• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo :grinning: a verím, že vám to aj vyjde, cítim to :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mia - dakujeme z celeho srdiecka .............a snad Ta uz coskoro budeme vsetky pekne postupne nasledovat :grinning:
2. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druháááá...čaute
2. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
určite uvidíte ako sa tu tu bude pekne kopiť, šťastie si raz na každého sadne :sunglasses: i keď nevieme presne kedy ale každý má ten svoj čas a verím, že ten váš je už za rohom :grinning:
2. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hádam nám to fakt už v týcho troch čiarkach vyjde, že si nájdeme úspešne aspoň tie // :wink: :wink:
držím nám všetkým palce, nech sa zadarí :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - dik,dik,dik a davaj babule ruky hore a robíme mexické vlny :grinning: buch,buch,buch šampáňo už tečie potokom :grinning: hor sa do ďalšieho snaženia v novej témičke :dizzy_face:
2. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak pozerám Kamka17, že ty si zo Žiliny ja tam pracujem :grinning: a dneska tá strašná cesta pod Strečnom sme si zase počkali v kolóne
2. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu kolonu sme si uzili veru aj my :wink: ..........ale len cestou naspat :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som tu aj ja,hádam sa aj na mňa dačo nalepí,jupííííííííííííííí...

mia ešte dáke tehuvírusíky... :wink:

tija zabudla som napísať,že tie píšťalky nám dali v tej cukrárni,to nekúpil moj mm,to by som mu ani neschválila :wink:

kamka ahojček,ako v robotičke?ty si dievča na telefone? :grinning: :confused:
2. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď nie je to až také strašné, ale keď každý deň to má byť tak neviem neviem, to stále len noha na brzde :dizzy_face:
2. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha tak tehu vírusíky tak posielam priamo z bruška TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tfuj tfuj tfuj pre všetky :grinning:
2. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lucul, áno, ja som dievča na telefóne... :wink: :wink:
2. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
2. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dúfam, že aj ostatné žienky sa pripoja :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka nevolala si mi nahodou tento týžden z call centra či nechcem holiaci strojček :grinning:
2. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tija ta predlžena kultivacia moze byt ,5 ale aj 6 -7dni,nie je na to nejaka norma,vsetko zavisi od toho ako sa embryjko vyvyja....a ak je take akurat,tak Ti ho daju :dizzy_face:
2. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia Ty planiješ chodit cele tehu do prace?
2. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
surviver to nie však ja už si pekné 2 rôky priplácam nemocenské poistenie pre prípad tehu doma na PN ale keď my máme v robote taký super kolektív a práca ma baví, tak myslím, že to prostredie je pre mňa lepšie kým je všetko o.k., ale keby niečo letín na PN, nemám s tým problém, kolegynka zastúpi :grinning: a účtovať sa dá aj doma :sweat_smile:
2. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si zmenila pas na tehu a mi tam vyšiel termín že 02.02.2010 a ja som narodená 05.02, bože keby to tak vyšlo :grinning:
2. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia neboj vyjde :dizzy_face: a ak budu 2ky tak trojnasobna oslava.....
2. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne sa to tu v trojke rozbieha....................... :grinning: :grinning: :grinning:

surviver - som zvedava na ktory den mi to vyjde..........ktory bude moj najstastnejsi :grinning: :grinning: :grinning:

mia - ved mozno Ti to aj presne vyjde...............ked budes velmi chciet, tak isto ano :wink: drz sa tehulka..........a diky za tehuvirusiky :wink: :wink: :wink: haaaaaaaaam :wink: :wink: :wink:

bambulky - nateraz sa s vami lucim................................mozno vecer este nakuknem :wink: tak pekne pismenkujte, nech mam co citat :wink: :wink: :wink:
2. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
surviver no to hej ja som vždy chcela mať dvojičky máme to aj v rodine :slight_smile: , tak možno na nás vykukne nabudúce :dizzy_face:
2. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeejjkoooooooo mi uz mame helios 3 ??? :confused: :confused: :confused: upssssssss fihaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:

zdravim vas kocandyyyy ????

citam citam a vidim ze sme v novej seriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak idem aj ja si trošku poležkať po celom dni, kuknem na vás ešte večer ak ma ovšem mužík pustí k PC alebo zaspím ako každý deň už o 19:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek tak ako v novej praci? :wink:
2. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nechápačky...pomaly 220 pripevkov za posledných 5 hodin???? vy sa fakt nezdáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu ste! :dizzy_face:
2. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no servuste, tak sme sa našli...orsul, ciky aj ostatné...sme úspešné pisateľky, čo už :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tak to ze fakt ty brdo tolo ste popisali ze nemam sancu popisat :wink:

surviver :slight_smile: dakujem za opytanie , je to zaciatok ako vzdy tazke ale da sa ..... vsetko chce svoj cas .. ale ty sa mi pochval svieti ti tam krasna 9 :slight_smile: :wink: to je moje stastne ciselko a som aj narodena aj v septembri ako sa dari maluckemu stvoreniu v brusku ????
2. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som to dočitala a konečne pochopila, kto založil nasu III....tak dik mia.....a velká gratulácia k tehu... :slight_smile:

ahoj Ciky :slight_smile:))
2. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak..........hihihihi................ k tomu 4.6. ......to bol moj svadobny den hihihihihihih......
:wink: :wink: :wink: a mojej najlepsej priatelke sa pred tromi rokmi narodila dcerka Zuzanka :slight_smile: :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok