• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
@cukotka dakujem :slight_smile: a Nelinka nech pekne rastie :slight_smile: Ja musím ešte veľa preskákať kým miminko budem držať v náručí Ale aj to bude teraz tomu verím :slight_smile: .
21. okt 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 co to citam, tak to nakoniec vyslo, drzim palceky nech je vsetko ako ma byt a o 9 mesiacikov drzis aj ty babatko v naruci :grinning:
21. okt 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
si super bojovníčka a dobojovala si to do úspešného konca - teda ešte musíš počkať 9 mesiacov ale to ubehne ako voda.

moooc gratulujem, a posielam boštek

vierka ahooj, ako sa mate ? Myslám že Timko má už noštek OK Tieto dni sme stále doma, nechodám s ním nikam, nech sa poriadne dolieči. Budúci týždeň sa mám ist k doktorke dohodnút na ockovani, ale chcem ju poziadat o odklad aspon dva tri tyzdne, kedze bol poprechladaný. A vy kedy mate ockovanie ?:
21. okt 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 ahoooooj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre vidím ,ty si tehu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ježišku skákavá,veľmi-veľmi gratulujem,že aké prekvapenie,ty tajnostkárka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ešte raz gratulujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. okt 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 aooojček ano zatial to tak vyzerá ale nič nechcem zakríknuť, aby to vydržalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ty ako pokračuješ? :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 ja začínam budúci piatok so stimulkou a asi koncom novembra bude ET.držím palce,aby bolo všetko u teba o.k. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak ti strááááášne držím palce a budem ťa tu sledovať aby ti to vyšlo. :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 gratulujeme ze srdce......a kolik jich je :slight_smile:
22. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 jojo prázdninujeme zítra se už ozvu z domu :slight_smile: jak se máte :slight_smile:
22. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no to neviem lebo na UTZ idem až v piatok a potom zas o 2 týždne. :slight_smile:
22. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 a podle výšky HGC to tipnout by nešlo???? :slight_smile: Ale i tak je to super, to by bylo i na panáka,co????
22. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no asi nie... no a panáka ked mám pravdu povedať ani nemám chuť dáko mi je dnes divno točísa mi hlava.
22. okt 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 tak to jsi asi holka tehotná, no ne? :slight_smile: je to správa týdne, Ti povím!!!!
22. okt 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no vyzerá to tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, denis a vy ste mimo BB ? Kedy sem zavítate ?
22. okt 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 jeeej si tehu!to je uzasna sprava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak drzim palceky nasledujucich 9 mesiacikov. :slight_smile:
24. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak my sme stále 2v1, nejak sa malej nehce, uvidíme čo povie zajtra doki na poradni.
24. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 dakujem teraz to musím dobojovať do konca :slight_smile: :unamused: :slight_smile: Inak pozdravujem malého a posielam božtek :slight_smile: :wink:
24. okt 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 ako? už víš kolik??? :grinning:
25. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 jojo byli jsem mimo BB ,ale už jsem zpet :slight_smile: karolínka si nejde opet zvyknout na domov a nechce se ji spát, teda ono se ji chce,ale nedá se ji usnout!
25. okt 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ahojček :slight_smile: :slight_smile:
No moja nie ešte neviem dnes ma doktorka ešte nepozerala, povedal že je to ešte skoro a vela by sme nevideli tak ma objednala na UTZ 2.11. To už budem vedieť. :slight_smile:
25. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 panečku to preci tak dlouho nevydržím? a co si myslíš,kolik? :grinning:
25. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no ja radšej ani nemyslím :grinning: :grinning: Nechám sa prekvapiť, ale hrozne by som si želala dievčatko. Aby som sa uistila či som tehu tak som si zas urobila tets a // kolajničky nabehli hned ,tak som spokojná a potichúčku šťastná :slight_smile:
25. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Ty jsi ale číslo...škoda,že počet čárek neurčí počet detí,co????? jasan,že jsi tehotná, jen se ted musíš opatrovat a vše v klídku prožívat, drahý je asi šťastný,co?
25. okt 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ano to tedy je. :slight_smile: :slight_smile: No ved už mám aj PNku doktorka ma nechala doma a do 12tt budem určite, len na výplaty budem musieť do práce.Najhoršie bude zaúčat novú ženu, ale zatial žiadna nieje. No budú musieť dakoho zohnať :slight_smile:
25. okt 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 no presne,že budou muset nekoho sehnat a Ty hezky šlofíkuj doma bez stresu, mela jsi ho dosti a v nejhorším si ji budou muset i zaučit....jen klid a nohy v teple :grinning: a co jaké máš dívčí jméno vybrané?
25. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Ty Ďurko ! Ved čakáš dievčatko ! Ty mi neveríš ? :sweat_smile:
25. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jasné že verím :slight_smile: :slight_smile: A stále mám pocit že to dievka bude. :slight_smile: :slight_smile: Ved kes mi mi prvý krát povedala že vidíš u mňa dievčatko tak inému som už neverila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denis19 ja už len oddychujem je mi fakt dobre a som v pohodičke. :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky a bojovncie? kde jste? Hodne povinností co?? :slight_smile:
27. okt 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok