• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
16. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28, @cikyta, tak ja mám len jedny tehu rifle a sú také tenšie. Už mi je v nich zima. A doma striedam dvojo vyťahaných teplákov. Čo sa týka šiat tak mám také polo šaty-polo tuniku ešte z pred tehu. Dajú sa nosiť v lete ale keď si ich oblečiem na rolák a k čižmám tak to vypadá ešte lepšie. Ja som zatiaľ stále pribrala len 2kg (už by som chcela viac) ale Obelix a domáce kino je fajn :grinning: :grinning: :grinning: Na krvi mi zase vybehol cholesterol ale ťažkú hlavu si z toho nerobím.
16. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik To nič,že len 2 kg..aspon budeš kočica maminka :wink: Nebudeš musieť meniť komplet garderobu atd.....A na cholesterol sa kašli.Ten je ako počasie-lieta si ako chce hore dolu.....a možno práve v tejto chvíly ho máš už v poriadku :wink:
16. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik - tak to mas fajn, ze iba 2kg, hned by som s tebou menila tych svojich 12kg, co uz mam navyse.................ved ja pouzivam momentalne oblecko velkosti XXL...............................no hruuuuuuuza :wink: .............a z toho cholesterolu si nic nerob, presne ako vravi cikyta - mozno ho uz ani nemas vysoky prave teraz :wink:
@cikyta - no a co robi nasa princeznicka prave teraz ? :wink:
16. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Má nos nalepený na domácom kine ( :grinning: ) tom ozajstnom a spieva s mickeymausom: "myška-muška-miky-maus !!!" :grinning:
16. okt 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - no esteze je to to ozajstne kino.........................................musi byt zlata, pri tom speve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Už vie aj začiatok:
-Prší prší...Kom kom kominár...Pláva kačka po jazere...Kolo kolo mlynské :wink: Pomaly viac,ako ja :sweat_smile:
16. okt 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - no z nej bude isto spevacka..............ked uz ma tolko krasnych pesniciek v malicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ty že nosíš xxl ved ty si uplne chudučka a aj tych 12kg je malo aby si bola xxl :wink:

joj baby ja by som bola najradšej v takom 6-7 mesiaci stale to je asi najkrajšie obdobie v tehotenstve ked sa babo už hybe a bruško ešte nieje take velke tak je to super

ciky my sme si dnes už spievali rolničky akosi ma pochytila predvianočna nalada :slight_smile:
16. okt 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi, však treba, treba. Vianoce už klopú na dvere :grinning:
@cikyta, kde chodíš na tie detské pesničky? Ja si už žiadne nepamätám. Čo potom budeme spievať?
16. okt 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi - no veru, veru XXL mi teraz doplna satnik, mne to vyskocilo do bokov, do prs, a samozrejme ze do brucha, tak som teraz ako matrioska alebo mozno mam este lepsi vyraz - vestonicka venusa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
............................a to mas pravdu s tym najkrajsim tehu obdobim teraz, teraz je to super :wink: ............takze vianocna naladicka je dnes u vas - no krasa, este sniezik chyba :wink:
16. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik - uz to tak vyzera, ze zachvilu budeme chodit k cikyte po pesnicky, alebo este lepsie - budeme si poziciavat sisku na striedacku - sak z nej je uz mala spevacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, je tu niekto v teme kto chodi do Heliosu kvoli opakovanym potratom? Alebo som sama? :frowning2:
16. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem peknú sobotu :slight_smile:
U nás je jarmok ale máme zamračené :unamused: no hlavne že neprší :wink: Vidím tu sa tuším chystáte na spevácku súťaž :grinning:
16. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Požičiam vám potom Sisu.........No......nejaké básničky z netu a pesničky si pamätám.Aj pionierske ! To som mala ešte dobru pamäť a bola som bystrá... :dizzy_face:
Už teraz si nepamätám,čo bolo ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lulu10 A prečo mávaš opak.potraty? Príčinu vieš? :frowning2: Možno to má suvis s trombozou a zrážanlivosťou krvy......neviem......Doki ti čo povedali? :frowning2:
16. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ano mam trombofilnu mutaciu MTHFR od obidvoch rodicov a pichala som si aj fraxiparin a aj tak to zle skoncilo, tak uz neviem,nic ine nam nenasli :pensive: chodim k doktorovi Krajkovicovi, tak som myslela ci tu nieje niekto s takym problemom
16. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 Ja mám to,čo ty,len som ešte nepotratila...........teda.........moj muž má aj zlé spermie,tak aj preto som nemohla byť tehotná. Ale tiež mám tie mutácie+pichala som fraxík :wink:
16. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj moj manzel ma zle spermie, morfologia len 1% dobre ale ja zazracne otehotniet problem vobec nemam, ako sa hovori staci na mna hodit trenky a som tehotna len sa to vzdy zle skonci, uz ma napadlo ci su neni problem tie zle spermie... :unamused:
16. okt 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 hm...ktovie :frowning2: Nad tým som ešte nerozmýšlala....A v helíku ako ? Máte plánovaný sex+fraxiparín,či ako?
(musim odbehnuť uspať malú...)
16. okt 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nie zatial sme planovane nemali nic, kazal nam otehotniet a hned prist pre faxiparin + lieky na udrzanie, to vsetko som aj brala a nepodarilo sa... minuly vikend som stravila v nemocnici a do heliku ideme teraz vo stvrtok, tak doktorovi oznamim ze som znovu potratila, som zvedava co povie,bojim sa ze povie ze nech to nechame tak, ze uz neni ziadna moznost... :frowning2:
16. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som sa vratila z nakupov...hihihih...nieco na jedenie, kosičky do skrine na zemiaky a cibulu.....a pre každeho drobca 3 ks bodičiek....s dlhým rukávikom.......
neviem doma najst kabel, aby som mohla stiahnut fotky z fotaku :angry: :angry: :angry: :angry:

@lulu10 ahoj.,...mylsím teda, že by vas Krajko mohol poslať na genetiku na vysetrenie....tam by sa mohla zistiť nejaká tá pričina...možno je to v tom....teda ak ste na tej genetike este neboli.....
16. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 Nooooooo..........tak toto ti na 100% nepovie !!! Ver mi :wink:
Kolkokrát si potratila,ak to nieje tajomstvo? :frowning2:
16. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik caf babulka...že 2 kg!!!!! no tak to ti aj ja závidím...ja už mam tiež + 12 kg.......
podla mna je to fajn, že si tak vela nepribrala...nebudeš musieť zhadzovať :slight_smile:))))
@cikyta ahoj hviezdička moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

16. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Orsulka má pravdu.A nemusí vás ani posielať,len aby to bolo zdarma,tak ho poproste,nech vám napíše papier tam.Aj my sme boli z vlastnej iniciatývy. (kurňa aké Y-I?) :sweat_smile: :grinning:
16. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj slniečko. :sunglasses: :slight_smile:
16. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka na genetike sme boli, karyotypy mame v poriadku,nic nam tam nenasli, len mne tu trombofilnu mutaciu, neviem ci je este nejake ine geneticke vysetrenie na ktore by nas poslal?
16. okt 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 aha tak.Tak to neviem... :frowning2:
16. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta uz 3krat v priebehu 15 mesiacov :frowning2:
16. okt 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta iniciatívy...... :wink: :wink:
@lulu10 tak teda teraz fakt neviem, ked ste n&a tom už boli :pensive:
16. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dík za gramatické okienko :slight_smile:

@lulu10 fuha.no to mi je luto :frowning2:
16. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš