• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@janicca Aj dneska ti je plano ? :grinning:
11. dec 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tu som bratm :grinning:
11. dec 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta áno moja aj dnes mi bolo planô :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatial negrciam len také hrozné sliny do ust a poty ma oblievaju ako keby som už každu chvílu mala grc...ale zatial je to len tretí den a vždy ked si dám obed do večera už mám odjedené asi to malé už tolke množstvo jedla neznieslo na večer tak si povedalo dost :wink: ale už mi je lepšie
11. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Edmondík sa rozhodol,že urobí zo svojej maminky Klaudiu Schifer :grinning:
11. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta Klaudia ??? tak zase až taká náročná nie som len 20 kg pribrat tak to pomoooooooc nieeeeee dufam že sa až tam nevyšplhám myslím že to len ten začiatok bol taký rýchly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ZBRÝLAM je to správne slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam za info. ja chodim uz asi 9 mesiac na folikulomeriu, manzel mal vysetreny spermiogram a pred 3 mesiacmi som bola aj na laparke..
doktorka mi teraz navrhla 3 mesiace pauzu od vsetkych vysetreni a ze ak sa nezadari, pojdeme do centra..ze si mam oddychnut teraz cez vianoce a tak..ale ja neviem, oddychovala som cele leto a aj tak nic.
takze si myslim, ze budeme len zbytocne cakat dalsie 3 mesiace..za ten cas nam mozu aspon nejake vysetrenia spravit. aj ked uvidime, mozno nam jezisko tento rok predsa len prinesie tej naocakavanejsi darcek :wink:
preto som aj chcela vediet, ci treba priniest nejake zdravotne zaznamy, ci si mam ist vsetko od doktorky pytat, alebo netreba..ale tak ked mi robili tu laparku, tak to by som asi mala priniest, ze?
potesili ste ma, ze je tam mily personal :slight_smile:
11. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babula82 No zrejme budu dr.zvedaví,čo ti laparkou zistili atd....tak len preto by bolo fajn doniesť správu z nej.
Nuž a...na vianoce sa zvyknu plniť priania...takže...nieje vylučené,že sa možete konečne dočkať krásneho "zázraku" :wink:

@janicca Pozri bratm,ja som pribrala 20 kg a teraz mám -26kg......takže ak by si mala už aj 4 brady a celulitku na celu riťku,nebuď smutná..........to zhodíš šuch buch bleskovo :wink:
11. dec 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca A kedy máš najbližší UTZ?
11. dec 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja sa poznám do akých výšin by som sa vedela vyšplhat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale váhu riešit v mojom stave to by bolo choré ved nie som až taká strašná sa stále opakujem :grinning: :grinning: :grinning: najbližší UTZ mám 5.1 a či bude aj UTZ to neviem ale 27 idem na krv genetiku :wink:
11. dec 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca som zvedava,na to pohlavie.... :wink:Zdavučké bude,ved to je samozrejmosť,len ma zaujíma,či mi vyjde vešteníčko :grinning:
11. dec 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca počuj bratm,kde máš to foto s brmbolcovou čapicou,čo minulý rok ? :grinning: Už je čas !
11. dec 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a vieš že som na teba myslela že kedy ma sfukneš že čo to mám na hlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím ju niekde pohladať alebo urobím akutálnu :wink:
11. dec 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca No idem do sprchy a ked prídem,nech máš minimálne baraničku :grinning:
11. dec 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta mám baranicu od kedy som tehula tak neviem čo to je žiletka..................................... hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta bratm samozrejme srandujem s tou baranicou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: idem od vás prajem dobru noc :wink:
11. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Teda bratm...ja umrem z tej tvojej baranici :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tu debata a ja v druhej teme sama ??? :angry: :grinning:
11. dec 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi už som vedla... :wink:
11. dec 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@caute bambulky :wink: :wink: :wink: ..............a toto ma co znamenat ? haaaaaa ? tu sa dneska nekonikuje ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 veru,dnes si všetci užívali krásny zasnežený dník...síce u nás bol krásny len do obeda,potom začalo pršať :angry:
a vy ste ten kočík nakoniec aký kúpili? :confused: :slight_smile: .a ak budeš ešte dva dni prenášať,tak bude Oliverko oslavovať spolu s našim čertíkom :slight_smile:
12. dec 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj moje krásne :wink: prajem fajn den a všetko najlepšie Luciám :wink:
13. dec 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň prajem aj ja všetkým a tiež všetkým Luciám a všetkým bosorkám všetko naj... :sunglasses: :sunglasses:
@janicca tz čo tu strašíš?? stále nemožeš spávať?? a už si aj grckala alebo ti je "len" blivno??
13. dec 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 bububu moooooja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa máte ?spanie sa mi zdá že už je celkom ok dnes bol rekord že 4:45 som bola hora a spala som celu noc tak som teoreticky vyspatá :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: negrciam a poobode mi býva blivno aj včera som dala obed a bolo odjedené a ináč celkovo dá sa to prežit nie je to také strašné :wink:
13. dec 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby a pekny zaciatok tyzdna :wink:
13. dec 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 aj tebe pekné ránko a ešte krajší začiatok týždna :wink:
13. dec 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem ja od vás konečne zbrýlať šak minulý týžden som poctivo bola doma tak to musím dobehnut mám zameškané :wink: :slight_smile:
13. dec 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zasnežene ranko :slight_smile:
13. dec 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem .........vsetkýýýým .-)))))))
speciálnem aj dvom "baraniciam " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@janicca a ty už si zdravá?????? ked ideš zas žbrýlať??????? a pozor na námrazy :wink: :wink: :wink:

všetkým Lunickám všetko naj naj naj :dizzy_face:
13. dec 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver vy máte až teraz ránko??? :grinning:
13. dec 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka orsulik,tak my sme takí dopleteni,že my mame ranko zvyčajne od 5.40 a ked by som mala povedat ranko,na dobu kedy som ešte v pyžame, tak aj o 10.20 by sme mali ranko....ale šak uvidiš o chvilku :wink: ,či rano či večer,furt rovnaky kolotoč,ale krááásny aj ked niekedy náročny :wink: :slight_smile:
13. dec 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok