• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
wauuuuuu, tak to mas potom ukazkove dieta :wink: :wink: :wink: a nezapeka ju z nutrilonu ????
9. aug 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek ne, je už zvyklá akaždémumimču sedí neco jiného :slight_smile: préve jsem i malé rekla,že jesuper miminko :slight_smile:
9. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy nechcete veddet pohkaví :astonished:
9. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- super si urobila, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: spravna mamina je z teba :wink: :wink: :wink:

a co v praci uz ste sa boli ukazat aky ste velky ???
9. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi ho uz vieme :wink: :wink: :wink: uz som ti aj pisala IP :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo už si vzpomínám....... :slight_smile:
9. aug 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mudra hlavicka :grinning: :grinning: :grinning:

a co robka Karolinka ??? uz ste pokrstili malu ? ci to nemate v plane ..... a ta chudokrvnost ako vyzera , uz je to lepsie ???
9. aug 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
relaxuje u kkolotoče
chudokrevnost je na ústupu a chystáme se ven!!! :slight_smile:
9. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasne ranecko dievcatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denis19- super, ze chudokrvnost stupuje Karolinka je silne dievcatko , posielame jej silne objatie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek dikas . jak se máš :slight_smile:
my se chystáme do mesta :slight_smile: jupííííí
10. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- super, ze do mesta aspon tosku vypadnes a zmena prostredia je super, :wink: :wink: :wink:

ja idem trosku poprat mam co robit a idem prichystat trosku obyvacku bo nam maju doniest sedacku tak sa idem pohrat hlavne s tym pradlom ale man to bavi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak dobre nakupte dnes bude fajn pocasicko , zajtra idem na poradnu tak dam vediet co a ako :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pekne si uzite dnesny dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, chcem sa spytat, ci nemate niektora skusenost - po uzivani antibiotik, moze a ak tak kolko meskat menzes? Moze uzivanie antibiotik ovplyvnik kvalitu babatka ak by sa v tom case pocalo?
Dakujem za odpovede.
11. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@brmbolcek ako pokracujes v zariadovani domceka? moc sa nepretazuj aby si si neublizila.
@denis19 super ze sa Karolinke dari :slight_smile: aj moj syn bol chudokrvny a bral feronat, ale to vraj predcasne narodene deticky byvaju. teraz ma 1,9m a je zdravy ako ryba :slight_smile: do roka Karolinka vsetko dozenie :slight_smile:
@jejo mne po uzivani antibiotik nikdy menzes nemeskal. skor si myslim ze si tehu ak ti meska :wink:
11. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 fihaa, tak to som zvedava, zatial je to ale predcasne, meska mi len 2 dni a samozrejme zatial ziadne priznaky.
ako sa mas? kedy mate termin?
11. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo uz sa ledva gulam :slight_smile: termin mame az 3.10. ,ale nevadilo by mi aj keby to bolo trosku skor :slight_smile: pribrala som krasnych 28kg ,tak budem mat co zhadzovat. budem ti drzat palce nech je to tehu :slight_smile: potom daj isto vediet :slight_smile: ja som na zaciatku tiez ziadne priznaky nemala, kazdu babu pichalo v brusku a tvrdli im prsia a mne nic a predsa som bola tehu :slight_smile:
11. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze nie su take horucavy, ako minule leto, takto to mozno aj lepsie znasas, ale neboj urcite vacsiu cast kg nechas v pôrodnici a potom to babinko z teba vysaje, vsetko ma svoj cas, aj chudnutie a to viem o com hovorim,
my ideme s manzelom 20.augusta do GF, mame schvalene prve IVF tak som zvedava ako to cele dopadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- tak ja som bola dnes na poradni, tak mam lezat z vankusikom pod zadkom aby som predcastne neporodila, brusko mam tvrdsie dala mi magnezko a oddychovat a nic nerobit.....
tak ja lezim z vankusikom pod zadkom a oddychujem .............
koncom mesiaca mam este poradnu a potom na pasy budem chodit.....
a dnes s poradne som si uz kupila poporodne nohavicky,ortopedicke kojenecke nohavicky,podlozky,vlozky... a manzel s mojou maminou mi kupili plienky na zaciatok tie jednorazove 4 baliky boli v akciiii...

Vcera mi manzel nahodil baldachyn na postielku , vyzera to ssuper :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a dokonca tyzdna nam prdu namontovat nabytok co sme davali robit na mierua medzi ne je aj komoda .... tak si uz mozem konecne aj veci do nej dat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a ty mas ako ?

@jejo- menzes meskava aj z antibiotik....... je to u kazdej indi-vindi, no radsej nech je to u teba tehuhu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzim palce.....
11. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, všetky Vás veľmi pozdravujem, a bábetkám želám všetko dobré :wink:
11. aug 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ajaaj, tak musis lezkat na vankusiku? no len pekne posluchaj dokiho rady a ziadne pranie a upratovanie domceka! :slight_smile: to ti niekto pomoze, alebo ta to pocka ked budes o.k. ja sa citim uplne v pohode az na tu unavu a dychcanie :slight_smile: cez vikend chceme ist do RK na chatu a na huby, tak som zvedava ci budem vladat chodit po lese :slight_smile:
@jejo mozno uz ani nebude treba do GF ist. prajem ti to z celeho srdca :wink: a tie moje kila ma uz ani tak netrapia(len nech si mam co obliect :sweat_smile: ), hlavne nech v pohode porodim a pri drobcekovi to veru pojde dole rychlo :slight_smile:
12. aug 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukotka ahoj :slight_smile: ako prezivas tehu :slight_smile:
12. aug 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko tehulky, čekatelky a maminky, vidím, že to tu nejak vázne,asi je krásné počasíčko a všichni se rochní.....
romy, vierka...nejak sem ani nepáchnete??? Co se deje?
12. aug 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- tak tak teraz uz iba lezkam s vankusikom pod zadkom :grinning: :grinning: :grinning: manzelik vsetko robi, perie,umyva a vsetko co s tym suvisi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale vydrzime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .... :slight_smile: magnezium uzivam 3 krat denne :wink: :wink: :wink:

tak vy idete na prechadzku do lesika, hmmmm :wink: :wink: :wink: to bube krasny vzduch v nom dychat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denis19- ako sa mame co noveho ? ako bolo v meste ?
12. aug 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek bylo nám super, vše karolínka zvládla jak mela, hrdinka,jen mi začala trochu pozvrackávať, tak dumám jestli nejaní dr??? ješte si to promyslím :confused:
12. aug 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko prajem

@brmbolcek ...gratulujem k novemu domčeku a prajem vam vela štastia v nom :wink:

@denis19 ...nejak nemam moc času sem chodit, sem tam si vas prečítam,ale na odpísanie vela času už nemam.My sme mali trošku problemi s potničkami na tváričke, už boli až zapálene tak nam dali antibioticku mastičku a naštastie pomohla.A teraz mame pre zmenu problém s kakanim.Vetriky su len sa Sáre neda kakat.A vy sa mate ako?
12. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 neboj to kakání se upraví, my to máme za sebou....dočíš?potom si dejj trošku slivek a bude..neboj
u nás pohoda.rosteme a tak, už si i hraje....večer ti zavolám ok? v kolik máš nejvíc času? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6-dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to kakanicko patri k tomu :wink: :wink: :wink: skoro kazde mimino tym prechadza..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj treba to len vydrzat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denis- a z coho moze tak grckat ? netusiiiis ???
12. aug 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 dobre rano, ja sa nechcem na tu myslienku ani viazat ale podvedome stale kontrolujem pocity , ci uz ten menzes zacina alebo nie, povedala som si ze testovat zatial nebudem a zatial sa toho aj drzim, kava mi chuti, na vracanie mi nie je vôbec, ale ako si pisala, priznaky nemusia vzdy byt a zvlast nie takto skoro
12. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ja som volala mojej mamine, je lekarka a povedala ze je to naozaj individualne a preto treba v pokoji cakat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len jej sa to povie ze v pokoji ked mala 3 zdrave deti
12. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejo- mamina ma pravdu, je to naozaj individualne......... ale ja chapem aj z tvojej strany to nekonecneeeeeeee cakanie, niekedy ide ten ca tak pomaly vlecie saa inokedy sa zase neukrutne rychlo beziiiiiiiiiii........
12. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok