• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
viera placlivo a horuco.
25. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to u nas je dost chladno a stále sa zasahuje... okrem toho plačlivo.

romy....a ty si už išla na anglinu?
25. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je strasne horuco
25. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ...ked malej striedaš to mliečko tak sa to ani trošku nelepši
25. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viera nutrilo AR1 a nutrilon confort len teraz sme dostali nutrilon AR2
25. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no tak to je na mna nejak priveľa takže ty už nekojiš a dávaš jej medzi tím aj čajík
25. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caj nechce ani nic kde je voda.
kojila som teraz som prestala.
ideme zas von ppaa
25. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :grinning:
tak sobotny UTZ v pohode, doki vsetko komentoval,bol s nami aj maly, tak len tak cumakoval :grinning: tak uz nieje pochyb, ze je to chalanisko, pekne nam ukazal vsetko :grinning: podla dokiho je vsetko v poriadku, len jednu oblicku mame trosku zvacsenu, ale to vraj chlapci mavaju, ze to treba sledovat a malo by sa to upravit, tak uvidime, inac maly je potvorka riadna, celu cestu v aute kopalo jak na futbale a u dokiho sa dva krat obratil a zaspal :rolling_eyes: este sa aj zakryl rukou cez tvar, doki mi buchal po brusku,ale maly flegmos sa otocil zadkom a bolo, sme sa zasmiali, no a samo, ze ked sme sli domov tak zase vysiloval :grinning:
25. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej figurka, tak si mala krasny zazitok :slight_smile: nas chlapcek nam tentoraz neukazal co ma medzi nozkami, ale my uz aj tak vieme ze ma pipika :grinning:
25. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka.......tak bola krásna sobota super :dizzy_face: ......doktor je fajn a hlavne,že vie všetko pekne vysvetliť tanto tyžden by si mala mat aj výsledky s amino,či sa milým.....

krivka......Sebastianko sa ukáže vo štvrtok :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...viete mi niektorá poradiť, kde robia dobre sono, ide o to že sa chcem vyhnúť amniocentéze. Deniska mi odporučila dr. Grochála v MT, ževraj je dobrý. Boli ste niektorá uneho? V ktorom týždni sa tam oplatí ísť.
ďakujem za odpoveď
25. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majaja.........dr.Grochala ti môžem odporučiť aj ja....... je fakt super a bola u neho v sobotu aj figurka.Ja som u neho bola v 22tt to už bolo tak na tesnotku.Objednáva sa tam od toho 20tt.
25. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: len som sa Vám chcela pochváliť, že dnes mi volal môj gynekológ a všetky výsledky čo sa týkajú pravdepodobnosti Down.syndrómu sú negatívne, huráááááááááááá :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka super sprava, tak to ma byt :slight_smile:

minka ako sa tebe dari ? Mas nieco nove ?

krivka - ale chod, zeby koli sadielku by nebolo vidiet krpca? Sa mi nezda, vies kolko toho sadla mam ja ?

vierka mala som anglinu tak zato som tu poobede nebola. Este musim vydrzat dva tyzdne aby som stihla urobit zaverecnu pisomku nech mozem postupit do dalsieho rocnika
25. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na rychlo , vas pozdravim a bezimmmmmmmmmmm

Krivka. ano b heliku maju aj farebne sono- teda dostanes aj farebne fotecky ak mas o ne zaujem , co myslim ze mas stoji to 7 euro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ked bude viac casu popisem, zatim pa pa
26. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
romy :slight_smile: ja idem zajtra už na UTZ sliznice a pevne verím že bude dobrá a potom si idem pre drobčekov do Sanusu. To asi tak o 5 dní pôjdem na vklad. Tak mi držte palce. :slight_smile:
26. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@majaja75 ...ani ja som nebola na amnio a morfologicke sono mi robili uz dva krat tu v ZA a este som sa objednala do heliosu v MT.

@cukotka tak to je super spravicka :wink:

@romy01 ...no to ja si myslim ze asi preto je taka slaba viditelnost. doki povedal ze cezomna zle prechadzaju tie vlnenia. aj som mm kazala nech nas v heliose preobjedna tak o dva tyzdne. hadam to uz bude lepsie :unamused:

@brmbolcek ..dakujem za info :slight_smile: inac mam chut ist aj zajtra do toho helijka, ale ci to nebude vadit ze dva krat v tyzdni na utz....

@minka051 budem ti siiilno drzat palce, tentoraz to vyjde a hotovo! :wink:
26. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,minka este kolko mate mrazacikov?
26. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ahoj no máme ale darované 2 mrazáčikov :slight_smile: Ale to sú už Embryjká :slight_smile: nie sú naše ale budú.. :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka pozeral som si fotečky no strašne je zlatá.. A ty sa máš dúfam dobre.
26. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak to je super a kedy si idete pone?
tak ja ako kedy obcas ano a obcas nie.
kuspitka zajtra idem na UTZ slznice a ak bude v čo velmi verím, že bude dobrá, ved lieky papám tak približne si myslím že 2.6. by mal byť KET. Ale to budem vedieť až zajtra, ked budem volať z doktorom zo Sanusu. Určite napíšem.
26. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak to ti budem drzat velmi palce moja.
a ako sa citis?
26. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ja teraz výborne... Tak pevne verím že všetko dobre dopadne.. :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si uz mala ET pravda....
teraz chodite do Brna?
26. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ano aj ET aj KET no nevyšlo ani jedno. Stálo to vela . tak preto sme sa rozhodli teraz už len pre darované embryjká. Ved bude to naše nerobím v tom nijaké rozdiely. Chodím teraz do Jihlavy do Sanusu lebo tam mali embryjá k dspozícii hned a stojí to len 7800 Kč. A dajú mi dve vložiť.
26. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka
tak to stalo vsetko dost vela.
tak teraz sa to podari.a na sono ,kde chodis?
26. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak ja ti držím palce ale fest - až mi ich vykrúca a posielam špeciiálne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka na sono idem tu u nás ku mojej doktorke, lebo trieskať sa do Jihlavy to je daleko. Potom len zavolám od dotorky a tá povie doktorovi v centre ako to vyzerá.

romy ďakujem už aj ich všetky zbieram aby sa na mňa poriadne nalepili. :slight_smile: :grinning:
26. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok