Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
5. máj 2010

Romy..s tech sono jsem na nervy i já a už to vubec nereším...co nadelám....jaké mimča budou takové budou, hlavne zdraví no ne???? nemáš nejaké nové foto sebe či malého, já máma chystáme se to dát do albíčka...už jsem ti poslala link na mé album, dala jsem si ho neverejné, neboť na mne prišly kolegyne a mely blbé kecy!!!! 😠

denis19
5. máj 2010

krivka...hrozba nemocky tu je,záleží od dnešního odberu moče a krve a výsledky budou zítra....já mela bublinkování kolem 18tt a pohyby až tak kolem 22tg

romy01
5. máj 2010

videla som ten link dakujem. Ja nemam momentalne ziadne nove foto - v 30tt som bola na sone aj mam DVDcko ale nemam dobre fotky - len take prierezy cez hlavicku a tak. Mm slubil ze z toho DVDcka stiahne nejake fotky ale nema cas. Zas ma toho nejako vela v praci a po veceroch sa zacal ucit na skusky. Este ma dve skusky pred sebou a to take blbe - kazali im si prejst niekolko knih a nema ani okruh otazok. To je chore tam . Ale mozno cez vikend by som urobila foto bruska - to uz bude 34tt

romy01
5. máj 2010

no kocky som sa naobedovala a idem si schrupnut tak zatial papa

denis19
5. máj 2010

ty kokšo...fakt ...podle té menstruace už máme zítra začátek 34tt..neuveritelné...tak ať se mnž pilne pripravuje 🙂

krivka5
5. máj 2010

denis...tak to mam este trosku cas na pohyby. neviem sa toho dockat 🙂
idem trosku upratat.
pekny dnik vam zelam 😉

denis19
5. máj 2010

Podobne!!!!

cukotka
5. máj 2010

pekný podvečer, ostal tu niekto? 😉

denis19
6. máj 2010

Preji hezké ráno plné dešťové vody 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
6. máj 2010

ahoj, ahoj.ahojjjjjjjjjjjjj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne to pocasicko xi xi 🙂 🙂 🙂

ako sa mame ? ako sme sa vyspinkali a co mame dnes v plane ? uz ste ranajkovali ?

ja uz anko, aj mam poprate , poum.riad a uz konikujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis a co dnesny tlak ? ako to vyzera ? pri takomto pocasi ?

denis19
6. máj 2010

Ahoj brmbolce...dnešní tlak klasika hudeček 160/100....už nezmením asi do porodu, jsem smírená..takže pohoda a z počasí mne asitrochen pobolívá hlava...ale ne moc. Raňajky už plavou v bríšku a ted jsem si uvarila žihlavový čaj a jdu lebedit,jako v poslední dobe stále 🙂 🙂
Co Ty?

brmbolcek
6. máj 2010

Denis- super robis, nic lepsie ani nemizes pre Karolinku udelat 😀 😀 😀 inak som ti vybavila naschval take pocasicko aby si len relaxovala a mala to najlepsie 😉 😉 😉 a kavicku ked si das jetam moznost ze sati znizi tlak ci naopak ?

Mi sa mame fajn, normalne ani nevieme ze sme tehuhuhu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , buduci tyzden idem na sono 12.5 tak uz teraz sa tesim..... 🙂 🙂 🙂

denis19
6. máj 2010

No kávu si dám z času na čas, neboť i dr ríkal,že to mi tlak nejak extra neovplyvní.....já piji jednu za pár dnu, tak to je pohodička....
tak sono, to bude paráda, uvidíš, už je to hotový človíček........jinak do 7 mesíce jsem také nevedela ,že jsem tehuhu a ted to nejak propuklo..ale vydržíme.

brmbolcek
6. máj 2010

a co inekcie este pichas ?

denis19
6. máj 2010

jojo pichám a to budu až do porodu,ale to je to nejménší...zvyk z IVF 😀 😀

figurka.m
6. máj 2010

ahojte kocky 🙂
teda toto pocasie ma zabija 🙄
denis, no moc sa ti ten tlak nezlepsil, tak len pekne oddychuj 🙂

tak ja mam amnio za sebou, mala som to aj s obecenstvom, medikovia vsetkych narodnosti, a dozvedela som sa aj co to nosim v brusku 😵 bude to chlapcek, zase, aj ked ja som bola uplne presvedcena, ze cakam dievcatko, no co uz, iba dufam, ze je v poriadku 🙂 najvacsiu radost mal syn, hura budeme spolu vystrajat 😀 no uvidime

denis19
6. máj 2010

figurka...tak super, neboj výsledek bude určo ok, já Ti ani nejak nevím jakmi to čekání na výsledky amnio utekly, byla sjem presvedčena,že jsou ok, tka mne to nestresovalo, tak klid.....no a klučina...super a co jméno????

figurka.m
6. máj 2010

no aspon keby pocasie bolo lepsie, tak aj cas by rychlejsie plynul 😒 a s tym menom......ja netusim, rozmyslala som len o dievcenskych menach a takto ma zaskocili 😕 no mame este cas, tak snad nieco vymyslime

denis19
6. máj 2010

určite neco vymyslte......musí,že ano????? no vidíš......život si vždy udelá co on chce a co máme dostat.... 😕

brmbolcek
6. máj 2010

Denis- a taktiez musis dodrziavat presnu hodinku na pichanie inek... ? a brusko uz mas velke ako pred IVF 😀 😀 😀 😀 😀

figurka- tak servus moja uspesne to mas za sebou 😉 😉 😉 a namiesto dievcatka je chlapcek ! vravi sa ze chalani to maju jednoduchsie v zivote 🙂 🙂 🙂 tak len aby to bolo zdravucke a vsetko dobre dopadlo 😵 😵 😵 . A dalo sa to zvladnut vysetrenicko ? Figurka, ber to tak ze vsetko ide tak ako to ma ist .............. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denis19
6. máj 2010

brmbolcek...bruško mám jako kotel veliké...dobre se do nej pichá...a ano ten čas je treba dodržovat......už jsi papala? 😀

brmbolcek
6. máj 2010

Denis- teda poviem ti, ze uz mas najvyssi narok mat brusko ako balonik, 😉 😉 😉 ved sa pozri na tie tvoje tt ako to neskutocne letiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 obedovat budem trosku neskor , lebo som mala dvojo ranajok 😀 😀 😀 robila som na obed kapusticku, jelitko a zemiakovu kasicku, 😉 😉 😉 😉 a ty si ako na tom uz Karolinka papala ci sa este chystate ?

denis19
6. máj 2010

my už jedli..sice jen suchou stravu, chcivarit šošovicu,ale až v podvečer..... 🙂 no jo ,že 34tt....ani tomu neverím,ale to je v zásade, jen probíhající 34tt...tak to jde 🙂

brmbolcek
6. máj 2010

Denis- uz si nad tym rozmyslala ked bude Karolinka na svete ake to bude ? doteraz ste boli len vy dvaja, v pripade nejake domace zvieratko ak mate , rodicia kamarati a coskoro budete mat krasny zivy uzlicek... ako sa to zmeni v zivote 😉 😉 😉

denis19
6. máj 2010

no brmbi..nad tím premýšlím celé dny, deset let jsem si žili jen pro sebe a kamarády, eventuálne a ted se to e zmení 🙂 🙂 nemám ani potuchy jak to bude,ale bude to veselé a i náročné v jednom,ale teším se, už ted mám deprese z toho co bude až bude v puberte, co škola a tak...blázen 😲

brmbolcek
6. máj 2010

Denis- si myslim, ze i ked Karolinka bude mat 3 rocky tak clovek stale bude spominat ake to bolo za ix.... cias . Ale verim, ze sa tesikujes 😉 😉 😉 a predstava u teba funguje , no cochvilka to uz bude realita po ktorej si tak dlho tuzila 🙂 🙂 🙂 a priala si dedica vasho kmena , teda nebude to synacik ale dcerka to taktiez specati 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

figurka.m
6. máj 2010

denis, svata pravda, clovek si moze planovat co chce, nakoniec to vzdy dopadne inak 😎

brmbolcek,no to si aj ja vravim, ze to maju chalani lahsie, a aj uz mam skusenosti s chalanom, no hlavne nech je vsetko OK
vysetrenie v pohode, ja som uz vedela co ma caka, tak ziadne prekvapko, hlavne to ide rychlo
a ty ako, uz si zvedava co to bude?a male uz citis? mna uz figurka vykopkava aj brucho uz je riadne 😅

denis19
6. máj 2010

figurka...presne tak, šedivá je teorie a zelený je strom života, tak damo budeme plánovat..... 🙂 a že samotná amnio jako zákrok je pohoda????? myslím si,že se o tom zbytečne píšou horory!!!!

figurka.m
6. máj 2010

denis, mozno mal niekto zly zazitok pri amnio, ale ja to nie som, podla mna , ked si vyberies miesto, kde to robia velmi casto a to znamena, ze su v tom odbornici, tak sa nema co pokazit, a hlavne trva to vsehovsudy par minut 😉

cukotka
6. máj 2010

pekný podvečer 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre