Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
25. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀
@lucula73 ahoj 😉

janicca
25. okt 2010

@cikyta oki tak sa tvar zatial pa 😀

lucula73
25. okt 2010

@janicca ahojček,len som nakukla,vieš tá zavislosť 😀 ,ideme ešte úlohy písať do školy 😝

janicca
25. okt 2010

@lucula73 ved aj ja dnes len kukám raz som tu a raz v chladničke 😀 😀 😀 tak pekne snažte pri tých ulohách 😉

orsulka
25. okt 2010

@janicca ked ti chuti daj si...neskor budeš jest preto, aby radsej nebolo zle...... 😀 😀 možno by si aj nechcela, ale budeš niečo tlacit 😀 😀 😀 teda mna ked akože chcelo jieco obchádzať, tak sup niečo male do ust a bolo lepsie.....a tak pohoda moja...teraz mam krasnych +12 kg...a som spokojná so svetom...hihihihihihihih 😀 😀 😀 😀

fopardi
25. okt 2010

@cikyta ty si inak riadna opica že takto budeš vyzerať 😀 😀 😀

a prekvapko pred necelou hodinou sme našli drobcovi zuuubok a druhy je už už skoro von 🙂 🙂 🙂 takže mame doma sajaca 😉

cikyta
25. okt 2010

@orsulka Ako autíčko ??? 😅
@fopardi Jéjda ! Vitajte v klube sajačikov 😅 😅 😅

fopardi
25. okt 2010

@cikyta dik 😉

minka051
25. okt 2010

@janica no mne neschválila ☹ ale vydržím. A chladničku asi budem musieť zamknúť aj ja , lebo nie že by som bola hladná ale ani neviem čo by som si dala tak dzobem do všetkého a moja polovička sa na mne stále smeje. 😀 😀 😀 Kolký den cyklu si bola na UTZ ked už bolo niečo vidieť. lebo ja idem až 2.11 a to je 43DC. Tak hádam už niečo uvidím. 🙂 🙂

@cikyta tak to sa musíš poriadne tváriť 😀 😀 😀 no teda taká tučná ako som si kuk čo si poslala link tak teda to je sila 😀 😀 😀 Ked si lahne na brucho tak je ako na poschodí 😀 😀

minka051
25. okt 2010

@zlatanka30 moc dík 🙂 😉

zlatanka30
25. okt 2010

@minka051 nemas za co

minka051
25. okt 2010

@zlatanka30 ako dalej ideš pokračovať?

zlatanka30
25. okt 2010

v piatok idem znova na krv a utz.hra nervov pokracuje ma asi uz odvezu ☹ ☹

orsulka
25. okt 2010

@cikyta je rezervovane.........tak do týždna by sme sa mali rozhodnut 😉 😉
@zlatanka30 caves babula....co mas nove?? ako pokračujes??? bol testik??, alebo??,alebo???

tak a konečne som pridala nejake fotky..... 😉

zlatanka30
25. okt 2010

@minka051 v piatok idem znova na krv a utz.hra nervov pokracuje.ma uz asi odvezu ☹ ☹ ☹

lucula73
25. okt 2010

@zlatanka30 a prečo ideš aj na krv aj sono?prepáč,ale neviem to nájsť,ak si o tom aj písala...

zlatanka30
25. okt 2010

@lucula73 po nevydarenom ivf

lucula73
25. okt 2010

@zlatanka30 fakt? ☹ ..to mi je veľmi ľúto,ale neboj moja,raz to určite vyjde,ďaľšie pokusy sú vždy úspešnejšie 😉

zlatanka30
25. okt 2010

@lucula73 neviem,ci budem moct absolvovat dalsie ivf uvidim co povie hudec

tija28
25. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ............................dneska som to v praci sice zase prehnala trosicka, ale zajtra si urobim volno, tak snad sa mi to prepaci 😉
.............no a este z poslednych sil sme isli s drahym kupit zase nejake to oblecko oliverkovi - no a najvacsiu radost mi urobil krasny zimny overal, a ciapocka s rukavickami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@fopardi - tak vy uz mate maleho sajacika, no pekneeeeeee 😉
@janicca - tak edmond ma uplne dorazil 😀
@cikyta - tak ta najskaredsia zena vystrasila aj mna, brrrrrrrrrr 😎 😎 😎
@orsulka - no ty mas paradne tehu bruskate fotecky 😉 a tie dve sportove supravicky nemaju chybu - drobci budu inak vyfesakovani 😉 😉 😉
@zlatanka30 - aj mna velmi mrzi, ze ti to tentokrat nevyslo, ale hlavne nezufaj, lebo pride cas, ci uz s ivf, alebo bez, kedy sa aj vy dockate maleho drobca 😉
@lucula - no ty mas ine metody na maleho, takze bungejumping pomaha............ 😀 😀 😀
..................................a vsetky ostatne vas pekne zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
25. okt 2010

@tija28 dakujem len,aby uz nebolo neskoro.joj vsetko ma uz s.. 😠 😠 😠 😠

lucula73
25. okt 2010

@tija28 ahoj...a kukám že ty si už 30tt..bože,to snáď niee je ani pravda,ako to letí... 🙂
veru ,u nás len bungeejaumping 😀 ..ani neviem,ako sa to píše 😝

cikyta
25. okt 2010

@zlatanka30 Prečo by si nemala absolvovať dalšie IVF? ☹ Je mi to tak luto..... ☹

tija28
25. okt 2010

@zlatanka30 - nikdy nie je neskoro.....................a nezufaj z jedneho neuspesneho ivf-ka, to dalsie bude uspesne.......a keby aj nie, tak potom mame este v zalohe nejaky ten zazrak - takze celkom slusne, no nie ???.................a hlavne ver tomu, ze kazda bambulka z tejto temicky skor, ci neskor otehotnela a niektore uz mamu aj babetka, takze si na spravnej ceste 😉
@lucula - no veru, uz zacinam mat bobiky zase z porodu - nejako rychlo ten cas uteka............a ja este nie som pripravenaaaaaaa,.................................a ani ja neviem presne ako sa to slovo pise, no hlavne, ze to malemu pomohlo 😀

zlatanka30
25. okt 2010

@cikyta kvoli tej po...cyste co zasa mam.
@tija28 nam prirodzene tehu nehrozi nulova sanca.spg katastrofa

tija28
25. okt 2010

@cikyta - ja zelam silvinke k jej krasnemu 1,5 rocku vela zdravicka...............a hlavne nech vymysla aj nadalej tie svoje male huncutstva - to patri proste k nej...................tak velky cmuk posielam silvinke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fopardi
25. okt 2010

@tija28 a teraz po 30tt ti to pojde ovela rychlejšie ako doteraz len posledne 2tt už budu zase jak spomaleny vlak lebo už budeš čakať že kedy to pride

tija28
25. okt 2010

@zlatanka30 - nam prirodzene tehu nehrozilo 15 rokov, absolvovala som 2x neuspesne ivf..............no a po absolvovani hsg, po 14rokoch prisiel zazrak a teraz som tehu..................a diagnozu sme mali teda fakt katastrofalnu 😉 tak nezufaj, ale zacni verit 😉

surviver
25. okt 2010

Ahojte babulky...ja nejako nestiham čitat,ale verim ,že sa mate fajn a tehulkam pekne naskakuju tyždne a maminky s detičkami su zdrave...a snažilkam držim palce a verte ,že raz to musi vyjst,nadej nikdy nezomiera,aj ked je niekedy tažke tomu uverit...ale oplati sa verit 🙂 😉

tak pekny večer všetkym 🙂

Minka ak som dobre čitala,tak si tehulka,tak super velka gratulacia a už viete ,že kolko drobcov maš v brušku?? 😉 😵

tija28
25. okt 2010

@fopardi - ja budem stastna, ked vydrzim este aspon do 34t, pri tych nasich starostiach, tak som zvedava, kolko maleho udrzim v sebe - ak by som vydrzala az do 40t, tak to by bol uz obrovsky zazrak, tomu by som snad ani neuverila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre