Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
29. jún 2009

booože...sorry...furt ti pisem že KIATI...... ☹ ☹ ☹ kiara...ozaj preco takyto nick????? 😀 😀

kiara15
29. jún 2009

orsul paci sa mi to meno 🙂 🙂 🙂 moje sa mi 😒
no ale mrchu som dostala leda bolo este musim volat Hudecovi este len vcera som ju dostala vychadza to na siesty den tak som zvedava co povie. 😕

kiara15
29. jún 2009

tinkaza ver tomu musi to vyst a basta 🙂 🙂 🙂

veva2711
29. jún 2009

KIARA-na kolky den po ET si dostala mrchu???ja som 5-ty den po ET a vcera som ju dostala,a mala dojst az o 3 dni 😠

tinkaza
29. jún 2009

kiari, bodaj by si mala pravdu....... ☹ ☹

kiara15
29. jún 2009

veva2711 ahoj ja som dostala na 6den ☹ inak si ju dostala skoro?a kolky den cyklu ti vkladali?

orsulka
29. jún 2009

kiara.....tak to mas s tou mrchou tak na fest....som zvedava co povie doky..... daj vedieť....

tinkaza
29. jún 2009

vevi - ale ako si prišla na to, že mala prísť na 8 den po ET? asi tomu fakt dobre nerozumiem...mne by mala prísť až teraz 2.-3.7....a ET som mala 21.6...čiže je to až nejakých 12 dní, nie? 😒

kiara15
29. jún 2009

tinkaza musis prelomyt lady v to dufam 🙂 🙂 🙂

tinkaza
29. jún 2009

kiari - ty si dostala menzes na 6 den po ET? rozumiem tomu dobre?

bože, tak veľmi by som chcela....ale to my tu predsa všetky ☹ ☹ ☹

wolfskinka
29. jún 2009

ahojte ... no dnes som nestihala ...

tinkaza hlavu hore a vydrz ... este mas tyzden a ze nekrvacas iba spinis to nie je stratene, mrcha to nie je .... neboj uhniezduje sa a jasne ze nemozes mat pozitivny test ked sa len zacalo uhniezdovat

tinkaza
29. jún 2009

wolfskinka - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty si riadny prípad, ale si ma zotrela... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
29. jún 2009

tinkaza preco som ta zotrela ved ja nic ja muzikant ....

kamka ty si iny turista ... my sme vcera boli bicyklovat trosku

orsulik kuk ahoj, cez vikend som nestihala

kiara15
29. jún 2009

tinkaza ano dostala som na siesty den ale ona asi myslela svoju mrchu prirodzenu? lebo ja som dostala po mojej prirodzenej na treti den takze mi meskala 3dni 😒

tinkaza
29. jún 2009

rozosmiala si ma, ako si to všetko zhrnula a vyriešila...kedy sa to po PK môže začať uhniezďovať? na nete som niekde čítala, že po PK by sa to malo uhniezdiť do 3-4 dní....neviete o tom niečo?

tinkaza
29. jún 2009

kiari - asi nerozumiem....na šiesty deň po ET si dostala normálnu ms? akú prirodzenú? 😕 😕 😕 😅

wolfskinka
29. jún 2009

tinkaza ja som mala negativny test z krvi 14 dni po ET po PK a 2 tyzdne na to som potratila v 6tt ... tak to ani dr.krajko nechapal ze ako je to mozne ... tak hore hlavu

kiara15
29. jún 2009

podla svojho cyklu vlastne podla poslednej mrchy.A veru neviem kolko dni sa uhniezduje .

orsul veru na fest dufam ze sa mi nic nepredlzi.Dnes pride mzuzka ku mne donese mi tu prechodku 😉

orsulka
29. jún 2009

wolfi ahoj 🙂

tinkaza
29. jún 2009

no ale moja, ty si expertka na prekvapenia.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
29. jún 2009

tak vyzisti ako sa maju bobacikovia...ona ide do heliosu???????? či to este od piatku ti nosi????? 😀

orsulka
29. jún 2009

hihihih...v piatok som sa zoznamila aj s jej manželom...sympaták 🙂

mzuzka
29. jún 2009

ahojte, tinka, vzhladom nato ze ja letim, tak som to zistovala presne. je to 8den po oplodneni,cize nezalezi kolky den vbkladaju.ak mas kratku kult.tak do tych 5dni ,ak predlzenu tak 2-3 dni.
inak ja dnes super, zatial vsetkych 11. 3 ukazkova jednotka, 5 medzi 1-2, 2ks tak 2-3 a jeden len vyzera na strajkujuceho.ubvidim v stredu.majte sa.

kiari,za chvilu sa vydam na cestu 😉

tinkaza
29. jún 2009

mzuzka - tak to si ma teda fakt potešila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

inak, šťastnú cestu a nech Ti všetko dobre dopadne, a rozbehneš to tu už konečne... 😎

orsulka
29. jún 2009

mzuzka......tak to je super dievčatko......tesim sa !!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉

kiara15
29. jún 2009

tinkaza ved uz ty to tu rozbiehas mzuzka sa k tebe len prida 😉

orsul nevidalo nam to ona muza tu ja muza tu tak reku si ich uzijeme a potom sa v klude stretneme 🙂 a pokecame 😉

tinkaza
29. jún 2009

tak to áno 😉 😉 😉

orsulka
29. jún 2009

kiara.....tak urcite to takto mate lepsie.....a moc neohovárajte 🙂))))))))))))))))))))))))

kiara15
29. jún 2009

orsul mi a ohovarat? 😀 😀 😀

veva2711
29. jún 2009

kiara-mrchu som dostala o 3 dni skor ako mala dojst ☹

TINKAZA-vypocitala som si to podla poslednej mrchy ☹ ET som mala 25,6

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre