Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
29. jan 2011

@brmbolcek ach moja.mala mi zúri,lebo jej občas niečo zakážem,ale inak je ok.

@minka051 moja budem držať palce nech máš// pekne silné.......

cikyta
29. jan 2011

@orsulka Ahoj mamička ! Juj teraz by sa aj zle terigalo s kočikom. Hadam už na druhý týžden zmizne ten "sňah"...no a "ňah"! Vianoce boli,silvester tiež,tak nech už ide s pánom bohom a nech nám už svieti nad hlavou vitamín D !!! 😀

minka051
29. jan 2011

@kuspitka dúfam že ich uvidím 🙂 😉

denis19
29. jan 2011

@minka051 tak to už ani netestuj, vydržíš do úterý a potom pošleš zprávičku....

minka051
29. jan 2011

@denis19 Pošlem určite 😉 A ak by som testla tak tiež 🙂 😉

denis19
29. jan 2011

@minka051 no holka budou to ješte dlouhé tri dny do krve....ale vydržíme...tak jak si to ted užíváš?

minka051
30. jan 2011

@denis19 ahoj tak ako si užívam. Dnes ma celý deň bolí a motá sa mi hlava a vkuse spím lebo som strašne unavená. Ešte že je nedela a nič nemusím robiťTak stále len ležím.

orsulka
30. jan 2011

cavo....
@minka051 testovala si??????????????????????????????????????????????? somk zvedava jak slak.....

drobci dnes maju svoj den.....nejak nevedia zaspinkat alebo co, pod chvilkou su hore......a stále visia na mojich bradavkach.......

minka051
30. jan 2011

@orsulka ahoj mojko nie to som celá ja. 😵 Ale v utorok určite testnem to idem už na krv. Verím ale že to bude dobré. Dnes mi je hrozne, ešte že je nedela stále by som len spala. Tak máš perno, ale si šťastná mamina je to z teba cítiť na diaľku 🙂 😉

denis19
30. jan 2011

@minka051 tak to je asi na dobré ceste minka....jupííííí

minka051
31. jan 2011

@denis19 ahoj tak dnes hlásim žiadna zmena všetko po starom som 13 deň a zajtra na krv. Ale ráno testnem. Už rozhodnuté bue tak či tak 🙂 😉 Len nech sú tam tie // kolajnice poriadne vidieť iné si neželám 🙂

denis19
31. jan 2011

@minka051 jéjda, tak zítra ráno, to snad ani nedospím....a hned ráno jdu na koníka 😀 no jako kdyby jiné rána to bylo jiné,ale toto ráno bude napínavé...jen ať tam jsou // a i treba nekolikrát, ty to s drahým zvládneš i nekolikanásobne!!!!!

lucula73
31. jan 2011

@minka051 veľmi ti držím palčeky,vyzerá to naozaj na dobrej ceste,13deň... 🙂

minka051
31. jan 2011

@denis19 Ked tam budú // poriadne kolajnice tak už mi je jedno koľko ich bude. všetko sa zvládne. 😵 😵 😵
@lucula73 ďakujem ja sa veľmi snažím aby to vyšlo 🙂

cikyta
31. jan 2011

Ahojte....

@orsulka To "nespinkanie" a "visenie na bradavkach" mi niečo pripomína...............Nemáte vy bábätká z Heliosu ? 😀

@minka051 Som s tebou !!!!!!!!! Ešte pár hodiniek 😉

@denis19 Kde bludiš ? Si sa nám stratila v inej teme 😉

minka051
31. jan 2011

@cikyta júj moja ďakujem veď ráno prídem od doktorky tak už napíšem a sľubujem urobím aj test 🙂 🙂

cikyta
31. jan 2011

@minka051 😉 tfuj tfuj

denis19
31. jan 2011

@cikyta ahoj ciky...no tak nejak se toulám témama a potom nestíhám vše, víš jak to chodí,ale už se chystám do helinek.....,že jak se pokračuje v hubnutí,kdo co pripálil a kdo jak prežil noc 😲 Ale tvé buchty jsem zahlédla!!!
@minka051 a jasan,že e vše zvládne!!!! Tak už jen si počkat na zítrejší ráno!!!!

brmbolcek
31. jan 2011

ahojte 😉 😉 😉

tak a m mame za sebou prve ockovanie, poviem vam to bolo placu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , este teraz ma srdce boli ☹ ☹ ☹ a manzel to ani nehovorim ten uplne ze onemel ten to najviac prezival, nabuduce budem musiet ist bez neho , lebo ho to vzalo teda riadne. ..... uvidim aka bude noc , sme okupkane a napapane a teraz hajkame .....
...paralen v cipkach mam pripraveny keby nieco, ...ale aj studene obkladiky .....

@minka051- je to jasne ze tam budu // 😉 😉 😉 tak huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na utorok 😉 😉 😉

@denis19- dievcina a ty zijes ? 😀 😀 😀 ako sa mate ?

@cikyta- tak ako dnes Sisinka ? nepyta sa na skolku ?

fopardi
31. jan 2011

@minka051 ja tu každy den nakukam či si testla či nie tfuj tfuj tfuj velmi na teba myslím

jerryjanka
31. jan 2011

Janka Vas pozdravuje a odkazuje že na svete je faaaaaaaaaaaaajn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@minka051 držíme palce

cikyta
31. jan 2011

@brmbolcek Na školku sa nepýta........zato všetkých ludí sa dookola pýta,či maju ešte stromček ? 😅 Mna sa to opýta denne niekolko krát,pričom mi v tej otázke vyká 😀

@jerryjanka Nádherná ! A tá spinkacia poza ! Jéjda ! 😅

kamka17
1. feb 2011

@minka051 no ako moja??? aspoň testík si urobila??? tak šup šup výsledok 😉 😉

minka051
1. feb 2011

@kamka17
@cikyta
@jerryjanka
@fopardi
@denis19 Tak dievčence sklamem vás dnes test vôbec nič ani náznak. bola som na krv povedala som to aj doktorke a tá že tak asi nič nebude ani z krvi nech si zavolámookolo 11 hod., ale vraj to by už ten citlivý test na 100% ukázal. Tak ja som zmierená bola som aj na toto pripravená a si to tak mám byť. Dve deti mám som za ne vďačná a teraz sa budem do budúcna tešiť na vnúčatká. 😵 Tak ostaným držím silno palce a prajem aby to dotiahli až do konca. 🙂

denis19
1. feb 2011

@minka051 ale nééééééééééééééééé.......... 😠 jsem sice ráda, že jsi s tím tak nejak vysporádaná,ale sere mne to, tolik pokory, chtení, lásky a nic!!!!! nadeje sice je,ale popravde, asi by tam bylo už neco videt......dej i tak ješte jednou vedet!!!!!!Držkaj sa!!!!

minka051
1. feb 2011

@denis19 Tak asi to tak osud chcel. už určite skúšať nebudeme už stačilo už bolo toho na mňa veľa. Ale nič nelutujem čo som do toho vložila, keby som neskúsila tak neviem. Tak teraz sa sústredím na iné a život predsa nekončí. Mám dvoch krásnych a super chalanov tak ma toho myslím ešte pekného čaká veľa. Ďakujem Vám všetkým za podporu ale moje telo už asi nevládze.Všetkým Vám prajem veľa radostí a čo najmenj starostí s detičkami a nech Vám robia len radosť. 😵 😵 😵 😵

brmbolcek
1. feb 2011

pekne zdravime 🙂 🙂 🙂

@jerryjanka- super drobec pozuje 🙂 🙂 🙂

@cikyta- to skvela komunikacia, normalne ked vas citam tak sa smejem , no keby ma tu niekdo videl tak si o mne pomysli 😀 😀 😀 a Sisi asi doma nebyva , ze nevidi ze doma nemate stromcek 😀 😀 😀 a to este ze vy - vykanie a svojej mamicke , no skratka dobre si vychovala , uz ako dake zaklady od malicka ma 😀 😀 😀 . Do heliku sa nepojdete ukazat ? ze co ste vyfasovali ?

@minka051- ver tomu ze ten zazrak raz pride 😉 😉 😉 a niekde este na teba caka .... 😉 😉 😉

minka051
1. feb 2011

@brmbolcek moja už nie, ja už budem čakať na iné zázraky a je ich dosť čo si v živote prajem aby sa splnilo. A to mi teraz bude už stačiť. ďakujem za podporu. 🙂 🙂

denis19
1. feb 2011

@minka051 Dikasnička a tobe hodne sil a pohody s prítelem a synmi, určite vás toh oješte hodne hezkého čeká a radosti z domečku a z vnoučat co jednou príjdou 😉

cikyta
1. feb 2011

@minka051 čo na to povedať ? Toto som nejako nečakala ☹
Vieš,ten tvoj prístup ku tomu je tak neskutočne užastný,že prosím boha,nech zošle nejaký zázrak...oni su,stávaju sa a nechať takuto užastnu mamičku bez tretieho dieťatka je skutočný hriech !
Sem na modreho konika chodia ženy,ktore si prejdu jedným IUI,poprípade jedným nezdareným IVF a už si viažu na krk slučky a z tehotenstiev svojich "kolegín"maju traumu a vobec im TO stastie uprimne nepraju.............. 😔
Kdežto ty si iná...taká zvláštna...neskutočne ludská a vela ludom možeš byť len a len príkladom toho,ako SPRAVNE ZIŤ !!!
Zelám ti v tvojom živote už len veci,ktore su krásne,niesu sklamaním a tu tvoju "copanu" v podobe nádhernej vnučky !!!! (A kludne aj dve naraz 😉 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre