Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
10. okt 2010

@brmbolcek no to nemáš zač...co je pravda a je pravda a jsi tip na vrabčáka 😀 😀 😀 byla by jsi taková šik maminka,ale to neznamená ,že ted nejsi 🙂

brmbolcek
10. okt 2010

@denis19- si ma dobre pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idem nieco dobre rychle a jednoduche upiect 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

vrabciak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
10. okt 2010

@brmbolcek nenič mne, ty jdeš péct a máš doma takové malinké miminko!!!!! jak to zvládáš? já porvé pekla asi minulý týden a to jen kroasánty..... ☹

brmbolcek
11. okt 2010

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

@denis1í- to vies manzela som mala domka a on chudiatko uz nemoze citit kojenecku stravu 😀 😀 😀 lebo ked kojim nemozem zjest hoc-co , tak som mu urobila mensiu mlsnotecku 😀 😀 😀 ale to taky rychly kolacik - ovocna bublaninka 😉 😉 😉 a este k tomu mi chybal prasok do peciva tak chudiatko som vyslala ho kupit do obchodu 😀 😀 😀

a ako dopadli kroasanty , to som este nerobila 😀 😀 😀

ja sa chystam este tento tzden robit bananovu roladu , ved pre manzela- prve aj posledne 😀 😀 😀 no nie ? 😀 😀 😀

majaja75
11. okt 2010

ahojte....

@brmbolcek ako pekne sa staráš o tatina.... 🙂 Veď toho sa bojím aj ja ako budem stíhať variť našim, pre mňa niečo iné a okrem toho behať okolo malej..bude to ťažké...

brmbolcek
11. okt 2010

@majaja75- zo zaciatku to bude tazsie, budes aj ubolena po porode atd....ale den co den budes na tom lepsie a lepsie a sama si najdes rezim ktory vam bude vyhovovat 😉 😉 😉

A nas tatinko si to zasluzi tak preco nie 😉 😉 😉

zelam pekny dnik 😎 😎 😎

viera6
11. okt 2010

želám pekný slnečný den 🙂

@denis19 ako sa mate dievčata?
@majaja75
@brmbolcek ma pravdu to si nájdeš ten svoj režim ja tiež skoro každý den pečiem polovička ma rada strašne jablčník alebo tvarohový koláčik a k tomu aj tortičky 😵 😵

@brmbolcek tak tu roladu som veru davno nerobila 😵

viera6
11. okt 2010

ahoj @krivka5 tak ako sa mate?krivka kolko spapáte nutrilonu za den tak približne?Sárinka poslúcha 😵 mava tie svoje dni,ale kto ich nemá všakže 😅 😅 😅

majaja75
11. okt 2010

@viera6 máte veľmi pekné fotečky. V akom programe ste robili tie rámiky? Vidím že aj sarinka ma naušničky, kedy ste dávali prepichovať ušká?

viera6
11. okt 2010

@majaja75 dakujem,hladam ich na internete.Sarinke sme dali už v nemocnici prepichnut uška a hned nam dali aj náušničky u nas to robia pri odchode domov a prepichnutie stoji 10eur.

majaja75
11. okt 2010

@viera6 to musím zistiť či to robia aj u nás. Najradšej by som jej to dala spraviť tam,

viera6
12. okt 2010

pekne rano želam 😵
tak ako ste sa dnes vyspinkali?
@majaja75 no veru ja som bola tiež rada,že sa to dalo spraviť hned 😵

denis19
12. okt 2010

@viera6 ahoj vierka, hned napíšu,ale musím nakrmit 😀

viera6
12. okt 2010

@denis19 ok.. aj my práve sme sa zobudili 😵 😵

brmbolcek
12. okt 2010

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

@viera6- tak ty mas tiez same dobrotky na 😀 😀 😀 , ani ja som tu roladu davno nerobila , preto sa ju chystam urobit 😉 😉 😉 . Ak mas lahky a jednoduchy recept na ten tvarohovy, rada by som ho skusila urobit 😉 😉 😉
U vas sa plati za prepichnutie nausniciek ? 😲 😲 😲 ty brdo , u nas to robia zadara , to su ale.... na vsetkom zarabaju 😠

a mi sme sa ulozili do spinkania , nas trapia trosku sopliky tak tak chrcime a ked chceme odsat tak nam to nejde lebo ta hadicka je na nostek nasej malickej dost hruba , ona ma este taky malucicicicky nufacik , tak tyckou do usiek jej to vyberam ale nie taky riedky soplik ale suchsi ale stale mi tak chrci , asi to ma v dutinkach .................
Poradte cim jej ulahcit dychanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@denis19- a co u vas noveho

viera6
12. okt 2010

@brmbolcek polovička ma najradšej tvarohový, keď urobím ako jablčnik to iste cesto len do stredu urobím tvarohovu plnku. 🙂

no a u nas sa veru za prepichovanie platí 😠

brmbolcek
12. okt 2010

@viera6- a das mi aj tak ten receptik ? kazdy ho ma iny a rad skusim aj od teba 😉 😉 😉

... ja mam rada velmi tvarohove kolaciky 😉

minka051
12. okt 2010

@brmbolček ahoj ja k tým soplíkom skús malú dať na bruško a ked sa začne hnevať a plakať tak zvyknú soplíky vybehnúť. ja som to tak robila s malým, lebo tiež sa odsať nedali. neboj sa skús to. 😉

minka051
12. okt 2010

@brmbolček a prehoď na postielku vlhký uterák na zvlhčenie vzduchu to tiež pomáha. ja som ešte naň zvykla kvapnúť eukalyptový olej.

viera6
12. okt 2010

@brmbolcek samozrejme že napišem 🙂 🙂
@minka051 ahoj teba som tu už davno nevidela ako sa dari? 🙂

majaja75
12. okt 2010

ahojte.....ja mám zase prebdenu noc. Každú hodinu chodím na wc a od 3.30 som hore, otras. Vyšťavím sa skôr ako sa malá narodí. Budem taká unavená že nebudem vládať ani rodiť.
@brmbolcek ja som platila pri staršej dcére (pred 12 rokmi) za prepichnutie a to použila len jednu obyčajnu inj. ihlu. Platí sa všetko. Doki mi vypisoval papier na matersku a aj zato som platila, dokonca za orazenie priepustky.

majaja75
12. okt 2010

@minka051 ahoj, čo máš nové?

brmbolcek
12. okt 2010

@minka051- si zlata , uz sme aj to skusali, co sme vybrali sme vybrali ale som vdacna za kazdy kusok soplika 😉 😉 😉 ja normalne sopliky milujem 😀 😀 😀 , dychat dycha normalne ked spinka len mi sem- tam zachrci v spanku ma to hlbsie v dutinach a tam sa ja nedostanem .

skusim vsetko co mi napisete ....... 🙂 🙂 🙂 dakujem, dakujem, dakujem,

A ako sa mas moja po vklade ? co ten utros stale ta uspava ?
Co dnes porabaju u vas na domceku ?

@viera6- uz sa tesim na kupovanie tvarohu 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
12. okt 2010

@majaja75- tak to je sila s tym platenim, nemam slov 😠 😠 😠 clovek sa chyti klucky na dvere a uz zato plati 😠 😠 😠
to curanie ti sposobuje coskory porod 😉 😉 😉 male ti uz tlaci na mechurik-kosturik 🙂 🙂 🙂

viera6
12. okt 2010

@majaja75 neboj sa aj to zvládneš a ked príde malička na svet tak na to ani nepomyslíš aka si bola unavená a nevyspata 😵 😵
@minka051 jej ...si bola na vklade tak to tfuj,tfuj....držim moc palčeky 🙂 🙂 🙂
@brmbolcek no ja tvaroh jedávam bar kedy napr.aj teraz 😵 😵 😵 😵 😵

majaja75
12. okt 2010

@minka051 držím palce, aby to vyšlo...

viera6
12. okt 2010

dievčatá,čo dnes dobrého varite?

minka051
12. okt 2010

@majaja75 dik moc nič iné si neželám.

@brmbolček mám sa dobre a utroš tedya uspáva, 🙂 ale som rada aspoň sa dobre vyspím. 😀 Dnes na domčeku už dokončia krb ideme ho dnes ja vyskúšať, ale ešte pred tým ideme do Maďarska do Ostrihomu kúpit do Praktikeru regále do špajze majú akciu za dobrú cenu a rozmerovo sú presne také aké potrebujeme.Štvrtok a piatok sa kope jama na ČOVKU a akumulačnú nádrž a na budúci týždeň by mali dokončiť stropy a začať stierkovať. No uvidíme či im to tak ako je to naplánované pôjde.

brmbolcek
12. okt 2010

@viera6- a to ho papas len taky sam ? ci mask nemu aj rezance alebo nejake cestoviny a zmiesas s tvarohom... a ozi papavas aj hrozienka k tomu ?

vminka051- teda viem co je to stavat dom a vidim ze mate teda riadne nabite aby ste to postihali do konca roka.... a tie regale sa oplatia kupit niet nad spajzu 😉 ktora v dome nesmie chybat 😉 😉 😉
a jaky ste davali robit krb ? a co znamena Čovka ? to je studna ? kolko izbovy mate domcek ? je to jednopodlazny ci dvoj , ? a mate v tom aj garaz ci iba pristresok ?

figurka.m
12. okt 2010

ahojte, pisem len na rychlo, vo stvrtok o 14 hod sa narodil nas Tomasko, 4050g a 51 cm, porod sa dal zvladnut o 10 mi prepichli vodu bola som na 5 prstov otvorena a o druhej sa narodil, bohuzial moje obavy a potvrdili, jedna oblicka sa nevyvinula a na druhej je nejaky problem, doktorka tvrdi ,ze to bude v poriadku a j a viem ze to maly zvladne, je to moj bojovnik, ale momentalne sa hnevam na cely svet, a na tolku nespravodlivost, uz sa na nas toho zosypalo dost a ja len dufam,ze moj anjelik bude v poriadku, drzte nam palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre