať polku rožka a potom to už bolo v norme.Obdivujem romy!!!

denis19
13. apr 2010

lenkace...no já chodila do Martina, tak nevím,,ale ceny jsude plus mínus stejné........ale jsou tu i holky co tuším chodí tam,ale dnes se ješte nepriply...co by Te konkrétne za ceny zajímalo?

viera6
13. apr 2010

lenkace.....ja som tiež chodila do martina.

lenkace
13. apr 2010

no ja som bola na jednom umelom už v Plzni v ČR a tam sme platili cakomprásk 17 000 ČK mali sme tú najdrahšiu metodu ktorá bola najpravdepodobnejšia aj sa nám podarilo a máme už dvojročnú Nikol a teraz to chceme skúsiť tu na SR a dr. nás doporučil tam tak chcem vedieť čo nás čaká aký je v tom finančný rozdiel, dík

denis19
13. apr 2010

😀 Vierka...já ji také obdivuji, neboť já se kolem pul tretí ráno vzbudila na hlad a kopání malé a tak jsem si dala acidko...na oblbnutí a hned ráno jsem v šest dala snídani...tak také nevímj ak to zvládá, holka jedna šikovná!!!

jo a o nehtech na nohách ani nemluve, to jsem se také dobre vytrápila 😠 😠 😠 😠 😠

denis19
13. apr 2010

lenkace

tak rozdíl tue a značný.......já jsem po IVF ICSI + PK + kryokomurka pro dva snehuláčky a stálo nás to cakomprásk cca 1300€ pokud se nepletu a to asi ani moc ne!

denis19
13. apr 2010

lenkace

jo a nevím odkud jsi,ale v Martine mají statisticky vetší úspešnost, co se týče roku 2007 a 2008, statistiku za rok 2009 jsem ješte nevidela!

lenkace
13. apr 2010

no my sme mali len zákrok a nič nám nezmrazovali lebo sme mali slabé oplodnené vajíčka tak by neprežili to zamrazenie a odmrazenie takže sme nemali druhú šancu kebyže sa to nepodarí a bývam v blýzkosti Nového Mesta nad Váhom a neviem čo je blyžšie či Martin alebo Bratislava, ale s tým počítame že tu zacalujeme ovela viac to je proste Slovensko

viera6
13. apr 2010

denis........tak ja po acidku som ešte hladnejšia 😝 ozaj ty si sa ma minule pýtala,čo je to chlebová baba?Tak isto sa robí ako zemiakova len s chleba a ja do nej nerajbem 3zemiaky.

lenkace.......u nas to vyšlo približne ako u denis 1300eur.

denis19
13. apr 2010

No Ba je asi blíž, jak si tak predstavuji mapu SR...ale zsi to ješte i na nete prostudovat, jako úspešnost techto CARu, v cene co jsem Ti napsala jsou i 2xSPG, 1xTWT a to mražení a to bylo cca 150€...tak uvidíš pro co se rozhodnete.. Jen i ten prístupje v MT lepší, menší mesto vetší lidskost!

denis19
13. apr 2010

No a co to je zemiaková baba???,

wodanka
13. apr 2010

caute holky... dlhsiu dobu som tu nebola, tak piste ako sa mate, co mate noveho 🙂 denis, romy, viera, cukotka, kajticko, cisielko...

denis19
13. apr 2010

Holky jak nemám ten cit v prstech, tak nekdy píšu nesmysli, ale snad si to domyslíte 😲 😲

denis19
13. apr 2010

Wodanka...ahooooooj ako sa máš????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre