• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
3. okt 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 budu a krásne :wink:
3. okt 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no sikovny je ten nas matejko, len keby uz nebol taky uboleny a aby uz bol spokojnucke babetko ktore sa len usmieva , lebo je mi do placu ked vidim ako trpi a nemozem nic urobit iba mu blizit tymi cvikmi na brusko este viac ... je to hrozne kolkokrat som uz plakala s nim, minule sme celu noc boli hore a plakal a plakal a cvicili sme celu noc a az nadranom sa konecne vykakal a potom sa usmial a zaspinkal a spal skoro cely den co bol taky unaveny
3. okt 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo vstavat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ved je slniecko krasne rozsvietene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , treba dat kavicku a sup sa radovat z krasneho dna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

....zelame vam krasne pondelkove ranecko a uspesny pracovny tyzden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@wolfskinka- a co trubicka, skusali ste do zadocku ? zevraj takato kolika trva 4_5 mesiacov a potom v pohode ... no dufam, ze u vas to bude uz coskoro bezbolestne , :wink: :wink: :wink:

4. okt 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek pekny den zelam :wink: :wink:
4. okt 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15- tak ako sa mame ? lezkas, lezkas ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kto ti robil vklad malych kiarciatok ?
4. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..........kde ste všetky? Asi vonku nahánate D-ečko,že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............tak my uz mame dnesnu kontrolu u doktora stastne za sebou - vsetko je v poriadku, :wink: plodovka neodteka, cervix je 35mm - takze super, oliverko poslucha.........tak som spokojna konecne :slight_smile: len sa mam setrit, ziadna praca, lenosit a tak.....................tak zatial len telefonujem a notebokujem - a zatial sa to da, tak snad to aj takto budem vediet riadit vsetko :wink: :wink: :wink:
.....................tak vam vsetkym snazilkam, tehulkam, maminkam zelam krasny slnieckovy dnicek :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
P.S. - a obzvast tym nasim nemenovanym snazilkam velmi prajem o par dni len same // :wink:
4. okt 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Takže dobre správičky a to je super. (Ja miesto cervix,som čítala červík.A zlakla som sa,že má 35mm :grinning: )
4. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - no ciky, na co ty len myslis, hmmmm ??? :grinning:
4. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Na 35mm červíkov :grinning:
4. okt 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - no ty si uz asi prepracovana z tej silvinky - asi uz potrebujes nejakeho cervixa, xixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 (no večer mi zaspala o pol 2 ! :confounded: )

Ako červík by bol,no nemám naň čas :grinning: (trošku dlhší ako 35mm) :wink:
4. okt 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako sa nám to tu zvrhlo :grinning: Už nebudem! :grinning: Sa polepším :grinning:
4. okt 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - tak potom treba s cervixom dohodnut nocnu sichtu :grinning: :grinning: :grinning: sak kym sa hybe, nech sa vyuzije, no nie ? :grinning:
4. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by mi musel ten 80 cm červík spať aspon 2 hod. v kuse :angry: :grinning:
4. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - tak to musis uz nejako vymysliet - jeden cervik do postielky a druhy do postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 No len musím mať oba červíky v postely :angry: (Najnovšie mi ten menší spí v obyvke,lebo kašle) :grinning: Tak ten väčší má obrovský výbeh po velkej postely.)
4. okt 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - no to mas potom veru tazke s takymi cervikmi :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek devčata :slight_smile:
take jsem četla červík a bylo mi divné, že v tomto stádiu tehuhu má jen 35mm :grinning: :grinning: :grinning:
@cikyta máš nádherný projev, až jsem mela zimomriavky(tak se to píše, že? :confused: )
My se dnes flákali po námestí a bylo to super, nefoukalo, i pokukovalo sluníčko, pohodička. Koupila jsem Karolínce novou čepičku s ouškama ,aby ji tam nefoukala, tak uvidíme, jestli se na ní neobesí, neboť má i šňúrečky :slight_smile:
@brmbolcek tak ako si to s čučoriedkou užíváte??? super pocit,co?
4. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 Ahoj.
Ano "zimomriavky" :grinning: V CZ je to čo? :sweat_smile:
A z akého prejavu ? Tohto "červíkoveho",či v IP? :sweat_smile:
Nejak mi to nedochádza :grinning:
4. okt 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta mylsím, si ,že čeština ani tak výstižné slovo nemá, lidove se ríká husí kuže,ale jinak mne nenapadá jiný výraz, o to je slona bohatší :slight_smile: ten projev co máš v komentári na dnes..... :slight_smile: a červíkový projev je také fajn :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 Aha tak :wink: No veru a máš s ním vela spoločného (s tým prejavom-nie s červíkom) :wink: Len vdaka tebe vznikol. :wink:

4. okt 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak s červíkom nič :astonished: no toto..... :grinning: :grinning: :grinning: jak se máte po veselé noci? Si predstav, my včera uložili Karolínku v pul osmé spát, v devet ješte scucla kašičku a my šli s mnž spát kolem desáté , já se ráno v pet probudila spocená jako myš, tím jak jsem tvrde spala, nevedela jsem ,kde je sever a to naše dítko spalo jako beránek, ani jednou jsem v noci k nemu nevstala, že jestli dýchá, nepotrebuje se otočit a tak a jestli brečela, tak o tom ani nevím. To se mi stalo poprvé. Ikdyž malá spí bez jídla už dlouho vetšinou ji v noci tak 3x kontroluji, jestli je vše ok, jestli neco nepotrebuje a podobne a ted nic, no horor to byl pro mne!!!!
4. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 No krásne ! Už mi vstala........................... :slight_smile: Páoá zatial a zdravím Karolínku-nech tak krásne spinká vždy)
4. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj te devčata!
4. okt 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek robila mi pani doktorka Gatova strasne zlaty clovek :wink: :wink:
4. okt 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je moje orsuliatko dnes sa tu ani neukazala :unamused: ze ciky???
4. okt 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok