Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

izzie27
19. nov 2010

@lucka1987 my máme veľmi zlú morfológiu. Tak preto, čakám, čo nám povedia vo štvrtok. // paličky na uvu teste- to je skvelé, takže by sa to mohlo aj podariť. Budem ti držať palce 🙂 🙂

lucka1987
19. nov 2010

@izzie27 no mam len 12 dni po kyret a ete nedosli vysledky z histologie... takze snazit sa nebudee este....ale som straasne rada, to asi znamena ze cyklus je ok.. uvidim po prvej mrche... asi pomahaju tie caje 😉
no aj ja cakaaam, tiez do buduceho stvrtku ak nie tak az pondelka.

izzie27
19. nov 2010

@lucka1987 musíme dufať, že jedného dňa sa aj nám to podarí a všetko bude dobre 😉

lucka1987
19. nov 2010

@izzie27 drzim silno palce.. iduu Vianoceee, tak neboj

izzie27
19. nov 2010

@lucka1987 ale bol by to celkom pekný darček. Ale keď nie tieto, tak druhé.

lucka1987
19. nov 2010

@izzie27 no pekny by bol keby sa tieto dozvies ze naaahodou sa podarilo..a stastne to donosis.. alebo ze mas vysledky vsetky ok, a ze s tou morfologiou sa pomylili 😉

izzie27
19. nov 2010

@lucka1987 to máš pravdu. Neboj všetko bude 🙂 a všetko dobre dopadne 🙂

kiara15
19. nov 2010

@majka11 dakujem moooc 😉 😉 😉

kamka17
20. nov 2010

pozdravujem všetky bambulky aj nové helinky...prajem čo najskor samé // 😉 😉
mám novinku...sesternica je tehotná...čo by bola za normálnych okolností super správa, lenže ona už má tri deti a chlapa takého mantinela, že až 😠 😠 , takže toto je úplne že nečakané, ale aspoň sa Paulínka bude mať s kým hrať 🙂 🙂

kiara15
21. nov 2010

@kamka17 ahoj ze si sa aj ukazala ako Paulinka uz si zvykla??

janicca
21. nov 2010

ahojte dievčence 😉 držím všetky palce čo mám všetkým novým snažilkám nech ste čím skor tehule a šťastné maminy 😵 🙂
@kiara15 tak čo moja ako bolo na stužkovej myslím že ste to mali mať tento víkend alebo sa mýlim ? 😉 a ináč sa máš ? 😉
@kamka17 moja taký je život nemožeme mať všetko čo chceme 😉 aj ked 4 té dieťa na ceste a mantinela vedla seba to nie je nič moc ale je super Paulínka bude mať dobru partiu a možno sa aj sesternicim manžel spamatá ked uvidí taký krásny batožtek 😉

brmbolcek
22. nov 2010

pekne zdravime, 🙂 🙂 🙂

@tija28- ty porodis este tento rok, pri takom zhone 😀 😀 😀

@kiara- uz sa tesakujem na vklad 😉 😉 😉

@orsulka- ...,ze 30tt 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😵 😵 😵

@kamka17-.... uz mate svoj rezim ? posielame pohladenie Paulinke na licko 😉 😉 😉
nevies ci uz dunda, porodila ?

@cikyta- a co labudko ? ako sa ma ?

.... ostatne zdravim od A po Z a snazilkam zelame same //

zuzanka7834
22. nov 2010

Caute baby, chcela by som sa spytat, ci ziadna z Vas nemala problem zo stitnou zlazou? 😕

kiara15
22. nov 2010

@janicca nie este sme nemali az teraz sobotu mame stuzkovu 😉

@brmbolcek ahoj vitaj medzi nami no na vklad idem v piatok 😉 😉 dnes som bola na kontrole takze sliznica je krasna tak uvidim ako moje zmrzlinky to zvladnu 😉

tija28
22. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .........................dneska bol fest narocny den, uffffff - mam dost - idem lenosit 😉
@brmbolcek - a vy sa ako mate s malou princeznickou ? 😉
@kiara15 - tak tvoj velky den sa veru blizi ................a isto to budu dvojicky, ved treba nejakych malych kamosov k orsulkynym dvojickam 🙂 🙂 🙂
@kamka17 - tak ako s paulinkou ? ake nove krasne zazitky uz spolu mate ? a co tatino ? pomaha ? 😉

............................................................ostatne pekne zdravim 😉 😉 😉

kiara15
22. nov 2010

@tija28 veru blizi uz teraz nespavam 😒 co ako bude??som stoho na nervy nech su aj dvojicky len nech su 🙂

kamka17
22. nov 2010

pekný večer prajem 😉

@tija28 Paulínka sa má super, teda súdim podľa toho, že je spokojnučká, vačšinu na prespí, sem tam sa zobudí...alebo teda ju zobudím aby sa mohla nepapať, čím ďalej častejšie je hore a "rozpráva" sa s nami a je supre, že aj v noci krásne spí, takže ona je zážitok sama o sebe, fakt zlaté dieťa...a párkrát sme aj vonku boli, len dnes nám to nevyšlo, lebo kým sme sa obliekli, tak začalo pršať 😒 ale však aj zajtra je deň, tak hádam bude krajšie počasko
a ty prosím ťa zase pracuješ ako drak?? nemala by si zvolniť tempo?? aj keď my ti to stále prikazujeme a ty si aj tak robíš po svojom...ozaj a do svojho domčeka sa kedy idete vrátiť?? obdivujem ťa, že to zvládaš aj takto mimo svojho súkromia, leob však najlepšie je človeku doma vo svojom 😉
@kiara15 Paulínka si asi zvykla, teda nesťažuje sa na nič 😀, tak hádam sa jej u nás páči, hihi...len sme ešte nenašli nejaký normálny režim, lebo však stále po doktoroch sme behali a aj behať budeme, ale však hádam sa to raz dá do normálu 😅 Miška aké bude mať šaty na stužkovú??? a ty??

tija28
22. nov 2010

@kiara15 - budu, ver tomu 😉
@kamka17 - je krasne, ked princeznicka pekne poslucha a pekne si vie s vami uz aj pokecat 🙂 🙂 🙂 ..........no my sme mali byt uz cez vikend na dome konecne, ale samozrejme, ze nam tam zase nieco pokazili, teraz to opravuju, takze tento vikend mame repete - ale to uz tam idem, ci to bude hotove, ci nie 🙂 🙂 🙂 .....................a moc na vyber nemame, ked momentalne nemame ziadne sukromie - jedine, co ma tesi na tom vsetkom je to, ze oliverko pride pekne do novuckeho, lebo potom by sa taka rekonstrukcia uz nestihala robit 😉

kamka17
22. nov 2010

@tija28 no tak dúfam, že sa im to na druhýkrát podarí urobiť naporaidok a vy pekne napochoduejte to hotového...a upratovať vám to bude tiež nejaká firma, či sa ideš do toho pustiť sama???
inak my sme síce nerobili reknštrukciu ale ešte koncom augusta sme maľovali celý byt a stihli sme to ltt...

tija28
22. nov 2010

@kamka17 - no v podstate vrch je uz hotovy, len stena v spalni, kde bude zrovna oliverkova postielka je cela zla, tak to dneska opravuju nanovo a tym padom sa nam tam este neda spat - inak aj okna hore su uz vsetky poumyvane, aj kupelka, aj wc - cez vikend som zapriahla do prace maminu (inak tak davnejsie som si aj zavolala na cistenie firmu, ale uz viacej to neurobim, lebo ked nam cistili okna, tak nam dolamali skoro cele zaluzie a vlastne mi urobili skodu)..............no a teraz uz len pockat, kym sa to dokonci a este raz premaluje a ide sa byvat 😀 😀 😀 ...........................a je fajn, ze aj vy mate novu malovku, takto sa paulinka isto citi ovela lepsie doma 😉

orsulka
23. nov 2010

ahoj ahoj ahoj...dobre ranko prajem 🙂)))))
@kiara15 kontrola v poraidku a už v piatok bude vklad...tak toto je supeeeeeeeeeeeer!!!!!!! posielam tfuj tfuj tfuj tfuj.....už dopredu 😵 😵 😵 😵 😵 a nestesuje sa...to psychike vobec nepomože, a skor ti to ubliži moja...ale ved to samam vies......zbytočne o tom dopredu rozmyslať...bude....ako nebolo !!!! 😉 😉 😉
@tija28 no tak konečne do svojeho...velmi vam to už prajem, nech ste v klude a vpohodli svojho domova!!!! a nech už vas aj na tej prevádzke nehnevaju!!!!! lebo tam poslem nejake to prievdzske komando 😀 😀 😀 😀
@kamka17 ja verim, žea Paulinka je dobre dieťatko....ved má taku vynikajucu maminku, dobru....že je určite po nej.....s tymi lekármi si asi este užijete, ale verim, že prežijete uplne v pohode, hlavne nech je vsetko v poriadku....a kojiš??????
@janicca ty moja bambulka ako??? stale na PN???? dufam, že ano a nesápeš sa do práce !!! 😉 😉 😉 ako sa mavas???? brusko rastie????
@brmbolcek krásny pozdrav aj vam posielam 🙂)))

a aj vsetky ostatne bambulky........ krásny den 🙂)))))

kamka17
23. nov 2010

@orsulka no servus mamina 😎 som ťa tu postrádala, kade si sa flákala??? ste v poriadku???
nekojím...síce sa snažím, bublinka sa aj tvári, že saje, ale aj tak si vypije potom celú dávku z fľašky, takže tak...ale snažím sa prikladať, nech si zvyká 🙂
a pekné ránko prajem všetkým aj ja 😎

brmbolcek
23. nov 2010

dobre ranecko sa praje takto v utorok 😀 😀 😀

@kamka-teda vy uz recnite super sa vitate domka a mliecko ako ? vratilo sa ?

@kiara- teda to leti, 🙂 🙂 🙂 ze uz vklad, 😵 😵 😵 no super tesakujem sa s tebou moja, 😵 😵 😵 a silno uz teraz myslim na vasu kvalitku 😉 😉 😉 , juj uz nech je po vklade a uspsnom ciarkovani //

@tija- vy ste to vzali riadnym hopem 😀 😀 😀 makate co sa da , pravda aby ste to postihali 😵 😵 😵

..... mi sa uz v plnom prude rozpravame gegame, hundreme si jedna radost a tie usmevy vamstoja za to 🙂 🙂 🙂 je to uzasne dieta , papkame dobre , a velmi pozorujeme vsetko dookola zaciname vnimat predmety a hikame od radosti , no proste je to bomba uzasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....a uz sme sa hrali aj PACI PACI pac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zelame vsetko dobre a krasny dnicek 😵

janicca
23. nov 2010

ahoooooj dievčence prajem fajn deň i ked u nás fučí ako najaté 🙂 ja sa dnes chystám ku mudr pre vysledky krvi ešte zo vstupnej tehu prehliadky určite bude všetko ok 😉
@orsulka noooo moja ty sa kde flákaš hádžeš na nás bobek či ako ???? 😀 😀 😀 a ja sa mávam fajn bruško pekne rastie ale hlavne sa teším že priberám na váhe konečne 😀 😀 😀 😀 😀 😝
včera mi volala Martula má sa fajn v rámci možnosti ved viete ale sa mi zdá že už je taká veselšia začala chodiť aj na zumbu tak sa celkom z toho tešila a určite prichádza na iné myšlienky a spomínala aj tie kúpele tak dufajme že jej pomožu 😉 😉
ostatné zdravím a som rada že sa bábenkám darí a pekne napreduju do predu 😉 😉 😉
@kiara15 moja najsamdrahšia len klud a rozvahu myslím že psychika je najsamdoležitejšia 😵 😵 😵 tak že drž sa babula 😉 😉

speranza1
23. nov 2010

dobre ranko dievcence..tak krvicka na HCG odovzdana..vysledok budem vediet cca o pol druhej... drzte mi palceky 😉

orsulka
23. nov 2010

@speranza1 aj tebe moja tfuj tfuj tfuj......virusiky..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takže si nekrvácala ani nič podobne????? takže sa už tesim na vysledok...test nebol žiadny??????

@janicca
@kamka17 ta pracovala som tak trochen....aby sa nepovedalo........teraz sa už v rure pecie nový kolačik co som videla v telke, tak som zvedava ako to nakoniec všetko dopadne......inak vonia to pekne 😀 😀 😀

@janicca vysledky budu určite OK, vsak daj vedieť, ale nevidim dovod prečo by nemali byt......a len pekne priberaj, kasli na vahu, ved tpo nerobis pre seba 😀 😀 ale zas ....neprehánaj .-))))
a že velmi pekne pozdravujem Martulku......je fajn, že sa snaži začleniť spať do života, toto je velmi doležite, a určite jej pomaha byť medzi ludmi.....
@kamka17 ano sme v poriadku, dakujem z aoipytanie...drobcekovia sa hlasia, hlavne ked nie su s niečim spokojní 🙂)) akože dlho sedim alebo stojim a podobne.... 😉 😉 Paulinke posielam krásny boštek na jej malý noštek......je fajn, že si trpezliva a snažiš sa prikladať....vraj to treba niekedy len vydržať, a potom to ide aj do dvoch rokov 😀 😀 😀

a co ja??, ani ciky tu davno nebola...trosku povzbudiť a tak -..... ☹

speranza1
23. nov 2010

@orsulka orsulka testovala som a raz som mala slabulinku ciarocku ale na dalsom nebola uz ziadna...takze zrejme to nevyslo... 😖 ... ale uvidime co nam povie krvicka...a nekrvacala som a ani nic podobne...ale ja som po iui... takze ak toto nevyjde ideme na IVF...a s vervou do dalsieho boja 😉 🙂
a ty sa nam ako mas?

orsulka
23. nov 2010

@speranza1 dakujem z aopytanie....mame sa dobre....🙂))))) brusko rastie, vstávam ako 100-ročná, v noci sa ťažšie otáča na posteli, ale inak zvládame.... 😉 😉 😉 o týžden mám zas poradnu, a dnes ma caka prvá prednáška v nemocnici o dojčeni🙂)) tak som zvedava ako to tam bude prebiehať 🙂

speranza1
23. nov 2010

@orsulka 🙂 hej to existuju aj take laktacne poradne? a ak sa smiem opytat co vsetko ste podstupili vy kym si otehu... posielam pusinku na brusinko babatkam 😉 😵

zlatanka30
23. nov 2010

@orsulka ajoj som rada,ze ta vidim. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre