Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
27. okt 2010

@denis ahoj no u mňa pohoda aj vegetím, len som prevliekla postelné prádlo. 🙂 🙂

denis19
27. okt 2010

@minka051 ty jsi ale šikulka, mne to čeká o víkendu a vidím, že 6tt,paráda!!!!!už je ten počet na další týden a jsem spokojená......minka tak nakonec jste byli kde na vklad?

krivka5
27. okt 2010

ahojte 🙂
ako sa dari maminky a snazilky? @minka051 vidim,vidim 6tt to je parada!!! drzkajte sa s mimi 🙂 🙂 🙂
@denis19 ako sa ma Karolinka?zubky uz rastu?
my sme boli dnes na poradni. dokina nam predpisala vitaminiky a vazime 3900g! 🙂

minka051
27. okt 2010

@denis19 boli sme v Jihlave v Sanuse. 🙂

@krivka5 ďakujem 🙂 no pekne rastiete len tak ďalej 🙂 🙂

denis19
27. okt 2010

@krivka5 a aké vitamínky? hezká váha!!!
@minka051 a co to stálo? taková smelá otázečka dohromady?asi i jednu slušnou dovolenou,co??? 😕

krivka5
27. okt 2010

@denis19 kanavit a vignatol. to uz mu mala predpisat davno len ich nebolo v lekarni...

denis19
27. okt 2010

@krivka5 ahá,takže kojíš, to je super. a jaký je malý? jako jedlík, spachtoš, nervák a tak.....

krivka5
27. okt 2010

@denis19 no Andrejko ma obdobia ked prespi aj 3-4 hodky a take ked medzi papanim nespi a to chce byt stale na rukach. sice ho kojim ,ale vzdy na ciciku zaspi a ked ho po pol hodine od cici odtrhnem tak placka a chce este papat tak ho dokrmujem nutrilonom,ale iba trosku. teraz sa mi vyhadzal na tvaricke,take drobne vyrazticky,ale dokina povedala ze to nic neni. potrela som mu to sudocremom a zda sa ze sa to zlepsuje. co Karolinka,uz sedka? pozerala som fotocky je zlata ,taky smejko malicky 🙂 🙂 🙂

minka051
27. okt 2010

@denis19 nieje to tajomstvo 6 800 Kč. 🙂

denis19
27. okt 2010

@minka051 cože??? to fakt?
@krivka5 ješte sama nesedí,ale tahá se .... 🙂

minka051
27. okt 2010

@denis ano je to tak 🙂

adrika610
30. okt 2010

baby prosim vas uzivala niektora z vas proveru ak ano prosim aj ste mali vedlajsie ucinky volaktora

denis19
30. okt 2010

@adrika610 já ji užívala a nic si myslím, až na vodnatost u mne 😠

martinaaaaa
30. okt 2010

@majaja75 jejo uz som na teba myslela ze ci ste este v celku ale ved mas este tri dlhe 🙂 tyzdne 😉

cukotka
30. okt 2010

ahojte maminy a snažilky 🙂 ako sa máte? A čo bábetka? My budeme mať už štyri týždne, Nela pekne rastie a priberá, je to taký malý tučko 🙂

@minka051 no teda 6 tt, paráda, tak už len nejakých 34 a je to tu 🙂
@majaja75 ako? ešte stále 2v1?
@krivka5, máte o kilo viac ako my 🙂 a prečo malého dokrmuješ? myslíš, že máš slabé mliečko?
@denis19, kedy sa chystáš do toho Sv. Jura?

romy01
30. okt 2010

ahojte dievcata.
minka ako sa mas: ? Dúfam ze poctivo oddychujes a uzivas si.
denis to poznam, aj moj Timko mava svoje dni ked chce spat a neda sa mu. Vtedy je hrozne nervozny a placlivy. Posledne noci som sa moc nevyspala. Dlho som sa netesila ako dobre v noci spava. Ako som zavala prikrmovat tak sa v noci budi kazdu hodinu - asi sa boji ze pride o cicu, no som ako zombik

adrika610
31. okt 2010

@denis19 a ta vodnatost je co ze si musela chodit stale na zachod alebo co prepac mi ale nerozumiem tomu

minka051
31. okt 2010

Pekné nedeľné ránko dievčence 🙂 🙂 🙂
@cukotka No jasné už len.... 😀 😀 😀 😀

@romy01 ahojček mám sa dobre a oddychujem koľko sa mi dá. Som doma na PN tak pohodička. 🙂 😉

denis19
31. okt 2010

@cukotka ahoj, do sv.jura jedu až tak v decembri, trochen se mi to posunulo a jak se má malinká Nela????A maminka?

@romy01 ahoj....tak a jak mu chutnají príkrmy? a jak se má maminka také? a neboj na sladkém frčím i já....za chvilku budu chodit do dverí na kant 😀
@adrika610 ne,že se mi zadržovala voda v tele, když jsem zanedbala pitný režim... 🙄

majaja75
31. okt 2010

ahojte...

@cukotka stale som 2v1, nejak sa to nechce rozbehnuť, odišla mi aj hlienova zatka a nič. Skôr sa bojím, lebo malu málo cítim, ale asi to bude tým že minulý týždeň mala 3750g a asi nemá toľko miesta na vrtenie. Ink som už dosť nervózna. A vy ako? Rastiete?

@martinaaaaa ahoj, ešte sa držíme....som zvedavá dokedy, ale by som bola rada aby to bolo čo najskôr.....A ako to zvládaš ty? Vieš čo to bude?

denis19
31. okt 2010

@majaja75 jen klid,ona už fakt má málo místa holka jedna krásná..hlavne vydrž, už i tak jsi hrdinka!!!!

martinaaaaa
31. okt 2010

@majaja75 my sa drzime momentalne som v soku z toho ako vyzeram 😒 a to mam 4 kg navyse budeme mat chlapca 🙂 to ti verim ze to chces mat uz za sebou 38tt je uz pokrocile takze to bude 100 percent skorpion ako ja 🙂

ofs
31. okt 2010

Ahojte dievky, potrebujem poradiť. Som 5deń po ET, od včera ma začali bolieť priedušky, ale tak, že už aj dnes len ležím. Kašlem, no hrôza.... furt niečo riešim.... Myslím si, že mi samo neprejde, teda čaj s medom pijem na litre, ale dala som si zopár lyžičiek sirupu bronchichum. prosím uistite ma, že to môžem, neuškodí to?Vopred ďakujem za info

denis19
31. okt 2010

@ofs podle mne by jsi ho nemela......první tri mesíce tehuhu by se nemelo nic, jen absolutne minimálne paracetamol....zkus sirup z cibule 🙂 mela jsem toto stejné tesne pred OPU!!!Držím palec.

minka051
31. okt 2010

@ofs presne ako vraví denis19 skús radšej ten siup z cibule. nakrájaj cibulu zalej medom a po dvoch až troch hodinách do toho vytlač citrón a po lyžičkách pekne papkaj tú šťavičku. je to vyskúšaný recept 😉

denis19
31. okt 2010

@minka051 ahoj, už se blíží rezumééé, tak se teším....... 😀

minka051
31. okt 2010

@denis19 ja tiež ale mám malú dušičku 🙂 aby bolo všetko v poriadku.

cukotka
31. okt 2010

@denis19, No tak teda dúfam, že keď pôjdeš do toho Sv. Jura, že sa ozveš 😉 My sa s Nelou máme fajn, malinká bude mať v utorok štyri týždne, a pekne rastie a priberá. Za dva týždne nabrala 600 gramov, tak sa tešíme 🙂 Je zlatučká a veľmi poslušná, v noci pekne spinká, vôbec mi neplače a ani si nevyžaduje nosenie na rukách 🙂 Dúfam, že jej to vydrží navždy. A vy ako sa máte s Karolínkou? Je strašne chutná 🙂

@minka051 kedy ideš na UTZ? a kedy máš termín?

@romy01 ako sa máte s Timkom? a prečo už prikrmuješ? Nie je to nejako skoro?

@majaja75 no my rastieme a priberáme, našťastie mám dosť mlieka, tak sa len kojíme, žiadne dokrmovanie umelým mliekom. Kedy ideš najbližšie do poradne? Predpokladám, že už by si to mala najradšej za sebou.

krivka5
31. okt 2010

@cukotka...mala je zlatucka. a to nema ani tri kila drobcek zlaty? 🙂 ano dokrmujem, lebo mam malo mliecka,len takych 50ml tak mu este 50-60ml dorobim nutrilonu.on je taky hlados,ze ked nedostane hned svoju komplet davku tak sa velmi hneva 🙂

cukotka
31. okt 2010

@krivka5, a ako si zistila, že máš málo mlieka? 😒 Si predstav, že ten môj malý svištík nemá ešte tri kilečká, jej pôrodná váha bola 2390 gramov, a z pôrodnice sme ochádzali s váhou 2280 gramov. A čo malinký poslúcha? Ako spíte v noci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre