Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

strelka11
6. máj 2010

ahoj cukotka,prosim ta ty uz mas nejake testy alebo krvne vysetrenia zasebou?

denis19
6. máj 2010

ahoj holky....ako máte? 🙂

strelka11
6. máj 2010

lebo som zistila,ze fakt u kazdej tehulky je to ine,proste kazda doktorka si robi vysetrenia podla svojho uvazenia,niektore robia vysetrenia okolo12 tt na tie chromozony a toxoplazmozu a ruzienku,ale ja som ziadne okrem sona nemala

denis19
6. máj 2010

strelka....ale krev kolem 12tt ti musí brát...na to se poptej!

strelka11
6. máj 2010

no ja som uz za 12tt,takze to uz je neskoro,najblizie idem v 16tt na tie odbery krvi na Dawnouv sysdrom,ale denis zakladne odbery mam porobene,myslim co sa tyka krvnej skupiny,na HIV,hepati B tie dopadli dobre ale nic viac,mozno to staci 😕

denis19
6. máj 2010

tak to stačí to ostatní je navíc,dle uvážení, tak ......proste I.screening krve máš za sebou, tak to je dobre.

strelka11
6. máj 2010

tak to som rada,lebo kamoske robili aj na tu toxoplazmozu a ruzienku,ale ona ma doma kocura,tak to asi preto,tak diki denis 🙂

denis19
6. máj 2010

jo aháááá, tak to ano a pokud to rekla dr tak to ji muserli udelat, tak zachovej chladnou hlavu 🙂 to museli ted delat ikamarádce, tak é mela doma kočku a už ji musela dát pryč,není to dobré pro tehotné 🙂

cukotka
6. máj 2010

strelka, mne už robil kadejaké testy, ja to ani nesledujem

brmbolcek
7. máj 2010

zelam pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

viera6
7. máj 2010

ahojte,
prajem pekne rano!!
Brmbol. .......ako sa mate?
Deniska ......tak ako výsledky?

brmbolcek
7. máj 2010

ja dnes mam vybavovaci den ..... musim poplatit smeti dan, skontrolovat domcek obklady a ked budem v meste ..... tak nieco kuknem brmbolcekovi 😀 😀 😀 😀

pozdravujem Sarinku a zelam krasny dnik, 🙂 🙂 🙂 dufam ze dnes Denis uz je lepsie tlakovo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maje sa pekne pa pa

viera6
7. máj 2010

Tak aj tebe s brmbolčekom pekný den a niečo pekne kúp 😵 😵 😵 😵 😉

kefalinek
7. máj 2010

ahojte trosku vam sem vpadnem, baby,som 12 den po ET, spinila ste niektora a ostali ste tehotna??? mne mal prist ms 4.5 a vteda som zacala trosku spinit.

viera6
7. máj 2010

ahoj kefalinek.......ja som špinila aj trochu krvácala.Test si neskúšala?

cukotka
7. máj 2010

Dobre ranko prajem 🙂
brmbolcek ty toho nemáš akosi veľa? 🙂
vierocka, a ty ako? Už máš všetko nachystané pre Sárinku?
Denis, čo tlak a zavodňovanie?
Kefalinek, ja osobne som nešpinila, ale niektoré dievčatá áno. A test si si nerobila?

viera6
7. máj 2010

Ahoj cukotka.........dúfam,že mam všetko nachystané i keď dosť často premýšľam,či mam ozaj všetko........... 😝 😅
a ako sa mate s Nemom,či Nemkou?

cukotka
7. máj 2010

Vieročka čo Ti poviem, zatiaľ vyzerá byť všetko ok. Okolo 20. mája idem na tie AFP testy, tak uvidíme. V júni nás už objednali aj na morfologický UTZ.

viera6
7. máj 2010

tak to už pomali budete vediet ,čo to bude 🙂 🙂 Ja som akurát včera uvažovala ako to rýchlo ubehlo a ani sa nenazdám a Sárinku budem mat v náruči 😵
A ty už niečo nakupuješ?

viera6
7. máj 2010

Tak Denisku nám idú hospitalizovať 😒

krivka5
7. máj 2010

ahojte 🙂
deniska...tak nemocnica ta neminie, to mi je luto, ale aspon budes pod stalym dohladom a to je dobre 😉
brmbolcek...12.5. ides na UTZ, tak to uz mozno budes vediet aj pohlavie 🙂 ja sa idem tiez buduci tyzden objednat.
vierka...tebe, deniske a romy sa to uz poriadne krati, uz aby som tam bola aj ja 🙂
cukotka...aj ty si uz objednana na ten UTZ? nam kazali prist v 20tt co je na buduci tyzden tak dufam ze nas aj hned vezmu...

denis19
7. máj 2010

Ahoj holky, tak je to tak , prišla jsem se domu zbalit a jdu ležet do nemocky.....co nadelám,ale jistota je jistota.....zatím 😕

krivka5
7. máj 2010

deniska velmi drzim palce nech je vsetko o.k. . a ked sa ti bude dat tak nam napis...

denis19
7. máj 2010

jasan,že od tamtud napíšu, myslím,že to nebude nejaká katastrofa, co nadelámale radeji ať jsem pod dohledem než si mám potom neco vyčítat a trískat hlavu o zed, nebo já chtela být doma......dr ríkal, že je to preeklampsie..uvidíme co vydržím a dobré by bylo min 3 týdny a potom je to už super!!!! dnes mipíchnou kortikoidi na vývoj plic a hotovo, to zavírá 7 dní.... 🙂

viera6
7. máj 2010

Ahoj Deniska.......držím moc palce aby bolo všetko ok 😉 aj som myslela ,či to nemáš preeklampsiu len som to nechcela nahlas povedať 🤐

Ahoj krivka....ako sa mate vy?

krivka5
7. máj 2010

urcite bude vsetko v poriadku a karolinka este v brusku vydrzi. sice sa vravi vsade dobre doma najlepsie, ale v tvojom pripade je nemocnica to lepsie riesenie. aspon ze tam je net a budes moct popisat co nove 😉

krivka5
7. máj 2010

ahoj vierka...ja sa mam fajn, len ma trosku mrzi ze este necitim pohyby babatka. na buduci tyzden sa idem objednat na morfologicky UTZ tak sa tesim ze babo znovu uvidim(a mozno aj pohlavie 🙂) .my sme odmietli amnio, tak ideme aspon na ten UTZ...

viera6
7. máj 2010

krivka...........možna si si to ešte nejak neuvedomila ako napr.ja stale som sa čudovala,čo sa mi to deje s črevami a to nakoniec bola mala žabka 🙂 🙂 krivka.............určite bude všetko ok ja som tiež nebola na amnio..iba na UTZ v heliku a u Grochalu 😵

krivka5
7. máj 2010

ja idem na UTZ tu v ziline, ale rada by som aj do helika. to ked sa do helika objednam tak ma zoberu? a ake su tam ceny?

viera6
7. máj 2010

do 20eur som platila v heliku,ale išla som potom radšej ku Grochalovi.V heliku mi nerobil UTZ Krajko ani Gatova,ale lekár z nemocnice a to som nebola moc spokojná..........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre