Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
7. máj 2010

tak to sa tam asi neobjednam, ale fotocku babatka im urcite poslem 🙂

viera6
7. máj 2010

to chcem aj ja poslat 😵 pripadne osobne zaniest

viera6
7. máj 2010

krivka......čo dnes varíš a ešte maš školu?

krivka5
7. máj 2010

vierka...nad tym stale rozmyslam, ze co uvarit 😀 nejak nemam na nic chut...v skolicke ma cakaju este tri skusky a nejaka prax a hotovo. jeden rok uz budem mat za sebou...

figurka.m
7. máj 2010

ahojte kocky 😀
denis, mas uplnu pravdu, preeklampsia sa da zvladnut, ked si pod dohladom v nemocke, a aj ty budes kludnejsia, ze ta sleduju,drzim palceky 😉
vierka, tiez sa idem objednat ku Grochalovi, u neho sa plati kolko,aby som bola v obraze
krivka, neboj , este as ta male naotlka 😎
a co sa tyka pohlavia...my cakame chlapceka 😀 len poradte meno, lebo som ratale 100% s dievcatkom, tak som zaskocena 😕

romy01
7. máj 2010

ahojte babenky

denis - mojko to mi je luto ze ti diagnostikovali preklampsiu, ale ako pisu baby - ked budes pod dohladom, tak to csetko zvladnes aj s malou Karolinkou. Myslim na Vás a posielam ti pusu na brusko, nech sa pekne drzite.

Baby ale to uteka - buduci tyzden vo stvrtok nastupujem uz na matersku - sila. ze ?

viera6
8. máj 2010

ahojte

krivka..............tak ,čo navariť mam aj ja v poslednej dobe problém nejak mi tiež nič nejde na chut 😝

figurka..........takže chlapček?ale to je tiež super ...hlavne nech je zdraví to je podstatne 😉
u Grochala sa plati UTR 25 eur + ak chceš fotku tak farebná je 7 eur a čb 5eur.

ahoj romy..........ty nas tu nejak zanedbávaš!! veru máš pravdu už nastupujeme na materskú 😵 a čo polsko idete na nákupy tento víkend?

všetky ostatne zdravím a prajem pekný víkend 😉

krivka5
9. máj 2010

pekne nedelne ranko 🙂
no dievcatka, nejak to tu zanedbavame ked tu neni deniska 😕

denis19
9. máj 2010

dobré ránko....vidím,že je tu nejak mrtvo devčata...čo porábate,?????
já relaxuji v nemcce🙂🙂🙂🙂 mám opet za sebou už nejakou tu procedúrku a teším se dobrému zeraví is Karolínkou🙂🙂🙂🙂🙂🙂
zdravím vás!!!!!!

romy01
9. máj 2010

ahojte kočky

denis tak to je fajn ze je vam dobre, len sa pekne takto drzte.
vierka - vcera sme boli v tom Nowom Targu a boli sme aj v Baby boo. Nejake veci som pokupila a oplatil sa baldachyn, plus som kupila take detske kresielko v tvare medvedika. Niektore veci sa oplatili, ine uz ani moc nie. Potom sme boli v leclerku na potraviny a drogerku a tam sa nieco tiez este opletiilo ale nie vela veci. Celkovo sa mi viac pacilo vlani v Bielsko Biala, tam su ovela vacsie a lepsie obchodne domy. Postielku sme nekupili - nevosla by sa do auta, tak ked ju kupime a naaranzujem co som pokupila, tak aj pofotim

sanris
9. máj 2010

🙂 🙂 ahojte a zdravím Vás

tak denis pekne sa držkaj aj s Karolínkou aspon ste pod kontrolou

no mne zistili poz. toxoplazmozu tak sa idem objednat na infekčné, ja som toxo. už prekonala tak hádam to bude ok

krivka ešte ti býva ee? mne ešte stále nech to už skončí je to hrôza nikde poriadne íst a nič zjest 😝

romy vierka tak už na materskú ubieha to ako voda 🙂

cukotka brmbol. zdravím

aj nové snažilky

romy01
10. máj 2010

ahojte,

teda baby to tu riadne flakate. Kde sa tulate ? Ved vonku nie je az tak pekne.

viera6
10. máj 2010

ahojte......

a tu zas nikoho? 😒
romy.........tak si aspoň niečo kúpila super........ teším sa na foto 🙂 a čo dnes maš na plane?

sanris........tebe teda ešte býva ee?držim palce na toxopl.ja som tiež mala pozitívne výsledky,naštastie sa to potom upravilo..

romy01
10. máj 2010

ahoj vierka.

no ja dnes idem žehliť - som kopu detskych veci oprala - hlavne obliecky na perinky a vankuse. No a potom sa budem ucit anglinu - nejak sa mi nakopilo clankov a slovicok a tak. Inak som sa dnes rano citila zle - vcera mi bolo teplo tak som si doma vetrala v kazdej izbe a asi ma ofukol prievan, lebo mi zas navrela uzlina az ma z nej zuby boleli. Aj hlava ma bolela ale dala som si caj s citronom a kavu bez kofeinu tak to nateraz ustupilo, no vecer sa to isto vrati.

Ako sa mas ty ? CO mas nove ? Kedy mas poradnu ?

zuzanabb
10. máj 2010

baby chcela by som sa opytat, ci je tu z vas niektora co spinila na zaciatku tehotenstva a nakoniec to dobre dopadlo? Som 12 den po ET a uz 5 den spinim. Test mi vysiel pozitivny aj ked ciarocka je este slaba, ale stmavla od piatku.
na krv idem az v stredu, vkladam si 2x2 denne utros

viera6
10. máj 2010

romy.......ty naše chudiatko....tak sa len poriadne prelieč čajíkom lebo to není bohvie čo dostat taký prievan 😔
ja som chcela tiež dnes poprat obliečky a mantinel,čo mi prišlo minulý týžden,ale nejak sa mi do toho nechce,ked je take kadiaké počasie.Môžeš kuk do albumu mam ho tam...baldachýn som nechcela tak ten nemám.

Mame sa v celku dobre.. až na sobotne ráno... prebudili ma bolesti na mršku trvalo to tak hodinku v 20min.intervaloch,ale potom to našťastie prešlo.Poradnu som mala 4/05 a ďalšiu mam teraz v piatok s tím, že mi vypíše papiere aj na materskú, tak by som chcela si to aj všetko v piatok povybavovať v robote a aj na socialke.
Ty už maš všetko po kupované pre malého a seba?A čo meno už ste sa rozhodli?

romy01
10. máj 2010

ahoj zuzka

ja som zacala spinit az v 8 tt ale su tu baby co spinili ako ty - a ak si dobre pamatam tak aj vierka mala spinenie este pred potvrdenim tehu. Ja by som na tvojom mieste zavolala do centra. ozno ti doporucia pridat k utrosu aj duphaston - vacsinou sa to tak robi. Ja som ho tiez zacala brat k utrosu a spinenie prestalo.

viera6
10. máj 2010

zuzanabb...........tak po tichučký gratulujem 😉 ja som špinila a dos dlho a čiarku som tiež mala slabučkú.

romy01
10. máj 2010

vierka tak mi posli prosim ta este raz IP na tvoj fotolog.

My sme sa na mene stale nedohodli - mame momentalne uz len dvoch favoritov - Ja chcem Timoteja a mm chce Michala. Tak uvidim ako sa rozhodnem. Mne meno Michal vadi lebo mam braška Michala.
Pre mimco mi chyba uz iba postielka a madrac. Mozno budem este dokupovat nieco z kozmetiky ale este neviem co, lebo pockam na ten kufrik co sa dostava lebo tak je vraj kopa kozmetiky.
A pre mna mi chybaju uz iba tie sietkovane nohavicky, inak by som uz mala mat vsetko

viera6
10. máj 2010

zuzan. ...no skus zavolať do centra ako píše romy,ale mne vtedy Krajkovič okrem kludu a čakania po odbere krvi nič ine nedoporučil..

viera6
10. máj 2010

romy....kufrík myslíš ten v nemocnici čo sa dostava,alebo u gynekológa.Ja som dostala už taký kufrík dva krát,ale vždy som tam mala taký malý sáčok prášku na pranie a aviváž ostatok boli časopisy.

zuzanabb
10. máj 2010

mne Krajkovic povedal, ze aj ked pride spinenie alebo krvacanie, tak mam pokracovat vo vkladani a ze je to normalne. a test mi zakazal robit, tak sa mu ani nemozem priznat, ze som si ho robila 😀

romy a kolko duphastonu si brala denne k tomu utrosu? inak som si vsimla, ze v niektorych centrach kazu vkladat az 3x2 denne utrosu aleb v heliose len 2x2 denne.

ale dakujem za ukludnenie baby 😵

romy01
10. máj 2010

no ja viem ze jeden sa dostava v nemocke a tam by mala byt aj nejaka kozmetika ako lieh krem na ritku a pod. No a jeden rozdava nasa doktorka ale neviem co v nom je, mozno mi ho da uz tuto stredu ked mam poradnu

zuzka ja som mala utros ako ty - 2 x 2 a duphaston si uz vobec nepamatam - bud 1-0-1 alebo 1-1-1 fakt si neviem spomenut. Ale podla mna ti ten duphaston daju aby sa to spinenie zastavilo.

viera6
10. máj 2010

zuzan. .....vkladanie sa ti nemení... to sa nezmenilo ani mne iba mi pribudol tiež duphastton v 8tt,ked som tiež krvacala ako romy ten som brala 2x1.

romy01
10. máj 2010

ozaj zuzka - este par rad - ale to uz urcite vies - jedine co mozes pre uspesny koniec urobit ty, je ze totalne zamedzis akykolvek pohyb. Proste len ležat s nohami na vankusi. Musis sa spravat akoby si bola v nemocnici - jedine na wc a do sprchy. Ziadne nakupy ani prechadzky kym to uplne nezmizne. A v sprche sa dlho nezdrzujj - len sa sprchni a dole nepouzivaj ziadne mydlo ani sprchac - nic - iba cista voda. Mne to takto kazala doktorka v 8 tt a pomohlo to

romy01
10. máj 2010

vierka ja odpadnem z tej kolisky - tak to budem mat tazke vybrat si postielku po tom co som videla tvoju kolisku - mne sa ziadna ina nebude pacit 🙂

viera6
10. máj 2010

mne sestrička asi tiež bude zase ponukat ten kufrík raz ,že tam mali cumlík a nejake hračky.No ja v týchto som mala zatial len prášok a aviváž ,ale v časopisoch je vela dobrého čítania 🙂

viera6
10. máj 2010

romy nebudeš mat problém....kolísku mi robil otec ,ked som sa mala narodiť akurát takto v máji.Ta je tak do pol roka,ale potom už budem kupovať postieľku teda mali by mi ju doniesť kamaráti z blavy.

romy01
10. máj 2010

no ja som bola z tej kolisky ako vybita baterka, mi sklapla sanka 😀 Super krasna 😀 a aj tie pletene svetriky su krasne. Ja mam dva take biele a bezove od mm sesternice, inak ani neviem kde by som take zohnala, lebo take uz sa nepredavaju - su rucne robene a fest sa mi pacia.

viera6
10. máj 2010

romy dakujem 🙂 no my sme takých pletených veci mali spusta,ale vela sa neuschovalo.Teda mama aj švagriná by mi aj mohli niečo ešte štrikovať,ale už sa im nechce a mama kedysi aj na stroji štrikovala.Ale teraz už nie ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre