Reprodukčná imunológia po dvoch potratoch

13. sep 2022

ahojte, som po dvoch MA v prvom trimestri, gynekologicka ma poslala na reproimunologiu

kde odporúčate?
kde mate najlepšie skúsenosti?

dakujem 🙏

e1i
13. sep 2022

Boli sme v Adla Prešov, cez celu republiku ale stalo to za to. Vyšetrenie tam stoji 60-100 eur. V Nitre napr 405 a cakas aj 3m na termin. V Prešove sme mali do 2t termín

autor
13. sep 2022

@e1i ano o tych som citala...no aj ja by som to mala cez celu republiku som z BA ale ak by mi dali skory termin stoji to za to a vysledky boli do kolkych tyzdnov?

e1i
13. sep 2022

Vysledky o 3 t, da sa s dr dohodnut ze aj mailom posle. A o chvíľu sa narodi nase druhé aj vdaka nim

autor
14. sep 2022

@e1i to je super❤🙏 ale po potrate musim byt par tyzdnov asi? co som citala :( a este sa chcem opytat cize staci tam ist raz, a uz potom vsetko len cez mail?

autor
14. sep 2022

no praveze v tej NR aj som teraz nahodou dostala skôr termin ale nesplnam tam 8t po potrate :( a ze dalsie volne az december

e1i
14. sep 2022

6t po ale napis sestričke mail aj do PO a da ti presne info

sparkling
14. sep 2022

Vyber si hociktoru, len nie imunovital Bratislava. Tam je to otrasné.

autor
14. sep 2022

@e1i a na aky mail? nenasla som nikde kde sa im da napisat

autor
14. sep 2022

@sparkling ked vela ich ani neni :( cize moc z coho vyberat ani neni

sparkling
14. sep 2022

Ja viem, ze nie. Ale hovorim z vlastnej skusenosti a tam uz by som nešla ani za svet. Takmer s určitosťou sa môžeš pripraviť na to, ze komunikovať budeš len mailom a len s recepčnou, doktorka ti akurát tak okopčí výsledky do mailu, napíše k tomu tri vety a za toto jej zaplatíš za konzultáciu 30 eur. Mne sa už stalo aj, že mi nenapísala správny postup vysádzania liekov napríklad…skús si prečítať tuto na koníku recenzie v skupine reprodukčná imunológia. Stačí ak si prečítaš príspevky z posledných dvoch rokov. Čo sa týka podávania infúziek, to radšej nekomentujem.

e1i
14. sep 2022

www.adla.sk a tam si najdite, my sme boli u dr. Estokovej, mail napiste sestricke odpoveda rychlo

autor
14. sep 2022

@e1i ano uz som nasla dakujem

autor
14. sep 2022

@e1i este sa chcem spytat o ake vysetrenia robia menej oproti NR? kedze tam je cena teda ovela vyssia nieco az cez 400eur? a v Adla taky rozdiel...to cestovanie mi az tak nevadi ten skorsí termin mi za to stoji

e1i
14. sep 2022

Podla dr z PO rozdiel nie je, tiez sme dostali 4x A4 vysledkov. Na reproimuno su aj tak len 3 druhy liecby takze inu by ti nedali kdekoľvek

martinaju
14. sep 2022

Ja som isla do Prešova kvoli terminu a tiez cez celu republiku ale ked nechces tak potom nitra. Do ba nechod tam muža nevyšetruju idealne je ked sa date vysetrit ako par.

martinaju
14. sep 2022

O dve veci menej tam robia baby to porovnavali o co presne neviem ale určite stačia tie vysledky z prešova. 🙂

autor
14. sep 2022

@martinaju a v presove vysetruju aj chlapa?

autor
14. sep 2022

@martinaju ano urcite tiez chcem aby nas vysetrili ako par..nevies ci aj spermie vysetruju aj to by sme chceli

martinaju
15. sep 2022

Ano v presove aj v nr vyšetruju pár

autor
15. sep 2022

@martinaju dzurilla viem oni mi pisali ale dali termin az na december :( a gyncare Nitra som este nasla tam nevies ci tiez vysetruje ako par?

sparkling
15. sep 2022

V gyncare nerobia reproimuno. Odtial ta poslu k dzurille. Mna tak presne odtial poslali. Kazali mi, ze ked poviem, ze idem od nich, tak dostanem skorsi termin k Dzurille. Nakoniec chodim ale do ineho car, nie do gyncare a k dzurille som sa vtedy nevedela dovolat, takze sommisla do imunovitalu, co bola chyba.

martinaju
15. sep 2022

Reproimuno v gyncare nerobia určite oni posielaju väčšinou dzurilovej ale mne sa nechcelo čakať tak som išla do prešova

cokoladacoko
15. sep 2022

Ahoj. My sme boli v nitre u dr.Dzurilovej. Platili sme 450 eur. Vysledky nam poslali emailom asi po 7 tyzdnoch.

autor
15. sep 2022

asi to vidim na ten Presov, u dr.Dzurilovej ma odradza velmi neskori termin a dlhe cakanie na vysledky :/

autor
15. sep 2022

a teda to na celom slovensku je mozne si spravite tieto reproimuno testy len Imunovital BA, Dzurilla a Presov Adla? len tieto 3?

autor
20. sep 2022

@e1i mozem sa spytat este ako to je v tej Adle, mam uz termin na oktober, ale sestricka mi nevedela povedat ci robia spermiogram s DNA fragmentaciou..teda neviem ci si to dat spravit niekde inde alebo u nich...len mi povedala ze za komplet vysetrenia sa plati max 150eur

autor
20. sep 2022

@e1i a este otazka...pravdepodobne tam staci ist len ten prvy krat na odber+konzultacia? ak mi posle mailom vysledky a pripadna liecba sa da nastavit aj na dialku?

lena2022
20. sep 2022

Ahoj. My sme boli tiež u Dzurillovej v NR, platili sme 405€ výsledky nám prišli mailom do 5 týždňov. Zistili nám špecifickú celulárnu odpoveď voči partnerovým antigenom, 8 týždňov mám brať medrol, potom kontrolné odbery a uvidíme čo bude ďalej, či medrol zabral alebo nie. Dúfam v kútiku duše, že protilátky klesnú a dovolia nám sa snažiť. Koncom mája som nás objednala a termín nám dali hneď o týždeň asi niekto vypadol ale bohužiaľ nemohli sme ho zobrať lebo som bola čerstvo po kyrete. Takže nakoniec nám dali na 2 august termín. Ale stálo to zato. Je to pani doktorka a hlavne odborníčka.

autor
20. sep 2022

@lena2022 a mozem sa spytat, u vas bol problem s donosenim? ja 2x MA v 6-8tt inak otehotnela som vzdy na prvy krat :(

autor
20. sep 2022

@lena2022 cize netusim kde moze byt problem :/ ziadny problem otehotniet ale potom sa to zastavi :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre