Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
10. jún 2010

@matakrok ale samozrejme hlavny dovod preco sme si vybrali helios bolo, ze bol najblizsie 🙂

minka051
10. jún 2010

Ahojte dobré ránko 🙂

@krivka5 no dúfam že fazulky sa majú dobre aj ked mám o ne strach, lebo aj dnes ráno som špinila ked som sa bola umyť tak so mňa išiel aj Crinonne gel čo si dávam ale aj také hnedo červenkasté hlieny. Inak Včera celý deň nič až na večer ma zas trochu bolelo podbruško. Teraz ma nebolí nič. No som doma nerobím nič len uvarím obed a budem lenošiť.

@romy zatial som nevolala ja beriem dosť vysoké dávk Estrofemu až 3x2 tab, ktomu Prednison a Anopyrin. O dva dni začnem Utrogestan 3x2, teraz mám Crinonne gel 1x večer.

annamary27
10. jún 2010

Dobré ránko,@matakrok,neboj my čakatelky zvýšime teraz tým našim centrám úspešnosť IVF,lebo budeme proste pozitívne a basta fidli.

...ufff,ale bude dnes horúco,nedalo sa ani teraz po ránu poriadne vyvetrať,lebo už teraz je teplo.Prádlo v práčke naložené,čajík,vypitý,banán po ruke na lahké ranajky,aby Femibion 800 nešiel do prázdneho bruška,noviny v posteli a laptop zapatý....jááááj to je vegetík... 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
10. jún 2010

@annamary27 tak ja pevne verím že tú úspešnosť zvýšite. Ja sa ku vám už pridať nemôžem lebo som práve dostala poriadnu mrchu takže je koniec. Ale všetkým ostatným silno držím palce nech sa podarí, proste musí. 🙂

annamary27
10. jún 2010

@minka051,nehádž flintu do žita,ved kolké zistili po niekolkomesačných krvácaniach,že sú v tom a už v poriadne pokročilom stave.Počkaj na krvné testy čo ti potvrdia,viem ľahko sa to hovorí,ťažšie sa to prežíva ☹ 😒

minka051
10. jún 2010

annnamary v pondelok na krv pôjdem, ale ja sa už poznám. 😉 Držím ti palce a ja verím že tehulka si 🙂 Ver tomu vždy ked som to nejakej povedala bola to vždy pravda. 🙂

annamary27
10. jún 2010

@minka051,tak ja ti verím. a dakujem 😵

minka051
10. jún 2010

no ja vás tu budem sledovať a písať si lebo som zvedavá a každej to úprimne prajem. 🙂

denis19
10. jún 2010

brmbolcek...díky predčastnému porodu jsem DNP nestihla,ale co nadelám a nekojím protože nemám mléko...úplne jednoduché, ríkají mi ,že po sekci v narkoze a s tou diagnozou je to celkem normální jev, tak v nemocnici nasadili nutrilon nenatal a papáme ten!

matakrok
10. jún 2010

ahoooj,@minka051 , ano, Marika ma pravdu...teda annamary 🙂 budem drzat palce i ja, aby sa i napriek tomuto babo potvrdilo. aj napriek krvacaniu. ako som pisala hore vyssie, nic nie je iste...niektore holky ani nekrvacali a aj tak boli negativne. hlavu hore! 🙂 😉

matakrok
10. jún 2010

@annamary27 ahoooj, no ako inac! pomaly s a mi vracia nadej s prezivsimi embryami, ako som vsetko pokaslala...doslova. tak ako pozeram, nasa trojka - ty, minka a ja to musim dotiahnut do konca. ja z vas posledna na krv.
no,to bude hyc. uz teraz mam pozatahovane zaluzky. a ked si predstavim ze mam varit, v tomto hyci pri sporaku...ufff,daco male len.
ja to iste 🙂 kavicka, laptop a ideeees...vegeeeet...si nenormalne uzivam!!!! a najma ke d mam v praci vsetko zmanazovane a nik po mne nic nechce. 😅

matakrok
10. jún 2010

@krivka5 , ste taku reklamu urobili Heliosu, ze dialka nedialka, ak to nevyjde teraz, ani 200km ma neodradi...uz to mam premyslene - v RK mi byva rodina, tam budem prespavat a rano do MT 🙂 mrazaci nie su,nemam tu ziadne zavazky 😀

minka051
10. jún 2010

matakrok dakujem ale u mňa je to už spočítané ani test nevyšiel. Ale vrím že vy dve to dotiehnete do konca. ja tomu verím. Vžda ked som z niekým bola tak ja nič a oni tehu. To je už asi môj osud.

denis19
10. jún 2010

minka..ty jsi si delala test a nic,?????

minka051
10. jún 2010

denis ano urobila a nič. A keby tam niečo bolo tak by to určite bolo vidno lebo to bol velmi citlivý test.

denis19
10. jún 2010

No Minka...tak to je už moc i na vola, jak se u nás ríká....... 😠 😠 a jak to bereš?

annamary27
10. jún 2010

@matakrok,Maťka ty len nepláínuj ako pojdeš do iného centra,ved to nebudeš potrebovať moja.Ja idem teraz umyť okná na našej izbe,som dosť vysoká,tak sa nebudem ani nadrapovať,len tak s mierou,aby sme videli cez ne. 😀 😀 😀

minka051
10. jún 2010

denis ja už v mojom veku nijak inak ako športovo.. tu už slzičky nič nepomôžu. Drahý ked príde rozhodne čo dalej ak bude ešte chceť skúšať tak to urobím. Všetko je to tam hore vo hviezdach.

minka051
10. jún 2010

annamary to už fak cez ne nevidíš???? len daj tomu pokoj...

annamary27
10. jún 2010

@minka051,jéé,prešla mi správa ,akurát mi zamrzol laptop,myslíš,že pokúšam osud tým umývaním okien?ale ved ja pekne pomaly,bez rýchlych pohybov 😲 len 1okno a balkonové dvere 😠

minka051
10. jún 2010

@annamary27 no priznám sa ja som tiež uprtovala a vysávala a chystala oslavu ateraz si to vyčítam lebo som bola dosť po tom unavená. Ale čo má byť tak bude. 🙂

annamary27
10. jún 2010

@minka051,ja len toto a dnes už nič,prísahám 😉

minka051
10. jún 2010

@annamary27 OK 🙂 🙂 a potom už len leháro... 😎 😎 Lebo ak ty nie si tehu tak ja nebudem nikdy.

annamary27
10. jún 2010

@minka051,o.k, pohoda-klídek a tabáček/to vymením za noviny/,len som nechcela pokaziť refrén pesničky 😀 😀 😀

minka051
10. jún 2010

@annamary27 jasné to je super pesnička 🙂 🙂 🙂 Tak takú pohodu si udrž. To minimálne 70% úspechu. 🙂 🙂

annamary27
10. jún 2010

@minka051,už vidím cez okno,zvolila som velmi pomalé tempo,za normálnych okolnosí by som mala už tri izby za sebou,to z dažďov to už bolo jak ogrcané,také špinavé okná sme hádam ešte ani nemali.vokra vykopala nové zemiaky,budeme mať k tomu vysmažený karfiol,brokoličkovú polievku,mnam-mnam,pomaly asi budeme aj jesť,nám sa to vyždy nejak podarí uvariť už na 11tu hodinu.Voláme to ,,obedovanie po kolónsky",lebo tá časť,kde mi žijeme sa volá Kolónia 😀 😀 😀

minka051
10. jún 2010

@annamary27 no ty sa máš 😀 😀 😀 Ja ešte len pôjdem variť. lebo syn ešte spí a bude ešte aspoň 2 hod. Ja budem robiť pečené zemiaky "staré" iné nemám a kapra na masle a citróniku a nejaký miešaný šalátik z čerstvej zeleninky. No brokolicu milujem a na tú polievku by som prišla hned. 😵 😵

romy01
10. jún 2010

ahojte

tak som doma z nemocky. Pasy prebehli pomerne rychlo a zas sme si pokecali s vierkou.

denis - 😀 😀 😀 krásne fotecky, karolinka vypada uplne spokojna ani nechcem verit ze niekedy place. 🙂

minka - ja som fakt verila ze tentokrat vam to vyjde, je mi to luto. Je fajn ze to neberies tragicky ale trosku ma mrzi ze to chces nechat len na mm ze ako sa rozhodne. trosku mi to pripada ze to vzdavas a robis len pre neho. Skus sa trosku namotivovat, ale najskor si uzi leto a snad nejaku tu dovolenku, co ty na to ?

Baby som skoro odpadla ake su teraz dobre c eny last inutiek, keby som nebola tehula hned by som sla niekam k moru .

annamary27
10. jún 2010

No embryjká,ked tá vaša mama Annamary/čiže ja/ bude stále papať tolko ,kolko teraz do seba napráskala,tak sa tam budete mať dosť natesno,hi hi. 😀 😀 😀 😀 Už odfukujem na posteli,siesta 😎 😎 😎 😎 😝

minka051
10. jún 2010

@romy01 no moja to som si aj ja myslela. No z časti je pravda že pre neho ale aj pre seba. Musím si oddýchnuť. No je to tak že pre neho preto lebo ja deti z prvého manželstva mám a on nemá. A neviem mu to teraz splniť a to ma mrzí a som z toho smutná. No dovolenka asi bude ale až v septembri , tak si bude pauza ale uvidím ako sa dnes vyjadrí. Napíšem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre