• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
25. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta oki tak sa tvar zatial pa :grinning:
25. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ahojček,len som nakukla,vieš tá zavislosť :grinning: ,ideme ešte úlohy písať do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ved aj ja dnes len kukám raz som tu a raz v chladničke :grinning: :grinning: :grinning: tak pekne snažte pri tých ulohách :wink:
25. okt 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ked ti chuti daj si...neskor budeš jest preto, aby radsej nebolo zle...... :grinning: :grinning: možno by si aj nechcela, ale budeš niečo tlacit :grinning: :grinning: :grinning: teda mna ked akože chcelo jieco obchádzať, tak sup niečo male do ust a bolo lepsie.....a tak pohoda moja...teraz mam krasnych +12 kg...a som spokojná so svetom...hihihihihihihih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty si inak riadna opica že takto budeš vyzerať :grinning: :grinning: :grinning:

a prekvapko pred necelou hodinou sme našli drobcovi zuuubok a druhy je už už skoro von :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže mame doma sajaca :wink:
25. okt 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Ako autíčko ??? :sweat_smile:
@fopardi Jéjda ! Vitajte v klube sajačikov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janica no mne neschválila :frowning2: ale vydržím. A chladničku asi budem musieť zamknúť aj ja , lebo nie že by som bola hladná ale ani neviem čo by som si dala tak dzobem do všetkého a moja polovička sa na mne stále smeje. :grinning: :grinning: :grinning: Kolký den cyklu si bola na UTZ ked už bolo niečo vidieť. lebo ja idem až 2.11 a to je 43DC. Tak hádam už niečo uvidím. :slight_smile: :slight_smile:

@cikyta tak to sa musíš poriadne tváriť :grinning: :grinning: :grinning: no teda taká tučná ako som si kuk čo si poslala link tak teda to je sila :grinning: :grinning: :grinning: Ked si lahne na brucho tak je ako na poschodí :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 nemas za co
25. okt 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ako dalej ideš pokračovať?
25. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok idem znova na krv a utz.hra nervov pokracuje ma asi uz odvezu :frowning2: :frowning2:
25. okt 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta je rezervovane.........tak do týždna by sme sa mali rozhodnut :wink: :wink:
@zlatanka30 caves babula....co mas nove?? ako pokračujes??? bol testik??, alebo??,alebo???

tak a konečne som pridala nejake fotky..... :wink:
@minka051 v piatok idem znova na krv a utz.hra nervov pokracuje.ma uz asi odvezu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@zlatanka30 a prečo ideš aj na krv aj sono?prepáč,ale neviem to nájsť,ak si o tom aj písala...
25. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 po nevydarenom ivf
25. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 fakt? :frowning2: ..to mi je veľmi ľúto,ale neboj moja,raz to určite vyjde,ďaľšie pokusy sú vždy úspešnejšie :wink:
25. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 neviem,ci budem moct absolvovat dalsie ivf uvidim co povie hudec
25. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: ............................dneska som to v praci sice zase prehnala trosicka, ale zajtra si urobim volno, tak snad sa mi to prepaci :wink:
.............no a este z poslednych sil sme isli s drahym kupit zase nejake to oblecko oliverkovi - no a najvacsiu radost mi urobil krasny zimny overal, a ciapocka s rukavickami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@fopardi - tak vy uz mate maleho sajacika, no pekneeeeeee :wink:
@janicca - tak edmond ma uplne dorazil :grinning:
@cikyta - tak ta najskaredsia zena vystrasila aj mna, brrrrrrrrrr :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@orsulka - no ty mas paradne tehu bruskate fotecky :wink: a tie dve sportove supravicky nemaju chybu - drobci budu inak vyfesakovani :wink: :wink: :wink:
@zlatanka30 - aj mna velmi mrzi, ze ti to tentokrat nevyslo, ale hlavne nezufaj, lebo pride cas, ci uz s ivf, alebo bez, kedy sa aj vy dockate maleho drobca :wink:
@lucula - no ty mas ine metody na maleho, takze bungejumping pomaha............ :grinning: :grinning: :grinning:
..................................a vsetky ostatne vas pekne zdravim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 dakujem len,aby uz nebolo neskoro.joj vsetko ma uz s.. :angry: :angry: :angry: :angry:
25. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ahoj...a kukám že ty si už 30tt..bože,to snáď niee je ani pravda,ako to letí... :slight_smile:
veru ,u nás len bungeejaumping :grinning: ..ani neviem,ako sa to píše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 Prečo by si nemala absolvovať dalšie IVF? :frowning2: Je mi to tak luto..... :frowning2:
25. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - nikdy nie je neskoro.....................a nezufaj z jedneho neuspesneho ivf-ka, to dalsie bude uspesne.......a keby aj nie, tak potom mame este v zalohe nejaky ten zazrak - takze celkom slusne, no nie ???.................a hlavne ver tomu, ze kazda bambulka z tejto temicky skor, ci neskor otehotnela a niektore uz mamu aj babetka, takze si na spravnej ceste :wink:
@lucula - no veru, uz zacinam mat bobiky zase z porodu - nejako rychlo ten cas uteka............a ja este nie som pripravenaaaaaaa,.................................a ani ja neviem presne ako sa to slovo pise, no hlavne, ze to malemu pomohlo :grinning:
25. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta kvoli tej po...cyste co zasa mam.
@tija28 nam prirodzene tehu nehrozi nulova sanca.spg katastrofa
25. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - ja zelam silvinke k jej krasnemu 1,5 rocku vela zdravicka...............a hlavne nech vymysla aj nadalej tie svoje male huncutstva - to patri proste k nej...................tak velky cmuk posielam silvinke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 a teraz po 30tt ti to pojde ovela rychlejšie ako doteraz len posledne 2tt už budu zase jak spomaleny vlak lebo už budeš čakať že kedy to pride
25. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - nam prirodzene tehu nehrozilo 15 rokov, absolvovala som 2x neuspesne ivf..............no a po absolvovani hsg, po 14rokoch prisiel zazrak a teraz som tehu..................a diagnozu sme mali teda fakt katastrofalnu :wink: tak nezufaj, ale zacni verit :wink:
25. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky...ja nejako nestiham čitat,ale verim ,že sa mate fajn a tehulkam pekne naskakuju tyždne a maminky s detičkami su zdrave...a snažilkam držim palce a verte ,že raz to musi vyjst,nadej nikdy nezomiera,aj ked je niekedy tažke tomu uverit...ale oplati sa verit :slight_smile: :wink:

tak pekny večer všetkym :slight_smile:

Minka ak som dobre čitala,tak si tehulka,tak super velka gratulacia a už viete ,že kolko drobcov maš v brušku?? :wink: :dizzy_face:
25. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi - ja budem stastna, ked vydrzim este aspon do 34t, pri tych nasich starostiach, tak som zvedava, kolko maleho udrzim v sebe - ak by som vydrzala az do 40t, tak to by bol uz obrovsky zazrak, tomu by som snad ani neuverila :wink:
25. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok