Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
13. apr 2010

Já Ti nejak chytám predporodní blues a stres,ale jinak pohodička....kam jsi se dopracovala v živote?

lenkace
13. apr 2010

no my ideme už teraz v piatok do tej Bratislavy takže už sme objednaní nebudem to meniť uvidíme či sa nám tam bude lúbiť ale doktor hovoril že táto má najlepšiu úspešnosť aspon podla neho no uvidíme a prečo si nebola na tom v Čechách ked si z Čiech a je to tam o moc lacnejšie?

wodanka
13. apr 2010

ahoj denis... dik za opytanie, mam sa dobre 🙂 a co Ty? uz sa Ti to pomaly blizi...

viera6
13. apr 2010

ahoj vodanka........ty sa nam pochvál ako sa dari?

denis19
13. apr 2010

Wodanka...blíží, také jsemjako vagon, co ti bud povídat a lepí se na mne všechny tehuhu neduhy 😀 Zítra mám poradnu, tak budu zase o neco chytrejší a určite už i težší 😀 😀 z toho ted mám nejvetší deprese 😲 😲 😲 😲

lenkace
já jen píšu česky, jinak bydlím už na slovensku a nemám jistotu v slovenské gramatice, teda už ani ne v české,ale to se až tak nepozná 😀 😀 😀

denis19
13. apr 2010

Wodanka...a jdete do dalšího kola??????

lenkace
13. apr 2010

aha, aj som si myslela že to tak asi nejak je a ako to približne dlho trvalo celá tá príprava od prrvej konzultácie

viera6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wodanka
13. apr 2010

ahoj vierka 🙂 nemám sa čím chváliť, nemáme nič nové.. boli sme na genetických testoch a čakáme na výsledky, mali by byť niekedy v júni...
denis, neviem či pôjdeme do ďalšieho kola, počkáme na tie výsledky a uvidíme... ale zatiaľ sa na to necítim, tak to s mm ani neriešime

denis19
13. apr 2010

wodanka...tak tomu rozumím, já bych se do druhého kola rozhodovala stejne dlouho jako do toho prvního 😕
alespoň budete mít genetiku a vedet více, no ne????

lenkace

no od první kozultace po ET nám to trvalo 6 mesícu,ale to nám tam pan doktor dal 2,5 mesícu ješte prostor, jen tak pro forma, na prirozené otehotnení, což v našem prípade bylo absolutne bezpredmetné,on to vedel my to vedeli,ale nejak každý asi doufal, takže potom se vlezeš i s pojištovnou do trí mesícu.....

wodanka
13. apr 2010

denis do toho prvého kola to rozhodnutie prišlo oveľa rýchlejšie, lebo sme boli plní optimizmu s mm a verili sme, že to výde... ale teraz skôr prevládajú obavy a strach z toho, že čo ak sa to opäť nepodarí... takže to nechávame tak a uvidíme, kedy príde ten pocit, že to chceme znova skúsiť

lenkace
13. apr 2010

no tak u nás to trvalo tiež zhruba tri mesiace a ako často sa chodilo na kontroly je to trošku ďalej tak som zvedavá kolko krát tú cestu budeme musieť absolvovať

denis19
13. apr 2010

lenkace.....hodnekrát ji budete absolvovat, to Ti povím. vstupní konzultace, tam pri dobré konstalaci hned napíšete žádost, potom druhá kozultace a výsledky první konzultace, následen konzultace po souhlasu pojišťovny s embriologičkou a když to dobre naplánujete tak i s dr, potom nastupuje príprava stimulace, v prípade, že budete mít dlouhý protokol, potom kontrolo na stimulacia behem stimulace trvající cca 14 dní kontrola každý tretí den minimálne, potom OPU, potom ET a potom kontrola po 14 dnech, potom poslední kotrola na dalších 14 dní a hotovo! tak jak tak čítám cca 10x!

lenkace
13. apr 2010

ešte ma napadlo či nezávisí cena od toho aký má ten pár problém alebo je to zhruba pre každého tak rovnako

viera6
13. apr 2010

wodanka......len aby si nam v júni nepísala,že sa to podarilo prirodzene...

denis19
13. apr 2010

wodanka, já vím,ale je treba verit, ono je to tam napsáno jak to má být , jen se k tomu dopracovat systematicky, no ne? a v práci se darí? na této fotce jsi úplne jiná 🙂

denis19
13. apr 2010

lenkace....to je v podstate jedno,neboť zákrok je stále stejný pokud se ješte nedelá TESE

viera6
13. apr 2010

Dievčatá lúčim sa a prajem pekný večer

lenkace
13. apr 2010

no super tak sa moc tešíme a začneme šetriť ďakujem za odpovede a ked ma niečo napadne tak ešte napíšem

denis19
13. apr 2010

Ahoj Vierka....hezké sny a nehladovou noc Ti preji 😀

denis19
13. apr 2010

Ok devčata, také balím, cukotka neví jak dlouho trvají dve hodinky asi ,co???? Ale ráno se teším na její album 😀

wodanka
13. apr 2010

dobrú noc kočandy 🙂 inak v práci to je pohoda teraz...a tá fotka je tá najaktuálnejšia, asi spred dvoch týždňov 😉

majaja75
13. apr 2010

ahojte a pekný večer všetkým

lenkace..ja som chodila do GF, cenník si nájdeš na ich stránke a pri prvej konzultácii ti ho aj daju a povedia ti že ktoré úkony u teba pripadaju do uvahy. Kedy máš prvú konzultáciu? Držím palce

wodanka
13. apr 2010

ahoj maja... ako sa dari?

cukotka
13. apr 2010

ahojte, tak som späť. Ale nie 🙂 WOdanka ahoj 🙂 Idem si vás rýchlo prečítať.

wodanka
13. apr 2010

ahoj Katka 🙂

lenkace
13. apr 2010

majaja...čo je to GF? teraz v piatok 16. máme prvú konzultáciu

cukotka
13. apr 2010

no teda ste toho popísali, v poslednej dobe je to tu "skapal pes" a dnes sa to tu rozbehlo

krivka5
13. apr 2010

dobry vecer dievcatka 🙂
prepacte trosku som sa ucila tak som bola mimo 😒
denis,vierka...tie nevolnosti mam uz iba vecer a niekedy to je fakt sila. musim asi prejst na tu dietu co ma romy, lebo mam taky dojem ze pokial nejem je to o.k. a akonahle dam nieco do ust,hoci aj vodu uz mi je 😝 . uz aby som bola vo vasom stadiu tehu 🙂 keby som uz aspon vedela pohlavie, som straaasne zvedava na co sa mame tesit.ci na chlapciatko a ci na dievcatenko 🙂

krivka5
13. apr 2010

cukotka...a ty ako? nemko poslucha? ty uz ides do roboty? aj ja sa chcem dat vypisat, bo mam kopec starej dovolenky a chcem si ju vybrat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre