• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@maria394 neviem ci IMSI robia kukni v cennikoch heliosu,tuto metodu nepoznam nam navrhli len ti icsi a picsi
11. okt 2015 o 12:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez som sa rozhodla pre Helios v MT a nastudovala som si ich webovku. Dlho som zila v Irsku, kde som aj 2x potratila, ale nehladali pricinu. Robili Vam pri vstupnom vysetreni u nich hned aj geneticke vysetrenie? Dikes
15. okt 2015 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heda1979 ahoj mne nie...ja som nemalapotrat a ani tehu som nebola pred tým asi preto...
15. okt 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almake7 Ahoj :slight_smile: My sme si davali vysetrit 3 embryjka :slight_smile: Vsetky 3 boli zdrave :slight_smile: Jeden chlapcek a dve baby......Chlapceka som potratila a teraz mam bambulku v brusku tak uvidime :unamused:
15. okt 2015 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almake7 *Nam to odporucili viac menej preto,lebo som mala horsie vysledky z genetiky :slight_smile: Tie pary ktore maju vysledky v poriadku,je to podla mna zbytocne vyhadzovat peniazky :angry:
15. okt 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme ich pacienti 2 roky - s partnerom sme obaja zdraví aj ked obaja sme mali už ku 40 rokov, babatko sa nepodarilo 2 roky tak sme tam chodili. Prešla som veľa stimulácii a 2 inseminácie a nepodarilo sa. IVF sme nechceli. No a čo čert nechcel, nakoniec som otehotnela až ked sme sa na to vykašlali a teraz mám 7 mesačného synčeka. Za Helios môžem povedať, že sa mi páčil prístup dr. Krajkoviča - chápavý človek. Ale tam som si uvedomila, aká je to tam pásová výroba: plno deprimovaných párov, po roku sa nám milovanie zúžilo na technickú zaležitosť a nakoniec si myslím, že sme mohli byť len trošku viac trpezliví. Po troch rokov som ako 37 ročná otehotnela a v pohode vynbosila bábo na prvý krát.
15. okt 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Sanatorium Helios mozem len odporucit.Su to spickovi doktori a cely personal je velmi zohraty. S kazdym jednaju akoby bol jediny aj ked je pravda ,ze ked tam clovek pride ma pocit ,ze je v tovarni na vyrobu deti :slight_smile: Nam sa ujali dve emrya a jedno uz je na svete a ma 8 mesiacov a pre druhe chceme ist v decembri.
Boli to nervy,slzy ale nakoniec neopisatelny pocit ked som v telefone pocula ze som tehotna.
16. okt 2015 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka7755 súhlasím :slight_smile: no darmo je vela neplodných parov a bdue to len stupať...smutné :( nedá sa aby s každým stravili 20min ked tam maju tolko párov a denne robia operačné vykony a aj gynekologiu atd...
nam sa ujalo 7 embryjok jedno mam v brušku vyšiel nam hned prvý KET lebo ET bol odložený teda musel byt kvoli mojej operácii...
každej držím palce aby im to vyšlo a išlo tak krásne hladko ako nám!
vela šťastia!
16. okt 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sonka3535 ahoj,držím palce, ako pokračuješ? Si na rizikovom, či chodíš do práce?
17. okt 2015 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria394 ahoj. Som uz na materskej, mame synceka :wink:
17. okt 2015 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ja sa tiež podelím o skúsenosť s Heliosom, MT. V apríli 2015 som absolvovala dlhú stimuláciu, odobrali mi 24 oocytov, z toho sa metódou ICSI oplodnilo 13 a po predlženej kultivácii nám zostalo 7 embrií. Bohužiaľ vklad jeden a potom aj druhý nevyšiel, čo ma tak zničilo, že som sa na to už potom vykašľala, nechcela som už o umelom oplodnení ani počuť. Proste som si povedala, že dieťa už nebudeme mať, povedala som to aj pred ostatnými (keď sa ma pýtali, či ešte pôjdeme na vklad). A ako dar z neba, v auguste som zistila, že som tehotná a to úplne prirodzene. Nechceli sme tomu ani veriť....až kým som drobčeka nevidela na sone...Preto verím, že zázraky existujú, len si treba niekedy na ne dlhšie počkať (presne tri roky):slight_smile:)))
18. okt 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ešte jedna zaujímavá skúsenosť - ked sme nemohli mať dieťa, stretávala som samé neplodné kamarátky. teraz, ked mám malého, sú zrazu všetci tehotní a všetci majú maličké deti. proste psychika účinkuje.
19. okt 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň...Bude to mesiac čo som po laparoskopii, mala som mimomaternicové teho a museli mi zobrať vajcovod. Pri opracii sa zistilo, ze mam poskodeny aj II. vajcovod a tiez mi ho vybrali. Deti este nemame, velmi by sme chceli. Uz sa snazime 2roky a teraz uz nikdy nebudem moct ostat tehotna prirodzenou cestou, len umelym oplodnenim. Chceme ist do Heliosu v Martine. Neviete mi povedat po akom case od operacie mozeme zacat s umelym oplodnenim? Gynekolog mi da info v novembri. Citam tu vela pribehov a cim viac sa zacinam bat, ci vobec budem mat niekedy dieta.
19. okt 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellies1981 V prvom rade pekne pockaj do novembra na doktora a snaz sa byt trpezliva lebo trpezlivost budes potrebovat. A taktiez je normalne ze mas pochybnosti.Tie ma kazda ktora to podstupi a boli aj horsie pripady a zadarilo sa. Drzim palce a ver ze sa to podari.Pomaha to.
19. okt 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellies1981 myslim,ze pri umelom nepotrebujes vajcovody,lebo embrijko ti daju rovno do maternice,ale ako pise mirka7755 musis byt trpezliva a pozitivne mysliet... musi sa to podarit :wink: vela stastia...
19. okt 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,bola ste niektora v Heliose na genetickom vysetreni? Za aky cas ste mali vysledky? Dik
22. okt 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aky postup je po neuspesnom KET a dalsom pokuse? Zavolat na repciu alebo kooridnatorke?
23. okt 2015 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto79 Zavolaj na recepciu a objednaj sa 14.den menzesu......Ja som tak urobila,na kontrole ti potom povedia :wink:
23. okt 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yoyo123 ok, koordinatorka ma aj tak vypina....
23. okt 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, mozem otazocku? Musi ist so mnou na prvu konzultaciu ku koordinatorke aj manzel?
27. nov 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, chcem sa spýtať, či tu niekto bol v Heliose na laparoskopiu metódou Hycosy? Ktorí deň cyklu ste to podsúpili a kedy najskôr po absolvovaní môžem ísť na IUI prípadne IVF. Dá sa aj hneď nasledujúci cyklus. ďakujem za rady.
1. dec 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby co ste boli na ivf, aky menopur ste si pichali, 600 alebo 75? Dakujem :blush:
1. dec 2015 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkova áno musí, my sme boli obaja
8. dec 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, neboli ste nahodou niektora v Heliose na tom odsavani vody z brucha pri OHSS, je to bolestive?Dakujem
10. feb 2016 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prosim, viete odporucit, ktory lekar je naj? Alebo je to jedno? dakujem :slight_smile:
15. feb 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alize13 to je uplne jedno , mne sa páči najviac doktorka Starovecká
15. feb 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alize13 za zas dr. Krajkovic, ale v konecnom dosledku su vsetci dobri odbornici :slight_smile:
15. feb 2016 o 15:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem :slight_smile: mne sa ozvala na e-mail Dr.Cuľbová, asi teda uz budem komunikovat priamo s nou :slight_smile:
15. feb 2016 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alize13 ja ked nieco s nimi riesim tak riey komunikujem zvacsa len s Culbovou - pokial si priamo neziadam mojho :slight_smile: ale vsetci su dobri to je hlavne, vyznaju sa to je jedno ci Staroveska, Krajkovic ci Culbova - vela stastia :slight_smile:
15. feb 2016 o 15:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá som po zákroku, operoval ma pán doktor Krajkovič bol veĺmi milý a profesionálny,DG anembryomola, veľmi zriedkavá po IVF.
19. feb 2016 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok