Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
1. júl 2009

dobré ránko všetkým prajem 😎 😎

wolfiiii...sa mi snívalo, že sa ti narodilo dievčatko...aj miery som v tom sne vedela a videla, ale už si nepamatám...no aspoň vidno, ako mi hrabe, síce somtu málo, ale furt premýšľam nad vami

lucul, nejako to vydrž tie dva týždne,na záhradu hádam vybehnúť možeš a potom mu dones kávu alebo nieč, nech ti tie vychádzky dá...vždy je to taktolepšie, že si doma ako keby ti malo byť v robote v kuse zle 😉

orsulka
1. júl 2009

ahojte 🙂))))))))

kamka...no to su pekne sny 🙂)))))) o mne sa ti nesnívalo ??? 😀 😀 😀 ani o "mojich" mierach?? 😀 😀 😀

chorale...ides idnes zas na kontrolu?????? tak by si už mohla vediet datum OPU....hmmm????

lucula73
1. júl 2009

kamka ahoj - ja to nejak vydržím,oni mi potom tie vychádzky dajú určite,to mi povedali,no už som to aj oľutovala,že som sa dala vypísať,vieš,je iné keď si doma sama a ja mám doma ešte dcéru,ktorá bude trčať so mnou vnútri a navyše musím každý deň variť....no keď si to zrátam,tak som mohla chodiť aj do roboty,nejak som sa prerátala...čo už 😒

orsul - a tebe nedá zuzka vedieť,ste sa mohli dohodnúť,že ti dá vedieť a ty nám to sem napíšeš,ja som strašne zvedavá,kolko si dá vložiť a tak....

kamka17
1. júl 2009

orsul...o tebe sa mi veru zatiaľ nesnívalo, ale už dávnejšie o lucul a tvoju fotku z albumíku mám aj tak stále pred očami, tak to by bolo, aby sa mi o tebe ešte aj snívalo 😨 😨 a o mierach sa mi ani nemusí snívať, stačí, keď sa na seba pozriem...ale pribrala som len necelé kilo, ale na oblečku to je katastrofa, nič nezapnem...ale však hádam sa to zlepší... 😖

a mzuzka dnes išla na vklad ?? inak dnes vklad a zajtra už odlieta...trošku odvážne, nie ??

orsulka
1. júl 2009

mzuzka ma mat dnes vklad......a podla toho ako povie embryologička, že ake su embryjka, tak sa rozhodne....
a veru zajtra odieta.....myslím, že to má dobre vymyslene, lebo je vraj lepsie letiet ked este nie je uhniezdene....ak by bolo, co je tedana 2-3 den po ET po PK, tak by to bolo nebezpečnejsie, aj to len v pripade že by boli nejake turbolencie....

tak ja verim, že napise aspon sms, že ako to vyzera, zatial sa neozvala...vcera sme chceli dat este spicha, ale nevyslo to.....tak uvidim ako dnes dopadne....

orsulka
1. júl 2009

kamka.....no tak o lucul sa ti snivalo....a už je tehu....teraz wolfi......a tiež teda za chvilu asi bude....tak pekne poprosim aj ja, nejaký ten sníček...a nech sa zadarí..... 😉 😉 😀 😀

orsulka
1. júl 2009

Hovorí podnikateľ svojmu zamestnancovi:
- Vy ste, pán Novák, veľká opora našej firmy. Neviem, ako by sme bez vás vydržali, ale v budúcom mesiaci to chceme skúsiť.

😀 😀 😀

kamka17
1. júl 2009

rozkaz šéfe...dnes idem snívať o tebe...a to by veru bolo, keby už toto nepomohlo... 😀 😀

a o tej zuzke potom daj nejakú správu, ak budeš mať...

a tinka tu včera ani nebola, ani dnes, tak by ma veru tiež zaujímalo, ako skončilo to špinenie...tinka ozvi sa

orsulka
1. júl 2009

kamka...tak to sa mi páči, ked tak pekne posláchate 😀 😀 😀 že : rozkaz šéfe 😀 😀 😀

aj wolfi zmizla......sa zahlasi ako prva.....a potom zmizne.... 😉 😉 😉

idem asi mzuzka napisat čo a ako.....

kamka17
1. júl 2009

no wolfi má asi nemčinu alebo zas nejakú poradu...a ani vlastne neviem, kedy majú ďalšie sedenie skrz tú adopciu...a zajtra už ide preč...no aspoň príde na iné myšlienky 😉

orsulka
1. júl 2009

a kam ide zajtra????? kam preč??????? ved ovcu maju až v septembri tušim...... 😕 😕

orsulka
1. júl 2009

oprava...... 😀 😀 nie ovcu....ale dovcu ......... 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
1. júl 2009

tá wolfi má tuším sedenie kvoli adopcii,spomínala tuším stredu...

orsul - ovca =dovca 😀

kamka17
1. júl 2009

no to má len teraz štvrtok, piatok voľno, v septembri sa do toho egypta chystajú...joj, hneď by som šla aj ja niekam k moru...aspoň na mesiac..

orsul ty máš kedy dovču ??

no nič, tak idem aspoň variť...hádam sa mi to podarí, na čo sa chystám...a ešte asi periny vyzlečiem, nech už to mám na komplet zas na chvíľu upratané...ale keby ste vedeli ako sa mi nechce...najradšej by som šla si niekam zaplávať, na terasku posedieť a tak...ale však nie je s kým, tak sa idem sama depkovať...ale ja sa vrátim, nebojte, tak len pekne píšte...aj keď tu vlastne nemá kto poriadne písať...no ale keby náhodou

a brmbolcek tiež si tu dlho nebola moja...kade chodíš ??

lucula73
1. júl 2009

kamka - tak prídi,na teraske posedíme,aj ja sa nudím,obed už mám hotový...dobehneš? 😀

wolfskinka
1. júl 2009

orsulik ahoooooooooooooojjj, zmizla som ... musela som ale uz som tu

kamka ahoj, no teda tak dievcatko ... no super, uz sa neviem dockat a snivalo sa ti aj kedy ???

lucul bingoooooooooooooooooo

kamka aj mne by si mohla doniest nejaky mnamkovy obedik ...

😵 😵

kamka17
1. júl 2009

joj, lucul, keby som sa mala ako dopraviť do pd, tak som tam hneď, tomu teda možeš veriť...aspoň by sme sa nudili dve... 😅 😅

no wolfi, v tom sne si to vlastne ty oznamovala mne, že máš bábo a bolo to práve nejako v tomto období, že som sa ešte čudovala, že si sa ani nepochválila a kedy si stihla byť tehu... 😉

a či bude obedík mňamkový....veru zatiaľ neviem, v pláne sú zeleninové fašírky s tofu a asi len kyslá kapusta ako príloha...ja tomu hovorím pokus pre dvoch...tak dám vedieť ako dopadli...

wolfskinka
1. júl 2009

kamka ze by som mala nejakeho mimozemstana .... co sa vyvinul za 1 tyzden ... xixi

lucula73
1. júl 2009

wolfi - však 1.-2. júl to istí,nie?kamka má pravdu,dievčatko tu bude čochvíla zamiesené 😉 a tie kvapky berieš?a cítiš niečo,či nič?

ja som robila dukátové buchtičky s vanilkovým krémom...kvoli malej,tá je viac na múčne ako na mäsko

wolfskinka
1. júl 2009

lucula neisti ... mozeme az v septembri mam lieky antibiotika, nedoporucila mi otehotniet takze ziadna sranda sa nekona

aj ja chcem dukatove buchticky

orsulka
1. júl 2009

lucul...ja nemám rada cuk. buchty.....ja totižto nelubim puding!!!!!!

tinkaza
1. júl 2009

ahojte žienky, priznávam, trošku vás zanedbávam, ale chcem si dať trošku oddych od toho všetkého snažilkovania..
čo sa mňa týka, stále špiním, riadny menzes to ale zdaleka nie je, a dokonca sa mi obcas zda, ze je to spinenie trosicku na ustupe, v noci vobec nic, a cez den len trosicku take tmavohnede...tak neviem, co to ma byt...
ale predsavzatie NETESTUJEM stale plati, takze uvidime...

Na UTZ a krv idem v pondelok, 6.7, urcite vam dam vediet...

orsulka
1. júl 2009

tinuska.....oki......palce stískam furt!!!!!!!!! 😉

tinkaza
1. júl 2009

inak, nemam ziadne, ziadne priznaky, ani brucho ma neboli, mam ho stale nafuknute asi z tych injekcii, ani prsia ma vobec nebolia, takze som v pohode...aj vy viete, ze som mala vykyvy nalad, aj zle mi bolo z tohto vsetkeho, ale viete co, zobrala som to tak, ze mam perfektneho manzela, pekny byt, suprovu robotu, fajn kamosky, tak asi nemozem mat vsetko a musi mi stacit, to co mam...urcite si dam aspon na polroka- rok pokoj s akymkolvek IVF, snazit sa budeme, ale vsak tak normalne, prirodzene, hoci s nasou diagnozou je to jedno...

a okrem toho, az krv ukaze pravdu, no nie, babenky moje? 😉 😉 😉 😉 😉 😉
mam vas velmi rada, velmi ste ma velakrat povzbudili, zdvihli naladu, fakt som vam vdacna .... 😀

tinkaza
1. júl 2009

orsulka - juuuj, ved tolko az nieeee, lebo Ti omodrejú... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nebojte, faaaakt som v pohode...ešte sa cez víkend budem šetriť, veď čo keby náhodou krv ukázala zázrak, ale ak to nevyslo, tak si začínam konečne užívať a zase sa pustím do športovania, výletov a pod...

tinkaza
1. júl 2009

idem pracovať, majkajte sa krásne, občas určite nakuknem, ako sa mi tu máte... 😉 😉 😉 😉

orsulka
1. júl 2009

tinka.............cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk....a super prístup........robiš mi radosť 🙂))) 😉

kiara15
1. júl 2009

no ahojte ja sa uz pomali balim do tej hnusnej nemocnice ☹ budete mi chybat 😒

mzuzka mi rano pisala ze dnes jej robia vklad a vecer jej mam volat tak ak sa do vtedy neozve dam vam ja vediet 😉

wolfskinka
1. júl 2009

tinka napisala som ti do aj do IP ... no ked to normalny menzes neni tak to moze byt uhniezdovanie pokial je to len spinenie a budem drzat palce a dufam, ze buduci tyzden na namesti budeme zapijat tvoje // s kamkou a dundou ...

tinkaza
1. júl 2009

juj, wolfskinka, to by som vas pozvala na riadne šampáňo... 😀 😀 😀 😀

hej, môže to byť čokoľvek, nestresujem už, uvidíme, čo má byť, to bude... 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre