• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@zuzanka7834 idem na odber vajicok :wink:
@orsulka vsak som sa tak tesila ze sa to nenatahuje tak som ti preto volala dufam ze som vas nezobudila :wink:
26. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta fuuuuuu !!!! tak potom to budeš riwšiť až zajtra??? ci vobec nie??????? :confused:
26. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver diky moooc budem to potrebovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 nie nezobudila....ja tak normalne vstanem najneskor o pol siedmej..... :wink: takže zajtra ??????? ty brdko...držim palec!!!!!! :wink: :wink:
a pozdravuj odo mna Krajka...akože fakt normalne ho pozdrav...teda ak ťa bude robiť :wink: :wink:
26. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no ved lebo v sobotu som bola prvy krat pri novom dokym taky nezvyk :wink:
26. sep 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 uplne novy doky??????? akože tam na stálo pracuje??????
26. sep 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Juj držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@orsulka No...ak mi bude takto,ráno pojdem k zubníkovi,no ešte predtým sa pohádam s mm,lebo on o tom ešte nevie.... :unamused: nejako ma nakakal a máme mierne tichu domácnosť. :unamused:
26. sep 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak ked mu to ráno povieš, aspon nebude ešte tichšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ano on mal v sobotu sluzbu este som pri nom nebola az teraz ale simpos :grinning:

@cikyta diky moc ako bolo na jarmeku??,
26. sep 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: au!

@kiara15 neboli sme :pensive: ved preto tichá domácnosť :unamused:
26. sep 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aha tak to som nevedela a co sa mu nešcelo?? :unamused:
26. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 no...piatok sa dotrepal až večer domov z roboty :unamused: V aute nebola autosedačka,ktoru nechal na firme :angry: Mna bolel zub sobotu,tak sa akože kam chcem hrabať?atd...atd... :angry: No dnes-prší :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: takže Silvinka si užila kolotočík len tak vo fantázii. :angry:
26. sep 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 zajtra budem na teba myslieť :dizzy_face: :dizzy_face: tak ak sa tam budeš niekde motať tak pozdravuje aj tie moje embryjka

@orsulka nie tak ďaleko ešte nebola naposledy to bolo v 19 tt.ja viem že nebude to mať ľahké....

a ja teraz silno rozmýšľam že kedy mi začali odchádzať tie embryjka pri prvom IVF či už po PK alebo pred PK pýtam sa drahého že či si náhodou nepamatá a on na to že čo to je PK :confused: :sweat_smile: ja by som chcela byť chlap !!! :grinning:
26. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta joj to by aj mna nastvalo tyto chlapy aspon na Sisi mal brat ohlad moja :unamused:
@janicca jasne pekne ich pozdravym od teba :wink:
26. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta keď sa darí tak sa darí .... :angry:
a ja dnes celý deň len kočíky pre dvojičky hľadám no tak ja už mám v hlave iný mišung ... :grinning: ale veď mňa to prejde ...aj keď veštkyňa si stále tvrdí svoje !!! ..... :grinning: :grinning:
26. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Aspon poradíš Orsulke s kočíkom :wink:
Tebe bude dvojičkový na nič !!!! Karty,ani hviezdy nepustia ! :grinning:

@kiara15 No veru....už bola raz Sisa na kolotoči,no to bola malinká a zaspala v nom.Teraz by si to užívala a viem,že by ani nedýchala od radosti ! Vonku videla dievčatku v ruke balonik a chcela sa ho dotknuť,no tá malá jej to nedovolila. Normálne som mala v očiach slzy.... :frowning2: Celý týžden čakám ako cikula na muža,na jarmok,na Sisinu radosť,fotky atd...a napokon... :rolling_eyes: čo už.Najbližšie mu to vrátim !!!!!!!!!! Utorok má meniny,tak si ich ani nevšimnem :sweat_smile:
26. sep 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Mne tak nárazovo odumreli embrijká na 4 den.Ten bol vždy rozhodujuci pri oboch IVF.Proste v tom čase sa maju bunky zliať a maju mať okolo seba obal.To sa nejak vždy "popučilo" a nenastalo-myslím u nás . :wink:
26. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta cikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja viem že to bude vajčák ja len skúšam či sa hviezdy náhodou nepomylili..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Nie nie ! Vidím jasné "tojášiky" :grinning:
26. sep 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tojášiky to čo za výraz ??? :sweat_smile: ta ja neznám !!!
26. sep 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca pozri si to v madarčine :grinning:
26. sep 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta vajceeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahahahaha si ma pobavila to si zapamatám
26. sep 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
26. sep 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta este ma napadlo, ze ked bolel zub jednu nasu známu, tak nám obžula celé aloe :wink: Ale potom sa tvárila blažene :wink: :wink: Skús, ak máte doma, alebo poznáš niekoho, kto má, normálne si z neho odlom a obžuvkaj, nech sa Ti tá šťava dostane k diere bolavej...

@janicca aj ja držím veľké palce, prajem Ti nech máš do troch týždňov ešte lepšie spráááávy!!! :grinning:

@zuzanka.h aj mne ho vysekávali, zlá správa je, že to bolelo tak, že som nahlas plakala (ale až doma, keď doznela injekcia na umŕtvenie) a dobrá správa je, že to trvalo iba jeden deň. A vieš ako to chodí, aj ten najťažší deň má iba 24 hodín :wink: Drž sa, keď to bude aktuálne...

@kiara15 aj ja Ti budem držať veľké palce ,nech to výjde :slight_smile: Ideš prvýkrát? A v sobotu si bola u koho, u Gala?
26. sep 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ďakujem za palce.... :slight_smile:
dievčence majte sa krásne prajem dobru noc :slight_smile:
26. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Dobrú nôcku, idem už aj ja - kukať talent :grinning:
26. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 nemám aloe....šalvia je fajn,len v tomto prípade mi chýba tá krvná zrazeninka v diere,lebo mám holu kosť.Teraz mi konečne zabrala tabletka nachvílu....takže sa to možno hojí :pensive:

@janicca :wink:

Dobru nocku........... :pensive:
26. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Práve mi prišlo z Heliosu,že za august 2010 maju 57,5% uspešnosť.Je to najviac za celý rok,takže leto má svoje čaro.A chvílu po lete :wink:
26. sep 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.....

KIARKA....vela šťastia a co najviac folíííkov prajem ...dobrých, kvalitných jednoducho jednotkových!!!!!!!! ozvi sa :wink: :wink: a fakt sa velmi tesakujem, že to vyslo celkom skoro :wink: :wink:
idem dnes kuknut obvodneho a zaniest spravu z nemocky.......mam pre neho aj prezent tak držte palce, nech to odovzdám bez problemov... :grinning: :grinning: ja neviem kedy sa to už konečne naučím :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no ty koki...to už je aka uspešnosť!!!!...ved to je parada!!!!!! :dizzy_face:
27. sep 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok