• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@surviver dakujem :pensive: Bože ked to tak bolí.Tabletka mi zaberá na malu chvílku.Ked to takto bolí,to sa na nič nesustredím,nedokážem nič,len sedieť a držať si tlamu...chudiatko Sisa mi tu pobehovala,smiala sa,volala ma a ja len hm...hm...
Dokonca teraz večer už aj ona robí hm...hm... :unamused:

@janicca ahojky! Juj ved to je nádhera že 9 vajíčok! Držím palce,nech sa držia čo najdlhšie a najlepšie do blastocist-aby bolo čo dať do bruška a ešte aby bolo čo dať "postrážiť" ujovi mrázikovi ! :dizzy_face:

@kamka17 Miláčik moj-cmuky cmuk! Tak Paulínke sa v jej prvej izbičke darí vravíš.Tak to je super !!! A teším sa velmi !!! A inak-to ti ju nedovolia vidieť každý den? :frowning2: (u nás v MT to dovolia,nech je akokolvek bábätku zdravotne.) :frowning2: Tak ked za nou pôjdeš najbižšie,pošuškaj jej do jej malinkého uška,že :
-dobreho vela nebýva a tak nech len spokojnučko spinušká a pomalynky silnie z maminkinho mliečka!
(maminka,tebe taká malá rada.Vieš čo chutí v mliečku bábätku? Ked si šupneš salco) :sweat_smile:
23. sep 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta možem ísť za ňou aj 10x za deň, nebola som kvoli sebe, že som bola tak nachcípaná, nech im to tam celé nanakazím :wink: :wink: :wink: no a dnes bola že fakt nádherná, tak krásne spinkala...asi tušila, že na si na ňu spomenieš :wink: :wink:
salco??? no dík :wink: :wink: ...a budem rada, ak poradíš aj ďalšie triky a finty na dobré mliečko, lebo mamina je zúfalá, že čo može a čo nemože jesť a piť, aby som jej neublížila :confounded: :confounded:
Silvinka je učenlivá...hmm..hmm... :slight_smile: verím, že to nie je sranda s boľavým zubom, ale myslím na teba a verím, že bolesť rýchlo odíde :sweat_smile:
23. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 Jaj fakt ! Ja hlava blbá ! Ved ty si bola choručká ! Pozabudla som na to ! Pardon :sweat_smile: :wink:

No to s tým salcom mi hovorila dr.ked mi Sisu očkovali,alebo bola choručká.............vraj mliečko bude sladšie,čo maju bábätká velmi radi a tak budu viac papať a budu spokojnučké z tej dobroty.
No a aby bolo mliečka vela a bolo zdrave,tak pi nejaké acidko,aktiviu atd...+dobre domáce polievočky.
23. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 ahoj myslela som na vas tak nech sa ma Pavlinka dobre a nech rastie ako z mliečka :wink:
jedna znama mojej kamaratky porodila v 30tt trojčata a všetky su v uplnom poriadku :wink:
23. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 joj dufam ze ano :wink:
@komarik diky budem na to cakat :wink:
@surviver len nech rastu v sobotu tam pojdem s malou dusickou :wink:
23. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 super ze ste naporiadku drkam palceky nech sa malej tak pekne dary :slight_smile: :slight_smile:

@janicca super sprava pekne si mala foliky drzim palcoky a ja stale picham este ze budem dokupovat injekcie tak som na tom vseliak som zvedava na sobotu :wink:
23. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :wink:
@kamka17 som veľmi rada,že ste v poriadku :slight_smile: .Mooc som na Teba myslela a veľmi držím palce,nech máš Paulínku čoskoro doma a ešte raz moc gratulujem. :wink:
23. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránko prajem :wink: :sunglasses:

tak volala som do Helíka síce neviem načo šak to iste mi včera povedala teta embryologička že koľko ich zobrali a koľko sa ich oplodnilo ....niekedy si myslím že zbytočne to takto naťahuju a tie žienky stresuju aj to známkovanie je uplne o ničom tak bud su dobre alebo su zle ...no asi mi začínaju hrat nervičky ... :confounded:

@kamka17 sme radi že mala Paulínka je v poriadku ved ani sa nenazdáte a ty moja sa čím skor daj do poriadku čo sa týka toho nachladnutia... :wink:
@cikyta moja ako zubok už je to lepšie??? fu fu fu ak to pomože posielam :wink:
@kiara15 hlavne žiadne stresy to ti hovorí tá pravá :grinning: :grinning: :grinning: neboj bude dobre :wink: :wink:
24. sep 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ahoj.a akú majú známku?
24. sep 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tie známky su od 1 do 3 a ide mi to na nervy to známkovanie no nejako bolo nejako bude ....idem dievčence pá pá ja sa ozvem :wink:
24. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca neboj bude dobre.tak ti to veľmi prajem aj všetkým dievčatám čo sú tu....
24. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

zabudla som včera ešte napísať, že martula je od včera zase v nemocke :cry: :cry: v noci mala nejaké bolesti a špinenie, dali jej infuzky...ale bambulky by mali byť v poriadku, pojdem ju hádam aj cez víkend pozrieť, isto ju pozdravím

ciky...čo robí diera po zube??
@dunda80 ďakujem za sms :slight_smile: som rada, že na mňa mslíte, ale treba sa držať aj vám...ako sa máte, všetko ok?? držím palce, nech to vydržíte do konca, nie ako my :sweat_smile:
@janicca no cica, ty ak plánuješ len premýšľať nad folíkmi, tak nástup ku mne...upratovať, variť a tak...aspoň prídeš na iné myšlienky a bude nám spolu veselo :wink: :wink: :wink:
24. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ja viem ako ti je moja :grinning: mam podobny problem ale mi to zvladnee no nie???a kolko ich mas co ti vlastne dnes rano povedali??
@kamka17 ze pozdravujeme martulu a drzkame palcoky :slight_smile:
a ty ides pozret dnes Paulinku??ked ano boskaj ju za mna :wink: :wink:
24. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 tak už len pár mesiacov a už budeš malé držať v náručí....

@kiara15 moja ,ako sa ti darí?
24. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahoj no este stale som chora mam sople a trosku som zachripnuta a nato vsetko herpaes na ustach hotovy hypochonder :grinning:
24. sep 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 :frowning2: bože ta si tiež odleží ale ked treba tak treba :wink: že pozdravujem aj ja

@kiara15 aj ja som chora už hodnu chvílu a nie a nie vyzravieť a ako inač v akom si stave ? lebo nejako mi to ušlo už si bola vyberať či ešte len pojdeš?
24. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 neviem ,ako sa to valo co som jedla ja ,ked som mala herpse ....
musim ti to skusit najst ak chces...
24. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Janicce posielam na dialku vela, vela pozitivnej energie a trpezlivosti. Prvy maly uspech uz mas za sebou a pridu urcite aj dalsie!!! A Kiare este navyse prajem vela sily, kedze ma este pred OPU.
A ako je to vlastne s tym cislovanim embryjok? To je cislovanie ako v skole - 1 -najlepsie, 5-najhorsie?
24. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ja si davam vzdy B-cko na herpes. Ked si ho dam pri prvych priznakoch, pominie sa mi. Ak neskor, tak nie je aspon taky velky a lepsie sa hoji.
24. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili ja zas pangamín to mi poradili v heliose.
24. sep 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ahoj moja ja mam pred opu idem asi v stredu ale zajtra budem mudrejsia idem na kontrolu :wink:
@kuspitka takze pangamin a to mozem brat pri stimulke??a co to vlastne je??
@mimili dakujem moja pekne vsak uz vsetko vo mne pracuje ci to bude ok :wink:
24. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Pangamin je z kvasnic... myslim... a asi sa od toho aj pribera:slight_smile:
24. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :dizzy_face:

@janicca ,jani,tak Ty si dobra sliepočka,tolko vajičok to je super a na tie znamky sa vys....kaj aj mne sa zda,že je to len zbytočne stresovanie.....drž sa moja a ak by si nahodou šla kamke pomahat,tak pridi kuknut aj k nam,u nas nemusiš upratovat :grinning: ,už sme s Timurkom upratali,tak len pokecame :wink:

@kamka17 ,to je super,že si už doma,aj som na Teba myslela,že či si už doma,či ako,ked si sa neozyvala,ale teraz je najdoležitejšie dat sa dokopy a nachystat všetko pre princeznu,nech pride do pekneho :slight_smile: ....fajn ,že Paulinka pekne pribera,posielame pusinku,ked ju pojdeš pozriet :slight_smile: ...a tiež pozdrav Martulku,ta si tiež už užila tej nemocky,ale radšej v nemocnici akoby sa malo niečo zanedbat
24. sep 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili no super dost ze som uz pribrata dost este viac to nie :unamused:
24. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ak chces,aby ti to prešlo tak to ber.
ja som to tak robila.
24. sep 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :sunglasses:
Tak...vnoci som krvopotne o pol 12 uspala Sisu a o 12 mi niekto šialene vyzvánal...Bala som sa vystrčiť nos z perín :frowning2: Lebo muža mám na služobke.
Diera ma bolela celu noc.(po zube) :sweat_smile: Nadránom som si z nej vybrala nejaku nitku a kusok zemiačiku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi tam kázali nechať krvnu zrazeninu.No nevydalo :grinning: Ale spomínam si,že raz na pohotovosti mi ho schválne rozrýpali,nech sa mi urobí nová krvná zrazenina,tak neviem,či sa do toho pustiť.
Rano mi na chvilu pomohla ružová tabletka a som si pospala :slight_smile:
No nič,dosť bolo o mne a mojej diere...... :sweat_smile:

@dunda80 krásny datum tp.Aj moj brat sa vtedy narodil a ak by si prenášala do 29.tak to už mám narodky ja. :wink:
Len sa držkaj v zdravíčku čo najdhšie :wink:

@janicca viem si predstaviť,čo prežívaš... :frowning2: Skoda,že nebývaš bližšie.Teraz tu máme jarmark....taký suchý,ale máme.No na kolotoče musíme isť do MT :angry: By sme to roztočili.Poobede budu odhalovať sochu k výročiu,ktoru navhla kamoška,tak ju pôjdeme podporiť :slight_smile: Vraj príde aj telka,tak si musím dať ešte natáčky do prašiny,nech som nádherná :dizzy_face:
A hlavne-ver mi,že to výjde a ničoho sa neboj! Ver veštici Čikynkýre !!!!

@mimili Ano.Jednotka je najlepsia a päťka najhoršia :unamused:
24. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka uvidim az mi nepomoze nic ine tak si dan :wink:
24. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no teda to si mala zase uzasnu noc a ani nevies kto to bol??
24. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15..veru, ako pise Kuspitka.. ak to pomoze, tak co na tom... A za par tabletiek urcite nepriberies, iba ak by si to brala dlhodobo.

Pri IVF ste velmi pribrali? Ja sa bojim, ze budem cela vyrazkava, tucna, hnusna a budem sa bat vyjst aj na ulicu :confused:

Cikyta, viem co prezivas.. mne nedavno trhali zub (samozrejme, ze mu to neslo), za dva dni ma zacal boliet dalsi, ktory mi museli vrtat a o par dni treti... to som uz myslela, ze asi umriem.
24. sep 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok