• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
no kym som hajala, o nic som vela neprisla. tak som vas rychlo docitala. uz nech sa aj ja chystam na niake stretko. uz aby bol august.
7. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja kym som bola na vychadzke nikde nikoho
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa tu cele poobedie certi zenia. najskor hrmavica,potom krupy a teraz leje
7. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu bolo na zdochnutie dnes,som sa vybrala s mm do mesta dačo vybaviť a tak mi prišlo zle,že sme sa otočili a vrátili domov,spala som 2,5hodiny :frowning2: neviem ktorý debil to vymyslel,dať v lete vychádzky od 14-16 :frowning2:
7. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha,to je pravda lucul, to je vonku najhorsi vzduch. nedalo by sa to zmenit?keby si to odovodnila?
7. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá,oni dávajú všetkým rovnako a hotovo....no moj mm dnes povedal,že pojde na sociálnu poisťovňu sa opýtať,ako to vlastne je...no neverím,že tam aj naozaj pojde...
7. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, to je naprd. divne, ved to ma byt prisosobene pacientovi.
7. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute..je tu ešte niekto ??

stretko sme zvládli fajne, len trošku kratšie ako zvyčajne, aj tým teplom, človeku ani len to pivo nechutí :rolling_eyes:
a dostala som konečne svoju ružovú ponožtičku pre šťastie, tak hádam to zaberie :slight_smile: wolfi, ešte raz dik :wink:
7. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam pohreb jacksona, az mam zimomriavky
7. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež pozerám jedným očkom pohreb jacksona, ale už to vzdávam idem do postielky. pa dobrú nôcku
7. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak helinky moje, ja po 3tyzdnoch do prvej nocnej, robit vam strazneho anjela, tak krasne snicky.
7. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzi tak prijemnu sichtu :wink: inak dobru noc :pensive:
7. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Lucula-musím reagovať...
Vychádzky si môžeš posunuť ako ty chceš.Aj v Heliose sa ma pýtali,ako by som chcela.Len to muselo byť doobeda a poobede.Ja som mala vychádzky Od 10:OO do 12:OO. A potom od 16:OO do 18:OO.
7. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... zase prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. orsul silna konkurencia,

kamka nemas za co, prajem Ti aby zabrala, ved som ju predsa zacarovala no nie ?
8. júl 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým prajem po krásnej búrkovej noci :sunglasses: :sunglasses: hádam svitne pekný deň...

chce sa mi neskutočne spať, tak neviem, ako to tu dnes prežijem, teším sa na poobede :grinning:
8. júl 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka mi hovor ... ale mne toto pocasie vyhovuje ... aspon mi nepecie na hlavu slnko :grinning:
8. júl 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tebe síce nepečie na hlavu, ale nám všetkým ostatným sa asi chce straaaašneee spať...
8. júl 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi..................ale už ma štveš!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobre ranko......dnes sa vam a si nestihnem moc venovat, budem mimo tejto super krasnej kancelmárie... :grinning: :grinning: ale vratim sa...len este neviem...kedy... :grinning: :grinning: :grinning:

lucul..................tie vychádzky su fakt na prd......

kiara.....tak si to rozmysli s tou PN u Hudeca...vidiš...este by ti aj vychádzky dal ako chce on....no načo to!!!! :wink:
8. júl 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa chce spat ale nic s tym nenarobim a dnes tu budem sediet do 17.00 :frowning2: som vytesena z toho :angry: :angry:
8. júl 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som vybuvana dobre.....žiadny spanok mi na očka nelezie :slight_smile:))))
8. júl 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no ty sa mas ... zato ja by som spala ako stena ... ale co uz ked sa neda tak sa neda
8. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul, dííík, v prípade potreby by som sa ozvala, ak by som potrebovala, viac ako 1-2 ks to nebude.
8. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik a preco ta stvem ????
8. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky, prosim poradte mi. picham si do brucha decapeptyl a vzdy mi to tak navrie a scervenie, no v konecnom dosledku to po case zmizne. neviete mi poradit ako by som si to lepsie mohla pichnut aby mi to nenavrelo? dakujeeeem, len sa s tym trapim........ :cry:
8. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saxo a kde to pichas ...?? nepichaj to kolmo a pichaj to pomalicky aj minutu nech sa to stihne vstrebat a predtym ako ho pichnes vyber ho z chladnicky tak hodinu predtym nech neni takyu stuhnuty, bude sa it jednak lepsie pichat a aj sa lepsie vstrebe
8. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky wolf. picham to ako mi koordinatorka povedala, pod pupok pozdlz celeho brucha a zosikma. vidis, skusim podla tvojej rady. ja som to hned pichla z chladnicky a za par sekund, to bolo isto kvoli tomu. hrozne si mi pomohla, chodila som ako taka napuchnuta buchta :dizzy_face:
8. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
saxo ono ak Ti to potom prejde,tak sa z toho nestresuj...ale davaš tu ihlu dostatočne hlboko?? lebo ak ju pichneš len tak povchovo,tak vtedy sa zvyčajne spravi taka hrčka,v podstate až kym sa ta latka ,ktoru si vstrekla nevstrebe :wink:
8. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den zelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

orsul asi ani nebudem spekulovat vsak isiel na dovcu a teraz dakedy som mala ist do heliku ale uz ma stvu ze mi nevolaju :frowning2:

saxo aj mne to sem tam navrelo a pichala mi to sestricka :wink:
8. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara - zavolaj na recepciu a opýtaj sa,či nemáš už schválenú žiadosť.Mne to schválili do troch týždňov a tiež mám všeobecnú...
8. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :grinning:

tak ja uz mam aj kosti a sadlo precvicene dneska...........no paradnu svalovku mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prievidzanky - tak k hudecovi idem koncom jula, uz som aj objednana..........tak dam potom vediet, kedy presne ma budu rezat..................jooooj, bojiimmmmmm :wink:

wolfi - neboj sa, nezabudla som na Teba, ved na Teba sa neda zabudnut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

..............baby, dneska pojdem prvy-krat v zivote zavarat marhule, tak mi drzte palce, nech to moja kuchyna vydrzi bez nehody :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok