Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. júl 2009

wolfi.........hihihihih...ja som ti to nechcela vysvetlovat 😀 😀 😀 ved ty vieš ako to je...len som napisala svoj názor.....v podstate ked nemas preliečenu tu borelku a otehotnieš, je tam opat riziko, že o to prides a že to robila ta borelka.....takže ja osobne by som sa urcite nesnažila, pokial to nemam preliečene.....s kvapkami ci bez....

orsulka
2. júl 2009

kamka asi este buva.... 😉 😉 ale ona pride............určite 😉

brmbolcek
2. júl 2009

orsulik 🙂 🙂 to je tak ked ma nasa kamka dovolenku asi je unavena po vcerajsej strede 😀 😀 😀 😀

wolfi .... kukni str.116 som ti pisala , neviem ci si to citala 😉 😉

wolfskinka
2. júl 2009

orsul jasne ze sa nejdeme snazit .. kym nedouzivam tie natibiotika, jul august je premarneny cas ale co uz ...

wolfskinka
2. júl 2009

brmbolcek tie kvapky mam uzivat su na podporu otehotnenia ... lenze teraz mam 40 dni antibiotika a nemozem otehotniet ... tak teraz neviem ci ich mam uzivat alebo nie, ci to nie je zbytocne a zacat s nimi az za mesiac

kamka17
2. júl 2009

bréééé ránko...som neskutočone rada, že na mňa takto myslíte...a veru som ešte búvala, teda ležkala v čerstvo prezlečených perinkách...ten pocit miljem 😀 😀 ...a aj vás tu všetky ľúbim 😕

wolfi...ja si tiež myslím, že užívaním tých kvapiek nič nepokazíš a ak je tam taká nízka frekvencia...teda 1 kv raz za dva dni, tak ti isto vyjdu až do septembra a určite nie sú len na to, aby si otehu...aj keď akupunkturista povedal, že teraz je ten správny čas na otehu...

barborik ahoj, potvorka, tak si ma nakazila hneď za rána tou tvojou dobrou náladičkou, že až 😅 😅 ale to je fajn...a s tým slnením...no mne sviti slnko na balkón až poobede a napr. včera poobede aspoň tu na hlinách bolo zatiahnuté...ale chystám sa dneska hádam na bike a v kraťáskoch...ach tie moje biele celulitídové nožky 🙄 ...tak hádam sa na mňa niečo nalepí 😎 😎

komarik...somtiež rada, že depka prešla, ono to tak asi má byť, že chvíľu sa depkujeme a potom zas nevieme, čo od radosti...ja ani nie som tehu a tieto pocity doverne poznám 😉 tak sa držkaj a užívaj si dovču..aj za nás 😅

kiara...myslíme na teba, isto to zvládneš na 1...mňa nemocka čaká o mesiac 😢 a ešte k tomu žilinská

a oastatným žienkam prajem krásny letný dník...a tehulky by sa mohli ukázať, hlavne zuzanka, tá tu veru nebola ani nepamatám...

kamka17
2. júl 2009

domika...to čo malo byť za info...však leto tu nebude dlho... 😲 😲 to bolo drsné, však ledva prišlo a ty už ho takto podceňuješ a posielaš preč, sa hanbi 😔

brmbolcek
2. júl 2009

no wolfi s revieruuuu 😀 😀 😀 😀 😉

ak mas antibiotika a uzivas ich ozaj by som sa teraz nesnazila otehotniet preco ? aj keby snaha bola organizmus je oslabeny nadopovany antibiotikami ..... a mnoho krat je neuspesne otehotniet ... a antib. neberies pre srandu kralikov ono je to vlka zataz pre organizmus , tak by bolo asi ozaj lepsie sa sustredit na jeden problem ktory treba vyriesit a potom sa pustit do dalsieho... ked sa ten prvy vyriesi....

a k tym kvapkam .... poviem ti neviem ci uskodis alebo neuskodis ked ich budes brat .... ja ked som ich mala a brala tak mi to vyliecilo skor mandle s kt.mala som problemy dlhorocne na tie mi pomohli tie kvapky ale dal mi ich hlavne k otehotneniu ale tam to vobec nepomohlo ..... a sme v heliku tak dufam ze tebe budu ucinkovat opacne .... 😉 😉

kamka moja zlata zdravim ta ty spachtosko 🙂 🙂 🙂 dnes ti davam prikaz sup sup na bike a navrat az vecer , a nezabudni vodu , treba dodrziavat pitny rezim moja 😎 😎 😎 😎

jajulaa
2. júl 2009

Čaute baby, bože nebola som tu zopár dní, mala som zase starosti, síce nie zdravotné, ale trošku iné ☹ , tak som nemala čas a to asi nemám šancu vás prečítať.
No idem trošku polúskať, aspoň sa posnažím.

brmbolcek
2. júl 2009

no a pepu ma svoj den dnes , pravda ! 😉 😉 myslime na nu vsetky ............ a drzime palceky ci to bude dnes alebo o par dni nech to vsetko dobre dopadne ! 😉
jajulla zdravim ta - pekne citaj a nic nenechaj bez odpovede xixi pekne studovanie ..... 😉 😉

orsulka
2. júl 2009

no dobre ranko kamka!!!! 😉 😉 brbolcek nas veru zabava od rana 🙂)))))))

jajulaa...no ahoj, duafam, že starosti budu zo dna na den menšie a menšie a lepšie a lepšie zvládnutelne .... 😉

mna už faaajne boli brucho......zajtra mrcha na to tata u mna...... ☹ ☹ ☹ este to nie je na ibalgin...ale uvidime o chvilku

pepu
2. júl 2009

caute kocky! dnes mam termin, vcera som bola posledny krat v poradni a vraj to na porod este nevyzera, tak neviem neviem...citim sa fajn

orsulka
2. júl 2009

pepuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,.........vitaj mamca!!!!!!! no par dni asi nevadi...??????? ci ano?????? moja kolegynka preniesla tyžden...a vsetko OK..... 😉

pepu
2. júl 2009

baby, ked ja este stale neviem ci idem rodit do ZA alebo do MT... 😅 neviem sa rozhodnut
ak do ZA, zajtra mam nastupit do nemocky, v MT nechavaju este prenasat....

orsulka
2. júl 2009

pepu.............uha....tak to už by si sa mala asi rozhodnut....... co sa tyka ZA ale. MT tak to neviem poradit.....u nás žienky chodia do Handlovej radsej ako do Bojnic.....

tak neviem, ale to babo si asi vyberie ten sprvany cas, kedy chce prist na svet...a pokial vcerajsia kontrola dopadla dobre, je otočeny ako ma, srdiečko bije....tak..... 😕 😕 😕 či zle vravim?????

pepu
2. júl 2009

orsul, vsetko bolo v poriadku...len maly sa netvari,ze by sa uz chystal na svet 😉
ja som bola totizto od zaciatku presvedcena na MT,ale potom zacali prace cez Strecno a boli tam stale 2hod kolony, tak som o tom velmi nemohla rozmyslat a bola som si obzriet ZA...aj na kurz som tam chodila...takze prostredie tam uz trosku poznam...no a medzitym ukoncili Strecno....takze preto ta dilema... 😀 😝

brmbolcek
2. júl 2009

orsulik tes sa ---- si zase o krok blizsie, uz co chvilka pride tetus mrskaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

pepu --- ahoj 😉 tak ti este uzivas ako 2v1 TIC-TAC, no je to na tebe ako zvazis ci YA alebo MT... daj si to na percenta a ktore budu prevladat viac tak tam chod , no len aby nebol neskoro a v tej chvili budes rada aby si to mala moja za sebou len na koniec aby si sa nam ozaj rozhodla inak budes rodit doma .... 😉 🙂 🙂

finelka
2. júl 2009

ahojte kocky 🙂

jemine pepu ty co tu este robis??? 😀 😀 😀

orsulka
2. júl 2009

brmbol..... 😀 😀 😀 tešim sa...len keby to tak nebolelo 😠 😠 😉 😉

pepu
2. júl 2009

finelka, ja este rozmyslam, co idem varit na obed... 😀 😀 😀

pepu
2. júl 2009

vobec sa necitim ako pred porodom.....ale mozno to pride rychlo... 😉 😀

finelka
2. júl 2009

😀 😀 😀 moje nervy 😀 😀 😀 pepu schmatni tasku a bez do porodnice 😀 alebo vies co, ked tak pockaj 5 dni bude 7.7. pekny datum 😀

kamka17
2. júl 2009

orsul...už pomaly deň, už som zobudená ...
a zmena plánu...nejde sa na bike ale len na nejaký menší výletík...huby a tak...lebo aj drahý má voľno, tak sa nám treba začať hýbať, ale postupne...teda hlavne jemu..
a sklamem ťa, aj som na teba intenzívne myslela, ale nesnívalo sa mi veru s tebou nič, tak hádam dnes ...
a na mrchu sa vykašli...potrvora, len zle nám robí a hlavne teraz v lete by si mohla dať oddych...

brmbolcek
2. júl 2009

orsulik... vies co pomaha od bolesti ? NIMED je to fantasticky liek , ibalgin z toho boli zaludok 😠 , skus si kupit NIMED je fakt suprovy pisem z vlastnej skusenosti..... a keby si mala reklamaciu 😉 tak sa stazuj moja v lekarni a nie na mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , hura prichadza mrskaaa

pepu
2. júl 2009

finel 😀 on si asi sam rozhodne kedy chce prist...zeby som skusila chodit po schodoch, nech ho trosku popozeniem? 😉

brmbolcek
2. júl 2009

pepu moja suseda veruze kracala po schodoch , lebo im nefungoval vytah... a ako kracala sused otvoril dvere ona sa nalakala a uz to bolo ..... do vecera porodila krasneho chlapceka 😉 😉 tak skus aj ty xixi 🙂 🙂

finelka
2. júl 2009

😀 no su kadejake babske recepty 😀 ked ti poviem co mne pomohlo 😀 , vyjedala som cokoladu 😀 a kusok mi padol na zem tak som chvilu rozmyslala ci sa skrcim pon, cez to brusisko to moc uz neslo, no skrcila som sa a zrazu mi odtiekla voda 😀

pepu
2. júl 2009

takze bud sa zlaknem suseda alebo si budem pod seba hadzat na zem cokoladu... 😀 😀 😀

kamka17
2. júl 2009

brmbolcek...nimed...??? to počujem prvýkrát..

finelka
2. júl 2009

😀 😀 😀 pepuuuuu 😀 😀 😀 alebo skus hadzat na chodbe, vies mozno sa pomedzi dvihanie aj zlaknes 😀 len aby si to potom vobec do ziliny stihla 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre