• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
@tuzimpobabatku ,ked ideš do GF,aj ja ti môžem odporučiť dr.Stenovú,velmi príjemná , všetko vysvetlí a človek od nej odchádza taký spokojný,že je v dobrých rukách. :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo bodaj by si mala pravdu! :grinning: ...ale samozrejme, treba veriť, určite sa nám to podarí :wink:
17. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 viem, poznám ju, ja chodím k Harbulákovi. Ja idem na 2. IVF ko, takže v podstate som sa tam stretla so všetkými lekármi. Harbi na mňa nesmierne dobre zapôsobil, je moc milý, aj mi robil oba zákroky, tak nevidím dôvod prejsť k inému :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@annamary27 ale samozrejme vďaka za radu, Stenová je mooc sympatická lekárka
17. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzimpobabatku tak ty chodíš k Belmondovi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sme ho my s manželom pomenovali.
Aj mne robil on počas IVF -OPU a aj ET.
17. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, idem off, musím niečo doma porobiť....apropo, ešte mám od rána rozhádzanú posteľ :confounded: :confounded: .....takže letííííím....papušky
17. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 jeheheh....to bolo dobrééé:slight_smile:)...áno, Belmondo je super :wink:
17. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo ahoj, neodporučovala by som ti pichať inj počas dovolenky, lebo musíš chodiť približne každý 3 deň na krv a sono.
17. jún 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 aha, tak to som nevedela, dik za info, asi to cele odlozime po navrate :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zdravim, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

krivka - uz si tu dlho nebola co je s tebou ???????

romy, - dakujeme za info ohladom vierky, uz som si myslelam ze uz to na nu prislo ked tu tak dlho nebola :wink: :wink: :wink: som rada ze vam pasy dopadli dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a do dvoch tyzdnov uz budete mat aj porodene :wink: :wink: :wink:

prajem pekny a trosku chladnejsi dnik a zelam vsetko dobre :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky -

brmbolcek nestras, my nechceme prenasat - ja teda osobne sa budem snazit aby som to zmakla do tyzdna :grinning:

ahoj tuzimpobabatku - pekne spravicky od teba - mooooc ti drzim palce. Tentokrat to musi vyjst - jasne ?? :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01- ahoj moja , citis uz nejake bolesti okrem toho ze sa uz coskoro budes viac a viac otvarat ?
18. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek - nie necitim nic vynimocne- len ma casto tlaci maly na lonove kosti tak je to niekedy az neprijemne ale to len ked si tak polosadnem - resp pololahnem na gauci ale ked sedim vzpriamene tak nic. Niekedy ma tlaci aj ked chodim ale ziadne ine " bolesti " necitim
18. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01- a bok ta neboli, krize ? to uz by mali byt prve priznaky , moju svagrinu to tak chytilo v noci bolesti a na druhy den poobede porodila .....
18. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboli nic, inak tie bolesti v krizoch to uz su kontrakcie, ale mna zatial len obcas bolia tie kosti dole akoby sa panva roztahovala ale to nie su kontrakcie

idem si trochu poupratovat a potom pobezim do socialky lebo mi neprisla materska a baby z mt ju uz maju od 16 teho - sa mi vidi ze to tam zas pos . . . .li
18. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, davaj si pozor pekny dnik pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
18. jún 2010 o 14:19 • matakrok
@matakrok ježišiši moja,hltala som každé tvoje slovo,kým som sa dostala na záver.Jaj ,teším sa s tebou,aby to dobre dopadlo a aby tam ten váčok znamenal embryjko.Takže dnes žiadna vychádzka s kamarátkou ale pekne ležkať,šetriť sa ,písať si na koníkovi a ,jaj som velmi rada.To je fakt o ničom,že ti v centre po iba jednej krvičke povedali,že negatívne a končíme,vidíš,že ja už pojdem tretí krát.
18. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matakrok - tak toto je priam sokujuce- aj dobre spravy aj zle spravy. No to by som necakala ze by to v care odflakli ?
Pocuj dievca, ty len pekne doma lez pekne sa zabal do deky, nohy hore na vankus a liec sa. Musis urobit vsetko preto aby sa tvoje bambuliatko udrzalo - a ten zapal nebude sranda, takze pekne lez, a tesime sa na dobre spravy v pondelok. Ak budes tehotna tak ti pojdem pomoct urobit bordel do centra
18. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som bola na socialke, tak sa teta vyhovorila, ze maju vela roboty, ze materska mi pride az buduci tyzden - sila ze ? PNka mi dosla uz 14 teho
18. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok Predstav si,že bohvie kolké po takomto sklamaní vysadili lieky,napr.mali pred sebou víkend tak u lekára neboli.Prišli im krámy a možno to čo tam mohlo byť sa im vyplavilo,ale ony sa to už nikdy nedozvedia.Jaj,strašne som rada za teba a držím pästičky.
18. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 škoda slov,ty ked máš platiť a nezaplatíš,tak ti letí na druhý den upomienka ,ale ked oni pošlú neskoro,tak to je o.k.
18. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt, ja teda nepatrim k tym co cakaju na prasule ale tento mesiac sme mali specialne vydavky a nepodarilo sa mi vcas znizit platenie niektorych poistiek a pod no proste som na tom tak ze keby prachy neprisli tak neviem kde zoberiem na epiduralku - doslova a oni si to proste poslu o tyzden neskor.
18. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marika, nie nie...kamosky pridu ku mne :slight_smile: musim sa socializovat,nie?
ti drzim palce, ak si mal a nejaku hodnotu hcg, tak nech len pekne rastie...drzim palce! :slight_smile:
to vyplavenie, no je to mozne...je to moc smutne. :frowning2:
presne Mari, meskas s platbami, take penale ti nahodia, ako nejakej kriminalnicke, ale stat moze vsetko. sak co, nech si pacienti a matky pockaju, sak si nejako poradia....kua :angry:

Romy, no vidis...j a sa CARu stale snazim verit, verim v ich dobry umysel...stale si ich rekacie zracionalizujem. ale komunikacia stale slaba a mozno som mala stastie, ze bol stvrtok a este som sa vedela v pracovny den ukazat aj svojmu gyndosovi...pomaly mam pocit, ze vsetko treb a po druhych kontrolovat a preverovat, aj ked za to rped tym zaplatis :unamused:
hehe, iste polezim :slight_smile: budeme dvaja s manzelom lezat,ale separatne... dostal herpes :confounded:, tiez nie bohvieco
Romy, ak to vyjde,lestime bejzbolky :sweat_smile: ....
ten zapal nevravim,z e ma oni zainfikovali, mozno je to len reakcia endometria na cudzie teleso, co su vlastne embrijka...este stale su tam.
statna sprava, Romy, o nicom, co s atyka prachov, mne napr.s vyplatou meskali v praci pred rokmi a peniaze na pc,ktore mi sefovia poslali, tocili az 1 rok na ucte, kym zakupili....vidim,ze uz si v procese priprav :slight_smile: 3mem psty!!! :wink:
18. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele ludkovia, nemam v umysle tunak osocovat nejakych doktorov, su vselijaki , aj dobri,aj zli (viem o com hovorim) , len som tu prispela svojimi ponosami, aby som upozornil a ostatne, co sa im moze stat a ze to moze aj horsie dopadnut. preto, aby si aj ostatne zeny davali ozaj pozor, radsej si vsetko 3x preverili...ak maju moznost.
18. jún 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok a nevedeli ti tvoj gyn povedať dnešnu hladinu hcg?
18. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 - no, som zazmatkovala :frowning2: som povedala,ze este ked pridem v pondelok, tak nech vyslovia konecny verdikt. . bolo to piatok na obed, takze uz to neposielali na statim...uvidim v pondelok na obed.
prave som si robila tehultest. je bohuzial negativny :frowning2: vyckam na krv...
18. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok ty si dnes 14ty den po Et? Ja som mala tiež negat.test doma na 13ty den.
18. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matakrok možem sa spýtat že do ktorého centra CARu chodíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok