• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
@jejo - mas IP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty :slight_smile:
17. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes som telefonovala , mám schválenú žiadosť na IVF. Už som si dala aj termín ku kordinátorke, chodíte niektorá do Heliosu? Že aký je Ďalší postup? Na to IVF pojdem až v septembri , lebo ideme v auguste na dovolenku, tak to nechcem riskovať, že by sa mi tam mohlo niečo prihodiť.Ďakujem
17. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka1801-gratulujem ku schvaleniu ziadosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde ste si vybrali dovolenku ? uz si dalsia na september to bude kolko majovych babetiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

17. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme do Chorvátska, hlavne pretože moji dvaja chlapi su často chorľaví na priesušky.
17. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Priedušky som chcela napísať
17. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek čítala som , že jejo a tuzim to tiez planujú na september.
17. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatká ahojte :slight_smile:

všetký nové zdravím a vítam medzi nami :slight_smile: žial sa mi to nechce všetko čítať späť tak neviem v akých ste štádiach,ale všetkým prajem úspešne IVF :slight_smile: a krásne tehulkovanie

romy, vierka držím palce a myslím na Vás už sa Vám to kráti teda neviem či to nemáte už za sebou ked som to dlho nečítala.

Denis zdravím dúfam,že si to už krásne užívaš :slight_smile: :slight_smile: Karolínke prajem veľa veľa zdravíčka

moje bábätka su v poriadku krásne rastú jedno je chlapček to druhé sa nám stále nechce ukázať,ale tehulkovanie si konečne užívam :slight_smile: som v 23tt a našťastie som len 4 kg pribrala
17. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajti..............paráda...nemám co dodat...jsi perfektní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palec a holky jsou stále 2v1 a já si to už vychutnávám :grinning:
17. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka1801 ahojjj, ano ano v septembri ideme na to, v auguste ideme na konci aj my do Chorvatska , to je tvoj prvy pokus?
17. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajticko jejjj dve babatka, aj ja chcemmmmm , drzim palce, my ideme skusat od septembra
17. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis fotečky som videla Karolínka je nádherna ja stále dúfam,že aspoň jedno bude dievčatko :slight_smile: a moc Ti to maminkovanie pristane.ja mám konečne fotečku s bruškom aj s mužíčkom len je ešte stále u mojho otca vo foťaku ,ale ak ju dostnem hned Vám ju sem dám

jejo neboj tak to všetko letí za chvílu sa budeš aj ty tešíť ako Ti bruško rastie :wink:
17. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajticko uz sa neviem dočkať :grinning:
17. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajtičko...tak to se teším na tu fotečku.......prála bych ti jednoho chlapečka a jednu holčičku,ale uvidíš co ti život nadelí.....mne nadelil holku,ale kdo ví co bylo to druhé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak nechci strašit,alev nemocnici jsem se seznámila se spoustou holek a z toho TRI čekali a už mají dvojčata a je to fuška, fakt Ti musí nekdo pomáhat, nejlépe manželík, neboť to je náročné!!!! ale krásné........ono to za chvíli stejne vyroste a odejde z domu, tak se z toho ted tešme......jsem ráda, že seTi Karolín líbí....je fakt hezká,ale to rekne o díteti každý rodič :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19-tak ako bolo na prechadzke s karolinkou ? aj u vas svieti slniecko ? ja som fajn napapana a teraz nam krasne travi :wink: :wink: :wink: ako sa citis po cisaraku ?
17. jún 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak tomu verím ,že to je fuška ,ale našťastie sme veľká rodina mama býva na blizku aj sestra aj švagrina tak to neako zvládneme a dokonca mám starostlivého mužíčka ktorý sa už teší aj toho som upozornila,že musí mať aspoň 2 tt dovolenku :slight_smile:

ja si stále hovorím - 2 roky som robila au-pair vychovávala som cudzie deti v Nemecku tak si verím ,že to zvládnem :wink: ja sa teším ,že už budem mať celý deň čo robiť som inak dosť akčná a zabíja ma totto nič nerobenie.
17. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, Marika, Romy, brmbolcek, krivka,... dnes som sa dozvedela smutnu spravu - nie som tehotna :frowning2: :cry: :zipper_mouth: :angry: vysledky krvi vysli negativne.
majte sa preto pekne, drzte sa, nech vam vsetky dalsie pokusy, ktore dievcata sa pokusate, prinesu radostne chvile!
ahojte
martina
17. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok Martinka nebud smutna, asi to tak malo byt, treba sa zotavit a skusit to znova :slight_smile: tie stastne chvile s tvojim babatkom estelen pridu , nevzdavaj sa
17. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejo , to bude moje 1. IVF , raz sme skúsili IUI ale bezvýsledne. S manželovým spermiogramom to už asi inak nepojde.
17. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok
ahoj, já věřím, že dříve či později to vyjde každé. :wink:
17. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka1801 my sme na tom rovnako, len neviem preco nas v GF potom nutili do troch IUI , udajne by mi ziadost na IVF neschvalili kym nebudem mat 3x IUI kedze som raz tehotna bola - prirodzene. :unamused:
17. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdybych před prvním ivf věděla, co vím teď, jsem si jistá, že spousta věcí by dopadla jinak. :angry:
17. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež už bola tehotná 2 krát. Ale pred 10 rokmi. 1.x spontánny potrat, 2.x to máme jedného už takmer 9. ročného syna. A teraz sa nám už 3 roky nedarí, v Heliose mi tiež ponukli skúsiť .2. IUI, ale my sme boli len raz, a ideme už na IVF. Tlačí nás už vek a rozne diagnozy... Ja som mala aj endometriozu, .
ahojte dievcence

kajticko - zena ty kde sa tulas, ved ja som na teba uz aj zabudla a ty ze v 23tt - ja odpadnem.

baby vierku som dnes stretla na pasoch a pozdravuje vas- Niekolko dni im nefunguje internet, neviem co maju za problem ale akonahle bude moct tak napise. Aj mne aj jej pasy prebehly rychlo a bez problemov no a jej kazali prist na kontrolu v utorok a mne v stredu na buduci tyzden.

renka je nas tu viac z heliosu tak sa kludne pytaj, no neboj sa lebo v heliose maju koordinatorku ktora ta bude navigovat a sprevadzat celym IVFkom, zakazdym ti zavola co a ako mas robit, budes podla toho chodit na kontroly, na odbery krvi a zakazdym ti zavola ake su vysledky a co a ako mas dalej pokracovat.

Zda sa ze sa tu formuje nova septembrova skupinka - baby drzim vam palce - my s denis a vierkou sme tvorili trojku a super nam to vsetkym na prvy sup vyslo, tak si berte priklad :grinning:

matka to vazne ? Ja som verila ze tebe to vyjde, ved si ani ms nedostala a aj si mala take tie priznaky. Do kelu. Mati viem ze to teraz boli ale za par dni to prejde a potom urcite napis , urcite sa ozvi a verim ze naberies silu do dalsieho pokusu. Oddychni si teraz a mozno ti ani nebude dalsi pokus treba, lebo telo je nastartovane a mozno vam to v tomto cykle vyjde aj bez pomoci. Moc ti drzim palce.
@jejo ahoj jejo:slight_smile:...som rada, že si tu :slight_smile: ..je to super, keď si takto píšeš s dievčatami, ktoré IVF ko už majú za sebou, alebo ešte pred sebou....môžeme si tu navzájom poradiť a povzbudiť sa :slight_smile: ...ja sem už moc nechodím, len striedmo, ale ked začnem stimulku, tak si tu rada s tebou popíšem. Takže v sept. začíname:slight_smile:..budúci týždeň sa idem objednať do GF na konzultáciu. Do akého centra chodíš?
17. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzimpobabatku
ja chodim do GF ku Dr.Stenovej, ja cakam na to schvalenie ale kedzemi povedala ze zacneme stimulku az po navrate z dovolenky (1.septembra) tak sa dohodnem na takyto termin zrejme, ale zase ved pripravu injekcie mi mozu zacat pichat aj pocat dovolenky nie? ja mam mamu lekarku a na dovcu ide so mnou... aj svokra :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo samozrejme....injekcie si môžeš pichať aj sama, alebo hocikto iní, kto to ovláda :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo na dovolenke si to radšej nepichaj,aby si nemala náhodou zlú reakciu a čo tam potom s tebou zrobia,aj ked budeš mať lekárku po ruke.Radšej si to uži,poriadne si oddýchni a pozitívne nalaď. :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzimpobabatku
tak super, uz sa tesim ze na jesen nam zacnu rast bruska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok