Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

renka1801
29. jún 2011

ahojte žienky máte niektorá info od Janicci? Termín mala v polovici juna. Určite už majú svojho synčeka len nemá čas na PC.

surviver
29. jún 2011

@renka1801 no Ríško je už par dni na svete a maju sa fajn,teda mliečka ma dost aspon čo vraveli babulky čo s nou volali 😉

cikyta
30. jún 2011

@janicca No poď sa aj sem pochváliť mamička 😵

petuska123
1. júl 2011

bre rano baby.baby vy ste volali castejsie do car ako sa maju vase embryjka??ja by som aj dnes chcela zavolat ale ci ich pozerali to neviem.lebo mi vraveli ze kazdy den ich nepozeraju 😒

cikyta
1. júl 2011

@petuska123 každý 2- den. A v PK aj 5-ty den,aj 6-ty.

zuzanka7834
4. júl 2011

Ahojte kocky, mozem sa Vas spytat, aky je rozdiel medzi kratkym a dlhym protokolom? Pri vypisovani ziadosti nam Krajko povedal, ze dame dlhy, ale oddovodnenie si nepamatam, nejako vela informacii tam bolo naraz, teraz v stredu ideme na pohovor s koordinatorkou a mne stale vrta v hlave ten protokol... Nie je ten kratky setrnejsi? A zaroven aj rychlejsi? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

kiara15
4. júl 2011

@zuzanka7834 v heliose sa väcsinou zacina dlhym protokolom 😉 nemusis sa bat oni vedia co robia a setrnejsi ani moc nie zalezi ake davky si budes pichat 😉 drzim palce 🙂

zuzanka7834
5. júl 2011

@kiara15 nech je to akokolvek, len nech sa uz podari konecne 😉

kiara15
6. júl 2011

ved to 🙂

amilak
25. júl 2011

ahojte, neviete či v Heliose robia IUI aj v sobotu?

surviver
25. júl 2011

@amilak ano,ak su folikuly v štadiu kedy sa robi IUI a pripadne to na sobotu,tak to spravia v sobotu 😉

amilak
25. júl 2011

@surviver tak to je super, ďakujem moc za odpoveď 🙂
🙂 vidím že ty už si trošku ďalej ako ja - držím palce 🙂

surviver
25. júl 2011

@amilak nemaš za čo....dakujem 🙂 ,,no som už dalej,ale tiež som takto začinala,tak aj vam vela štastia 😵

kiara15
19. aug 2011

@surviver gratulijem malinkej 😉 🙂 tak uz mas aj druhe na svete?,som tu davno nebola prisli sme z dovolenky a bolo super 😉

surviver
19. aug 2011

@kiara15 čauko kiari,dakujem 😵 ,no už je nas viac a snažime sa zladit všetkych členov rodiny 😉 ...juuj tak Tebe je hej,teraz si isto pekne opalena a oddychnuta 🙂 ...tak vela energie znova do prace a možno aj do dalšieho snaženia,ak teda si to mužiček rozmyslel...

lily525
24. aug 2011

Ahojte baby, poprosim Vas o radu... zacala som chodit do Heliosu , vela tu vsak citam, ze omnoho lepsie a lacnejsie je Iscare. tak zacinam o tom premyslat, ze by som prestupila, v Heiose som bola len dva krat zatial , aj s partnerom, bol na spg. Dakujem za info a za rady...

jerry23
24. aug 2011

nechceli dat cennik, ze ho daju, uz ked budeme mat nejaky zakrok, alebo po suhlase podpisani a my sme podpisali este so starym cennikom, tak ho nemame....

kiara15
29. aug 2011

@surviver tak mas len tie prijemne starosti 🙂 ja som odychnuta ale mam trosku aj problemy mam bolavy laket davali mi obstrek ze vraj mam tenisovy laket ale kedy som ten tenis hrala 😀 neviem?

@lily525 co ja viem tak velky rozdiel neni nieco mas usetrene ale zase na druhom nie takze cenovo su podobne na tom aspon co ja viem 😉

lily525
29. aug 2011

@kiara15 hm, super, len som si robila taky maly prieskum, a omnoho lepsi podla referencii mi vysiel Iscare, baby su tam omnoho spokojnejsie ako V Heliose, aj ja som sa rozhodla, ze tam prestupim, dorobim si vysetrenie HP , co tam mam zacate a pojdeme tam.

tinka9075
29. aug 2011

@lily525 ja som tiež chodila do Heliosu a prestupila som do Iskare kde mam pocit že mi chcu pomôct čo sa o Heliose neda povedat uvidiš neolutuješ 🙂

cmelica
29. aug 2011

@tinka9075 joooj nestraste ☹ ...ja tam idem na IUI...

tinka9075
29. aug 2011

@cmelica ja nestrašim ja som tam bola spokojna zo začiatku a potom ma sklamal krajkovič tak som prestupila ale ved vela ludi vela nazorov držim palce na iui nech sa podari ja idem za 2 tyždne 🙂

cmelica
29. aug 2011

@tinka9075 ak sa mozem spytat co sa stalo???ak nechces nemusis pisat,,,pochopim!
v kazdom pripade drzim palce aj Vam 🙂 dufam,ze vsetko dobre dopadne!!!!!!!!a DAKUJEME 🙂

tinka9075
29. aug 2011

@cmelica nebudem to tu pisat velmi mi ubližil a sklamal ale to by bolo na dlho proste krajkoviča už nechcem vidiet a musime verit že sa nam to podari všetkym snažilkam 🙂

ybyta
9. sep 2011

@zuzanka7834 jasné že krátky je omnoho šetrnejší aanerobí problémy,je krátky anezaťažuje ako dlhy a vMartine maju veľku oblubu dávať asi každej dlhy protokol jak aj mne v BRNE mavam len kratky je šetrny a takisto su poňom vajka ako po dlhom mna tie dlhe dosť poznamenávali nafuknute brucho padaju mi vlasi vždy som jak slon adosť priberem aje odosť lacnejši anemusíme cestovať stale jak do Martina každy 3--deň........

lusina
18. nov 2011

halooooooooooo baby kde všetky ste???? to sem už fakt nikto nechodí???? ☹

lucula73
18. nov 2011

@lusina ahoj......spomínam si na teba,že si sem tiež chodila.......nejak to tu vázne....
a gratulujem k tehu......som teraz kukla,kde ste nakoniec boli? 🙂

cikyta
18. nov 2011

@lusina Aj ja gratulujem k tehulkovaniu. Držkaj sa v zdravíčku s bábätkom. Pomohol helios, či ? ... 😉

lusina
19. nov 2011

@lucula73,@cikyta dakujem za gratulácie 🙂
Lucul máš pravdu, nejako je to tu mrtve a už pekne dlho, kde su všetky baby??? asi v iných temach, sukromnych.
no,plánovali sme reprofit, ale nakoniec nám nebolo treba ani helios ani reprofit ani žiaden CAR, podarilo sa nám to uplne prirodzene, bez hormonov bez ničoho 🙂

lucula73
19. nov 2011

@lusina to je úplne super že sa vám to takto zadarilo 😉
napíšem ti ip 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre