• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
no tak super. verím, že pomôže :slight_smile:
27. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 Doktorka je uplne užastná.Uvidíš sama. Usmiata,ustretová,milá a budeš mať z nej taký hrejivý pocit pri srdiečku :wink: (čo bežne u doktorov nebýva) V heliose su celkovo zlatí uplne všetcia :wink:
27. okt 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka - ahooooj, je super, ze sa malemu uz polepsilo a hlavne je dobre, ze aj to cvicenie uz prinasa ovocie .....ved matejko je v tych najspravnejsich rukach predsa, tak sa pekne maminka drz a posielam obrovsky cmuk malemu nezbednikovi :wink: :wink: :wink:
@minka051 - no krasne ti tam svieti ten 6tt......................hned je den krajsi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
..........................vsetky pekne zdravim a prajem krasny slnieckovy dnicek, ja idem zachvilu do prace, ale len trosku budem makat - nebojte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 Súhlasím s Cikytkou, sú tam všetci úplne úžasní, mám skúsenosti aj s iným centrom, ale Helios sa nedá porovnať. Budeš spokojná.
27. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 no podarilo sa mi tak ako si mi poradila :slight_smile: :slight_smile: Tak moc nepracuj :slight_smile:

@cikyta ahojček :slight_smile: Tak čo choroba už dúfam ustupuje a máte sa fajn a posielate ju poriadne daleko od vás :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Ale ano,pomaly,ale isto nás opušťa...no moc sa jej nechce.Vlečie sa,ako slimáčik,ale hlavne že odchádza teda :wink:
27. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 len sa musím skrývať,ked sniakam,lebo Sisa chce sniakať do toho isteho kapesnička,čo ja :grinning:
27. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak to je dobre. :slight_smile: Musíš ju nejako s tým kapesníčkom oklamať ako nejaký kúzelník :grinning: :grinning: Ja som teraz moc rada že mi nič nieje a dúfam že to tak aj zostane. Nejakú chorobu teraz fakt nemusím :wink:
27. okt 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 ju neoklameš. :rolling_eyes: :grinning:
Len bud pekne zdravá a fit !!! :wink:
27. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ved robím pre to všetko čo sa dá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už sa neviem dočkať UTZ , ale mám aj trochu strach aby bolo všetko v poriadku.
27. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Neboj nič. Všetko je ako má byť a aspon budeš vedieť,kolko bambuliek bruško skrýva :wink:
27. okt 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no keď to ty povieš hneď som kludnejšia :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Nejako ste dnes ticho dievčence :confused: . Tak ja som bola ráno v Heliose na krvi a sono, od zajtra začínam s Puregonom... no, a dosť bolo srandy :confused: , už sa nám to pomaly blíži..
27. okt 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Aj tebe dakujem za privitanie a veru som si vsimla, ze so slovami jej to ide ozaj super a velmi velmi dobre sa to pocuva a zvlast od zeny ktora si tym tiez presla.A pevne verim, ze aj ja budem coskoro tehulka :grinning: :grinning: :grinning:
@minka051 Dakujem za velmi mile privitanie :slight_smile:
@andy175 Aj ja k nej chodim a tiez som s nou velmi velmi spokojna :grinning:
27. okt 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belisima10936 aj ona si tym presla??
27. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už som dala foto testíkov aj do albumu. :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 krásna diaľnica...gratulujem ešte raz... :slight_smile: a čo myslíš,kolko ich je: :confused: :slight_smile:
27. okt 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 super testiky to musi byť radosti , však :slight_smile:
28. okt 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pekne ranko prajem :slight_smile:
28. okt 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 minka... to je kraaaasa... 2 zazraky nosis v brusku tfuj tfuj... som prestastna a tesim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi krasne ranko... ako sa ti dari?
28. okt 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
@minka051 ... koľajničky k Vášmu šťastiu... krááásne:slight_smile:
28. okt 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem :slight_smile: :slight_smile:

@mimili
@speranza1
@fopardi Dievčence ďakujem velmi som veľmi šťastná :slight_smile: :slight_smile:

@lucula73 no ja si myslím že len jedno, ale uvidím v utorok na UTZ :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem dobre prave sa snažím uspať maleho drobca ale ten sa mi len smeje tak som to na chvílu vzdala nech sa ešte pohra :slight_smile:

@minka051 velmi sa s tebou teším :wink: a chlapci ako ? už si im to povedala ?
28. okt 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi nie nepovedala len ani nie sú doma ale v škole a povieme im to až ked budem mať po UTZ a na budúcu sobotu mám meniny tak asi potom im to oznámime. :slight_smile: Malý je beťár čo :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 jaj no ani mi nevrav nedavno mal tri dni čo vrčal ako pes po troch dnoch ho to prešlo a teraz sa naučil nakrčiť nos a tak funi no keby si ho videla tak sa zasmeješ a ked ho mam na rukach a sa ku nemu niekto ozve tak rychlo otočí hlavu na druhu stranu a začne skakať no sranda je s nim sa nasmejeme za cely den až až :slight_smile:
28. okt 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi no tak to nemusíš ani telku pozerať o zábavu máte postarané.Moj starší syn ked mal 6 mesiacov tak sa mi postavil v postielke. Kukala som ako puk. On on bol hrozne vo všetkom rýchly. V 9 mesiacoch už sám chodil. Bol ako strela normálne som za ním nestíhala. :grinning: :grinning: :grinning: Veď ešte počkaj čo všetko navyvádza. :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 mm tiež chodil v 9 mesiacoch a maly ho asi bude nasledovať kedže sa už cca 3-4 tt stavia na nohy tak čakam čo vystroji :slight_smile:
28. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože on ešte stale spi už skoro hodinu a pol
28. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šumienky zlate!

@minka051 Juj aká som ja zvedavá,na ten tvoj UTZ :slight_smile:
Toto je Sisa,ked mala presne 6 mesiacov (Samostatne chodila tiež v 9 , ako tvoj synček) :
28. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohla som milion spomenuť presne ako som napísala v sekunde bol hore :slight_smile: tak sme sa napapali a letíme von papa :slight_smile:
28. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok