• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
wolfi....ahaaaaaaaaaaaaaaa....a kolko vas tam asi tak bolo????????
24. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka,
dik, manzel ma este horsie vysledky spg ako prve, 100% pato a este aj pocet klesol na 6mil. Urobia mu hormonalny profil a zistia ci si aj sam nevytvara protilatky. Takze genetiku urobia aj v MT? To je ake oddelenie? Cisto genetika?

RA - reumatoidna artritida
24. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dahra,

ano genetika je v MT
Tak ako pise orsulka, spravia vam ten rodostrom a vypytuju sa, krv neviem presne na co beru, u nas to je konktretny problem a konkretna genticka porucha, takze zamerane to bolo na to. Inak samotna ambulanica, lepsie povedane lekarka nic moc, takze zazraky necakajte, ale aspon tu krv poberu, takze o to ide :slight_smile:

Aj ten Olomouc som ja spominala, ako ten je neporovnatelny, no ja som tam uz bola na vysetreni a odbere ako tehotna, takze neviem ako robia aj taketo veci, no podla mna urcite ano

Wolfi super uz si nazad :slight_smile:, tak sa mi zda, ze bolo lepsie ako minule, aspon sa mi zda, ze si spokojnejsia :wink:
24. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahra......ano....je to skoro v centre v takom dome....odporucenie a tel.cislo som dostala v Heliose....za predostne vysetrenie sa plati 500 sk/osoba
24. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka............ano...ty si to bola, co spomila cechy :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, konecne som tu aj ja

draha aj my sme boli na genetike koli gen.poruche a kedze uz v tom obdobi sme chodili do Heliku, tak nam zrobili aj vysetrenia, ci si geneticky sedime. Presne ako opisali baby, urobia rodostrom, zoberu krv a do 2 mesiacov ti pride vysledok postou. Mimochodom genetika je aj v Ziline :slight_smile:

tinkaza otehulkuvavaj a oddychuj :wink: :wink: :wink:
24. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka 8 je supeeeeeeer cislo, ten tvoj bojovnik je urcite medzi nimi :wink:
pepu drzkaj sa
wolfi, tak to pekne rychlo napreduje :wink:
24. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je to konkretne

http://www.zzz.sk/?profil=3387

je to ta ulica vlastne uz skoro v centre mesta, oproti poliklinike II

ano ano orsul ja :wink: , ja na nich nedam dopostit, fakt som bola normalne uvelicena hlavne z takeho ludskeho pristupu tam.... po tych skusenostiach na Slovensku :angry: kadejakych... som sa presvedcila, ze je to vsetko naozaj o ludoch... a tu su uzasni odhliadnuc aj od neporovnatelne lepsej odbornosti ... vsetko by bolo super, keby to neskoncilo tak ako to u mna skoncilo :frowning2: no ale to uz je o inom
24. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka...presne ako piseš a to tvrdím aj ja...vždy a všade je to len a len o ludoch....tako ťa vedia podporiť ťa dokážu aj poriadne znechutiť až otráviť.... a takýto prístup zrovna MY nepotrebujeme...no nie?? :wink:
24. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky,
takze mame co zbehat :slight_smile:
24. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy no to hej pomaly ale isto ...

som sa nadlabla a teraz tu fucim ako lokomotiva
24. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ale hlavne napreduje :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano orsul :wink: presne to potrebujeme :wink: bodaj by sme uz len super ludi stretli, nie takych co si ani ten titul a oslovenie "pan doktor" nezasluzia
24. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa da strasne spat klipkaju mi oci ... zavcasu vstavam tak to takto vyzera
24. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za podporu :slight_smile:
ste fakt zlate :wink:
24. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....zapalky nemáš???? len tak na podopretie viečok :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: u nas inak lialo asi hodinu, tiež je to na spanok ako vyšite...!!!!! a nie tu byt za PC!!!!!!

katarinka...ano...aj ty si zlata...... :wink: :wink:
24. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu svieti slnko len na ako dlho neviem :grinning:

jemine orsulka, teraz pozeram, mas novu fotku v albume ta tanecnica to si ty????? waaaaaw :wink:

wolfi, dnes spime vsetky :grinning:

katarinka aj ja drzim palce :wink: tu su vsetky kocky zlate :wink:
24. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka...............hihihihihihih..............ja a moja polovička.... :wink:
24. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda sa nezdas teda nezdate :slight_smile: super to vy takto tancujete obaja???
24. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano...moj životny aj tanečny partner .... :grinning: :grinning: nás dal vlastne tanec dokopy :wink:
24. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzasne :wink: tisko zavidim :grinning: ten moj tancuje len pod hrozbou smrti :grinning: , rozumej vlastnu svadbu nejako prezil a hotovo :grinning:
a toto bolo nejake vystupenie? ked ste tak pekne nahodeni?
24. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka napisem do IP.... nech tu s tym neotravujem :wink:
24. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, že tu svadbu prežil :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zapalky nemam nefajcim iba kancelarske sponky :grinning:
24. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...tak to ale neviem...to by som neriskla, je to predsa len kov .-))))))))

ale ten dážd už ma vážne štve......
24. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne , tu zatial neprsi ... ale je hnusny tlak boli ma hlava, som nevyspata a psychicky vycerpana z toho sedenia
24. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zdravím všetky snažilky aj nesnažilky.

Konečne som sa dostala na net. Let sme prežili celkom v pohode len keď sme vzlietali tak ma pálilo v brušku. Pristávanie bolo v pohode. Minulý týždeň tu boli 40 stupňové teploty ale teraz je 30, takže super. Zatiaľ sa aklimatizujeme. Už sme sa zvítali s Mallorčanmi a zoznámili s novými ľuďmi. Dokonca som prišla aj na to čo robiť keď mi je zle od žalúdka. Najesť sa. Takže stále papám a bruško mám veľké ako v 3 mesiaci. Ale to nevadí, len nech sme zdraví.
Musím si prečítať čo máte nové, len dúfam že na to bude čas. Zajtra ideme na 4 dni do víkendového domu, kde nám idú navariť nejakú modrú rybu. Zatiaľ sa majte.
24. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik ty dovolenkarka uzi si to tam ... aj s mimcom toto je vasa najkrajsia dovolenka ... miminko v brusku ...
24. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komaaarik...ty na nas mysliš aj na dovci???? no to je super!!!!!!.....tak pekne slniečkujte....lebo tu leje ako z krhly, aspon v PD :grinning: :grinning: :grinning: a papaj...papaj....papj...sak naco si schudla 7 kg???? no predsa aby si cih mohla teraz nabrať!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

pa pa pa
24. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok