• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@speranza1 prve sedenie?,tak tebe isto zoberu krvycku a aj si ta pozre doktorka a manzelovy zoberu spg tak by bolo dobre mat 3-4pauzu alebo ho obiednaju :wink: pozru tvoju dokumentaciu a potom ti daju navrhy co by bolo pre vas naj...neboj oni ti urcite pomozu su tam velmi dobry ludia :slight_smile:
5. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ja viem ona je velmi zlata :wink:
5. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek
@kiara15 dakujem vam za odpovede.... hej to nam uz vraveli ze 3-4 dni pohl. abst..... to je najmenej :wink: ...
5. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este jedna otazocka..je jedno aky den cyklu sa odobera krvicka?
5. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15- co dnes je u vas na obed ???

@spenzara- dakujem za opytanie, mojkame sa s cucoriedkou kadu chvilku tak ze ani nevieme ze ju mame, podvecer mavame slabsie koliky ale inak sa da , je velmi zlatucka a dobrucka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 neni zac kedy kolvek sa pytaj na to sme tu :slight_smile: :slight_smile:
@brmbolcek no ja varim karfiolovu polievocku a druhe este porozmyslam ale mam tam este kuriatko zo zemiakmy a kapustickou :wink:
5. okt 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, same mnam, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja uz neviem co varit pri kojeni je to velmi specificke a kojacia zena si musi davat bacha na to co spapa :wink: :wink: :wink:
5. okt 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek no to poznam aj segra furt nieco vymyslal ale uz je to ok :wink:
5. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara ahojček ,tak máš dvoch mrazáčikov?jej,ty budeš mať detičiek :slight_smile: :grinning:
5. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek a kde máš tú fotočku tvojej čučoriedky? :slight_smile: ,ale super,že je dobručká :wink:
5. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73- servus , moja ako sa mate?
fotecky este nemam, nestihame ich nahodit , teda ja to neviem a manzelika uz musim do toho dotlacit :wink: :wink: :wink: , ked to bude hodim ti ip :wink: :wink: :wink:
5. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ano mam vsak som stym ani neratala :wink: :wink: a vidis su este dvaja :slight_smile:
@brmbolcek uz aj ja som sa chcela spytat kedy budu fotecky malej čučoriedky :slight_smile: :slight_smile: musi byt strasne zlatucka :wink: :wink:
5. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slubujem, ked budu hned vam poslem do IP :wink: :wink: :wink:

dievcatka lucim sa s vami ideme sa chystat na detsku poradnu , zelame pekny dnik a hladkajte svoje brusenka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek paa pozdravuj čučoriaedku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. opu mame za sebou. :wink:
5. okt 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 jej ahoj,a ako?dúfam že ok?kolko vajíčok?
5. okt 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej luculka ajoj.su 4,ale ze su kvalitne.ale aj tak sa o ne bojim
5. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........bola som tu dnes? :sweat_smile: Ani neviem......človek bludi aj v iních temach,doma sa tiež motkám po robotkách a tak strácam prehlad.

@zlatanka30 tak ako moja???
5. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 Je normálne,že strach tam vždycky bude,ale maj stále v hlavičke jedno meno: "Kiarka" :dizzy_face: -tá nech ti je príkladom !!!!!!!!
5. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ahoj.no v pohode.dobre sa mi spinkalo.isla som prva :slight_smile:
5. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 no super :wink:
5. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ale veď to je super....vidíš kiarku..všetky štyri čo mala,ostali... :wink:
bože,po našej PD budú behať samé dvojičkovské kočíky čochvíľa :grinning:
5. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som jej naslednicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ..opu je odber vajicok? (som taky novacik v tychto pojmoch) :astonished:
5. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak to fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zlatanka30 presne tak ! :wink:
@cikyta dakujem... tak gratulujem zlatanke :slight_smile: ... zrejme sa to robi v celkovej anesteze, ze?
zienky a viete mi povedat ci uiu alevo ivf sa robi v narkoze alebo nie? vraj je to bolestive... neviem...
5. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano opu je odber vajicok

5. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Ano,celková anesteza asi 10 minut :wink:
iui-sa robí bez narkozy.
ivf-s narkozou (vlastne toto OPU) už následný vklad embrijka do maternice je bez narkozy,ako aj pri iui,ked dávaju do maternice len spermie :wink:
Nič z toho nejako extra nebolí.....No možno ked sa robí IVF a rastie v tebe viac vajíčok,tak to trochu citiť.A potom po OPU má niekto bolesti v ten den a pomôže normálny ibalgin od bolesti.
Alebo som zabudla ešte kusoček bolia injekcie pri IVF :wink: no všetko su to zvládnutelné bolesti,čo je pohoda.

Omnoho viac bolí potom srdiečko,ked sa TO náhodou nepodararí....vtedy máš pocit,že ti pukne žialom a je ti velmi dlho zle nad touto nespravodlivosťou....... :pensive:
5. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ... je to tak cikyta... ta strata zrejme boli viac :unamused: .. ja sa fyzickej bolesti nebojim... len som chcela vediet, co je to bolestive...
5. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok