• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@surviver ja verím že čaká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak idem piecť tie medovníčky a potom všetko ostatné. neskôr sa ozvem. Ale sledujem vás tu stále, len možno nepíšem tak často lebo zatail u mňa nič nové. :slight_smile:
14. dec 2010 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Servuste Helinky...............ako? Pečiete? Vymyšlate podarunky? :slight_smile:

@minka051 Supiš,že máte pekný obklad. (Ked sme chceli my,tak ho nemali a objednávka by dlho trvala,tak sme museli vziať taký,aký bol v sklade :unamused: Celý život sa budem na tie "atrapy" pozerať :angry: takže SUPER,že vám to pekne višlo :wink: )
A oblátky+trubičky su eňo ňuňo domáce :dizzy_face: Mňamky !!! Aj moja stara mama ich robila pre celu dedinu celé noci.....A chudák moj ocik ako malý chlapec jej s tým musel pomáhať a podriemkaval nad tým,až ho sem tam popálilo :grinning: Mala nádherné formy,užastne recepty rôznych príchutí................Ej veru keby žila :frowning2:a stihla ma zaučiť do toho taju :frowning2:rada by som to robila...........je to niečo-nie moc bežne a preto tak vzácne :slight_smile:
14. dec 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..................ja som taka rada, ze uz som konecne dneska doma - dneska to bolo narocne - uffffkala som cely den ako lokomotiva :wink: :wink: :wink: idem nohy vylozit a relaxovat :wink:
@komarik - mas pripravene krasne hniezdocko pre melindu - to sa jej bude isto pacit :slight_smile: ja som si vybrala take levikove - mam ho odfotene v albume - potom, ked si ho operiem, odfotim ho este raz uz aj s postielkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lucula73 - dufam, ze sa mi zadari a stihnem porodit aj ja v bojniciach a diky aj tebe za infosky :wink:
@minka051 - tesim sa spolu s tebou na januar a teraz vam to uz musi vyjst - to uz budete mat dokonceny pomaly aj domcek a bublinka sa tam isto rada narodi - ona len potichucky este caka, nech uz to dorobite konecne a potom sup do noveho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
...........................................vsetky ostatne vianocne naladene bambulky zdravim tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2010 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik ja to v tom albume stale nevidim :frowning2: ale ved videla som obrazok, tak si to viem predsatviť....
dnešna kontrola u mna dopadla dobro-zle........no viac dobre ako zle...ale mám opuchnute tie nožičky, takže zajtra o 9,00 hod hlasim nastup do nemocnice......chvala bohu mam dobry tlak 117/70, v moč je negativny....ale vraj je treba tie nožky odlahciť, daju mi tu super dietu a este niečo, asi nejake liečiky, urobia sa prietoky sono a tak.......v piatok mame vianočny večierok a doky slubil, že to v pohodke do piatku stihneme vsetko. tak som velmi rada.... :wink:
tak na mna myslite .-)))
14. dec 2010 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minka051 tak ja teda neviem, ci by som to doma vedela upiecť...tie oplatky a trubičky...na to asi potrebujes aj nejake to nááradičko......ale mi berieme od jedneho znameho, co to tiež robi doma.....a rozne prichute...mnaaaaaam :slight_smile:))) vždy zoberieme velmi vela, aby sme to mohli jesť este aj vo februári :grinning: :grinning:
@tija28 tak nohy vyložene????? :wink:
14. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka - zajtra od 9-tej na teba myslim, tak sa pekne drz v nemocke...........a ja si aj za teba teraz vylozim nohy, aby ta skor pustili z tej nemocky a stihla si vecierok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........idem nato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2010 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 dakujem moja :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2010 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. dec 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby....ako sa mate???
14. dec 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 v rámci možosti....dobre :wink: :wink: :wink: a co ty????
14. dec 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka ja tiez ok dnes som si bola vybrat clostil tak uz je nachystany na policke ale kym ho zacnem brat este casu a casu..az koncom januara :frowning2:
14. dec 2010 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 tak nech to rýchlo ubehne...potom IUI??????
14. dec 2010 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 - tak to si vychutnaj poriadne tieto vianoce, pretoze tie buduce uz budes travit s malou bublinkou, pri ktorej nebudes mat cas ani na vyzdobu :wink: :wink: :wink:
14. dec 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka no vyzera ze nie iui ale rovno ivf :wink: kvoli tomu sprostemu hormonu co mam vysoky :angry:
14. dec 2010 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 no len aby si sa nemylila.. :grinning:
14. dec 2010 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 - ja len pravdu vzdy :wink:
14. dec 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 tak uz teraz sa na tie daslie vianoce tesim :grinning:
14. dec 2010 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. dec 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 som nevedela že pri IVF tiež davaju clostil.... :confused: :confused:
14. dec 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka Tak sa držkaj v nemocke.....Trošku pokukaju bambulky a piatok možeš tancovať na večierku "jede jede mašinka" :wink: Ale len tak opatrne,lebo už vezieš poriadny a vzácny náklad :wink:
14. dec 2010 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka doki chce len vediet ako budem nan reagovat lebo ak sa mi ta hladina hormynu znizi tak pojdem na iui
14. dec 2010 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28, krááááááásne hniezdo bude mať Oliverko. A mimochodom postielku máme podobnú len namiesto hviezdičiek a mesiačika máme žirafku :dizzy_face:
@orslulka, tak teda držím palce v nemocnici. Poležíš si, oddýchneš, podietuješ a v piatok ti prajem príjemnú zábavu :wink: . Ešte som fotky do albumu nedala lebo postieľku naaranžujem až na vianoce a potom ju odfotím.
@cikyta, veru už pomaly pečiem. Perníky sú hotové už dávno a teraz som piekla medvedie labky a opekance z 2 dávok. Aj pre rodičov lebo mama nestíha. Ešte musím urobiť burizóny v karameli a šuhajdy lebo môjmu mužovi by sa vianoce bez nich nerátali.
14. dec 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123, prajem veľa šťastia pri IVF
14. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@orsulka orsulik,tak nech Ti to v nemocke rychlo zbehne,oddychni si ,popozeraj,že čo je kde....lebo nabuduce už pojdeš po drobcov,tak aby si už bola zorientovana,že čo a ako :wink: ...tak sa držte :dizzy_face:
14. dec 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@komarik Ty si teda riadna šikovnica tolko kolačikov....
14. dec 2010 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry večer babulky. Prosim Vas,hladam nejaku kočku,ktora by mi vedela poradiť,pripadne odporučiť nejakeho šikovneho lekara v Heliose,idem na prve vyšetrenie,tak sa trošku bojim,a rada by som šla k nejakemu fajn a šikovnemu lekarovi.. :slight_smile: ďakujem moc
14. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka_zilina v Heliku je Dr.Gatova a Dr.Krajkovič a obidvaja su rovnako dobri a šikovní nemusiš mat obavu :wink: ..ja som na prvy pohovor bola u doktorky, ale potom som chodila na kontroly ku Krajkovičovi,oni maju všetky zaznamy v počitači,takže niekedy pendluješ medzi doktormi,ale ak chceš,tak možeš len k jednemu chodit,ale napriklad ak Ti vyjde nejaka kontrola cez vikend,tak ideš k dokymu čo ma prave službu,takže to si nevyberieš...
14. dec 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka_zilina Ahoj, Dr. Gaťová, veľmi milá osôbka, ale aj Dr. Krajkovič. Ja som bola maximálne spokojná pri obidvoch.
14. dec 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 ,@orsulka,@komarik , Ale sa vám to pekne kráti, držím palce.
14. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tija28 tija to už máš fakt za pár :slight_smile:
15. dec 2010 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok