• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Ahojte Helinky !

@janicca Tak ako ??? :sweat_smile:

@minka051 Takže Nový začnete takto krásne ? Jéj .... :sweat_smile:
4. nov 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 tomu verím že to bude copaňa ako lusk ved čo povie Ciky to je sväté :wink: :wink:
@kiara15
@cikyta tak že dnes nie som o nič mudrejšia ako včera bola som u mudr tak zajtra sa mám dostaviť na odber krvi,moč a urobí aj utzv a hlavne na lačno a mudr sa pýta že či vydržím do 8:30 a ja že no hádam neumrem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že vraj dostanem aj tehu knižku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky. Tak u mňa je to dosť biedne. Asi budeme musieť zastaviť stimuláciu. Vraj nereagujem tak ako mám. Vajíčka nechcú rásť. Ešte mám čakať na výsledky z krvi, no je to už viac menej isté :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Nemala som nejaké prehnané nádeje, no nečakala som, že sa nedostanem ani len k OPU :cry: :cry: .
4. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca kuk album kočica :wink:

@mimili To mi je luto :frowning2: A teraz dalej čo bude? Ci ti povedali? :frowning2:
4. nov 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: :wink: ...............tak ja som mala posledne dni trocha viacej pracovne, no ale dneska som si dala zase trocha pauzu a som si povedala, ze by sa patrilo ist vas aj nachvilu kuknut, ze ako sa mi mate :wink:
@minka051 - co to citam......................drz sa bambulka a hlavne sa nevzdavaj :wink:
@janicca - a ty sa viacej opatruj........lebo sak infarkt mi vyvolavas, ked vas docitavam :wink:
......................ostatne vas pekne zdravim a prajem krasny dnicek :wink:
4. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................no tie fotky nemaju chybu :wink:
4. nov 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak to ti poviem jednoducho vy dve ste hviezdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tija28 neboj už opatrujem šak som sa tak vystrašila ako nikdy ale dufam že to zlé už máme za sebou a to sme ešte len na začiatku :wink:
@mimili ved ešte nevešaj hlávku šak uvidíš čo vide z krvičky :wink:
4. nov 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca - tak to bol varovny prst nad tebou - takze zvolni tempo uz teraz radsej............a ako ti tam uz krasne svieti ten 9tt - pribuda to rychlo, co ?...........................ja uz zacinam mat teda riadne bobiky z porodu, mne zrovna dneska ukazuje, ze 65 dni do porodu - nejako tie cisla rychlo utekaju, bojim, bojim :wink: :wink: :wink:
4. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta Bohovské fotky :grinning: !. Ak mi z krvi potvrdia, že stále nič, tak potom musím prestať pichať, počkať do najbližšieho cyklu a začať znovu. Budú mi už dávať väčšie dávky hneď od začiatku. Teraz som pichala len 100 j. - 6 dní a až potom mi to zvýšili. Pri ďalšom by som už od začiatku brala veľké dávky. Nerátali s tým, lebo môjho zdravotného stavu, váhy a veku mi malo stačiť menej hormónov. No blbé je to, že ja najbližšie môžem až niekedy v apríli. Skôr sa mi nebude dať - kvôli práci :pensive: .
4. nov 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Aj drahý to vraví, veď uvidím...už s tým nič nenarobím, počkám si na ortieľ :confused: .
4. nov 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Tak Tijuška,len si oddýchni už pekne a nezanedbávaj nás !
Aj Janula sa polepší a už nebude zbrýlať po nemocniciach :wink: jo? Ved ked to písala,ja som sa tak zlakla,že som skoro o mlieko prišla ! :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili to vážne máš taku prácu ? :frowning2:
4. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta Ehmmm... účtovníčka.. začiatok roka je brutál. To si nemôžem dovoliť ani deň voľna, nie to 2 týždne a neustále cestovanie do MT.
4. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili No a teraz...december?
4. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta To už neviem, či by som musela začať od znova s Proverou, alebo by som išla už rovno na Puregon. Ak by som musela začať úplne od začiatku, tak by mi to už zasahovalo do januára. No, mám to complicated :angry: . Ak by som išla už len na Puregon, tak potom by sa to mohlo ešte stihnúť.
4. nov 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili Uvidíš,čo ti povie ešte dr.
Ak-tak už tých pár mesiacov počkáš....poprípade si daj ako prvoradu prioritu stimulku a nie prácu....tá nikdy neujde. Každý je nahraditelný...každý.... :wink:
4. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte krásky...ja len tak na skok, lebo však nestíham...lebo však dnes ideme domooooooooooooooooooov :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak som zvedavá, ako to zvládneme, ale však ja dám isto vedieť...a dúfam, že sa bublinke bude doma páčiť :confused: :confused:
4. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 Fakt??? To je suproveeeeeeee.Jupiky !!!!!!!!!! Teraz vám už bude dobre obom ! Teším sa s vami kočeny :wink:
4. nov 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa neda poslať IP.To čo ??? :frowning2:
4. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
@cikyta tie fotky su užasne....:slight_smile: teda ani tak nie tie fotky, ale tá modelka na nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kamka17 to je super, že dnes budete domka....aj ja sa velmi tesím, že Paulínka už bude vo svojej postieločke , tak nech sa vám krásne dari .-))))
@tija28 no servus bludárka......tak aj ja mám tak podobne trosku pracovne dni, ale zistujem , že viac ako 4 hodiny sa mi už v praci fakt nedá byt.....to už su drobci takí nespokojný, že furt sedia, že tak kpcuju, že treba nohy natiahnuť :wink: :wink: :wink:
@mimili skoda, že to takto ide...niekedy tie prve pokusy koncia aj takto...ale už vedia, kde by mohol byt poblem, tak druhá stimulka bude eňo-ňuňo!!!!!!! hlváku hore...dobre to bude :wink: :wink:
@janicca ahoj kočka :slight_smile:
a pozdravujem vsetky ostatne Helinky :slight_smile:))))
4. nov 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak mi posli sms ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Ahoj Orsulík a dakujem v mene mojej modelky. (Aj ked môj mobil je teraz hlboko urazený,lebo to pochopil tak,že nerobí užastné fotky :sweat_smile: )
4. nov 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka mobil je urazený,tak mi nedá ťukať sms :grinning:
4. nov 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som chcela Kamke poslať IP ohladne jedneho ohrievača atd...no inak jej IP nenapíšem,len tak,že vojdem do jej albumu. Už takto z temy sa mi to neda. Nebliká mi tu tá obálka. :frowning2: Niekde som ju zapatrošila :cry: Alebo mi ju niekto šlohol :angry:
4. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj me :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Tu sa kradne :angry: :angry: :angry: :angry: !
4. nov 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som bola vcera na kontrole a v utorok si uz idem po mrazacika, tak sa uz velmi vytesujem :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta škandáááááááááááááááááááááál!!!!!!!!!!!!§ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@belisima10936 ftj tfuj tfuj tfuj tfuj...pre šťastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belisima10936 Tešíme sa s tebou :wink:

@orsulka aký paragraf si tam hodila ! :grinning:

No ideme my het...do ulíc....pá :slight_smile:
4. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 - tak gratulujem, dnes je vas velky den, tak si ho krasne uzite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@cikyta - ja by som chcela tiez, aby sa ten moj mobil aspon na par dni urazil, hlavne na telefonaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@orsulka - tak to je pochopitelne, ze 4 hodky v praci stacia - ved su na teba dvaja, a ked dvaja zacnu strajkovat, tak to ti musi brusko bubnovat o 106........................moj oliver sice pracuje od rana do noci, ale obcas mi to da tak vediet, ze jaaaaaaj.........to bude iny pracant, ked sa narodi :wink: .........................vcera u nas v praci zase strasili - teraz pre zmenu z inspektoratu prace (minuly tyzden danovy, predtym dva tyzdne colnici, a pred mesiacom a pol veterina), no nedaju si tie urady pokoj v tn - sak kazdu chvilu nas niekto iny otravuje - esteze mam teraz velke brucho - super sa vyhovara nato, xixi :wink: :wink: :wink:
4. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok