• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
@denis19- no servus, moja stratena ! co je stebou kde si bola ?????? ako sa mate a co noveho ?
14. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek užíváme babího léta a tak jsem stále venku, dnes máme poradnu a naušnice!!!!To bude hororo pro mne!
14. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@brmbolcek ako dopadol koláčik :slight_smile: :slight_smile:
@denis19 potom nam daj vediet ako ste to zvládli... uf :wink:
14. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@brmbolcek kontrolu mám v pondelok, a na pásoch som ešte nebola, teraz mi budu brať ster na stretokoka a asi aj odbery ( i keď neviem načo, brali mi ich pred 2 týždňami-možno preto že som mala vyššie trombocyty).
om zvedavá čopovie doki.
14. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 jasan, bud v klidu, kdy už dorazíte k nám se sárinkou??? :slight_smile:
14. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 jé ahoj, takse drž, už jsi hodne vydržela, 35 je nádhera!!!!
14. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- co tak neskoro idete davat nausnicky ???

@viera6- este som nepiekla az cez vik.... ako ste vcera dopadli na poradni ? a co ockovanie zvladli ste ???
14. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 Deniska, mám pravdu povedať? Už by mohla byť vonku. To nočné hodinové vstávanie ma zabíja, okrem toho zase mi tlačí dole na krížoch na nejaký nerv ( to som mala aj na začiatku tehu, ako rástla tak mi tlačila na nerv a stale ma seklo, nemohla som ani z postele vztať-a to sa teraz opakuje) No a posledné dni ma trápi veľmi kyselina. Ale už to vydržím-veď toto su zaslúžené babätká
14. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75- mozno asi preto ze pred Dvoma tyzdnami si ich mala vysoke tie vysledky......
14. okt 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75- zvykaj si na hodinove vstavanie :grinning: :grinning: :grinning: cochvila budes mat pre koho vstavat :wink: :wink: :wink:
14. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek
@brmbolcek tak holky my jsme zpet od paní doktorky a máme naušničky na uškách :slight_smile: Je nádherná,ael ten pláč :cry: ješteže jsem toho moc neslyšela, potomnám v kočárku usnula jako špalek spala.......Dma jsem to už ted jednou čistili a to byl pláč až jsem rvala s ní,ale ted siuž vesele po mléčku a kakání hraje a jse spokojená :slight_smile:
14. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 to platilo i tobe ta zpráva, jen jsem dala blbe nick :slight_smile: a neboj malinké už bude co chvíla s tebou a bude dobre :slight_smile: a jak tak čučím, mám všude hodne preklepu, tak se omlouvám:D
14. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- daj foto.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek dám, jen ted si krásne hraje pod hrazdičkou a hraje si s podbradníkem schovávanou, tak ji nechci rušit,ale určite tam dnes bude, to bud klidná :slight_smile:
14. okt 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- tesim sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ahoj,gratulujem k malinkej,ak som tak ešte neurobila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .ja chodím do Bratislavy do Gyn-Fivu.Už sa teším,čoskoro začínam.Len u mojej dokiny boli výsledky na chlamýdie nevyhodnotitelné,tak som musela isť dnes na další ster,lenže výsledky majú byť o 3týždne a ja v tom čase budem mať už 7injekcií za sebou.Moja gyn je strašne snaživá a všetko mi chce urobiť,na chlamýdie mi už robila ster po 1.neuspešnom ivf a bolo všetko o.k,tak verím,že aj teraz to bude tak,neviem prečo mi to zas dala robiť.
14. okt 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 na UTZ mu zistili,ze sa jedna oblicka nevyvinula vobec, druha je vyvinuta ale je na nej dilatacia 1. stupna, takze teraz sa pocka 6 tyzdnov, pretoze organy babatka sa vyvijaju dalej aj po porode, no a potom sa spravia komplet vysetrenia a uvidi sa, teraz musime len nosit moc na kontrolu
takze princezna uz je hotova, ked ma aj nausnicky, paradnica :grinning:
14. okt 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
@denis19 citam ze Karolinka uz ma nausnicky :slight_smile: chudatko,tak si trosku vytrpela pre krasu.
@brmbolcek ako sa mate s Diankou? kolko uz vazi? my sme dnes boli na poradni a mame 3500g.Andrejko rastie ako z vody, len mame stale problem s mlieckom tak dokrmujem. ale je statocny a pekne papa aj s cicikov(teda hlavne z laveho,pravy sa mu moc nepaci)
dnes asi nezaspim bo moj muzicek strasne chrape a uz mam z toho nervicky trosku,tak som sa s Andrejkom prestahovala do obyvacky.aj by som si uz isla konecne lahnut,ale zachvilu bude drobec hore tak sa mi to ani neoplati. rano budem riadne rozbita a asi cely den :unamused:
15. okt 2010 o 04:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@figurka.m neboj to se vše napraví a ustálý a budete šťastni a zdraví, já tomu verím a ty určite také...a Tomáško zabojuje...uvidíš....... :slight_smile: Ale je to na nervy to Ti verím.....
@krivka5 ahoj mamina!!! Trochu jsem si pobrečeli,ale jinak pohoda. slíbila jsem
@brmbolcek fotky,ale včera nebyla dobrá konstace, tak dnes to napravím devčata......a jak se všechny máte???
15. okt 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko prajem bez hmly :slight_smile: :slight_smile:
@krivka5 tak to je aj u nás s tým mliečkom,tiež tak bojujeme.Len mala si teraz za posledne dni zvykla už aj na lávy prsnik :dizzy_face: a to tak,že keď leží dám sa nad nu a tak papáme no a to jej suprovo vyhovuje :grinning: :grinning:

@denis19 tak ako Karolinkina boľačka?
15. okt 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 mrkni foto, je to hrdinka, pohoda. :slight_smile:
15. okt 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no aka je zlatučká :slight_smile: ta vaša hrdinka! :dizzy_face: :dizzy_face:
jej aj vy mate morrica :slight_smile:
15. okt 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 kukam,že Karolinka rada pasie koníčky :slight_smile: Sára ich tak pasie na par minut potom ju to omrzí a je zle :fearful:
15. okt 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 no trénujeme pasení,abychom byli siĺní...jojo moric je vdečná hračka a zase jsem se zapomela podívat na ten link.
15. okt 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranecko dievcatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mame tu piatocek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ako sme sa vyspinkali ? Mi ukazkovo :wink: :wink: :wink: vcera sme sa kupkali v kamilkovych bylinkach , juj aka to bola pasia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hned sme po nich spinkali dobre 3 hodky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to papanie hm... vam poviem, ze inaccccc cucala zo mna :grinning: :grinning: :grinning:

@annamary27- to vies, dr., radsej zopakuje stery aj 2krat len aby mal vsetko na poriadku tak ako lekar :wink: :wink: :wink: do dalsieho snazenia ti zelam vela zdaru :wink: :wink: :wink: a daj nam vediet ako to vsetko u teba prebieha, a hlavne vysledok //, tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@figurka.m- nemas sa coho bat, vsetko sa da do poriadku , :wink: :wink: :wink: ak mas daj nam foto :wink: :wink: :wink:
Moja spoluleziaca po porode mala ten isty problem tiez 1.stupna ale hned jej povedali ze sa to da do 3.mesiacoch do poriadku, tak hlavku hore :wink: :wink: :wink:mamina :slight_smile:

@krivka5- tak to mate krasnu vahu, verim, ze mliecko ale aj nutrilon urobilo svoje na vahe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavne ze mu chuti a pribera ved bude z neho velky chlap , ma byt po kom :wink: :wink: :wink: Dufam, ze nebude chrapkavat ako tatino :grinning: :grinning: :grinning: . Ti verim, ze budes rozbita s tolkeho nevyspatia a to ze si sa prestahovala do obyvky si urobila fajne :wink: :wink: :wink: . U nas mame hostovsku izbu a v nej aj postel ale este neni zmontovana, ale coskoro bude a uz moze u nas prespavat aj Starka , ktora sa nemoze vynadivat na nasu cucoriedku :wink: :wink: :wink: Ale i manzelika tam poslem raz za cas nech sa vyspinka ked pracuje ako drak :grinning: :grinning: :grinning: .
A boli ste aj na sono noziciek ?

@viera6- Vierocka gratulujem k lavemu prsnickuuuuuuuuuuuuuu ze sa Sarinka chytila, dievcatka robite mi radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, nech vam to co najdlhsie vydrzi a Sarinka nech riadne vycica lavy prsnicek , posielame cmuk Sarinke :slight_smile:

@denis19- idem si kukunut tu nasu nausnickovu princeznicku :slight_smile:

15. okt 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- jasne, ze ich vidno, su paradne :wink: :wink: :wink: , kazda slecna by pre krasu vydrzala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ma krasne bodycka , kde na ne chodis mamina ?
15. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek momentík,napapáme se a dám vedet :slight_smile:
15. okt 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek dakujem,a určite budem informovať o všetkom čo sa so mnou deje :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 to my tak tiež no Sáre sa viac páči prevaľovanie :slight_smile:
@brmbolcek servus ty naše slniečko :slight_smile: ako ste sa vy teda nádherne vyspinkali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a my ešte spinkame :dizzy_face:
@brmbolcek dakujem :slight_smile: je to pravý prsník :slight_smile:som tam dala nejaký preklep :slight_smile: :slight_smile:
@krivka5 je to tiež pravý ,čo mi Sara nechcela :slight_smile:
15. okt 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 to som sa chcela opytat aj ja ,kde chodíš na body?
15. okt 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok