Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
23. okt 2010

@minka051 no vlastne ani mne to este nuie je svokra, leboi tiež nie sme svoji.....ale tu ju tak oslovujem, aby sa vedelo o koho ide 😀 😀 😀

minka051
23. okt 2010

@orsulka no a chystáte sa ten vážny krok aj urobiť? 🙂 Či uvidí sa čo čas prinesie 🙂 🙂

lucula73
23. okt 2010

@janicca 😀 😀 to je chutné tiež...najprv som rozmýšľala,čo je to pejrak....a potom som zbadala ,že je tam aj de...

janicca
23. okt 2010

@orsulka a vlastne ani ja nemá ešte svekrušu 😀 😀 😀 😀 😀
@minka051 a čo tam po svokre hlavné je že si s drahým rozumiete veď s nou žit nebudeš 😉

janicca
23. okt 2010

@lucula73 po francuzsky neviem 😀 😀 tak že píš ako počuješ s hovorí 😉

lucula73
23. okt 2010

@janicca ja som pochopila 🙂 ...a ty čo tu sedíš takto navečer?pre teba nezvyklé 😉

janicca
23. okt 2010

@lucula73 noooo moja ja mám dnes odzrýlané tak už si spojne tu klepkám do kompjutra s vami 😀 tak že dnes od rána cca od 10:00 som zbrýlala boli sme s drahým na hroboch trošku to dať do kopy lebo raz nemá kto 😖 potom som kámoške vozila dvojčatká dalej návšteva u babky a s drahým som si ruku vo dverách podala ja som prišla a on odchádzal šak v tej našej garsoniere by sme si len zavádzali 😀 😀

minka051
23. okt 2010

@janicca
máš pravdu čo tam po svo... 😀 No ani sa ti nečudujem, lebo garsonka no keby si tam celé dni bola zavretá tak ponorková choroba ako vyšitá 😀 😀 😀

cikyta
23. okt 2010

@orsulka Sisa znáša chorobu tak,že kebyže jej neteču pod nosom soplíky,tak ani neviem,že je chorá.Je uplne hotová z toho,že má doma ocka a od rána len ocko ocko ocko a spolu skáču po posteliach 😅 ja neexistujem...iba ako mliekarnička sem-tam.No a v noci je furt hore,kedže nemá ako dýchať ☹

Aj ja som bola dnes za svokrou-na cintoríne.

janicca
23. okt 2010

@minka051 no to ti poviem ja sa tu idem niekedy vyburat ked sme doma spolu 😉 😉 ale hádam čo chvíla to poriešíme šak lebo teraz už bude ozaj treba 😉

janicca
23. okt 2010

@cikyta škoda že tatino nemožet dat aj v noci cici aby si maminka trošk odýchla 🙂 chuda ale s tým dychaním je to horšie viem si to živo predstavit ale hlavné je že horučka ustupila

minka051
23. okt 2010

@janicca no to veru bude. My máme teraz 3izbový malý byt ,ale bez balkona a sme tu 4 dospelí a ked si syn prinesie ešte frajerku no koniec. Najvyšší čas že sa budeme sťahovať. 🙂

@cikyta no moja tak to si teda užiješ. No fakt škoda že aj ockovia nemôžu kojiť 😀 😀 😀

cikyta
23. okt 2010

@janicca No veru to dýchanie je na prd aj pri kojení.....Nos zapchatý,začne cecať a hned lapá po dychu,takže sa ani nenapije dobre a jeduje sa z toho ☹
Nuž ale musíme to prežiť...hlavne že horšie nieje 😉
Co idete burať ??? Nerozumiem trochen 🙂

cikyta
23. okt 2010

@minka051 Ocko jej ponuka didi,ona aj lapí didu,no hned ju vypluje,lebo je chlpatá 😝 😀

janicca
23. okt 2010

@cikyta chcela som povedať že ked sme s drahým doma v jednej izbe tak sa idem z toho vyburať 😀 😀 😀 ale neboj raz to prejde aj to kojenie aj soplíky a potom si ani nespomenieš na tie prebdené noci 😉

janicca
23. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
23. okt 2010

baby a jedávate alebo ste jedávali nejaké vytamíny počas tehu ja momntálne nejem ništ či mám alebo nie

minka051
23. okt 2010

@cikyta no nech skúsi depiláciu 😀 😀 možno sisa potom ani nezbadá. 😀 😀 😀 😀

minka051
23. okt 2010

@janicca Ja som pred brala E vitamín a kys. listovú ,teraz beriem len Kys.listovú inak myslím netreba nič. Ved ked ješ pestrú stravu tak tam máš všetko.

cikyta
23. okt 2010

Ja som kys.listovu a calibrum mami tak do 2 trimestra každý 2 den.V 3.trim.už nič,lebo som nechcela obrovské bábo a Sisa už pekne vážila.

kajka39
23. okt 2010

@minka51 - co stoji femibion 800? Napis ak vies na IP, dik 🙂

janicca
23. okt 2010

ďakujem za rady ale asi ostanem radšej len pri tej vyváženej strave ved jem denne aj ovocie ,zeleninku tak hádam to bude stačiť 😉

minka051
23. okt 2010

No idem si uvariť čajík zlupnem tabletky a idem kuk TV. Tak prajem Vám pekný sobotný večer 🙂 😉

kamka17
23. okt 2010

@cikyta no vidíš a ja som aj vitamíny tlačila celý čas a aj tak sa bublina narodila len kilová 😉 😉 podľa mňa to nie je vitamínmi, ale to je jedno...a ani nemám pocit, že by mi napríklad to magnezko nejako pomáhalo, kŕče som mala v kuse...aj keď ja s tou mojou zodpovednosťou v jedení liekov 😅 😅 😖 😖
@janicca ja som celý čas brala calibrum mami a aj teraz to ešte dojedám, lebo cez tehu som nestihla dojesť...a tie sú aj rozdelené podľa trimestra...a keď som sa dokyho ešte na začiatku tehu pýtala, že či sa nejaké vitamíny musia brať, povedal, že nemusia, ale je to veľmi vhodné užívať...tak asi už záleží len od teba, ako sa rozhodneš, ale ak budeš mať akýkoľvek problém a doky ti niečo nakáže brať, tak ho poslúchni 😉 🙂
a pekný večer všektým prajem 🙂 🙂

cikyta
23. okt 2010

@kamka17 No ved hej,ale ja len píšem,čo sa často vravievalo,že:
-Nejedz tolko vitamínov,lebo sa ti narodí obor,budeš zle rodiť atd.....
Nevravím,že je to pravda a že s tým suhlasím.Len ked mi povedali,že malá má už isto 3 kg,už som tie vitamíny nejedla 😝
Bývalo mi dlho zle,často som zvracala,tak som chcela,nech má aspon nejaký vitamín v sebe to dítě 😅 ked mu všetko vybliju 😝 atd...

janicca
23. okt 2010

@kamka17 ahoj cica no ako sa máte a čo princezná drží sa ? kedy počítaš že vás pustia domkov ja viem aj si to tu písala ale ked vieš už som zabudla ...a pozdravuj Tinku že nech sa držia 😉šak uvidím ako s tými vitamínmi ja som si aj kupila ale zjedla som dve a dost sestra mi vravela že načo to budem do seba tlačit ked jem vyváženú stravu ona mi tiež spomínala to magnezko ale samozrejme ked bude treba urobím všetko preto len aby to bolo v poriadku 😉

@minka051 aj tebe pekný večer 😉

cikyta
23. okt 2010

@minka051 Máš dobrý nápad s čajíkom. Pápá 🙂

Bože aká mi je zima a to sa mi nechce isť ani do sprchy v tej zime....... 🙄

janicca
23. okt 2010

@cikyta jasné 100 ludi 100 názorov ved ja si zoberiem z každeho rožku trošku tak aby dobre bolo aj pre mna aj pre baby 🙂 🙂 aby sa mi nenarodil slon tak s tymi vitaminmi budem opatrnejšia 😀 😀

cikyta
23. okt 2010

@janicca Ale zase správny chlap s "tojášikmi" by mal byť sloník 🙂

janicca
23. okt 2010

@cikyta ááá veru máš pravdu tojášik musí byt chlap ako hora ........... ja viem to skoro ale mi sa s drahým bavíme o menách len pre chlapa a ja sa smejem že to bude baba ja vyšitá 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre