Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
14. okt 2010

@denis19- no servus, moja stratena ! co je stebou kde si bola ?????? ako sa mate a co noveho ?

denis19
14. okt 2010

@brmbolcek užíváme babího léta a tak jsem stále venku, dnes máme poradnu a naušnice!!!!To bude hororo pro mne!

viera6
14. okt 2010

ahojte 🙂
@brmbolcek ako dopadol koláčik 🙂 🙂
@denis19 potom nam daj vediet ako ste to zvládli... uf 😉

majaja75
14. okt 2010

ahojte

@brmbolcek kontrolu mám v pondelok, a na pásoch som ešte nebola, teraz mi budu brať ster na stretokoka a asi aj odbery ( i keď neviem načo, brali mi ich pred 2 týždňami-možno preto že som mala vyššie trombocyty).
om zvedavá čopovie doki.

denis19
14. okt 2010

@viera6 jasan, bud v klidu, kdy už dorazíte k nám se sárinkou??? 🙂

denis19
14. okt 2010

@majaja75 jé ahoj, takse drž, už jsi hodne vydržela, 35 je nádhera!!!!

brmbolcek
14. okt 2010

@denis19- co tak neskoro idete davat nausnicky ???

@viera6- este som nepiekla az cez vik.... ako ste vcera dopadli na poradni ? a co ockovanie zvladli ste ???

majaja75
14. okt 2010

@denis19 Deniska, mám pravdu povedať? Už by mohla byť vonku. To nočné hodinové vstávanie ma zabíja, okrem toho zase mi tlačí dole na krížoch na nejaký nerv ( to som mala aj na začiatku tehu, ako rástla tak mi tlačila na nerv a stale ma seklo, nemohla som ani z postele vztať-a to sa teraz opakuje) No a posledné dni ma trápi veľmi kyselina. Ale už to vydržím-veď toto su zaslúžené babätká

brmbolcek
14. okt 2010

@majaja75- mozno asi preto ze pred Dvoma tyzdnami si ich mala vysoke tie vysledky......

brmbolcek
14. okt 2010

@majaja75- zvykaj si na hodinove vstavanie 😀 😀 😀 cochvila budes mat pre koho vstavat 😉 😉 😉

denis19
14. okt 2010

@brmbolcek
@brmbolcek tak holky my jsme zpet od paní doktorky a máme naušničky na uškách 🙂 Je nádherná,ael ten pláč 😢 ješteže jsem toho moc neslyšela, potomnám v kočárku usnula jako špalek spala.......Dma jsem to už ted jednou čistili a to byl pláč až jsem rvala s ní,ale ted siuž vesele po mléčku a kakání hraje a jse spokojená 🙂

denis19
14. okt 2010

@majaja75 to platilo i tobe ta zpráva, jen jsem dala blbe nick 🙂 a neboj malinké už bude co chvíla s tebou a bude dobre 🙂 a jak tak čučím, mám všude hodne preklepu, tak se omlouvám:D

brmbolcek
14. okt 2010

@denis19- daj foto.... 🙂 🙂 🙂

denis19
14. okt 2010

@brmbolcek dám, jen ted si krásne hraje pod hrazdičkou a hraje si s podbradníkem schovávanou, tak ji nechci rušit,ale určite tam dnes bude, to bud klidná 🙂

brmbolcek
14. okt 2010

@denis19- tesim sa 🙂 🙂 🙂

annamary27
14. okt 2010

@brmbolcek ahoj,gratulujem k malinkej,ak som tak ešte neurobila 🙂 🙂 🙂 .ja chodím do Bratislavy do Gyn-Fivu.Už sa teším,čoskoro začínam.Len u mojej dokiny boli výsledky na chlamýdie nevyhodnotitelné,tak som musela isť dnes na další ster,lenže výsledky majú byť o 3týždne a ja v tom čase budem mať už 7injekcií za sebou.Moja gyn je strašne snaživá a všetko mi chce urobiť,na chlamýdie mi už robila ster po 1.neuspešnom ivf a bolo všetko o.k,tak verím,že aj teraz to bude tak,neviem prečo mi to zas dala robiť.

figurka.m
14. okt 2010

@denis19 na UTZ mu zistili,ze sa jedna oblicka nevyvinula vobec, druha je vyvinuta ale je na nej dilatacia 1. stupna, takze teraz sa pocka 6 tyzdnov, pretoze organy babatka sa vyvijaju dalej aj po porode, no a potom sa spravia komplet vysetrenia a uvidi sa, teraz musime len nosit moc na kontrolu
takze princezna uz je hotova, ked ma aj nausnicky, paradnica 😀

krivka5
15. okt 2010

ahojte dievcata 🙂
@denis19 citam ze Karolinka uz ma nausnicky 🙂 chudatko,tak si trosku vytrpela pre krasu.
@brmbolcek ako sa mate s Diankou? kolko uz vazi? my sme dnes boli na poradni a mame 3500g.Andrejko rastie ako z vody, len mame stale problem s mlieckom tak dokrmujem. ale je statocny a pekne papa aj s cicikov(teda hlavne z laveho,pravy sa mu moc nepaci)
dnes asi nezaspim bo moj muzicek strasne chrape a uz mam z toho nervicky trosku,tak som sa s Andrejkom prestahovala do obyvacky.aj by som si uz isla konecne lahnut,ale zachvilu bude drobec hore tak sa mi to ani neoplati. rano budem riadne rozbita a asi cely den 😒

denis19
15. okt 2010

@figurka.m neboj to se vše napraví a ustálý a budete šťastni a zdraví, já tomu verím a ty určite také...a Tomáško zabojuje...uvidíš....... 🙂 Ale je to na nervy to Ti verím.....
@krivka5 ahoj mamina!!! Trochu jsem si pobrečeli,ale jinak pohoda. slíbila jsem
@brmbolcek fotky,ale včera nebyla dobrá konstace, tak dnes to napravím devčata......a jak se všechny máte???

viera6
15. okt 2010

krásne ránko prajem bez hmly 🙂 🙂
@krivka5 tak to je aj u nás s tým mliečkom,tiež tak bojujeme.Len mala si teraz za posledne dni zvykla už aj na lávy prsnik 😵 a to tak,že keď leží dám sa nad nu a tak papáme no a to jej suprovo vyhovuje 😀 😀

@denis19 tak ako Karolinkina boľačka?

denis19
15. okt 2010

@viera6 mrkni foto, je to hrdinka, pohoda. 🙂

viera6
15. okt 2010

@denis19 no aka je zlatučká 🙂 ta vaša hrdinka! 😵 😵
jej aj vy mate morrica 🙂

viera6
15. okt 2010

@denis19 kukam,že Karolinka rada pasie koníčky 🙂 Sára ich tak pasie na par minut potom ju to omrzí a je zle 😨

denis19
15. okt 2010

@viera6 no trénujeme pasení,abychom byli siĺní...jojo moric je vdečná hračka a zase jsem se zapomela podívat na ten link.

brmbolcek
15. okt 2010

pekne ranecko dievcatka 🙂 🙂 🙂 a mame tu piatocek 🙂 🙂 🙂

ako sme sa vyspinkali ? Mi ukazkovo 😉 😉 😉 vcera sme sa kupkali v kamilkovych bylinkach , juj aka to bola pasia 🙂 🙂 🙂 hned sme po nich spinkali dobre 3 hodky 🙂 🙂 🙂 a to papanie hm... vam poviem, ze inaccccc cucala zo mna 😀 😀 😀

@annamary27- to vies, dr., radsej zopakuje stery aj 2krat len aby mal vsetko na poriadku tak ako lekar 😉 😉 😉 do dalsieho snazenia ti zelam vela zdaru 😉 😉 😉 a daj nam vediet ako to vsetko u teba prebieha, a hlavne vysledok //, tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

@figurka.m- nemas sa coho bat, vsetko sa da do poriadku , 😉 😉 😉 ak mas daj nam foto 😉 😉 😉
Moja spoluleziaca po porode mala ten isty problem tiez 1.stupna ale hned jej povedali ze sa to da do 3.mesiacoch do poriadku, tak hlavku hore 😉 😉 😉mamina 🙂

@krivka5- tak to mate krasnu vahu, verim, ze mliecko ale aj nutrilon urobilo svoje na vahe. 🙂 🙂 🙂 Hlavne ze mu chuti a pribera ved bude z neho velky chlap , ma byt po kom 😉 😉 😉 Dufam, ze nebude chrapkavat ako tatino 😀 😀 😀 . Ti verim, ze budes rozbita s tolkeho nevyspatia a to ze si sa prestahovala do obyvky si urobila fajne 😉 😉 😉 . U nas mame hostovsku izbu a v nej aj postel ale este neni zmontovana, ale coskoro bude a uz moze u nas prespavat aj Starka , ktora sa nemoze vynadivat na nasu cucoriedku 😉 😉 😉 Ale i manzelika tam poslem raz za cas nech sa vyspinka ked pracuje ako drak 😀 😀 😀 .
A boli ste aj na sono noziciek ?

@viera6- Vierocka gratulujem k lavemu prsnickuuuuuuuuuuuuuu ze sa Sarinka chytila, dievcatka robite mi radost 🙂 🙂 🙂, nech vam to co najdlhsie vydrzi a Sarinka nech riadne vycica lavy prsnicek , posielame cmuk Sarinke 🙂

@denis19- idem si kukunut tu nasu nausnickovu princeznicku 🙂

brmbolcek
15. okt 2010

@denis19- jasne, ze ich vidno, su paradne 😉 😉 😉 , kazda slecna by pre krasu vydrzala 🙂 🙂 🙂 a ma krasne bodycka , kde na ne chodis mamina ?

denis19
15. okt 2010

@brmbolcek momentík,napapáme se a dám vedet 🙂

annamary27
15. okt 2010

@brmbolcek dakujem,a určite budem informovať o všetkom čo sa so mnou deje 😀 😀 😀

viera6
15. okt 2010

@denis19 to my tak tiež no Sáre sa viac páči prevaľovanie 🙂
@brmbolcek servus ty naše slniečko 🙂 ako ste sa vy teda nádherne vyspinkali 😵 😵 😵 a my ešte spinkame 😵
@brmbolcek dakujem 🙂 je to pravý prsník 🙂som tam dala nejaký preklep 🙂 🙂
@krivka5 je to tiež pravý ,čo mi Sara nechcela 🙂

viera6
15. okt 2010

@denis19 to som sa chcela opytat aj ja ,kde chodíš na body?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre