Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katy7
2. júl 2009

no veru ja by som to po tomto tyzdni potrebovala, preto aj ideme na chatu, dva tyzdne nic ine nerobim len beham po uradoch a vybavujem razitka, lebo prerabame dom a mame "vynikajuceho" suseda, jedna velka katastrofa, ale snad sa to uz doriesi a vcera som bola po niekolkych rokoch cvicit, teda si zatancovat, u nas v ZA uz niekolko mesiacov funguje Zumba, to je zmes roznych pohybov z latino tancov a trosku erobiku a bohvie coho, tak sme tam vcera s kamoskou isli a riadne sme sa tam dosmiali, poskakovali sme ako kozlata 😀 😀 😀 Ale hlava sa mi dobre prefukla, konecne som dobre spala. Ale aj tak trosku zavist, ja milujem Tatry, chodime tam min. 1x do roka nacerpat energiu.

domika9
2. júl 2009

brmbolček ved prave že som myslela že to bude horšie pri vchode ako privychode a ono je to naopak 😀 😀 😀

brmbolcek
2. júl 2009

teda orsulik az mi vyrazilo dych ked som kukala fotecky a vravim si ze vaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 , oni sa inac k sebe hodiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dufam ze to mas svoju polovickuuuuuuuu 😉 😉 🙂 🙂 , vy ste teda iny ukazkovy paaaaaaaaaarr 😀 😀 😀 😀 davam vam bez rozmyslania jednickuuuuuuuuu 😉 , bomba

domika9
2. júl 2009

no teda orsul ... vy ste teda fakt parik 😉 jeden pre druheho stvorení naozaj ku sebe velmi pasujete

domika9
2. júl 2009

no tak katy pri najbižšej navšteve tatier vieš komu sa maš ozvať skočíme aspon na kafčo

brmbolcek
2. júl 2009

a dominika tebe som zabudla ... ja som mala maternicu okolo toho 10DC okolo 14mm.....a nebrala som ziadne lieky este to som chodila iba na tie prve vysetrenia ... neviem ci to bol 11-ci 13.-14 den uz presne neviem .... to vies ja mam tetu ajzhajmera 😀 😀 😀 😀 😀 nepamatam, ale moja ty sa neboj , tie tvoje miery su pekne 😉 😉 🙂 🙂 dminika mala si chytat bronz a nie nejake hovadko co sa ti zahryzlo do prdelky ..... a teraz ho mas totalne masnyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

hm.. niekto sa tu nam maaaaaaaa 😉 😉 🙂 🙂 ide si grilovat krkovicky 😀 😀 😀 orsulik poslem ti jeden esus a zabal aj pre mna 😀 😀 😀 --- pokladam za vybavene 😉 🙂 🙂 🙂 dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, orsulik dodatocne vsetko naj, naj, najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..........

kamka--- ja som ta poculaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 silno si kricalaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 a to uz neukecassssssssssssssssssssssssss 😀 😀 😀 😀 😀

este jedna stranka a mam vas prestudovanee, dufam ze nasa pepa uz porodila nase prikazania veruze chapeeeeeeeeee

katy7
2. júl 2009

domi, ja teraz cakam 3 mesiace a idem na tretie IVF, hovori sa do tretice vsetko dobre, tak snad...
do Tatier mame ist teraz v auguste, este to nemam upresnene

brmbolcek
2. júl 2009

dominika tak to mas pravdu s tymi otvormi ........ 😉 😉 najviac bude trpiet , prepac za vyraz asi iba sracik 😀 😀 😀 , stiplave je stiplaveeeeeeee 😉 😉 😉 🙂 🙂 ale ja verim ze kazdy stipanec ti pomoze , drzim palceky.....

tinka --- haloooooooo zijes ??? ako sa mas ? co robia maly huncutikovia .... 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 daj vediet

dievcatka lucim sa idem si plnit manzelske povinnosti .... no povedzme ze hradkyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

dobru nocku , pekny vecer a zelam vsetko dobre pa pa pa ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

domika9
2. júl 2009

no brmbolček tak to hovadko sa mi riadne zakuslo ale bolo už aj horšie 🙂
dik za uistenie že miery mam dobre ja len tak informačne 😉

domika9
2. júl 2009

katy tak sa potom určite priznaj a niekde spolu skočíme na pizzu alebo na kavičku jasan 😉

domika9
2. júl 2009

katy a mrazačikov nemate?

katy7
2. júl 2009

uvidim ako pojdeme, moj muz je rychlik, ale dam ti vediet a nrazacikov nemame, ani pri prvom sme nemali, takze my stale zaciname od zaciatku 😒 Skoda prilezitosti, myslela som, ze pri druhom nam zostanu aspon mrazaciky, ale ledva bolo na vlozenie

domika9
2. júl 2009

hm tak snad do tretice bude fakt uspešne

katy7
2. júl 2009

verimeeeee
a ty ides kedy?

domika9
2. júl 2009

ja nejdem na ivf namplanuju pohl. styk a tak trošku riadia ovulaciu no a ked otehotniem tak potom sa to pre mna všetko ešte len začne aby sa to dotiahlo do zdarneho konca

katy7
2. júl 2009

domi, strasne moc drzim palce, myslim, ze uz si o tom celom pisala, len mi to vypadlo z makovice 🙂

domika9
2. júl 2009

to neva ved ja mam tiež total gulaš tak sa zakaždym každeho pytam 😀 ved kto si to ma cele pamätať hihi

domika9
2. júl 2009

no tak sa majte krasne ja letí papa

mia1983
autor
2. júl 2009

Ahojte babky ako sa tu máte?? 🙂 Ja teraz veľmi na konika nechodim bo oddychujem na PN u mojej mamči, ktorá mi neskutočne vyvára a oni žial doma nemajú internet. A keď prídem večer domkov tak som dosť unavená. 🙂 Ale teda píšete píšete 🙂

lucula73
2. júl 2009

mia ahoj a prečo si na PN ak sa smiem spýtať?a ty máš na pnke dve adresy?lebo ja som tiež na pn a nechceli mi dať,tiež som chcela u našich....

janula18
3. júl 2009

Ahojte tak sa zdá že som prvá????

orsulka
3. júl 2009

ahojte......helinky dopisovatelky.....vsetkym prajem pekny den a piatooooooooooook!!!

katy...som vcera na teba myslela, že si davno nebola...a dnes pozriem a ty tu!!!!!! 😀 😀 a jasne...do tretice vsetkeho dobreho.....tak kludne papj vitaminy o tri mesiace sup do toho!!! 🙂))))

lucula73
3. júl 2009

tretia?
ahojte,nech nám dnes svieti slniečko celý deň

orsul - nakúpené?pochystané?napácované masko? 😉

kamka17
3. júl 2009

dobré ránko...tak som tu už aj ja...pekný deň všetkým prajem...

lusul...nechceš vymeniť obvoďáka?? lebo najskor ti nechce dať vychádzky a potom ani pobyt na pn ti nedá tak ako ty chceš...celý nejaký divný doktor...

kiara a mzuzka sa ozvali???

lucula73
3. júl 2009

kamka ahojček...moj gyndoš je jeden z najlepších v PD,určite ho kvoli PN nevymením...vydržím a hotovo...to je vraj taký postup,že vychádzky až po 2 týždňoch...Helík je asi výnimka...
a inak čo dnes budeš robkať?pojdeš do lesa? 😀

lucula73
3. júl 2009

kiara sa včera neozvala,skúsim jej dnes večer zavolať,len či nebude spať po tej narkoze..

mzuzka by už mala byť doma,určite sa dnes pripojí...

tinkaza
3. júl 2009

ahojte žienky moje, tak som zase na chvilku nakukla, čosi som si počítala a idem zase workovať..

špiním stále, ale mám pocit, že ms taká normálna to ešte nie je, nerozumiem tomu, ale nevadí...niekedy je to slabé, celú noc nič, a niekedy sa mi to zase zdá silnejšie...ale cyklus si ešte nerátam, stále sa mi tak zdá, že buď je tá mrška tento mesiach nejaká čudesná, alebo to je stále len také stredné špinenie,vôbec v tom nemám jasno....včera som už aj mala tlaky ako pred ms, ale nezdalo sa mi to, a dnes už nič...
takže už to asi neriešim, v pondelok idem na krv a UTZ, nejako už len bude...
🙂 🙂 🙂

lucula73
3. júl 2009

tinka tak ti poviem,to može byť dobre na nervy....už len nejako vydržať do pondelka...už je aj tak rozhodnuté,treba veriť v pozitívny výsledok...držkaj sa moja,nech ti víkend rýchlo zbehne 😉

mzuzka
3. júl 2009

no ahojteee. ja uz som on line, takze dobehnem zameskane. 🙂

tinkaza
3. júl 2009

ahojky Lucul...jasné, držím sa, momentálne klávesnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jasné, že je rozhodnuté už dávno, alebo ak nebolo, tak od teraz je, lebo práve som prišla z wc, a už je poriadna mrška tu...takže mám 1 deň nového cyklu...hurá.......... 😀 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre