Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
26. máj 2010

minka tak potom napis,ako si dopadla.
tu uz konecne prestalo liat tak ideme von.

mirm
26. máj 2010

minka051 drzim palce!!!
mne vcera stopli KETko, mam nizku sliznicu. Buduci cyklus idem s vyssimi davkami, "tesim" sa .......

figurka.m
26. máj 2010

ahojte 🙂
vierka, ano dnes su 3 tyzdne od amnio, vysledky mi maju prist postou, tak neviem kedy to bude, ale hlavne je ,ze nevolali, to je dobry znak 😀

majaja, bola som u Grochala v sobotu a som spokojna, vsetko ti vysvetli, poukazuje...ale nie je to 100% vysledok, jemu ked sa nebude nieco pozdavat, odporuci ti amnnio, preto by si mala ist v tom 19 tt aspon, aby si stihla aj pripadne amnio, ale ak ju v ziadnom pripade nechces podstupit, tak aj neskor

minka, drzim palceky, nech je sliznicka riadne nachystana a embrijka sa pekne chytia 😉

minka051
26. máj 2010

mirm to mi je lúto aj mne sa to raz stalo. A aké dávky berieš na sliznicu.. teda čo máš. ja mám Estrofem 3x1 tab.

figurka Dik 🙂 no musí byť dobrá. A neboj keby bolo niečo zlé tak to by už dávno dali vedieť. 🙂

figurka.m
26. máj 2010

dievcata, prisli mi vysledky, cakame zdraveho chlapceka 😀 ja tomu neverim 😕 😀 ale verim 🙂

romy01
26. máj 2010

figurka, preco tomu neveris? ved to bolo jasneeeeeeeee 😀 😀 😀 Moc sa s tebou tesim

viera6
26. máj 2010

Ahojte dievčata

figurka........moc sa s tebou tešim 😵 😵
minka........moc,moc drčim palce 😉
romy.........ako sa mate?

romy01
26. máj 2010

ahoj vierka-
no nemam nic nove akurat ze som stale hladna ale akonahle nieco zjem mam uplne hnusnu kysekavu chut v ustach ako asi zo zahy a uz neviem co by mi pomohlo.
teraz si este kukam na nete chlapcenske mena ale mm je z toho na prasky , nevieme sa na mene dohodnut

brmbolcek
26. máj 2010

dievcatka pekne vas zdravim 🙂 🙂 🙂

Minka tebe silno drzim palce aby si dopadla ako nasa Orsulka 🙂 🙂 🙂 daj vediet co a ako 😉 😉 😉

@krivka- uz ten jeden ultrazvuk sebastiankovi neuskodi a konecne tam najdete co si zelate , budem mysliet co a ako 😉 😉 😉

Romy ty si uz pomaly pred porodom 😉 😉 😉 a vierocka s tebou 🙂 🙂 🙂 este dievcatka vydrzte co sa da 😉 😉 😉

Kuspi - ty mas zlateho drobca 😉 😉 😉

wodanka
26. máj 2010

@brmbolcek dik za opytanie, celkom to ide... minuly tyzden sme boli podat ziadost na dalsie IVF

brmbolcek
27. máj 2010

pekne zdravim kuriatka, ja uz zarezavam u manzela v praci - pomaham mu s papiermi davat do poriadku a celkom to ide 😉 😉 😉 😉

@wodanka- tak super, ze ste sa takto rozhodli, tesim sa s tebou aby to tym najlepsim smerom slo 🙂 🙂 🙂

Romy- ved nebojkaj ved ty zvolis to spravne meno 😉 😉 😉 😉 ja silno verim 🙂 🙂 🙂 🙂

vsetky srdecne pozdravujem a zelam krasny stvrtok 😉 😉 😉

@krivka dnes mas sono tak sa tesikujem co a ako 🙂 🙂 🙂

krivka5
27. máj 2010

dobre ranko 🙂

@romy01 mne je tiez nejak stale divne od zaludka a este ma aj hlava od vecera boli ako kona. no to asi preto ze som zacala troska dietovat. v pondelok som uz mala 84kg a teraz mam 82kg. dufam ze sa ta vaha uz konecne ustali 😒
moj mm uz tiez zacal rozmyslat nad druhym menom, lebo Sebastian je dost dlhe a nejak sa nevieme dohodnut na skratke 🙂
teraz vymyslel ze Rudolf . tak to nech je radsej Sebastianko 🙂

@brmbolcek ved aj ja myslim ze by to nemalo vadit ten utz. idem skusit muzovi brnknut ,ze ak nas este nepreobjednal nech ideme dnes. sme objednany az na nejaku 13:00 hod.

krivka5
27. máj 2010

@brmbolcek teeeda ty sa nikdy nenudis 🙂

figurka.m
27. máj 2010

dievcata dik, je to super pocit, uz len aby ta oblicka bola OK a vybavene 😀
romy kyselinu som mavala aj ja, tak ku koncu a je to riadny humus, babatko ti tlaci na zaludok, to preto, ale neboj, vad uz to mas za par 😀 a co sa tyka mena, my sa s mm nedohodneme nikdy, na vsetko povie len tsssssssss

wodanka super, drzim palceky, tentokrat to vyjde 😎

krivka, no navrhnem mm, ze maly bude Rudolf 😅
hadam sa nastartuje a nieco vymyslime

brmb, len to neperhanaj 🙂

romy01
27. máj 2010

ahojte kocky.

krivka a kolko si doteraz pribrala ? Ja sa drzim ako kedy - pohybejem sa na plus 16 - plus 17 kilov ale uz nejdem hore. Dokonca niekedy idem dole kilo , dva ale potom to zas dobehnem.

vcera som konecne mm dokopala k netu nech vyberie meno, no zas sme nikam nedospeli. On v podstate suhlasi aj s timotejom, ale s tym ze sa mu az tak nepaci. A ja by som chcela aby sa mu 100%ne pacilo. No on si furt melie meno Michal - ale ja to proste neviem stravit, lebo aj ked sa mi to meno paci, nemozem svoje dieta volat tak ako brata a bratrancca.

romy01
27. máj 2010

inak idem pozriet nasich tak pridem asi az vecer.

zatial sa mi drzkajte

papa

krivka5
27. máj 2010

figurka...tak sa mi zda ze pre dievcatka sa tie mena lahsie vyberaju 😒
romy...mam zatial 19kg navyse , tak sa to trosku spomalilo. musim sa krotit a vo velkom som obmedzila maskrty a na obed a veceru si davam ovela mensie porcie. inac aj mojmu sa pacil Michal a tiez jeho neter ma priatela Michala tak to mu uz rodina vyhovorila 🙂
tak a sme preobjednany do heliosu na 2.6. o 15:30. uz sa moc tesim 🙂

mirm
27. máj 2010

minka051 brala som 1 - 5 den po 1x den Estrofem, potom 6 - 10 2xden a 11 az 18 3x den Estrofem
ty si brala hned od zaciatku 3x den?

brmbolcek
27. máj 2010

servuste slniecka, teda tu je dilema z menami 😉 😉 😉

@krivka- tak ja sa tesikujem na vysledok a vidim ze ste preobjednany....... nevadi budes nas nadalej natahovat 🙂 🙂 🙂

Figurka- raz uz nejake meno musite dat 🙂 🙂 🙂 mnohe zeny sa rozhodli az v den porodu ked rodili , tak dali take meno ake vychadzalo v kalendari...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy- ja by som z tvojho pohladu Michala uz nevolila, stacia v rodine dvaja ved je tolko mien, ze pevne verim ze si vyberiete spolocne 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

romy01
27. máj 2010

pekny vecer babenky

vsimli ste si ze nas poopustali kocky co sa im nezadarilo ? Baby sup sup naspät ved my tu na vas cakame a tesime sa na nove pozitivne spravicky. Veru uz hooodne dlho sa tu neukazala nejaka uspesna IVFkarka.

brmbolcek, ved aj ja si myslim. Nejak to dopadne

sanris
27. máj 2010

ahojte
som tu na skok

romy máš pravdu je ih málo, asi nemajú náladu 😒 alebo nás len čítajú a potom ked sa im zadarí tak napíšu

krivka tak tie kilečká sa nalepili no mne keby neni ee tak také kilá mám aj ja ja som od začiatku schudla zo 78 na 74 tie mám aj teraz sem tam 75 ale brucho mám riadne a cítim sa ako keby som bola mesiac pred pôrodom ešte mi začalo sem tam tvrdnút tak som sa aj trochu preľakla

brmbi mat tak tvoju energiu
vierka to platí aj o tebe, že do záhradky okopávat klobuk dolu

brmbolcek
28. máj 2010

zelam pekne piatkove ranecko 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
28. máj 2010

neviete ako sa ma nasa nova mamina deniska a karolinka ????

minka051
28. máj 2010

Ahojte pekné ránko prajem 🙂

mirm ja som brala Estrofem od 2 dňa 2x1 tabl. a od 6 dňa 3x1 a zatial tak beriem stále.

Idem si urobiť kávičku,dnes ju pijem sama lebo kolegynky mám na dovolenke.

brmbolcek
28. máj 2010

ahoj Minka tak ako ? citala som ze mas krasnu sliznicku a 1.6 je tvoj den na ket 😉 😉 😉 tesim sa s tebou , budes vkladat dva ci 1. Cize uz by si mala aj nahradu za seba v praci ked maju koleg.dovolenku 🙂 🙂 🙂

cisielko
28. máj 2010

Ahojte dievčatá

Musela som kuki ako Minka...MInka silno ti držím palce, silno aby to bol tvoj posledný ket, drž sa 😉

Ako sa má Denis? ešte je v nemke?

cisielko
28. máj 2010

ešte som si všimla, že @wodanka podala žiadosť na ďaľšie IVF, držím palce 😉

minka051
28. máj 2010

cisielko ahoj no budem vkladať 2 tak som sa dohodla z doktorom. Dúfam že sa obe pekne rozmrazia. 🙂

brmbolcek
28. máj 2010

ahoj Ciselko, niekto ta tu spominal ze co je s tebou asi to bola @wodanka, ale neviem presne .... ako sa mas ? ako v praci ?

zatial neviem nic o Deniske , narodila sa jej Karolinka je momentalne v nemocke v inkubatore a ona dochadza za nou , mozno su uz doma ale zatila nemame info o nej

cisielko
28. máj 2010

Denis už má Karolínku???????????????????????????????????, do kelu a ja som to zmeškala ☹ to ma mrzí ale aspoň, že sú v poriadku 🙂

MInka, držte sa..dve sú krásen, určite aspoň jedno sa uchytí a ty sa konečne dočkáš, ved už by bolo na čase 🙂 ako sa cítiš?

Brmbolček, ahoj..mám sa dobre, minulí týždeň som bola v centre s výsledkami z Prahy, mužíkov spr sa nenormálne zlepšil, môže sa nám to podariť aj prirodzene alebo cez IUI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo je neskutočné ale teraz je problém vo mne, v pondelok idem do TRstenej na vyšetrenie ohladne laparky a čo najsôr idem nanu, u nás v BB som dostala termín až na 30.06. a to len na pokec, tak mi kamoška vybavila v Trstenej...ak mi ostane aspoň jeden vyjíčkovod tak skúšame prorodzene, ak nie, tak už len IVF 😖 a čo ty, ako sa máš?

Romy, Vierka ako baby, Kupspi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre