• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte šumienky tak dnešná poradna dopadla super ako vždy doki sa pýta len či mi nohy nepuchnu a to je všetko genetiku a všetky tie testy už mám za sebou a výsledok bol ok tak sa začínam tešit :wink:
@brmbolcek nevieme čo to bude nemám ani šajnu lebo mimi bolo opačne otočené a doki si netrufal povedat že čo to bude tak čakáme dalej do 30 týždna ked bude utzv ale mne to neva hlavne je nech je všetko v poriadku :wink:
ináč dnes je také akčné asi sa vytešuje že sme dostali prenatálny kufrík :grinning: :grinning:
a prikladám foto mojho banždurka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ahoj ako krásne rastiete a priberáte. My máme už schválenu 2. žiadosť a idem v pondelok do Heliosu s mangelikom na kontrolný spermiogram a už budem mať aj receptíky. Tak koncom februára asi začíname druhý pokus.
Pekne sa šetrí a leňošíkuj domka.
4. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Adamko a Šarlotka môžu prísť !!!! Au pairku máme vycvičenú na dvojčátka:
4. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca BanDžurko je Eňo ňu ňo !!!! :slight_smile:
4. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek Moje očká su po dnešnej noci "popiskané" na červeno.
4. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta krásny citát mas pri nicku :slight_smile:))))) hihihihihihih.......bozkávam Sisuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta TAK MI RADI PRííííDEME !!!!!!!! tešíme sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Super profilová fotka !!! Nádherná !!! Kedykolvek ste vítaní !!! Aj o pol noci :grinning:
4. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta Siska ako vždy boduje nema chybu -je to šikulka a ty sa ešte sťažuješ :slight_smile:)))
ale nie je to beťar

@orsulka aj nas očkovali ešte v nemocnici , a nove foto -super kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne

@janicca no ale už maš riadne bruško super držte sa

4. feb 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi Fopi,božinku ! :sweat_smile: Ja sa nesťažujem. Ved ja moju malu nieže milujem, ale... milulululululujem tak,že vesmír je malý na to prirovnanie :sweat_smile: Ja sa sťažujem,len ta to,že mi moja hviezdička v noci nespí :frowning2: Maximálne 2 hod.v kuse a zase mi kuviká...a tak dookola...toť vsjo :sweat_smile:
Viem,že si to myslela v dobrom :wink:
Nikdy sa nebudem sťažovať na nu...ved bez nej by som už nebola JA.
Ale na naše spanie,to sa posťažujem :grinning:
4. feb 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ved presne nato som myslela ja nie v zlom ja so srandy :sweat_smile:
4. feb 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi Ved ja viem :wink:
Ale dobre,že si ma upozornila. Musím si dať pohov,lebo potom náhodou ludia,ktorí ma nepoznaju si už ozaj budu myslieť,že sa na Sisu sťažujem a to nikdy v živote neurobím !!! Bože ved by som umrela bez nej,bez jej vyčínania,bez jej beťárstiev a smiechu :slight_smile:
4. feb 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja som to tak naozaj nemyslela :frowning2: to bolo zo srandy ved všetci vieme že Siska je beťar akeho široko daleko niet :cry:
4. feb 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka jej orsulka,aká krásna fotočka......a super,že kojíte,určite je to náročné,ale ty si šikovná mamina :wink:
4. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka nádherné fotočky :slight_smile:
5. feb 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka sa mi s vami snívalo, rodinka :wink: :wink: :wink: že som bola za vami v nemocke a videla som Adamka :slight_smile: :slight_smile:
veliké božteky na tie malé nošteky obidvom posielam a hlavne zdravučkí aby boli drobčekovia :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
6. feb 2011 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky :slight_smile:) prajem peknu nedelu :slight_smile:))))
nase batožky su prekrásne...všetky vas inak pozdravuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kamka17 tak mi ťa už strašíme aj v noci ????? hihihihihihihihihihihih........

no kojenie nepokracuje ako by som si predstavovala, lebo mi to mliečko nestací pre oboch, aby mali dosť.....takže hoci sa to snažim rozbehnut ako to len ide a odsávam a odsávam, tak uvidim kam sa dopracujeme.... :wink: :wink: ved sa budeme snažiť kojiť čo najviac a dco najdhšie...tak nám džte palčeky :wink: :wink:
6. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Zelám krásnu nedelu....a držím palce v "mliečku"
Zo začiatku su prsia ako kamene a tvorí sa nadbytok mliečka....neskôr sa ustáli a tvorí tolko,kolko sa vypije. Niekedy si preto mamičky myslia,že už nieje a je ho málo,lebo boli zvyknute na "kamene".Ale to sa len prsia ustálili a aj v mäkkých je kopec mliečka.
Samozrejme,že tým nechcem nič zlahčovať a samozrejme,že ty vieš najlepšie,ako to máte.
(Aj v čase ovulácie ho býva menej)
Pozdravujem drobátka maličké ! :slight_smile:

My sme chore. Aj ja aj Sisa. Nakazil nás ocko :rolling_eyes:
6. feb 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka, už len to že vôbec kojíš po cisárskom a dvojičky je úžasné. Veľmi vám držím palce, hlavne to nevzdávaj.
@cikyta, skoré uzdravenie prajem.
My zajtra nastupujeme do nemocky. Mám z toho riadne nervy tak nám držte palce. Stále žiadna kontrakcia...
6. feb 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik Držím silno palce !!!!!!!! :slight_smile:
6. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranecko , prajeme ako mame po vikende ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby davno som tu nebola.u nas sme sa konecne posunuli trosku v pred.zajtra o 9:30 nas caka prve IUI, :wink:
7. feb 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.chcem sa len opytat stretla ste sa stýmto,že niekto mal isť na KET a nerozmrazili sa embria a tak urobili IUI.
7. feb 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatka moje krásne...:slight_smile:)))

s mliečkom to nevzdávame, len sme zistili, že pre dvoch ho naozaj nie je zatial dosť, ale hlavne je, že sa stále tvori, a v noci len kojim......myslím, že aj cez den sa mliečko vytvori na kojenie...no a plus samozrejme dokrmovanie, aby drobci neboli hladní........
@cikyta ocko dokarantéééééééééééééény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no toto........ dufam, že to vcelku znášate dobre , ale hlavne , nech sa rýchlo vyzdraviete..... :dizzy_face: Siske pusku posielame :slight_smile:))
@komarik moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§držim palce silno silno silno....oni ti tam pomožu, a verim, že Melinda bude o chvilku u svojej drahej maminky.....už sa na nu velmi tesím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kuspitka tak s týmto som sa este nestretla.......
7. feb 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj moja.
tak sa máte dobre...
sú veľmi zlaté dvojičky....
7. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka dakujem...
tak snažime sa, aby bolo vseko OK.......ale je toho za cely den naozaj dosť :wink: :wink: :wink:
7. feb 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak tomu verím,že máš toho dosť.ale aspoň už máte drobčekov doma a všetko je dobré...čítam,že kojíš tak to je super...
7. feb 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak snažim sa co najviac, ale zatial je to pre dvoch na cely den a noc malo........takže dokrmujeme :wink: hlavne aby neboli hladní, lebo sme skusali len prikladať, a to jedli pomalicky každu pol hodinku, takže som prakticky skoro cely den len kojila a mala na prsniku bud jedneho alebo druheho, a aj tak boli hladní.....vcera nsme zas skusali, len odsavat mliečko, že kolko sa mi ho vytvori cez den, a veru nebolo to tolko, aby mali obaja..... :frowning2: :frowning2:
7. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka je to dosť ťažko kojiť dve.ja som mala problém jedno kojíť.netvorilo sa mi toľko mlieka ,čo malo a kojila som každú hodinu.
aj v noci.aj som stálo odsávala.
7. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Už je v karantene :grinning: Zbytok v IP :grinning:

@kuspitka Nestretla som sa s tým...............to akože si pojdem na Ketko zobrať embrijko,ktore sa mi nerozmrazí a navrhnu mi rýchlo ako dočasne riešenie IUI ??? To čo je za sprostosť !!!! Ved keby sa dali robiť IUI,nerobia nám IVF a KETY,či??? Neviem,ako by nám robili IUI s tými spermiami,čo máme. Myslím,že žiadne :unamused: A aj pri IUI treba určitu mini stimulku vopred? Ci???
No já nevím,asi jsmem mimo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A kde si to počula? :sweat_smile:

7. feb 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok