• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
@guginenka ja som pre istotu šla,aby som vedela,že je všetko o.k a možem sa pustiť do dalšieho ivf.Pekne ma moja gyn prezrela,urobila testy na zrážanlivosť,zobrala mi krv aj na hcg a teraz som bola aj na cytologii.
4. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 jak vidím, je tuspousta nových koček, nestíhám číst, dyť to znáš a i se do toho co nevidet vrátíš, vstávám hodinku pred malou,abych mela chvilku pro sebe, snídani a kafčo :slight_smile: trochu nás trápí koliky,lae není to až tak katastrofální a jinak jsem si ji celkem rozmazlila ated tnuji nápravu, co ti bud krivka povídat.
vidím, že už pozvolna nakupujete výbavu, to je parádní činnost, co? také jsem to ráda delala a i ted, jak karolínka roste, ráda dokopuji nové velikosti. jinak je to super hoňka takové mimčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nedáš nejaké nové foto? já se chystám dnes obohatit náš album, tak když tak večer mrkni :slight_smile: :slight_smile:
@romy01, @viera6 ...nejak nestíhačka co???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tak si to s karolinkou uzivate :slight_smile: ja idem z poradne a mame vsetko v poriadku, len maly strajkuje a nechce sa otocit. :frowning2: dufam ze sa este stihne, stale je koncom panvovym :unamused: tak karolinka ma stale problemy s bruskom? moj syn ked bol babatko tak mal tiez stale koliky. vseliako som s nim cvicila, feniklove cajiky pil a mastila som mu brusko. urcite ju to prejde a bude dobre :slight_smile:
5. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mam dve //jedna je slabucka ale je tam :grinning:
5. aug 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 no verím, že koliky nás už polehoučku opustí, jen nevím proč ikdyž má mekkou stolici ji nekdy nevytlačí a nechá si ji v bríšku a potom se trápí....ale to asi patrí k tomuto všemu. :slight_smile: a neboj malý má ješte čas se otočit a jdeš rodit jak?
5. aug 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 no verím, že koliky nás už polehoučku opustí, jen nevím proč ikdyž má mekkou stolici ji nekdy nevytlačí a nechá si ji v bríšku a potom se trápí....ale to asi patrí k tomuto všemu. :slight_smile: a neboj malý má ješte čas se otočit a jdeš rodit jak?
5. aug 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekný večer.

Všetky nove vítam a ostatne pozdravujem :slight_smile: :wink:

@denis19 .....ani veru neni kedy sem nakuknúť .Poznáš to celodenný kolobeh a Sára si vyžaduje stale chodiť na prechádzky a od 21hod do skoro 23hod si vyžaduje aby sme sa jej venovali.S macikmi ju to moc nebaví sa rozpravat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, možno si na mňa niekto spomenie...vo februáry som mala neúspešné 1.IVF, minulý piatok som mala KET, v sobotu a nedelu som cítila 2x za deň pichanie v bruchu, často močím, pobolievajú ma prsia tak dúfam že... :sunglasses: mirka tak snáď ti to vyjde, tusím v pondelok ideš na krv že?
6. aug 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
@viera6 ...si predstav,že vím o čem mluvíš :grinning: :grinning: u nás je to podobné, jen v devet večer já vyhlašuji večerku a tvrdý spánek minimálne do trí rána, potom jsem ochotna dát i lahvičku mléka a celkem nám to díky bohu funguje.
Dnes by se mela i romy s malým ustavit tak se teším. vy neplánujete výlet do BB?
6. aug 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 rodit by som chcela klasicky, ale ked sa ten nas maly neumudry tak to bude zase cisarsky :unamused:
6. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demizon jasne ze si pamätam :slight_smile: tak drzim palce nech to teraz dopadne pozitivne :wink: testik budes robit? to pichanie je dobra sprava :slight_smile:
6. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa po dlhsej dobe , ale uz z noveho :wink: :wink: :wink: uz byvame v domceku sice este par krabic nerozbalenych ale to uz je najmenej ked uz clovek byva uz sa mu lahsie vybaluje a zabidlievava :wink: :wink: :wink:

@krivka- tak ty by si uz rada v polovici septembra mala maleho na ruckach , sice uz bude vyvinute ale radsej nech si este pobudne v brusku ved je mu tam teraz najlepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A ako meno uz mate poriesene ?

@denis19- ako sa ma nasa Karolinka ? boze uz bude mat 3 mesiace, ako to leti , mne akosi casto tvrdne brusko tak podavam magnezko a uz viac oddychujem

@viera6- @romy01- ako sa mame maminy ? a deturence papaju mliecko ?
7. aug 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demozon - to su velmi pozitivne priznaky :wink: :wink: :wink: drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@viera6- takze Sarinka sa dozaduje svojho, no hold ako spravne dievca :grinning: :grinning: :grinning: , ved spoznava cely svet tak pravda je ze ju teraz bude vseeeeeeeeeeeeetko zaujimat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denis19- skus dat malej trosku harmancekoveho cajiku :wink: :wink: :wink:

@mirka7582- potichucky gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@krivka5- tak ja dufam, ze sa malicky otoci v pravu chvilku a vychutnas si aj normalny porod nie len cisarsky :wink: :wink: :wink:
7. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ako sa mame po vikende ?

@mirka7582- rado sa stalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka7582 aj ja sa pripajam ku gratulacii :slight_smile: dufam ze das vediet ako dopadla krvicka :slight_smile:
@brmbolcek prajem ti v novom domceku aby ste boli stastny a aby sa vam tam len darilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my sme boli vcera s mm na strecne pozriet tie hradne dni .bolo fajn, len ten vystup hore mi dal poriadne zabrat. kazdu chvilku som stala a fucala ako lokomotiva. no 27kg navyse neni nic moc :unamused:
9. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @krivka5- dakujem velmi pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak vy ste boli vcera na strecne tam je teda schodov :grinning: :grinning: :grinning: to by som aj ja fucala :grinning: :grinning: :grinning: a tie kila to pojde dole neboj, kedy ides na matersku ? a ako male kopka ? mne trosku tvrdne brusko, tak len lezim a oddychujem a uzivam magnezko .....inak moje mimino malo v noci zapas asi si kopkalo vo mne lopticku mala som co robit :grinning: :grinning: :grinning: ani spat mi nedalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek na matersku idem az 22.8. to je sest tyzdnov pred TP. ved som aj tak stale doma tak mi to bolo jedno :slight_smile: aj mne tvrdne brusko ked sa moc namaham. tiez mam magnezko a esenciale na podporu pecene. tak aj tvoj drobcek je nocne vtaca? moj vacsinou kopka v noci, ale vobec mi to nevadi aj ked to uz trosku bolka,lebo ja v noci vobec nemozem spat. zaspavam az okolo 5 hod. rano :unamused: aspon sa pomaly privikam na tie nocne, ked sa babo narodi :slight_smile:
9. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- ze nocne :grinning: :grinning: :grinning: ved tvoje babo bude ukazkovy tip :wink: :wink: :wink: . a co meno ?
9. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek aaale, meno este stale nevieme :frowning2: mne sa paci muzove Branko, ale on nechcel aby sa volal po nom a uz aj s tym suhlasi, len vsetci znamy nas odhovaraju ze nech nedavame meno po otcovi. uz asi nikomu z rodiny nepovieme
ak si nejake meno vyberieme. uz vyberas a ukladas s krabic? my ked sme sa prestahovali ,sme mali tolko krabic ze som ich hadam tyzden rozoberala :slight_smile:
9. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5-ved Branko je velmi pekne meno :wink: Netreba davat na znamych ale na seba je to vase dieta a vy ho budete vychovavat a volat po mene tak treba aby ste sa vy rozhodli a nie iny za vas ......

.....s krabic vyberam este sa tam veci najdu lebo manzel este musi posklADAT skrinu tak do nej potom povesam ostatne veci.... ved to poznas s tymi krabicami.... ja som ich mala tolko ze som ich popalila...... :grinning: :grinning: :grinning:

ako vyzera postielka z ikey ??? a co uz mas nieco do porodnice nachystane ? ja este nie , este musim kupit poporodne nohavicky v sanitase.....atd... co vsetko s tym suvisi....
9. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek postielka je krasna aj pultik. pofotim a dam do albumu. zatial sa v nej vyvaluju len plysaci :grinning: do porodnice este tiez nic nemam, ale uz sme kupili jedny dupacky tak od siestich mesiacov :slight_smile: kamoska mi dala troje ortopedicke nohavicky a to je asi vsetko. tiez sa chystam do sanitasu kupit tie gatky a vlozky a tu nepremokavu podlozku do postele. a este sme neboli v tom polsku, tak aj tam by sme nejake vecicky mozno kupili. :slight_smile:
9. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka- este ze si mi to pripomenula, hlavne nezabudnut tu nepremokavu podlozku....... aj tie vlozky.... teda mame co kupovat :grinning: :grinning: :grinning:

a ty s tym polskom aby si nesla den pred porodom :wink: :wink: :wink: aby sa ti vo vyssom tehuhu uz zle nechodilo......
ikeu uz mate za sebou a teraz polsko....

..... ja mam v detskej postielke polozeny baldachyn a cakam na stojan este musim dokupit.....
preprat plienky, ale uz viac posedavam uz to brusko citim, zataz to je poriadna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka7582 gratulujem :slight_smile:) drzim palceky a drz sa
9. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek teeeda mi hovor ze to bruseno je zataz :grinning: ja uz ani upratovat nevladzem, ale idem sa uz do toho konecne pustit, lebo mm pride z roboty a ja som stale v pyzame za PC :grinning:
9. aug 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar hollky, tak bríška vám zavazejí, klid to za chvilku pomine :grinning: :grinning:
9. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- ja trpim ked si nemozem poupratovst ja som taky typ ze ja upratovanie mam velmi rada ale teraz s obmedzenim ale nestazujem si , vydrzime :wink: :wink: :wink:

... som mopom zotrrla plavacku lebo na kazdej stale je vidno prach, ty pekne pomaly poupratuj moc sa nenatahuj, akurat som manzelovi dala obedik a siel do prace a ja cakam este elektrikara a asi sa dam do prania celeho satnika , prasky avivaze mamm tak sup sa na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- servus moja a ako sa ma nasa Karolinka ? ako stihas ?
9. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ted je to už paráda, karolínka je už v zásade velká, tak se dá delatspousta vecí, už si hraje, vyžaduje pozornost a začalo se ji líbit v kočárku, tak jsem stále venku i počasí nám preje. dnes je na muj vkus trochu spavá,ale dostala v pul desáte vetší dávku mléka, tak nevím jestli ji to nerozhodila, ji snedla v pohode...uvidíme a co ty?
9. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- a cim ju krmis ?

... ja som sa dala do velkeho prania a vidim to tak na cely tyzden :grinning: :grinning: :grinning: to vies po stahovani musim mat vsetko ciste a vonave v satniku :grinning: :grinning: :grinning: som strasny perfekcionista na ciste a vonave pradlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ako ti mala v noci spava ???
9. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V noci spí super, temer celou , jen jedno jídlo nad ránem a spinká do sedmi a dostává nutrilon 1 ha a zeleninové šťávičky začínáme :slight_smile:
9. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok