• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
mzuzka ahoj moja aj ja myslim na teba ja sa za par dni k tebe len pridam lebo mi to doky poriadne vycistil a ze som pekne pripravena na IVF :slight_smile:
4. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, uz sa nam hadam konecne blisne na dobre spravy a casy v tejto nasej helikovskej komunite. :dizzy_face:
4. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, mám jednu otázočku. asi ma chytá nejaká črevná chrípka lebo ma začalo preháňať a cítim sa divne. tak som si dala lyžicu slivovice, homeopatiká proti črevnej chrípke a ešte aj tabletku takú cmúľaciu na črevnú chrípku. nemôžu mi popukať vajká keď chytím takúto nejakú pliagu?ide ma poraziť.
4. júl 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Nebojkaj Chorale. :slight_smile: Nepopukaju.Ak nebudeš ešte medzi tým jazdiť na koni,tak nie.(To je jediná vec,čo mi dr.z heliosu zakázali počas rastu vajok :slight_smile: )
4. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi odľahlo, už je celkom fajn. 2 hodiny som prespala, dala som si mätový čaj a suchý rožok. dúfam že to prejde úplne.
4. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No držím palce teda! :slight_smile: V lete su takéto výrusy bežné. :slight_smile:
4. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuriatka :slight_smile: :slight_smile:

mzuzka-- tfuj tfuj pre drobcov :wink: :wink: nech sa zahryznu a nepustia :wink: :wink:

tinka-- drzim palceky na pondelok nech ta krvicka je samucicky tehusiiiiiiiikkkk :wink: :wink:

orsulka--teraz naj naj sa stravuje ma same dobrotky na chate , grilovacka, klobaska, ba aj krkovicka :wink: :slight_smile: :slight_smile:len si daj aj za nas orsulikk.................. :grinning: :grinning: :grinning:

cikytka -- ze vauuuu :slight_smile: silvinka ako nevesticka , uz teraz sa neviem dockat ked nam ju odfotis :wink: :slight_smile:a mi budeme kukat a jasat ..... a co chvilka sa ani nenazdas a bude mat za par rockov i zenichaa :wink: :wink: :wink:

kiarka-- zdravim ta moja tak uz to mas paradne za sebou :wink: :wink: teraz strihat meter a do roka a do dna dcera alebo syn :wink: :wink: :wink: :grinning: tfuj.tfuj,...
4. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedla som u rodičov halušky s bryndzou a boli mastnejšie ako som zvyknutá, takže asi to bol problém.
ahoj brmbolček :wink:
4. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Brmbolček...........HA! Že budem mať ženícha........
Ale možnože sa budeme aj spolu vydávať so Silviou.Lebo kým sa jej rodičia rozhýbu... :grinning:
4. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka--- poznas to , co neni moze byt ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak pri krstinach sa postav blizko nejakeho svarneho mladenca v perinke :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chorale.... asi ta bryndza hm... :grinning: teraz v lete meni stavy a to hlavne v crievkach :wink: :wink: , dufam ze uz ti je lepsie, navar si cistocistycierny cajik a dietuj moja :wink: :wink: a zajtra ziadne rezneeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vieš že idem robiť rezne :grinning: ja budem asi len kuraciu polievočku
4. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme mali uvítanie a slávnostný zápis na úrade s primátorom a dalšími deťmi.No a boli sme tam aj s buducimi krstnými.A kedže chceme krst na mestskom urade,tak málo nechýbalo,už by sme mali aj po tom.Lenže som protestovala,reku: A načo som jej kupovala tie pekné šaty,ked ich nebude mať na krste a odbijete to dnes????A chudáci krstný boli v kraťasoch,šlapkách,teniskách atd...No Sodoma!
Tak pre nás prichystaju potrebné veci a na druhý týžden si dohodneme našu sukromnu krstenu oslavu s primátorom na urade.(Nechápem.V PD problémy neboli,no tu sa im zdalo divne,že chceme krst na urade a nie v kostole.Iný kraj,iný mrav.)
4. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorale -- tak ta bude pre teba naj naj liecik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len pekne chlipkaj a dovolim ti privonat si nostekom tu krasnu vonu pecenych reznickovvvvvvvvvvvvvvvvvvvv :grinning: :grinning: :grinning:

cikytka------ ja sa este teraz na tom sulam ako to citam , ze v kratasoch krstny rodicia ... to nema chybyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cikytka stoj si za svojim aby si bola ty spokojna :wink: taky obrad sa nerobi kazdy den ! a nech sa druhy tebe prisposobia ty si porodila krasavicu silvinocku :wink: :slight_smile: tak nech druhy sa prisposobia, ma nadherne satocky tak hor sa na zebichaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ale ma dráždiš s tou vôňou rezníkov, no budem musieť odolávať :unamused: pa babule
4. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a zelam pekny vecer a silno kricim na silvinku aby spinkala celu nockuuuuu..... :wink: :wink: a mamina da uspavanku a silvinka bude cicikat ako vcelickaaa, moja zlata dobru nockuuuuu , boze ja by som ju zjedla taka je krasnaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek,silno si kričala.Pomohlo.už hajá.......... :pensive:
No ved už začínam vážne uvažovať o krste v kostole-kedže robia na urade cecky z toho.Zvrtneme to v katolíckom kostole,ako som aj ja a bude.Mne a mužovi bolo len proti srsti to,že proste ak za celý rok do kostola nezavítame,je hlupe sa tam tlačiť na obrady (ako krst,svadba)Toto som neuznávala.
Ved uvidíme ešte...
Dobru nôcku všetkým.........................pssssssssssssssssssst :wink:
4. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem krasne snicky, tak potichu,aby sme nezobudili nasu najkrajsiu heliosacku hviezdicku.

brmbolcek a ty si v akom stave snazilkovania?
4. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaaaa :grinning:

pekny dnik
5. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník prajem všetkým aj ja :grinning: :grinning:

troškusmutné to tu je dnes,a le je nedeľa, takže to neva, len si pekne užívajte víkend

mzuzka IP
5. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasnu nedelu vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
brmbolcek dakujem dufam ze uz budem aj kocikovat.

babulky musim sa pochvalit za bolestne som od manzela dostala krasnu kyticu ruzi az mi slzy vysli taky bol zlaty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiara, som rada že to maš už za sebou
5. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka no to ti teda závidím,to mne by asi nehrozila taká kytica....ale hlavne že to máš úspešne za sebou...

pozdravuje vás aj komarik :wink:

mňa dnes tak vytočil moj mm,že asi sa dám vypísať,lebo tu s ním zblbnem....aj tak celý deň varím alebo upratujem ,to možem chodiť aj do roboty,akurát doma si možem ľahnúť keď mi je zle.....som z toho smutná... :frowning2:
5. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nedelne kuriatkaa :slight_smile: :slight_smile:

tak ako sa mame ? u nas dnes prsi len tak tak som stihla dat perinky do v nutra z balkonika :slight_smile: :slight_smile: , peciem tvarohove a lekvarove buchticky :wink: :wink: :wink: cititte tu vonu ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: verim ze zavana az ku nasej zuzanke :grinning: :grinning: .....

kamka------- servus moja ako mas ? co si dnes varila dobreho ?

kiarka-------- ja dufam aj za teba ze musis kocikovat a budes mat taky paradny kocik ze na miesto kolis budes mat tie najkrajsie elektronikiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , len sa teraz pekne staraj o kvietocka, boli dane z lasky tak vydrzia co naj naj naj dlhsieeeeeeee--- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka servusssssss :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

manzel suciti za teba , to tvoje hormoniky skacu na neho xi xi xi , skus mu dat babycalibrum ci vitamin E a bude vo svojej kozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne sa to tu na chvilocku zobudilo.
janula ako? ako je?
5. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

skoro tyzden som bola off line a nie a nie vas docitat :wink:
my sme dnes 7 den po ET, este tyzden a zahada bude rozlustena :slight_smile:

Lucul - ja mam na PN dve adresy a nebol s tym ziadny problem, vychadzky mi zenska vypisala od zaciatku, to s tym ma problem asi iba tvoj doktor/-ka :wink:
5. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka ahoj.Nepália ťa prsty na testík? :sweat_smile:
Mzuzka-držím ti tiež palčeky.Budeš testíkovať?
(ak som to prehliadla,ak si to tu písala,tak pardon, ale s narodením Silvii nič nestíham-ani všetko čítať a som tak trochu aj "vymletá" a často zabudam. :grinning: )
Kiarka tie ružičky závidím.Mám síce výborneho a starostliveho muža,ale ja som ružičky nedostala ani za pôrod. :frowning2:
Lucul-že aj my pozdravujeme Komarika! A na hádky s manžom kašli.Vieš aké by to bolo nudné,keby sa občas dvaja nepoškriepili? :frowning2:
5. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no katarinka33 dufam ze tu ten vlacik uspechov nastartujes a my sa budeme pripajat uz len ako rusne a rozdavat konecne tehu virusy. uz nam tu treba niaky uspech v podobe IVF,lebo to zacina byt smutne.
ako sa citis? na kolky den si mala OPU ? ostali ti niake mrazaciky? kolko si si dala vlozit? uved ma do obrazu,lebo ja som bola skoro 3tyzdne mimo, tak nemam vela infosiek a zvlast o novych helinkam, co sa k nam pridali.
5. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ahoj, silvinka je krasna, to si neodpustim na uvod, proste mala grimasa. mas stastie ze si z MT, pretoze divadlo padne na rit,ked tam s nou prides na prvy konkurz.

co sa tyka, ze si vymleta, je to normalne, zdrave mimi je zaberak, takze nato aky ma sisina spanok, si v obdivuhodnej pohode.

testovat budem, jasne, dokonca sa obavam, ze to bude jedina vec, co mi zostane, pretoze neviem ci mi bude moct zobrat obvodna krv na tehotenstvo , robi sa to len v specialnom centre aj so sonom a tam sa nedostanes skor ako sa predpoklada ze si okolo 12tt. mam sice papier z heliku, ze krv a sono o 14 dni,ale ci to prejde uvidim. ak nie, chcem skusit fintu, ze mam strasne bolesti a zimnicu a zahrat podozrenie na mimomaternicove. len uvazujem nad tym, aby som neskoncila v nemocnici. no uvidim, co na nich vymyslim. zatial som si poradila,tak hadam zainprovizujem.
5. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok