Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
5. okt 2010

@speranza1 prve sedenie?,tak tebe isto zoberu krvycku a aj si ta pozre doktorka a manzelovy zoberu spg tak by bolo dobre mat 3-4pauzu alebo ho obiednaju 😉 pozru tvoju dokumentaciu a potom ti daju navrhy co by bolo pre vas naj...neboj oni ti urcite pomozu su tam velmi dobry ludia 🙂

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek ja viem ona je velmi zlata 😉

speranza1
5. okt 2010

@brmbolcek
@kiara15 dakujem vam za odpovede.... hej to nam uz vraveli ze 3-4 dni pohl. abst..... to je najmenej 😉 ...

speranza1
5. okt 2010

jaj a este jedna otazocka..je jedno aky den cyklu sa odobera krvicka?

brmbolcek
5. okt 2010

@kiara15- co dnes je u vas na obed ???

@spenzara- dakujem za opytanie, mojkame sa s cucoriedkou kadu chvilku tak ze ani nevieme ze ju mame, podvecer mavame slabsie koliky ale inak sa da , je velmi zlatucka a dobrucka 🙂 🙂 🙂

kiara15
5. okt 2010

@speranza1 neni zac kedy kolvek sa pytaj na to sme tu 🙂 🙂
@brmbolcek no ja varim karfiolovu polievocku a druhe este porozmyslam ale mam tam este kuriatko zo zemiakmy a kapustickou 😉

brmbolcek
5. okt 2010

fiha, same mnam, 🙂 🙂 🙂

ja uz neviem co varit pri kojeni je to velmi specificke a kojacia zena si musi davat bacha na to co spapa 😉 😉 😉

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek no to poznam aj segra furt nieco vymyslal ale uz je to ok 😉

lucula73
5. okt 2010

@kiara ahojček ,tak máš dvoch mrazáčikov?jej,ty budeš mať detičiek 🙂 😀

lucula73
5. okt 2010

@brmbolcek a kde máš tú fotočku tvojej čučoriedky? 🙂 ,ale super,že je dobručká 😉

brmbolcek
5. okt 2010

@lucula73- servus , moja ako sa mate?
fotecky este nemam, nestihame ich nahodit , teda ja to neviem a manzelika uz musim do toho dotlacit 😉 😉 😉 , ked to bude hodim ti ip 😉 😉 😉

kiara15
5. okt 2010

@lucula73 ano mam vsak som stym ani neratala 😉 😉 a vidis su este dvaja 🙂
@brmbolcek uz aj ja som sa chcela spytat kedy budu fotecky malej čučoriedky 🙂 🙂 musi byt strasne zlatucka 😉 😉

brmbolcek
5. okt 2010

Slubujem, ked budu hned vam poslem do IP 😉 😉 😉

dievcatka lucim sa s vami ideme sa chystat na detsku poradnu , zelame pekny dnik a hladkajte svoje brusenka 🙂 🙂 🙂

pa pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek paa pozdravuj čučoriaedku 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
5. okt 2010

ahojte. opu mame za sebou. 😉

lucula73
5. okt 2010

@zlatanka30 jej ahoj,a ako?dúfam že ok?kolko vajíčok?

zlatanka30
5. okt 2010

jej luculka ajoj.su 4,ale ze su kvalitne.ale aj tak sa o ne bojim

cikyta
5. okt 2010

ahojte........bola som tu dnes? 😅 Ani neviem......človek bludi aj v iních temach,doma sa tiež motkám po robotkách a tak strácam prehlad.

@zlatanka30 tak ako moja???

cikyta
5. okt 2010

@zlatanka30 Je normálne,že strach tam vždycky bude,ale maj stále v hlavičke jedno meno: "Kiarka" 😵 -tá nech ti je príkladom !!!!!!!!

zlatanka30
5. okt 2010

cikyta ahoj.no v pohode.dobre sa mi spinkalo.isla som prva 🙂

cikyta
5. okt 2010

@zlatanka30 no super 😉

lucula73
5. okt 2010

@zlatanka30 ale veď to je super....vidíš kiarku..všetky štyri čo mala,ostali... 😉
bože,po našej PD budú behať samé dvojičkovské kočíky čochvíľa 😀

zlatanka30
5. okt 2010

ano ja som jej naslednicka 😀 😀 😀 😀

speranza1
5. okt 2010

@zlatanka30 ..opu je odber vajicok? (som taky novacik v tychto pojmoch) 😲

cikyta
5. okt 2010

@lucula73 tak to fakt 😀 😀 😀 😀 😀

@zlatanka30 presne tak ! 😉

cikyta
5. okt 2010

@speranza1 ano. 🙂

speranza1
5. okt 2010

@cikyta dakujem... tak gratulujem zlatanke 🙂 ... zrejme sa to robi v celkovej anesteze, ze?
zienky a viete mi povedat ci uiu alevo ivf sa robi v narkoze alebo nie? vraj je to bolestive... neviem...

zlatanka30
5. okt 2010

ano opu je odber vajicok

cikyta
5. okt 2010

@speranza1 Ano,celková anesteza asi 10 minut 😉
iui-sa robí bez narkozy.
ivf-s narkozou (vlastne toto OPU) už následný vklad embrijka do maternice je bez narkozy,ako aj pri iui,ked dávaju do maternice len spermie 😉
Nič z toho nejako extra nebolí.....No možno ked sa robí IVF a rastie v tebe viac vajíčok,tak to trochu citiť.A potom po OPU má niekto bolesti v ten den a pomôže normálny ibalgin od bolesti.
Alebo som zabudla ešte kusoček bolia injekcie pri IVF 😉 no všetko su to zvládnutelné bolesti,čo je pohoda.

Omnoho viac bolí potom srdiečko,ked sa TO náhodou nepodararí....vtedy máš pocit,že ti pukne žialom a je ti velmi dlho zle nad touto nespravodlivosťou....... 😔

speranza1
5. okt 2010

@cikyta ... je to tak cikyta... ta strata zrejme boli viac 😒 .. ja sa fyzickej bolesti nebojim... len som chcela vediet, co je to bolestive...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre