• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
hej mám dlhšie blond vlasy, a mala som obe ruky prelepené z krvi.ja viem že vedľa mňa sedela pani v pásikavom ale sama bez muža. čo mal oblečené muž - možno som si skôr všimla chlapa :grinning: sedela som hed pri tom stole kde majú letáky a časopisy. a viem že pri dverách sedela taká blon pani s manželom, potom taká pani vo fialovom, potom pani krátkovlasá tmavovlasá v takej červeno čiernej bluzke.... idem si pozrieť tvoju fotku možno mi to napovie
25. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano už viem, pozrela som sa keď si si sadla že aké máš pekné topánky :grinning: len v skutočnosti máš kratšie vlasy ako tu na fotke
25. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorale :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo kurie oko nikdy nespí? - Lebo je vo dne v noci na nohách...
25. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa kedy ideš lucul najbližšie?vidíš škoda lebo ja som sa včera pýtala že kto ide do helika, mohli sme trošku pokecať.
kamka :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja vsetko vyzieram uz teraz, to su nejake dozvuky z tych hormonov, alebo iba chaba vyhovorka :sweat_smile:
25. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorale - ja idem až za 3 týždne v piatok....

kamka ahoj,no dobrý vtip :grinning:
25. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak muž mi prišiel už dnes UF :stuck_out_tongue_closed_eyes: Konečne som sa riadne najedla,vydýchla,umyla... :grinning:
Na genetiku ma objednali až na koniec novembra!
25. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha ciky tak to majú riadne narvaté.
ak pôjdem lucul dám vedieť.
snečka ako si na tom spolubojovníčka?už picháš menopur?
25. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko piatkové prajem... :slight_smile: :slight_smile: zatiaľ to vyzerá nádejne, slniečko svieti a blíži sa víkend, tak to dnes asi bude pohoda...pekne si to všetky užite

a pani doktorke Gaťovej Adriánke prajeme spoločne všetko najlepšie k meninám, veľa takej pozitívnej energie ako doteraz a hlavne...ale v dobrom...čo najmenej pacientiek s problémom ako máme my... :wink:
26. jún 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a asi už viete...ale zomrel michael jackson... :frowning2: kedysi som ho aj počúvala ako teenager
26. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam krasne ranko :wink: :wink:
26. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko baby, kde ste vsetky??? piatocek,,,teste saaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka, brmbolcek...čaute...no všetci sa flákajú...niekto na akupunktúre, niekto u svojho gynekologa, ciky si užíva manželíka, orsul má isto stres v práci...ale isto sa všetci tešia z toho, že je piatok :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...pojdem docitat.....stres v praci ani nemam, len beham po nete a citam info o Michaelovi.... bol to moj idol v ramci dievčenskych liet....a o o tom tanečnom ani nejdem hovorit..... :cry: :cry: :cry:
26. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,,,do kelu,,a co sa majkimu stalo???
ahojte babule,,orsulka kamka,,,,,,ako??? kava uz na stole???
26. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky pozdravujem....aj ja som rada, že už je piatok..... :wink: inak...vraj infarkt...tak to vsetci pisu, takže zlyhalo srdiečko.....

mzuzku mame dnes na OPU...tak Zuzanka....nech je vela a kvalitných bojovnikov!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kamka...takže ty este nemás ponožtičku??????? :slight_smile:

wolfi...dodatočne prajem...všetko najlepsie, nech je vokol teba laska, pohoda, optimizmus a samozrejme štastie......a nech sa ti splni to čo po čom najviac tužiš.....cmuuuuuuuuuuuuk

Pani doktorka....všetko najlepsie k Vasim meninkám..... vela takých vynikajucich klientiek ako sme my tu na koniku!!! :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta...?????????????? november??????????????? to snad ani nie je možne......!!!!!!!! :confused: :confused: :confused:
26. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
informoval nas tu niekto, že po dosiahnuti 10 000 prispevkou už netreba zakladat novu temu??????????????????????

lebo v inej teme nam to takto napisali.... :confused:
26. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň prajem,

veru aj ja myslím na mzuzku,strašne som zvedavá,čo z nej vydolujú :grinning:

a janulke držím palčeky,ide na ket... :wink:

a ten michael sa rozpadol,či čo sa mu stalo? :confused:
26. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ako sa mi mate???
komarik a lucula gratulujem ku tehu...
orsulka ako sa mas????
wolfi a ty co ako sedenia??
26. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ahojček....ale ti nabiehajú tie tt :wink: ............a ďakujem ti.
26. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul..pisala som vyssie...srdce.....

janula ...jeeeej...skoro som zabudla.....tak dnes dvojnasobne zastupenie z PD!!! hihihih...možno sa aj stretnu....dnes ma janula volat tano, že čo a ako.....tak nech jej vyjdeu obe dve!!!!!!!!

kuspitka....ahoj....ja sa mam dobre, lebo okrem ineho je dnes piatok !!!! :grinning: :grinning: a čo ty????? OK????
26. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul sory...nejak so to prehliadla,ale čítala som to :grinning:
26. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula...dnes ides k Hudecovi...?????? a na PN??????? či čo ideš robit????
26. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :grinning: :grinning: :grinning: ...............nejak vas zanedbavam, ale to je len tym, ze sa snazim zase zit svoj povodny zivot, takze teraz budem chodit ovela menej na konika, aby som stale nemyslela na tehulkovanie, a uz som zacala aj cvicit, takze sa dostavam pomaly ale isto do svojich starych kolaji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

......................tak vam vsetkym snazilkam drzim palceky, aby ste coskoro aj vy tehulkovali....................a ked sem raz za cas zavitam, chcem tu vidiet vzdy nejaku novu tehulku - to je rozkaz baby !!! :wink:
26. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tija...... :wink:
26. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja idem v pondelok vypisovat ziadost na ivf :wink: p.dr.gatova sa ma pytala ci chcem inj.. alebo pero pichat ja sama neviem co je lepsie....neviem co ma caka tak mi to trosku opiste naco sa pripravit nech som v obraze :wink: ak mate skusenosti co verim ze ich mate :wink: tak poradte.... aby som vedela v pondelok referovat :wink: :wink: xixi.... tam sa to zevraj vypisuje do tych dotaznikov....
od zajtra uzivam duphaston.... :wink:
vecer si vas precitam teraz uz musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim utekat bay bay a pekny dnik :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa
26. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija ahojček

orsul ano idem H. ,no neviem sa rozhodnúť s tou poondenou PN,lebo on mi určite nedá vychádzky a čo budem robiť celé dni doma? :confused: :frowning2: aj prázdniny idú a .....neviem
26. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby??????????????????????????

prečo tu dnes nie je wolfi?????????????????????????? :confused: :confused: :confused: to ani nie je den, ked tu nie je..... :slight_smile:
26. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok