• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
@viera6 ona se už prevaluje...
15. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no veru už sa jej to dosť často stane..
15. okt 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6
@brmbolcek no to ružové s proužkovanýma rukávama a vetšinu ostatních mám z obchodu v TN jsemuje se ten obchod PREDETI a je v tom šopingu velkém na poschodí a zbytek je ANTONY či Japitex,ael ty nej jsou z TN a je to tup&tup a to je tuším polsko..ale oni delají moc hezké veci pro deti a jsou trochu dražší, kupuji to vetšinou ve sleve...
15. okt 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@viera6- este ze ich mame 2 tie prsnicky :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 joj tak to pre nas je od ruky :cry: ale to neva :dizzy_face:
dievčatá,čo mate dnes na plane?
15. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- vidno to na tych veciach ze su paradne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6- ja mam nakazane oddychovat !!! :grinning: :grinning: :grinning: ale ci to vydrzim to je druha vec :grinning: :grinning: :grinning:
vcera som si vluxovala asi pozehlim a budem vegetit. Poobede pride k nam starka a o malu mam postarane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek panečku ty si šikulka ja pôjdem do zahratky včera, som už nestihla si ju dat do poriadku :slight_smile: no a starku to maš super ja mam tu moju o dvoch paliciach :pensive:
15. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek
@denis19 dala som zo par fotiek...
15. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 chcela som sa opýtat,ked vas štepili na TBC boli ste už na kontrole?nam to včera len skontrolovala sestrička obvodneho a povedala,že je to už pekne, no ...sem tam, tam mava Sára taku malu hnisavú botku.
15. okt 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6- stale na teba nemam v peceni, ty sikulka :grinning: :grinning: :grinning: chystame sa cez vik ....s manzelom na nakupy treba naplnit komorku a potraviny a kupujem aj tvaroh na ten recepttttttttttttttttt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

vcera nam tatino kupil sam dvojo pancusiek :grinning: :grinning: :grinning: take puntikove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a vasa starka vam ju aspon pohojda ked sedka a nemoze chodit :wink: aj to je dobra starka
15. okt 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek :grinning: :grinning: :grinning: tak to ja som už včera robila zas jablčník a neni nič :confused:
15. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6-mate krasny kocik :wink: :wink: :wink: a ta studna na tom dvore je krasna :wink: :wink: :wink: kto vam ju robil ???

Sarinka vyzera velmi kludne a spokojne dievcatko , je velmi zlata :wink: :wink: :wink:
15. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ :slight_smile: @viera6- hm ten musel byt dobry :grinning: :grinning: :grinning: ked tak rychlo padol :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek tu studňu robil môj otec :slight_smile: aj toto o chvilu dam foto :wink:

Sarinka vyzerá kľudne ,ale nechci vediet aký rev spustila ,ked sa prebrala :unamused: :sunglasses:

@brmbolcek veru ten u nas nikdy nevydrží viac dni :sweat_smile: :sweat_smile:
15. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek môžeš urobiť kuk :slight_smile:
15. okt 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6- ty brdo, to je uzasne krasa , teda tvoj tatino ma zlate ruky, vidno, ze ho to bavi :wink: :wink: i mi zhaname nejakeho dobreho majstra , mame studnu vymurovanu len ju potrebujeme dotvorit drevom aj s tym kolieckom a striskou.... :wink: :wink: :wink: uzasne... hned ako pride manzel vecer s prace tam mu ukazem vasu tvorbu uz teraz viem ze sa mu to bude pacit :wink: :wink: :wink:

verim ze Sarinka placka ked sa prebudi ale keby si pocula nasu ake ma ona decibely tak by si povedala , ze Sarinka je nic :grinning: :grinning: :grinning: nasa do posledneho dychu kriciiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek tak až už vyspinkané a na papane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@brmbolcek dakujem za tatka :slight_smile: ano máš pravdu jeho to baví i keď všetko robí na kolene ako sa povie :dizzy_face: čo mu nakreslím tak to spraví :slight_smile:
15. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 my nemáme ješte očkování proti TBC až príští rok.
15. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 to fakt a to prečo?
15. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 nejdrív nemela hmotnost a potom už bylo pozde!
15. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ja viem, keby mal obe oblicky, neni problem, ale takto mam obavy a stale budem mat, ale vsetko bude OK
neda sa mi pozriet tvoj album, neviem preco

@viera6 Sarinka je uzasna, naozajstna princeznicka :grinning:
inac nas maly preferuje lavy prsnik, ide mu lahsie, ked mu dam pravy, tak kym ho roztaha tak sa jeduje ako taky maly certik :grinning: ked sme sli z nemocky v pondelok vazil len 3700g a vcera u dokiny 3850g tak priberame :sunglasses:
15. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 boze aka je uz velka, sikovnica po maminke a nausnicky pristanu :grinning:
15. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako dam prec to tehotenstvo, neviem na to prist asi kojaca demencia :angry:
15. okt 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@figurka.m no v nastavení se prepni :slight_smile:
15. okt 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ked dam nastavenia je tam len bydlisko vek..ja som z toho blazon :angry:
15. okt 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@figurka.m je tam i neco jako tehotenství a rodina, tak tam zmen stav že na dítko a napiš neco o miminku, jako narození,jméno a tak
15. okt 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no ved to mam , meno aj datum narodenia, je to aj v profile a aj tak to nezmizlo :sweat_smile:
15. okt 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@figurka.m musíš tam zmenit stav z čekáme bábo na nesnažíme se obábo
15. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok